Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Malutka> ha i w takich chwilach się ojca i jego dobre serce docenia :D :D Cieszę się razem z tobą. Ponieważ jestem już po szarlotce z herbatki u Letici trochę mi się lepiej na duszy zrobiło.... Pomimo że dzisiaj piątek trzynastego jadę się spotkać z moim czarnym kotem :D Bo się Blinkuś przez te ferie stęsknił za swoją ukochaną panią :D Buziaczki dla wszystkich. Madusia> Robal pomimo że mówi że przejeżdza przez Wawkę to i tak nie przyjedzie do nas z adwokatem. Nie przyjedzie. Za cienki jest na to ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dzisiaj kaca (?) buuu... jak miło, że u was miło....piatek 13 zaczął przynosic pecha w pierwszych sekundach swojego istnienia....wszystkie baby z mojego otoczenia (łacznie ze mna) przeryczały dzisiejszą noc przez swoich zaplutych dekli. gdzie ci męzczyźni...uuuu-uuuu-aaaaa...gdzie te chłopyyy-yyyy uuuu-uuu-aaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje behemot..robal jest cienki jak owsik i prędzej za za maz wyjdę niż od sie do wawki pafatyguje! h y h y hy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusiu a czemu plakalas...............nie placz bo przyjade i go zleje jak bedzie moja Madusie nerwowal....nio....... a na kacyka to rosolku sobie zrob.........chodz utule moja dziewczynke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak....walentynki....az mnie mdli....odechciało mi się....wyśle kartke z onetu do mego ...tfu! tfu! uroczego narzeczonego...yyyy co sie bedę wysilać...nie warto...nawet nic mu nie napiszę ...bo to by same %$^^@#$%&*&%$^&$####&^%$*&^@#$&^#$&*&^ były.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w ogóle jestem taka niszczęsliwa...jest mi żle...czuję sie jak jak jak jak jak ....sama nie wiem co...serduszko mnie boli...dlaczego wybaczyć nie oznacza zapomnieć...? yyyyyy...bo w zyciu piekne są tylko chwile.....dlatego CZASEM warto zyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca jaga warczy na mnie z kąta....sprzedałam jej kopa i poszła ze skowytem lizać rany za szafke....teraz patrzy na mnie z wyrzutem....jak bym jej pozwoliła rozszarpała by mnie na strzępy....bestia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani...chlip...chlip! faceci to ignoranci...chlip...chlip...byłam wczoraj u Toma na imprezie firmowej...i on...chlip...i on w ogóle się mna nie zajmował.... a jak po godzinie przerwałam mu niezwykle interesujacą rozmowę o tym kto jest dr finansowym a kto wew. audytorem gdzies tam to mnie skarcił: zachowuj sie! bądz miła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....skarcił mnie jak małego psiaka...kumple oczywiście na pierwszym miejscu...a jak juz w domu całą noc rzygałm i płakałam na zmiane to on tylko sie przewalał z boku na bok chrapiac w niebogłosy przez sen zamroczonego pijaka...yyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia> służę ramieniem do wypłakania smutków. Kurcze, Tomki chyba tak mają. W sobotę jak byliśmy u Tomka znajomych to praktycznie zapominiał o moim istnieniu :( (co prawda byliśmy pokłóceni i tylko przez grzeczność z nim poszłam). Wrrr........ Madusia> Może pifko a nie rosołek postawiłoby cie na nogi cio? :) A Robal to nawet jak ja już babcią będę to nie przyjedzie do Wawki.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh! behemot......szkoda gadać nie? robal-cienias! robal-cienias! robal-cienias! robal-cienias!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia> Bo Robal to cykor!!! Bo Robal to cykor!!! Bo Robal to cykor!!! Bo Robal to cykor!!! Bo Robal to cykor!!! Bo Robal to cykor!!! Bo Robal to cykor!!! Bo Robal to cykor!!! Bo Robal to cykor!!! Bo Robal to cykor!!! Bo Robal to cykor!!! Bo Robal to cykor!!! Bo Robal to cykor!!! Bo Robal to cykor!!! Bo Robal to cykor!!! Bo Robal to cykor!!! Bo Robal to cykor!!! Bo Robal to cykor!!! To zwykły cykor i dlatego nie przyjedzie!