Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

ja tylko żartowałam z tym piciem...wcale nie przestaje.....ja tylko tak...żeby mnie wyswietlili....ciiiiiiiiiiiii ani mru.......mru........ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha...nio to spokojna jestem...hihi ..ALE JAKBYS PRZESTALA TO CIEM DORWIEM...huhuhuh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh będę musiała sie wybrać do tego lekarza :p Jakby cuś to oczywiscie od razu podzielę sie z Wami radością - zwłaszcza, ze nie bardzo mam z kim - misiek i przyjaciółka daleko ... :( ale w sumie to mi teraz nie bardzo na rękę - jak ja z Wami do Tybetu pojadę ??? całe opium będzie dla Was ?? O nieeeeeeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik >>> ty tu nas kurna z tym opium nie bajeruj! bo nam się tybet skończy i nie wystarczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ato taka jesteś KKitty - wszystko dla siebie chcesz zagarnąć ?? :0 😠 zapamiętam sobvie :P aha - karaani :) ja nei jestem starsza :) ale młodsza o całe 11 miesiecy i 10 dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłaszam sprzeciw!!!!! To ja pierwsza zgłosiłam się do pomocy w Tybecie i .... dlatego powinnam jako pierwsza być brana pod uwagę. :) Madusia> z tym opium to :classic_cool: pomysł. Może mi to nery wyleczy. Co nie zabije to wzmocni. A jeżeli chodzi o picie to nie jest pewne czy bym Karaani nie przepiła ( z ciebie niby też taka mocna głowa była ) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witakcie! Karaani!! Wszystkiego naj naj najlepszego! Dawaj dzióbka! 😘 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Załamana witaj :) Elffiku jej..drugi dzidzius..ale fajnie...:) Behemotku..ojoj,.nereczki...nie dobse..rajtuzki pod spodnie! i koszulke do rajtek..Tez mialam kiedy chore nerki..strasznie boli :(... Kitty...wspolczuje tej matury..:( Do Tybetu? Ja tez chce jechac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annuszka
od dzis nie ma smutnej vavy a fe a fe afe .heheh nie mam doła .... o moze nie bede miała .......... kogos poznałam........jst mi bosko(nie wiem jak sie robi te kfiatuszki pomozcie) sto lat karaani ja mam prawie 32 (tylko cicho pst ) diewoczki moje ; amoje serduszko lata oj lata wysoko .......... a wty takie smutaski .. uszki do gory ............. kitty a my -13 i snieg ..... (na południu) behemotku zdrowia...... madusia .. l na stres najlepszy jest sex a w ostatecznosci bioxetin elffik zazdroszcze 9mam tylko 1 dziwuszke własciwie panienke (10)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuszko - u mnie jeszcze nic nie wiadomo ..... narazie tylko nie mam okresu :p w srodę sie wybiorę do lekarza - tzn. tak sobie obiecuję :P i jeśli coś to bedzie pierwsze baby - malutkiej z tym drugim chodziło o o, ze bedzie drugie \"nasze\" z naszego dołkowa - bo mamy już Olivkę Ingi :) no i jeszcze Martynkę Majaj - ale ona sie coś ostatnio nie odzywa .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaa kwiatki robi sie tak : [ kwiat ] tylko bez spacji między [] a literami 🌻 i cieszę się, ze kogoś poznałaś :) cuudowne są takie początki :) te motylki w brzuuchu ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witam moje drogie..diablice :D Wybieram sie do szkoły..jesuu...to bedzie tragedia..prawie ze wszystkiego wychodza mi tóje..tragedia..z czego..z fizyki i angielskiego..bardzo bardoz nie dobrze..ale zobaczymy.. Trzymajcie kciuki! Buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka bedzie gitara...nie lamaj sie...buzka Dziekuje dziewuszki za zyczonka......❤️ - dla was Kofanienkie jestescie Kiedy ranek mija fajniejsza jest dziewczyna bo makijaz zrobila wnet buzka rozesmiana i nie zje sniadania choc glodna jest ale sie odchudza bo brzuszek za duzy jest hehehehe Czesc MILEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane istotki :) wczoraj jednak to był fałszywy alarm :0 za szybko sie pochwaliłam :( dzis powróciła do mnie comiesieczna przypadłość kobieca - tylko, ze u mnie wynika, ze jest to coduwmuesieczna przypadłość :0 Cykl 45-dniowy - tego jeszcze u mnie nie było - max to 36 dni :0 Muszę sie wybrać do lekarza - tylko znowu mnie bedą chcieli leczyć (regulować) hormonami - a ja juz nie chcę hormonów :0 czyli jednak jadę z Wami do Tybetu :P czy tego chcecie czy nie :P jak coś to sie w walizce schowam ale i tak pojadę :P Malutka - będzie spoko - zobaczysz :) ja tez zawsze z fizyki byłam noga ... ale ciii :P karaani 🌻 witaj babciu z reumatyzmem :P LoveMe - zazdroszczę - u mnie ani płatka śniegu :0 w tym roku w ogóle jeszcze nie było u nas białej zimy ... i jak słucham, ze prawie w całej Polsce śnieg to mnie trafia 😠 Całuski 👄 dla reszty dziewczynek - bo później meni tu raczej nie będzie Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! ......