Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Behemotku ;) ciesze sie bardzo ,ze Ci sie podobało.Nie daj sie badz duza🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t25
wlasnie przeczytalam czesc pracy kolezanki i dlatego mam dola, i jeszcze ten cholerny brak motywacji do pisania :( . moze jestem zbyt krytyczna i nie mam bystansu, no ale coz poradzic....:0 a pisac trzeba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T25!!! A no nie smutaj sie!!! Sluchaj..napisz tyle ile to bedzie mozliwe...Jak poczujesz wene, to potem przeczytaj prace jeszcze raz...i ja poprawiaj..i tak moze nawet kilka razy! Az w koncu bedzie SUPER!!! Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t25
dziekuje Wam bardzo, czytam i czytam te moje wypociny, ale jak na zlosc jeszcze sie posprzeczalam z moim lubym :( dzisiaj dzien mam juz z glowy. ciekawe co przyniesie noc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T25..nie przejmuj sie...to tylko mala sprzeczka...:). A poza tym..jak nie dzisiaj to jutro moze cos uda Ci sie fajnego stworzyc:) Robal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki.. buziaki dla wszystkich dziewczat...i chlopcow...toze.. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Behemotku..tak..tak...powiem niedlugo - tak! Bardzo sie ciesze i jestem szczesliwa.....no i kupujemy mieszkanko..nasze wlasne... hip...hip,,podskakuje jak balonik grrrr znowu jem jabucho...nic mi nie stanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku , Ci w radiu to mi nawet czasami potrafią poprawić humorek .............puścili mój ulubiony No Doubt IT\'S MY LIFE :):):):) a MÓJ HUMOREK TROCHĘ SKOPANY ( MIMO ŻE SIEDZĘ DZIŚ W DOMKU ) jestem po nieprzespanej nocy ( nie wiem sama czemu ) czekam na comiesięczną przypadłość i mimo że po winna być to jej nie ma ....( jak jest to źle , jak jej nie ma to się człowiek denerwuje ... ) :0..... Dzień dobry wszystkim :):):) Chyba za dużo marudzę :0......... Nawet moje Kochanie nie poprawiło mi humorku tak na super , ale to nie Jego wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmh ....to jeszcze ja :) karaani >>>>>>>> G R A T U L A C J E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aLE SUPER - WŁASNE MIESZKANKO ;););) ELFFIK >>>>>>>>Ty masz psa , który Ci przeszkadza ........mi zawsze rano przy kompie przeszkadza kot ;););) :P.................... no i gratulacje nasza kochana pani nauczycielko !!!!!!!!!!!!!! Malutka >>> zdróeczka i nie przejmuj się tym palantem !!!!! nie warto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Leticia....👄 - dla ciebie na dobry dzionek....przyjdzie to na co czekasz ...jak masz zly humorek to juz jest blisko....hehe...bidulko.... mi sie wlasnie konczy..ale zawsze mnie tak brzuszysko boli, ze heeeej...zrob sobie ciepla herbatke, zawin sie w kocyk, ogladnij, lub poczytaj romansidlo, zjedz cos smacznego..bedzie lepiej...buzka grrrrrrr a gdzie reszta towarzystwa...grr??? bede grrrryzla jak nie powychodza z tych krzakow i sie nie przywitaja.grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmm :D :D :D Karaani G 🌻 R 🌻 A 🌻 T 🌻 U 🌻 L 🌻 A C 🌻 J 🌻 E 🌻 !!!!!!!!!!!!!!!!!! :D a kiedy pwiedz te tak ?? dokłądną datę prosimy !! Zraz muszę wybyć z domq - muszę sobie kupić jakieś klapki do pracy :) jejqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq mówię Wam jak sie cieszę :D :D :D dostanę pewnie z 600 zł pensji ale to w tej chwili nie ważne :D :D :D dzis idę do mojej opiekunki stażu - przygotuje mnie nieco na poniedziałek i da metodykę do poczytania :) mam przechlapany weekend znaczy się i cieszę sie z tego jak diabli :D :D :D I dostanę umowę od razu na cały staż - na 9 miesiecy !!!!! i pensja z góry - jak to w oświacie - więc raze z kuroniówką w lutym nie wezmę tak źle :P akurat starczy na opijanie :P Matko w poniedziałek rzucą mnei an pożarcie lwom - to znacyz 20-paro osobowej grupie 6-latków :P behemotqq 🌻 świetnie, ze w sprwach ❤️ znowu spokój :) malutka 👄 postaraj sie ignorować tego typa - skoro nic innego nie pomaga ... :0 Leticia 🌻 zjawi sie ta babska przypadłośc zobaczysz :) ja mam nadzieję, ze u mnie też sie zjawi ... robaluu :) dzieńdobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyje sluy czyje rozwody ;) boshe pogubiłam sie behemot.. lepiej zostan z kotem miłe to to jest i rozumne (nie tak jak faceci) malutka .. zaraziłas mnie chyba.. tez chorzeje..;) karaani mieszkaniko?? :D to iedługo kroi sie paraperówa :) leticia...