Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Kofane moje dziewczynki...boziu jak czytam to sie naprawde dolkowo u nas robi...klopoty dopadaja w najbardziej nieoczekiwanych momentach.....bedzie lepiej tylo trzeba nie dac siebie i trwac!!! Nawet nie wiem jak was pocieszac...❤️...napisze ze jestem z wami calym sercem i trzymam kciuki aby jak najszybciej sie ulozylo...buziaki dla was Behemotku...bardzo mi smutno ze masz klopoty trzymaj sie mysle o tobie cieplutko moze to cos pomoze?❤️ Madusiu moja pijaczko kochana....egzaminy da sie poprawic....sloneczko nie pij bezemnie!!!! Ingus.....ja wiem ze nasza dziewczynka jeszcze malutka...ale ten czas tak szybko plynie....ehhhh Elffiku...mam nadzieje ze w pracy ok? Malutka...to fajnie ze tobie sie uklada...ty nasze sloneczko👄 Leticia👄 Kitty👄 Robal wracaj bezpiecznie do nas Marisa...czemu smuteczki znowu??? t25..przytulam Buziaki dla wszytkich.... ....kochane sloneczka usmiechy na buzkach sa przez was utkane i nikt nie zabierze mysli porannych o milym dniu co dzien ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitko a aaaale piknie nazywasz to cuuudne miejsce w ktorym zdobywasz wyksztalcenie i ksztaltujesz podwaliny swojej przyszlej osobowosci...hehehe Madus co tam dzisiaj slychac???Ja jestem tak wypruta z kasy ze na walentynki bede siedziala pod pierzyna i czytala knige... a jeszcze musimy obraczki kupic...boooziu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry!!!! Kitty> ależ proszę bardzo, zmieniam dekorację. Słońce włączyłam, śnieg wyłączam. Kwiatki wyciągam.... Lepiej? :D Madusia> Kurcze czy ten twój Kuba ma 25 lat? Bo ja się poważnie obawiam że my tych samych facetów obrabiamy :D Tomasz wczoraj chyba postanowił zawiesić broń. Ale jakoś nie mam nastoju. Bo przy godzeniu i tak się pokłócimy. E tam. Wczoraj gdzieś był bo późno wrócił ale domyślam się gdzie bo płyty przytargał. A dzisiaj ja idę na pifko z Kubą i też nie mam zamiaru go informować że będę później :) A so??? :D Buziaczki wszyscy. Inguś dla Oliwki duuuuże buziaczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kitto! 😘 a spal ta budę! co się bedziesz męczyć....na ..plantacji wszystko pieknie! nic nie usycha , wszystko pnie się w górę..krzaczory ukochane już wieksze ode mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani 😘 zauważyłam, iz twoja twórczość jakby nieco bardziej dojrzała...być może to nie zamierzone działanie z twojej strony, nie mniej musisz wiedzieć iz białe rymy znacznie przypadły do mego gustu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemot 😘 Kuba owszem 25 latek, dekiel zasmarkany, *&^$ograniczony%*&nic$^@złamany#$%%\"#&*&tempy student z awf-u!!!! tylko , że z Krakowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t25
czesc dziewczyny, dziekuje za "slowa" otuchy u mnie lepiej, duzo ze soba rozmawiamy i sytuacja jakos sie klaruje. behemotku ja jeszcze nie mieszkam ze swoim kochaniem, ale to kwestia kilku miesiecy. zastanawiam sie czesto jak te nasze wspolne zycie bedzie wygladac (pewnie talerze beda latac) ;) . powodzenia zycze Tobie i wszystkim dziewuszkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj t25! latajace talerze to norma.....dobrze, że mam kilka kompletów w posagu... gorsze są fruwające lampy i szybujece nożyczki...łu! a jakie niebezpieczne! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t25
