Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Lece do szkoły..AAAAAA zaraz sie spoznie..ale nie moglam Wam nie życzyc milego dzionka :P No..to milego dzionka Dziewuszki:*** 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Elffik >> jesteśmy dumne z Ciebie i gratulujemy !!!!! z serducha całego !!!!! Malutka >> miłego dnia w szkółce .........;) Jejku , jaki ten mój kot jest niedopieszczony ...ciągle mi włazi przed ekran i domaga się , żeby go pogłaskać .....he he .....i gryzie mi głośniki ......co za bestia ............... A ja czas zajęć mam już za sobą ....teraz egzaminek ( to ten pojutrze ......ojej....) no i cztery zaliczenia :0................. Trzeba się uczyć .....ale mnie leń dopadł i na razie niec z tego .......ale zmusić sie trzeba ........później ..............;) Buziaczki i miłego dnia - może wpadnę później - jak czas pozwoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty> lipa? ja ci dam! Tak brzydko topik nazwać wrrr... Uciekaj bo mam łopatę i nie zawacham się jej użyć ;) Dzień dobry słodziaki. Częstuję jeżykami! Muszę jutro wstać o 4.30 :( Podejrzewam że jest duuuże prawdopodobieństwo że zaśpię ... a wtedy mnie z pracy wyleją... :( Więc z łaski swojej może byście mnie jakoś budziły, co? :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! .....🌻..... behemotkq, połóż wieczorem telefonik na poduszeczce obok główki! Ja Cię obudzę! mam depresje, stany lekowe i cierpię na bezsennosc... :) 4:30...hmmmmm...czas na przedporannego papieroska...spoks! obudze cię! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! .....🌻..... behemotkq, połóż wieczorem telefonik na poduszeczce obok główki! Ja Cię obudzę! mam depresje, stany lekowe i cierpię na bezsennosc... :) 4:30...hmmmmm...czas na przedporannego papieroska...spoks! obudze cię! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym wszystko ok :) żyję sobie własnym życiem, nieco zachwianym, zwichrowanym, aczkolwiek nudnym i monotonnym....nic mi sie nie chce...nie, nie mam doła...czuje tylko , że wszystko co robię jest pozbawione sensu...kompletny, wszechobecny brak ambicji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie cieszy, nic nie bawi..uchodzę za mruka i chisteryczkę......niech mnie ktos kopnie w dupę ewentualnie w główkę młoteczkiem lekko puknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia 😘 Behemotku😘 Madusia 😘 Maduś..ja Cie koppne...a raczej przyłoze swoja łopatka!!! bum bum.. :() sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki malutka! 😘 topik zamiera.........umiera...kurcze! tak dobrze żarło i zdechło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka> 😘 😘 😘 ferie będziesz miała już niedługo.. zazdorszczę ci barrrrrdzo i za to też łopatką dostaniesz (za taką niesprawiedliwość). :) Madusiu kofana jesteś :) Funfela z którą jadę też mi będzie sygnały puszczać bo łyso by jej było samej pojechać :D 5 budzików w pogotowiu już czeka. Dlaczego nie mogę być rannym ptaszkiem? :( Madusiu> czemu masz depresję? co się z tobą złotko dzieje? Gdzie się podziała radosna pijaczka ? :) Co się dzieje?!!!! Przy okazji wspomnę (za co pewnie łopatą oberwę) że mija mi dzisiaj 21 miesięcy z moim Tomaszkiem, ale ...cosik mnie pokręciło bo poznałam świetnego chłopaka i ... troszkę, ociupinkę... zakręcił mi w głowie... :O A Efciusia to fstrętna zdrajczyni z Joggierem romansuje a do nas nie zajrzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczynki. Od razu zaznaczam- nie romansuję...chociaż fakt- to facet. Wsiedli wszyscy na nas i nawet postanowiłam urwać kontakt. Teraz znów piszemy- tylko na forum - a on mi podziękował w liście, że jestem pomimo tylu przytyczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reasumując.....fajnie pisać z facetem, który udzieli męskiej rady...ale z dziewczynami najbezpieczniej- nie trzeba tłumaczyć , że rozmowa z drugim człowiekiem to rozmowa,.Czy facet nie jest człowiekiem, że nie można z nim rozmawiać????? Tego nie rozumiem! AAAAAAAA ZA DUŻO WE MNIE ŻALU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemotku >>> tylko nien łopata, nie dziś! co za koszmarny dzień, od wszystkich obrywam, mam dość! madusia >>> czy brak ambicji to jakiś wirus? cierpię na to samo... ręce opadają co tu się dzieje, wszystko zlewam...najlepiej to bym uciekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie 🌻 i życzę miłego i spokojnego tygodnia;) od jutra juz bede to sobie poklikamy troszke teraz zmykam papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszędzie mnie znajdzie... sialuny! i weź ucieknij dziewczyno ! nie ostoję się chyba..... uciekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszędzie mnie znajdzie... sialuny! i weź ucieknij dziewczyno ! nie ostoję się chyba..... uciekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciusia> podpadłaś. Podpadłaś śmiertelnie! Bo panuje takie dziwne ogólne stwierdznie że przyjaźń między facetem a kobietą nie isnieje i prędzej czy później do czegość dojść musi. Kto wie może i coś w tym jest bo wszyscy moi męscy przyjaciele mnie że tak powiem zawiedli bo w końcu coś tam zaczynali świrować. Ale jesteś dorosłą osobą i wiesz co robisz. :) A skoro wiesz co robisz to wiesz że nas bardzo bezczelnie zaniedbujesz ;) A skoro nas zaniedbujesz to wiesz że zemsta będzie słodka :D No kobietki łapiemy z łopatki.