Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Behemotku kochana moja ....jestem z toba wszystkimi myslami...pozytywna energia juz leci do wawki....trzym sie jakakolwiek decyzje podejmiesz jestesmy z toba kochana❤️...jakby co to pisz na maila...czasami kazdy musi sie wyzalic i wykrzyczec.....kochanie tzrymaj sie i badz twarda...jestesmy silne baby a cio!!!!! Madusiu kochana moja jak ja cie dawno nie slyszala....👄...tak tak....to jest to....o czym myslisz i dlatego pozniej przyjade do wawki...bo rozumiesz teraz sie przesunelo..... Leticia👄..... Malutka...nie denerwuj sie na drania....spokojnie przemysl i olej go ....nie mscij sie...nich tata zalatwi sprawe meldunku.....nienawisc i mysl o zemscie wysysa z nas wszystkie pozytywne mysli i czyni nas zgorzknialymi.....trzymam kciuki aby wszystko poszlo dobrze Ingus buziaczki dla ciebie i coreczki ELFFIKU>>>>>> GRATULACJE...jestem z ciebie dumna...jestes the best!!!! Bedziesz swietnie sie sprawdzala w tej pracy..jestem tego pewna!!!!!! ❤️ Kitty❤️ Robal....hello Marisa...nie wszyscy faceci to swinie...ale co poniektorzy to sie zgodze....bydlo i inny drob...ale te swinie to trza omijac szerokim lukiem... A gdzie Kalia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ale jestem spiacy ,wezme prysznic i ide na zakupy pózniej do Was wpadne🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Efciusiu kofana.....jak tam rozmowy z wiadomym panem...juz do nas nie zaglada...a myslalam ze podazy twoim sladem i zasiadze w naszym dolku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani!!! moja droga! uwielbiam Cię...wiesz [grubym głosem] CO SIĘ ODWLECZE TO NIE UCIECZE!!!! [grubszym głosem] HAHAHAHAHAHAHA!!!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dupek..wielki DUPEK!!!! Zrobił to BEZPRAWNIE!!! Nie miał takiego prawa!!! Karaani :) Robal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie... Madusienko...jestes janiolem Malutka.....jakby cie bardziej nerwowal to przyjedziemy i damy mu w ryja!!!! BUZIAki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde balans....kawalek jablka stanol mi w gardle i ociera sie o migdalka...auuuu....nigdy wiecej nie zerzre ogryzka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani dzięki!!! Ja nie wiem jak moja matka z nim wytrzymuje...bo wiem ze dzieciaki tak srednio...Wr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[z gębą zapchana kanapka] a pso! my w yja nie mopfsemy dać!? a pfamy! kaaaani ufasaj z pfymi ogryfskami :) hyhyhyhyhy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a gdzie behemot.....zapłakana w kąciku, smarka w rękaek....behemociku...! gdzie się podziewasz? napisz co tam? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemociku to dla Ciebie na poprawe humorku...🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ..🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ..🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ..🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ..🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ..🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ..🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ..🌻🌻🌻🌻🌻🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robalu! jesteś uroczy :) behemocik na pewno sie teraz uśmiecha przez łezki......chlip....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Behemotku zdawaj relacje.....jakby co to uderzymy kupom..hehe....nie smarkac w rekawki!! podejmowac sluszne decyzje i byc dzielna dziewczynka...no Behemotku takie diabelskie koty jak ty nie placza.....❤️ Madusiu ...teraz mi fusy ode hejbatki spomiedzi zembuff wystajom..hehe...ale jestem feeee Malutka ....trzymak sie....jestemy z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku...a dzie sie podziewas?Choc to Cie popsytulamy...wypijemy :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusiu piknej kobicie we wszystkim piknie i tego siem bede trzymac!!!...hehe oj ludzie ludzie jak mi sie robic nie chce........ widzieliscie szefa ktory na urlopie jest w pracy?? nie?? to zapraszam do mnie..ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani mój szef ma tak samo hyhyhyhy kurwa! robią nas w konia w tej pracy!!! piszcie - nie piszcie - piszcie - nie piszcie!!!! no szlag mnie trafia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was gorąco. Padło nam łącze i pewnie mnie zaraz znowu wyrzuci :( jeżeli nie to poczytam co naskrobaliście. Buziaczki dla wszystkich. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani...no fakt..pieknej we wszystkim do twarzy:) A widać wszystko:)... Nawet Ciebie i te wystajace wusy! Pieknie wygladasz..hihi..Dziewczynki..macie aparat?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedź - na pytanie dlaczego sama? Niektórym cierpliwość do topików się kończy... ja was znam więc wiem , że krzywda mi się tu nie stanie.Z pozostałymi topikami wzięłam ostateczny rozwód ! Jakieś licho mnie pognało...chociaz...nie ma tego złego.... coś się traci a czasem dużo zyska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEHEMOT!!!!!!!!!!!!!!!!! JA CIĘ ZATŁUKĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CO JA MAM ZROBIĆ TERAZ Z TYM...................KURSOREM??????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚPIIIIICIE? :) nudziii m się....zarazem nic mi sie nie chce....łep mi peka, bo remontuja nam przychodnie i cały czas stukają, wiercą, wyburzają, kują..a ile kuurzu! fuuuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam. :) O dziwo... Cały dzień nie mogłam na żadną stonkę wejść. Karaani> czy ty....? No wiesz.... Czy.... Hm.... Wytłumacz mi nasza śliczna bo gupia jestem i nie wiem. :O Czy to czego ja się domyślam może być prawdą? Bez owijania w bawełnę mów tu matce Behemotce co i gdzie w trawie piszczy :) Malutka> to jakiś wyjątkowy dupek... :O Rozwód chwilowo wstrzymany ponieważ Tomasso wczoraj okazało skruchę i żal za grzechy i postanowił poprawę. No zobaczymy... :O Majątek już i tak podzieliłam. Ja biorę kota. On bierze mikrofalówkę (mikrofalówka podgrzeje mu jedzenie, ale kot rozgrzeje mnie w nocy) :D Nie wiem jak będzie dalej ale nastąpiło chwilowe zawiesznie broni... :) Jesteście wszyscy kochani :) Robal> śliczne kwiatki. Rozczuliłeś mnie. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t25
czesc, mam strasznego dola poniewaz cierpie na niemoc tworcza. pisze prace magisterska i mam poczucie ze wszystko to co pisze nadaje sie tylko na papier toaletowy. porownujac siebie i kolezanki z grupy stwierdzam fakt ze orlem nie jestem :0 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T25> jesteś pewna że ta twoja praca jest gorsza od innych? Czytałaś prace tamtych osób?? Bo może one tylko tak \"koloryzują\"? Poza tym może ty swoją pracę oceniasz zbyt krytycznie? Jestem pewna że twoja praca wcale nie jest taka zła. Nie masz się co załamywać. :) Główka do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×