no wlasnie madusiu chyba kupie sobie plastikowy sprzet domowy i serwis obiadowy bo po 1 nigdy sie nie potlucze a po 2 nie trzeba zmywac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe,,,Madusiu...i pinezki.....i noze....i widelce....i noga kurczaka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t25 święta racja! i plastik zamiast biustu i ukochany bedzie zachwycony...i plastykowe owocki w plastykowym talerzyku, plastykowa bielizna....łuuuuuu! mam nowy sposób na zycie! jjjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeees!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypełzła..a był tak pieknie...nadeszła i teraz wlepia we mnie swoje przebrzydłe gały...gapi sie, sapie, kapie w okół ślina...niecierpliwie tupie owłosioną stopą, raz jedną raz druga...pomrukując i skomląc jak psiak z potrzeba fizjologiczną...PRACA JAGA znowu chwyta mnie w swe szpony.....ciał-baj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jaga znowu złapała maszą Madusię, ale mam nadzieję, że wkrótce się wyswobodzi z jej objęć. Behemotku przeanalizuj jeszcze na spokojnie wszystkie za i przeciw i nie działaj pod wpływem impulsów, czasami coś wydaje sie nam piekne, ale od środka już tak ładnie to nie wygląda. Musisz przemyśleć, czy warto przekreślać te wszystkie wspólne lata i wspaniałe chwile. Zyczę powodzenia i trafnych wyborów. Karaanii, może Twój przysły mąż wymysli coś romantycznego na Walentynki. My mamy wielka imprezę, bo przecież w Walentynki są pierwsze urodziny Oliwki. Trzeba to jakoś hucznie uczcić. Pozdrawim Wasi całuję i ja też podążam za jagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytsko przeczytałam ale nie mam siły pisać do każdego z osobna - za co z góry przepraszam :( mam dosć życia w chorym kraju .... dostałam umowę wiecie - na cały miesiąc Pier@#%$&% niby, ze kwalifikacji nie mam i kurator musi zgodę wyrazić itd itp - bardzo ciekawe - większośc moich koleżanek bez kwalifikacji zacyznała pracę w szkołach - i robiuły podyplomówkę w trakcie - i jakoś o żadnych kuratorach mowy nie było ..... :( pewnie jest ktoś bardziej \"swój\" i trzeba mu etat od września przygotować .... a miało byc tak pieknie :( i juz nawet sie przyzwyczaiłam do tych moich aniołeczków :( 😭 wczoraj dostałąm umowę - i jakoś dzis nie mam weny do szykowania sie do pracy - nie mówiac o pisaniu konspektów :( po co mam sie wysilać - a jak sie skończy na lutym to po co mi te angażowanie sie w to co robię?? ehhh zbieram sie - musze iść kaaawał drogi na pieszo - bo auto w warsztacie :( wczoraj miałam tylko 9-cioro dzieci - pochorowały sie biedactwa - jak słodko sie je ustypiało w tak nielicznej gromadce ..... myślałam, ze będzie dziś jakaś niespodzianka - a mój mężuś jeszcze śpi ... piękny dzień imienin - nie ma co :( wrrrrrrrrr buuuuuuuuuuuuuuuuuu :( :(( :(( całuski dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfficzku! 😘 nic się nie martw, potem złożysz następne podanie i potem nastepne...bedzie dobrze. niepozbędą sie ciebie tak szybko... przytulam i znikam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i\'m back! wróciłam z tfu! szkoły (tak tak....) madusia >>> no jak krzaczory stoją to jestem spokojna! jutro tam jadę, moja zmiana! tylko mi flaszkę zostaw w pomieszczeniu gospodarczym (czy jak to się fachowo nazywa...) :D behemotku >>> dzięki za zmianę dekoracji, ale coś kiepściutko ci idzie, może jakiś kurs dla stylistów by się przydał co? bo tak nie ten... tego... z tym słońcem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffiku a moze nie bedzie tak zle moze przedluza??Myslmy pozytywnie to sie spelni!!!❤️ dla ciebie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffiku> będzie dobrze. Przecież wiesz o tym. Jesteś cudowną osobą i wybrniesz z każdego problemu . :) Karaani> dzień dobry słonko ty nasze (Kitty> a ty piszesz że słonka nie ma). Madusia> Hm... Może ten twój Kuba przeniósł się do Warszawy? Bo \"mój\" z Wawki. :D T25> muszę koniecznie zakupić plastikowe elementy :D :D Zanim zamieszkałam z moim słonkiem też się kłóciliśmy. To się nie zmieniło. Tylko tyle że wtedy nie wiedziałam że u mnie w domu wszystko robi się samo albo robi to Tomek :D Dobrze że mnie oświecił! ;) Kitty> a spal w chole....e!!! :D Co cię będą stresować dranie? ;) U mnie słońce jest. Może zapomniałaś wyjrzeć przez okno że nie widzisz jak dla ciebie świat odmieniłam? :O Ingusia> Oliwka będzie miała zawsze miłe walentynki! Zresztą to będzie piękna kobieta jak jej mama i razem będziecie chodzić na dyskoteki :D Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffiku> będzie dobrze. Przecież wiesz o tym. Jesteś cudowną osobą i wybrniesz z każdego problemu . :) Karaani> dzień dobry słonko ty nasze (Kitty> a ty piszesz że słonka nie ma). Madusia> Hm... Może ten twój Kuba przeniósł się do Warszawy? Bo \"mój\" z Wawki. :D T25> muszę koniecznie zakupić plastikowe elementy :D :D Zanim zamieszkałam z moim słonkiem też się kłóciliśmy. To się nie zmieniło. Tylko tyle że wtedy nie wiedziałam że u mnie w domu wszystko robi się samo albo robi to Tomek :D Dobrze że mnie oświecił! ;) Kitty> a spal w chole....e!!! :D Co cię będą stresować dranie? ;) U mnie słońce jest. Może zapomniałaś wyjrzeć przez okno że nie widzisz jak dla ciebie świat odmieniłam? :O Ingusia> Oliwka będzie miała zawsze miłe walentynki! Zresztą to będzie piękna kobieta jak jej mama i razem będziecie chodzić na dyskoteki :D Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrywieczór, widzę kiepsko z obecnością....ekhem, nieładnie, zostało odnotowane... behemotku >>> nooooo dobra, wygrałaś z tym słońcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t25
ludzie nic nie widze co tu jest napisane! albo mam juz kurza slepote, albo kafeteria sie krochmali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście kochane 👄 ale coś mi sie widzi, ze ktoś miesza i nie bedzie za dobrze z ta pracą :( misiek sie troszq zrehabilitował - przyjechał po mnie do pracy z różyczkami i prezentam - ma szczęscie :P dostałam cuudny świecznik - tylko nie bardzo mam go gdzie postawić - już cały dom upchany świeczkami i swiecznikami :P jak to u maniaczki :P :D jejqqq - ależ ta nasza Olivka już duża - jeszcze kilka dni i roczek :) no no no :) całuski dla niej od cioci elffika 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nic jesczze nie przeczytałam co napisałyscie..:( czy są tu jakies nauczycielki albo pedagodzYY .. boshe uczenie dzieci zwłaszcza swoich wrrr....zabic pozdrawiam jutro nadrobie straty papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellfiku, może jednak zmienią zdanie, jeszcze jest trochę czasu do końca miesiąca.Zobaczą jaką wspaniałą jesteś wychowawczynią i to docenią. Nie smuć się, mam nadzieję, że wszystko ułoży się po Twojej myśli. Odbierz pocztę. Buziaczki dla wszystkich, dzisiaj dorwałam się do komputera, a od jutra mam wolne do końca tygodnia. Będę pisać pracę więc nie będzie mnie w dzień. Już się usprawiedliwiam za ewentualne zaniedbania w podpisach listy obecności. POstaram się jednak chociaż na chwilkę do Was zaglądnąć, ale piszę na drugim komputerze a tam niestety nie ma dostępu do internetu. 👄 trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuu
jejkuuuuuuuu dziś mi od rana jest baaaardzo źle! nie umiem sobie znaleźć miejsca wszystko mnie drażni !! jest mi bardzo smutno! bardzo brakuje mi.. nawet nie wiem czego życie mnie przytłoczyło! Od kilku dni czuję się całkowicie bezwartościowym człowiekiem. bardzo mi żle! Jak sobie z tym poradzić? Teraz idę do pracy i znowu będę musiała się uśmiechać do ludzi i udawać że jest mi suuuuuperrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuu> Robal ci dobrze radzi. Posłuchaj go. Odpocznij od obowiązków. :) Robal> twojego dołka to my nie chcemy więc śpieszę napisać coś by go uniknąć :D Co słychać u ciebie? Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz dbać o siebie i synka. Obydwu wam życzę dużo zdrówka. U mnie ok. Byłam wczoraj na pifku z kolegą. Wróciłam do domu po 23 w stanie wskazującym :D i mój facet się do mnie nie odzywa bo okazało się że on w końcu wczoraj z tą swoją koleżanką na piwo nie poszedł i siedział w domu :) A dzisiaj się b. źle czuję i marzę tylko o mięciutkim, cieplutkim łóżeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal> co ty robisz w tym dole? :D Nie wygłupiaj się, za duży już z ciebie chłopczyk aby w dole siedzieć. Wyłaź ale już! ;) Bo łopatką dostaniesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×