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam odpowiedź i... ni ma... co za wstrętne bydle z tego kompa... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniłam końcówkę na 90 i jest :) :) :D Ale jakoś dziwnie. Robaczku> cieszę się że już będziesz... Tylko że jutro mnie nie będzie :( Leticia> 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po szkole...:D Hmm..Behemotku ja sie dopisuje do Ciebie i biore łopatke w dłoń! Ewciusia...biada Ci biada ;) Robal..ale za to moze ja bede jutro :P... Aha..Behemotku..co Ty tam świrujesz z tym kolega co?Chcesz łopatka w łęb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam właśnie nastrój na smutaśną , ale piękna muzykę R Kelly .....:0.. Nie poddawajcie się przygnębieniu !!! Proszę Was ..... Wy nie możecie - ktos inny - tak - owszem - ale nie Wy !!!!! Takie zawsze radosne roześmiane 🌻 rozchichotane 🌻 czasami procentowe ......... Chyba przyłącze się do Behemotka i popracujemy tą łopatą - tak na początek teoretycznie ...... ;) ........ ( pomijam moją złość z powodu , że widze ostatni wpis z g. 14 ...Kitty , resztę znowu wcięło ... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogłaszam sprzeciw: \"precz z łopatą!\" bo jak wam kung fu pokaże to... jestem dziś w tak bojowo-wściekłym nastroju...kur... chyba coś roztrzaskam, może łopatę na początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak milo widziec mile niki i pomyslec o was slodkie dziewczynki...moze niedlugo bedzie troszke luzniej w pracy to sobie pogaworzymy...zadnych dolkow prosze szanownych pan....nie wolno...trza byc kwarda.....nie mietka....nio:):):):D dzisiaj dzionek dobry mamy bo sie wszystkie usmiechamy wszystkie dziewczynki maja wesole minki :D:D:D czuje nobla nosem...hehe Czesc.....witam was moje kofane robale..ups sorki Robal....milego dnia... .Madusiu>>> kiedy sie znowu nachlejemy??/ Behemotku>>>> wiemy ze jestes nasza matko topikowa...ani razu nie zwatpilam, ze chocby topik umieral ty go bedziesz ratowac dla przyszlych pokolen Leticio>>>> ucz sie ucz!!! Efciusiu...nio ,nio zdaje sie ze masz powaznego konkurenta do reki....hih zartuje oczywiscie...ale to milo widziec ze ktos ktoras z nas p[odrywa...DZIEWCZYNKI jestesmy pieeeeekne!!! Elffiku>>>> gratuluje piatki...jestem z ciebie oooogromnie dumna ❤️ Ingusiu, Oliwko>>> nie chorujcie...taka ladna zima sie zrobila,,,spacerki dotleniajace w planie a nie lozko i pierzynak!!!!❤️👄 dla Oliwki Kitty ❤️...topik nie umrze serduszko nie pozwolimy mu ...jak to mowi Madusia DOBRZE ZRE ...muuusi dychac!! Kalio ❤️ odezwij sie!!! Robalu,..nio czesc czesc...milego dzionka ci zycze Joggerze (wielbicielu Efciusi...hihi), >>>>Mariso... bez dolkow prosze weszlas na teren zaminowany antydolkowymi usmiechami...zobaczysz wszystko mija doly tez....niestety dobre zeczy tez mijaja...ale cio tam dobrze ze te zle odchooooooodza....w sin dal.....prosze zrob cos dla mnie usmiechnij sie do siebie....ale tak szczerze...:D Buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrr...AWARIA....wrrrrr...tyle sie napisalam a on znowu nie pokazuje...wyrzuce na smietnik jak boga kofam...wyrzuce to pudlo!!!! heheheheeh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALUTKA...:):):):):):):):):) :D:D:D ❤️ czesc sloneczko...milego dzionka...masz ferie prawda??? uuu mozesz sie wyspac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALUTKA...:):):):):):):):):) :D:D:D ❤️ czesc sloneczko...milego dzionka...masz ferie prawda??? uuu mozesz sie wyspac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa...pisze sama do siebie bo nic nie widzu nic nie slyszu...ale cio mi tam tak sie za wami stesknilam, ze nawet wasze dawne mysli i slowa sa dla mnie motorem napedzajacy mnieeeeeeeeeeee ❤️ ktora dzisiaj ze mna piju, piju?? Madusiu przyjezdza do mnie przyjaciolka z wawki w ten weekend...umowimy sie kiedy ja do niej jade i wtedy dam ci cynk...:): niestety mam teraz osobiste plany i nie wiem kiedy bede sie mogla wyrwac...ale obiecuje ze jak tylko bede choc na chwilke to dam ci znac...nio i reszce tez jezeli zaszczycicie mnie swoja obecnoscia...ostrzegam ze jestem straszna wariatka i moge wam sie rzucic na szyje!!!hehehe❤️ bojcie sieeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×