Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

dzieńdobrywieczór, elffik -> nie podupada tylko przechodzi chwilowy kryzys z powodu zapracowania kobiet go tworzących :P ... tak łatwo się przecież nie poddamy, co? mam dość... odruch wymiotny na hasło \"romantyzm\"... (powtórka roku w ciągu 2 dni...) ciekawe kiedy znajdę czas na historię... :( w ogóle to wiecie kobietki, ten czas tak szybko mija, dzień za dniem, a ja nawet nie mam czasu na \'kontemplację\' tego świata... po tej stronie monitorka żyje się od powtórki do powtórki, od sprawdzianu do sprawdzianu...ehhhh poza tym wszędzie panuje sezon na grypę i obawiam się, że ten mikro- sars również na mnie jakoś wpływa.... madusia -> co z tym opium? pilnuj behemotka, bo coś jej tu często nie ma, pewnie już zbiera plony....tzn. dochody... pozdrawiam -> 👄 bużka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteeeeem!!! :D Witam was słodziutkie pijaczki wy moje ;) ( chociaż coś ostatnio podejrzanie trzeźwo tutaj ). Nie mogłam wczoraj do was dołączyć bo miałam na głowie dwóch kolegów i musiałam im pokazać czym się zajmuje. I jak na złość nie było wogóle pracy. Ciekawe co oni sobie pomyślą hi hi hi..... :) Muszę nadrobić zaległości ( także w mailach ). Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki >>>Witaj Behemotku...kofana ciesze sie ze juz jestes...podciagaj topik podciagaj!!!! >>>Madusiu parco mi pszykro sze ci loczeta wylaza z glofki....szkoda mi cie....hehe ale kcialabym zobaczyc Madusie z wylaznietymi oczkami.... >>>Kitty jak piszesz o maturze to mi sie lezka w oku kreci mialam w kalsie maturalnej przemily romansik...ehhhhh >>>Malutka...moze tata jeszcz zmieni zdani nie plakuniaj...a jakby co to sie napijemy na poprawe humorku >>>Ingus.....Oliwia nasz ukochana dziewczyneczka ma juz 11 mies??? Boshe jak ten czas leci ...niedlugo ja za maz wydamy...ahhhhh...co to bedzie za slub...hlip..hlip >>>Elffiku...jestem z ciebie dumna ze tak ladnie zbierasz materialy...ja dzisiaj jade do Ksiaznicy po materialy do prawa pracy..musze napisac o chorobach zawodowych...boshe szybciej napisze swoj nekrolog.. >>>Efciusiu...gdzie jestes dziefczynko nasza?? tyle pracki masz? dla wszyskich kobietek co lubia podniete spiewamy dzis hucznie ze zaraz sie zacznie weekendzik cudowny a wraz z nim samotny nikt z nas tu nie bedzie bo mamy dzis siebie i jest nam jak w niebie!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki i przepraszam ze nie przywitalam sie z naszymi nowymi kolezankami ....bardzo ciesze sie ze jestescie z nami....buziaczki dla was i milego dnia....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani> 🖐️ :) Podciągam, podciągam.... :D .... i pociągam solidny łyk.. ...... herbaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Behemotko jak to czytalam to akurat podciagalam rajstopy..i az sie zastanowilam czy ty mnie czasami nie widzisz...hihih..ja tez pociagam...lyk kawy.....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czestuje Red-Bulkiem moze macie ochotke;) Witam jestem Robal fajny ze mnie chłopak ;) I zauwazyłem ,ze fajna tu atmosferka u Was Dziewczyny🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani> Wielki brat patrzy!!! :D :D:D A coś ty myślała? Szystko widzę więc nie chowaj tej buteleczki z procencikami przede mną :D :D :D Robal> częstuję się (nie ma tam jakiejś domieszki czegoś... hm... mocniejszego?) :) No to jesteś naszym rodzynkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry, a czy taki dobry to siem jeszcze okaże. Elffiku, nie podupada topik, tylko my tutaj nie dość, że pracujące, to jescze uczące i kochajace, a teraz trzeba wszystko pogodzić w jednym czasie. Nie jest to takie łatwe, ale przezyjemy ten burzliwy okres, myślę, że podołamy i wtedy znowu po każdym dniu będzie przybywało po parę stron. Nawet jakiś rodzynek nam się tutaj objawił ROBAL. Witamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarusia
Dziewczynki 🌻 Jestescie kochane 👄 Dziekuje za tak grupowe zakopywanie mojego dola... chyba troche pomoglo, bo po przeczytaniu Was od razu poczulam sie lepiej - po prostu lzej na duszy sie zrobilo, za co Wam serdecznie dziekuje!! :-) Nie mialam tylko czasu na odpisywanie, bo ciagle w rozbiegu, ale bede zagladac czesciej. Z pieskiem wiem jak to jest - mialam psy od dziecka, znam sie na wychowywaniu nawet duzych ras i na traktowaniu psa jak czlonka rodziny - tak tez wlasnie chce - aby wreszcie pojawil sie kolo mnie nowy czlonek mojej skromnej rodzinki (syn i przyjaciel) Mam duzo czasu, gdyz nie pracuje... nie z wlasnej woli. To tez jest pewnie po czesci powodem do moich smutnych stanow... ale na pewno wiecie jak to jest jak sie dluzej siedzi samemu w domu :-( Musze szeciej wychodzic, spotykac sie ze znajomymi, wiecej podejmowac sie roznych zajec, itd. Wiem o tym, ale trudno zrobic poczatek. Zasiedzialam sie w czterech scianach, a tak bardzo lubie kontakt ze swiatem... elfik - jak ja Ci e tej chwili zazdroszcze tego latania ze szmata!! Chcilabym sama miec az tyle na glowie, zeby nie moc sie opedzic od takiego czworonoga i roboty, jaka sie przy takim ma :-) Chyba jednak zaczne intensywnie myslec o wybraniu sie do schroniska... :-D Ktoras z Was, chyba Madusia, proponowala mi myszy i kroliki... :-) Dziekuje za pomysl, ale pomimo ze kocham prawie wszystkie zwierzeta to jednak nie chce ich za duzo, i do tego takich malenstw.. no i co potem z tym calym zwierzyncem... Ja chce byc duzo poza domem, z psem na spacerach, isc z nim pozniej do szkolki, na szkolenie, zabierac go wszedzie ze soba, po prostu zeby czesto byl ze mna i przy mnie :-) Zreszta nie myslcie, ze ja tylko tak o tym psie... ;-) Najbardziej brakuje mi ludzi, przyjazni, kontaktu z kumplami, jakims fajnym gronem znajomych, ktorego niestety nie posuadam... nie jestem odlutkiem, a jednak... jakos tak sie ulozylo duzo ludzi sie przeprowadzilo, ja tez, duzo nie ma zbytnio czasu, sa tez wrsod moich znajomych ludzie falszywi, z ktorymi niechetnie sie spotykam.. to chyba normalne? Ale tesknie juz od dawna (kilka lat) za wlasnym psiakiem, na ulicy musze co 5-ego poglaskac i pogadac chwile z wlascicielem... no coz pies to po prostu jak dla mnie najwiekszy i najwierniejszy przyjaciel i tak juz chyba pozostanie... :-) A ze elffik napisala wlasnie o jej nowym "obsikancu", to musialam zahaczyc o temat... ;-) Dzis czuje sie znacznie lepiej - postanowilam zaraz umyc wlosy a potem wychodze na miasto, tak sobie troche pochodzic, pooddychac swiezym powietrzem, poogladac wystawy, pobyc troche miedzy ludzmi.... mysle, ze bede miala mily dzien czego i Wam wszystkim zycze; Behemot, Kitty Jane, malutka, madusia1, elffik, ROBAL, annuszka, karaani, Inga. Leticia, efciusia, Magdusia, Majaj, malurka, wiecej Was nie znam...sorki :-D 🌻 ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarusia chyba nikogo nie pominęlaś. Miłego dnia Ci zyczę, tylko ta pogoda, może być trochę upierdliwas, przynajmniej u mnie tak jest, chociaż dzisiaj chodniki już nie są tak oblodzone i sliskie. Może kupisz sobie coś nowego i poprawi Ci to humor. Jak wrócisz zdaj nam relację, co ciekawego widziałaś. Pozdrawim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Czarusia bardzo sie ciesze ze do nas dolaczylas....jestes bardzo mila osobka...i chyba wiem w jakim jestes stanie ja tez mialam leki ze po studiach nie uda mi sie znalezc pracy..i tez bylam wtedy przygnebiona....przez to nie moglam wrocic do rodzinnej miejscowosci..i jestem teraz daleko od rodzicow z ktorymi bardzo tesknie......ale podobno zycie bez trudnych chwil i wyrzeczen czyni z nas ludzi miekkich i bezwartosciowych...tylko walka hartuje i tworzy kregoslup moralny...nio i milego spacerku......buzka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) O domieszke nie problem tylko jakiego rodzaju he,chyba ,że macie ochote na adwokata takiego swojskiego🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingusia> 😘 Ucałowałaś Oliwkę od cioci? Nie!!!!!!!! Wstydź się niedobra :D Czarusia> cieszę się że masz już lepsze samopoczucie. Muszę ci szczerze w tajemnicy powiedzieć że kobietki stąd często potrafią poprawić humor bo to takie małe czarodziejki ;) (no wiesz, Elffik i te sprawy... :D ) Rozumiem o co ci chodzi z tą samotnością. Mam jakiś dziwny okres w życiu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z braku laku... Robal dawaj tego adwokata!!! :D Muszę się napić bo zaczęłam bawić się Outlookiem i zaczęłam tworzyć moją grupę. Wprowadziłam do niej moich znajomych. Wysłałam głupiego maila na tą grupę ale utajnioną i.... zaczęłam dostawać informacje że przeczytana jest wiadomość przez osoby których nie znam. sprawdziłam. Niechcący w tą grupę w którą stworzyłam zaplątała mi się inna grupa. Cóż... jakieś obce mi osoby z mojej firmy otrzymują właśnie pierdzącego dinozaura. Niech mi ktoś poleje!!! Szybciutko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe...dobre pierdzacy dinozaur!!!! to jest to!!!!!!...hihihihi,,,polewam......spirytusik...hihih...jutro ide z kumpelka pic .....trzymajcie kciuki....hikhikhikhik....robal...a cio ty jobisz na dnie butelki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarusia
Behemot -----> pierdzacy dinozaur!! :-D :-D :-D ale sie usmialam!!!!!! hhehehehehehe dobre... :-D Juz Was polubilam mordeczki ;-) Lece teraz do miasta a wieczorkiem zajrze!! Paaaaaaaaa!! Buziaki!👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemot juz nalane Karaani co ja robie he sam nie wiem ;) pozdrawiam Was dziewuchy i pije z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robal...ale ty masz gest....hehe....cala butle sam oprozniles.... A my z Behemotkiem bidne spirytusik ciongniem....czy to ladnie kolizanki same przy butelce zostawiac....come baby .....wskocz i tu....hluuup....hikhikhikhikhikhikhihkih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku kofaniutki, ale mi wstyd, ale oczywiście dzisiaj będzie ucałowana, z nadrobieniem zaległości. :) Robal, adwokata to ja też chetnie bym się napiła. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani> dobry spiry tusik.... hik hik... bardzo doooobryyyy..... he he... Tylko czemu tu was nagle tak duszo sie zrobiło???? Czemu są trzy Karaani i cztery Czarusie??? heh heh heh.... Wcale mi nie przeszkadza tak liczne towarzystwo ale spirytusiku może zabraknąć :D Czarusia> ty się nie śmiej z cudzego nieszczęścia ;) Zresztą ten się śmieje kto się śmieje ostatni :) Jak sobie przypomnę tego pierdzącego dinozaura to ... chlup w ten głupi dziób. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyy dzionek :)) Behemotqqq :)) aleś mnei rozbawiła :)) ja też chcę pierdzącego dinozaura !!! :) teraz nic Ci nie pozostało tylko pospacerrować po korytarzach i miny współpracowników ooogladać :P hihihiihihihiihih Kitty - nie przesadzaj z ta nauką :) matura to naprawdę nic wielkiego :) zobaczysz sama jak juz bedziesz po :) Karaani - yyyyyyyyyyyyyyyy a jakie materiały ja zbieram ?? chodzi Ci o te penetrowanie stronek internetowych i kopiowanie wsytskiego co sie da ?? :P jak mogłaś wyjawić moja tajemnicę :p oficjalnie korzystam z ksiażek i tej wersji bedę sie trzymać :) :D Pamiętam takie nudne tematy, na jaki Ty musisz zbierać materiały jeszcze z 1 studiów ... takze współczuję Robal :) miło Cię widzieć w naszym gronie :) uwieeeeelbiam adwokata :) takze chętnie się częstuję :) w końcu wyjeżdzam z domq dopiero za 2-3 godzinki :) nie będzie juz we mnie procentów :) zreszta co to za procenty po adwokacie :P Czarusia - świetnie Cię rozumie, bo sama już długo pozostaje bez pracy - mimo dwóch fakultetów i robionego trzeciego :0 I też mi brakuje kontaktu z ludźmi - mimo pracy społecznej, studiów i takich tam ..... zwłaszcza, ze misko daleko i przyjaciółka też :( Inguśśś oczywiscie 👄-czki dla Olivci od cioci elffika Behemotek mi przypomniał jaka ja jestem urocza istotka :) taka kilkucentymetrowa ze skrzydełkami :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal> a co jest niby aż tak smiesznego na tej stronie, chyba mam jakieś splycone poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal> wrrr.... 😠 oż ty!!!! ;) czy ta ramka to mi od tego spirytusiku tak latała czy .. może tak musi być? :D To może ja normalnego żółtego adwokata będę popijała tym kawowym? przyjemne z pożytecznym (popitki nie trza) ! A dinozaura wysyłam proszem bardzom. tylko niech no go znajdę. Schował się skubany ... chlip... Elffik> Jeju ty nawet latać umniesz wow! Abra kadabra to czary i magia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku ja też chce dostać dinozaura. U mnie nie było żadnej ramki tylko napis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robal a cio jest na tej stronie?? bo mi sie nie kce otworzyc??? cosik obrazliwego??? tak mi jakos cos podpowiada ze jakas podpuche na nas szykujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×