🌻 ;) :) brzuszek do góry .. te przypadłosci i tak zawsze do nas wracaja ;) wczesnie czy poxniej... madusia ja mam tak w domu stuku puku wrrmwrmm puch puch a kuzryk?/ normalka tone w kurzyku robalek o mnie zapomniał 😭 eflik piesiowi tzreba drugieg piesia czy tam suczke..;) i bedzie szczesliwy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani > 🌻 > tak , mam nadzieję , że będzie dobrze , dzięki za wsparcie , tak to czasami jest - niby się nie można doczekać ...a jak przyjdzie to juz się chce mieć wszystko za sobą .......dobrze radzisz z ta herabtką , bo mnie w pierwszy dzień niemiłosiernie boli brzuszek i cudem jest aby go przetrwać .......czasami marzę tylko abym ten dzien spędziła w domu ... choc nie zawsze tak można ......... A wczoraj jak moje Kochanie pojechało to i nawet sobie popłakałam .....takie to kobieta fazy czasami przed ma ;) Ale na szczęście wieczorkiem się z nim pewnie zobaczę :) ❤️........... karaani >>> dużo masz dziś pracy ??? jak plany na weekendzik ?? No właśnie , gdzie sa pozostałe dziewuszki ??????? Cześć Robal >> miłego !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Elffiku ! 🌻 ....... Cześc Marisa ! 🌻 ........ Dzięki :):):) Jesteście wszystkie fantastyczne w poprawianiu humorku !!!! 👄 .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :9 🌻😍🌻😍 Witam!!!!!!! Podobnież kafe działa jak działa - ale jestem i bdę wytrwale pisac. Na razie wracam do papiórków ! KARAANI ! 🌻 CONGRATULATIONS! - czy jakoś tam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marisko - mój Guufy jeszcze za malutki :P na piesię :) jutro dopiero skończy 3 miesiące :) właśnie dał mi spokój i poszedł gnębić pana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Efciusa :) Dzień dobry :) A jak skończysz papierki , to wracaj do nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARAANI 🌻 to przez nieuwage bo mam troche spraw,wybacz mi to zaniedbanie \"GRATULACJE\"i Powodzenia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek! Elffik..szczesciara z Ciebie!!! Ciesze sie,ze Ty sie cieszysz...Czekam na wrazenia z pierwszego dnia :) Karaani..miszkanko bedziecie miec...cudo!!! :D Leticia...glowa do gory...[grozi palcem] :) Robal a co tam u Ciebie slychac,co?Moze Ty z nami sie czyms dzisiaj podzielisz? Marisa..a jak tam remocik? Madusia a Ty gdzie sie podziewasz? Karaani..uwazaj ja te jablka:) Inguś..a Dzie Ty sie poedziawasz?Jak tam Oliwka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YYYY...Efciucia...a no witaj..przperaszam,że zapomnialam..Przyznaje sie bez bicia...[przypiernicza sobie łopatka w łepek:P] 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze Malutka >> co u Ciebie ?? jak układają się Twoje spraweczki ?? 🌻 .......... elfficzku>>> \" poszedł gnębić pana \" - czy t oznaczy , że Twoje Kochanie jest z Tobą ????? .........💤..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roza
leticia i inni ja tez nie sipię po nocach. jestem w ciąży a termin mam na walentynki. odprowadzając moją sterszą córę do przedszkola znowu usłyszałam: wyglądasz na dziewczynkę, chłopca, ty jeszcze tutaj itd. chyba już wszytko mnie wkuza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t25
ROBALKU i malutka dziekuje ;) jak to dobrze ze po burzy zawsze swieci slonce :D. z lubym sie pogodzilam a jezeli chodzi o pisanie pracy to dzisiaj daje sobie luzzzz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie to słyszec;) a ja co robie szafki w sypialni he od rana pewno do nocy bede robił ,pogoda do kitu wszystko topnieye i co zrobic . Wieczorem na dyskoteke sie wybieram do PRESING CLABb fajna jazda zapraszam chetnych ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Marisa❤️...nio oczywista zapraszam na parapetowke Elfiku nawt nie wiesz jak sympatycznie czyta sie twoje wypowiedzi , jak jestes taka szczesliwa....❤️ czesc Jobaju...heh Robalu oczywista buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×