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemot -> bo robal to cienki cykor! bo robal to cienki cykor! bo robal to cienki cykor! -> bo robal to cienki cykor!-> bo robal to cienki cykor! bo robal to cienki cykor! bo robal to cienki cykor! bo robal to cienki cykor! bo robal to cienki cykor! bo robal to cienki cykor! bo robal to cienki cykor! bo robal to cienki cykor! bo robal to cienki cykor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje biedne kochanie......zobaczysz jak przyjade to mu dam!!!!! Nie przejmuj sie nim...i faceci wcale nie sa tacy madrzy jakich udaja a te ich gadki ....az mnie mdli czasami jak glupio potrafia cos walnac...ale oni tego nie rozumieja.......niech cie serduszko nie boli...... Behemotku....To nie tylko Tomki tak maja po prostu faceci sa ogolnie glupsi i tylko im sie wydaje ze wszystkie rozumy pozjadali ....a my w swojej delikatnosci nie udowadniamy im jacy sa marni...ehhh...a czasami wystarczyloby jedno slowo...i poszedlby taki na dno....razem ze swoim madrzeniem sie.... Moja praca jaga tez skowycze w kacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! robal trzęsie gaciami że az echo niesie! hmmm mam okropna walentynkową kareczkę z grubym miskiem i badziewiasto -buraczane- brokaciaste serce na patyku...jessssssu...co jeszcze...przydał by sie jakis prezencik...ale kurna jaki? najchetniej - kij przez łeb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, karusiu...masz racje......facecie- ty ....ty....ty....ty puchu marny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal co sam se oskrobalRobal co sam se oskrobalRobal co sam se oskrobalRobal co sam se oskrobal Robal co sam se oskrobal Robal co sam se oskrobal Robal co sam se oskrobal Robal co sam se oskrobal wrrrrrrrr...odtenteges od Madusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia> hm... chyba wystraszyliśmy cienkiego Robala i uciekł od nas :( :D Karaani> cóż, najgorsze jest właśnie to ich mądrzenie się. Słowa nie dadzą powiedzieć bo oni i tak najlepiej wiedzą. ... wrrr.... o, ja jutro mojemu taki prezent zgotuję że do Bożego Narodzenia się nie pozbiera :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal> czepiać się??? MY? CIEBIE???? No w życiu!!!!!!! :D Nie naszego rodzynka jednynego.... Tylko sęk w tym że cykor jesteś i do Wawy nie przyjedziesz.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak mam przyjechac jak jestem chory powysyłajcie mi adresy to was zaskocze ;) bo w wawie jestem czesto che nawet mam kilku kumpli z interku co razem gramy i byłem u nich i oni u mnie sa z wawy i z piaseczna fajne chłopaki jeden to informatyk w banku ,drugi na okeciu pracuje w hotelu ;) a reszta znaczy 3 to maja takie własne biznesy w wawie. ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robal wstrętna beksa! robal wstretna beksa! robal wstrętna beksa! robal wstretna beksa! robal wstrętna beksa! robal wstretna beksa! robal wstrętna beksa! robal wstretna beksa! robal wstrętna beksa! robal wstretna beksa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemot, zdradż mi jaki masz prezencik dla tomusia...może spapuguję......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze..nie chce mi się iść do domu...nie mam siły patrzeć na tego palanta....nie chce mi sie z nim kłócic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem! uwaga inauguracja: hurraa!! łuhuhuuuuu! mam ferie! wyciągamy flaszki, palimy zielsko, madusia chodź dziecino pod stół zajmiemy nasze tradycyjne pozycje... a jak masz kaca, to wiesz, postępuj według zasady \"czym się strułaś tym się lecz\" dziewczynki, dziękuję, że mnie oświeciłyście z tymi studiami :) malutka >>> ty to masz dobrze... behemotku >>> jak leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia..slounko moje..!!Nie przejmuj sie Tomem...nie wolno!bo wtedy plakusiasz.. Buziaki dla Wszystkich...Kitty..to co?..obalmy flache?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×