🌻........ uroczyscie ogłaszam zamknięcie roku 2003!!!!!! juupiiiiiiiiiiiiiii!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annuszka! na stres - sex! a jakże!!! ewentualnie bioxetin! jak najbardziej tak!! no niestety.....bioxetinem szprycuję się oststnio moje znerwicowane kochanie więc z powodu niedokrwienia pewnych rejonów jego boskiego - klusiowego ciałka.........z sexu nici.............a nawet głębki!!! :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dobry ! Dzień dobry :):):):) Pozdpisuję listę obecności ..........i na chwilę znikam na obiadek :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyneczki!!! Karaani sto lat, sto lat, duzo dużo zdrówka i spełnienia wszystkich marzeń. Mam nadziję, że dostałaś wczoraj ode mnie kartkę. Elffiku szkoda, już miałam gratulować, ale może już niedługo. Ja jak wpadłam na buu to też miałam ten problem, brak przypadłości, ale pojawiła sie i teraz też mam co 43 dni. Lekarz powiedział, że to pewnie z jakiegoś przemęczenia. Ostatnio był sylwester nie przespana noc, to pewnie dlatego tak się wydłuzyło. Behemotku oj biedactwo, mamnadzieję, że nereczki już nie daja o sobie znać. Znam ten ból, boli jak cholera. Maduś, a ja załapię się z Wami do Tybetu, też chcę. 👄 dla wszystkich kochanych istotek na buu.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dobry ! Dzień dobry :):):):) Pozdpisuję listę obecności ..........i na chwilę znikam na obiadek :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik....buuuuuu nie bedzie dzidzi....no trudno...poczekamy :) zawsze sie znajdzie rtoszke miejsca w tybecie dla elffika i elffiątka! :) karaani! mordo ty moja! [napiszę, napiszę!!! wiem że czekasz z utęsknieniem! .........😘]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka pozdrowienia i powodzenia w kofanej szkółce :) loveme.. u mnie też śniezek zalega na glebie...i niebo takie zimno niebieskie......wolałabym zielona, pachnacą trawkę i majowe, ciepłe powietrze w kropki pyłkowe......🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wszyscy do tybetu!!!!! :D :D kurcze ale dziwne te wasze okresy...ja mam 3 tygodnie spokoju, a później......yhhhh nobel dla wynalazcy tamponów!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotarłąm , dobrnęłam ..... śniegu dużo dużo jest !!! A aj chcę na sanki ......:( ale za stara jestem ............bu .... Karaani >> 100 lat ! 100 lat ! 100 lat ! 100 lat ! Niechaj żyje nam :) Niech Ci gwiadka pomyślności nigdy nie zagaśnie ........ A kto z nami nie wypije ............... To choćby i nie chciał -> będzie musiał ! Dużo kwiatuszków dla Was : 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 I .... 👄 .....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie braki w sniegu...ja kcem sniegu...skladam petycje o snieg.....hehe Dolkowa nie ma....... jest sloneczna polanka...my w letnich sukienkach siedzimy sobie i rozmawiamy o wakacyjnych planach...promienie slonca lagodnie pieszcza nasze buzie, zapach ziol przynosi lekki wiaterek, ktory tanczy w naszych wlosach, radosne i rozesmiane pijemy kompot z truskawek, a widok na jezioro delikatnie koi nasze nerwy...uuuuuuu A potem wieczorem idziemy na imprezke....chlejemy na umor.....wyrywamy najfajniejszych facetow i uprawiamy dziki , namietny i szalony sex do rana...hehe;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buzik buzik Karaaniu :) Świetna perspektywa , nie ma co :) A ja musze jeszcze dziś do szqłki .........co za męczarnie .........ale nic - wskakuję na tę łączkę :):):):):):):):):):):):):):):) A gdzie reszta dziewuszek ??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annuszka
karaanii ta wyjatkowo hihi "wuzdana" wizja .................plus ten tybet to rewelation dla naszych zdołowanych umysłów hihi ( czyt. ciał) to kiedy urządzamy takią mała eskapadke ?? madusia no to masz prze...kopane !! łuuuuuuuuuu elfffik chyba szkoda ale wszystko przed toba a skąd ty ze ty śniegu jescze nie miała ????? ja istota w pełni dojrzała tarzałam sie wsniegu jak .................. nie cierpie zimy .... pa kobiałki!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×