Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

heja ale rozpetałyscie tuu hohoh... karaani masz racje co do facetów moj ciagle sie ze mna kłoci i mam go dosc:P madusia.. masz racje co do facetów moj ciagle sie ze mna kłoci i mam go dosc:P behemot>>masz racje co do facetów moj ciagle sie ze mna kłoci i mam go dosc:P i tym akcentem pozdrawiem pijanice 😭 nikt mnie nie pocezetował:( a ha mam zamiar wybrac sie na studia skonczyc magisterkr od października .. wykonczyłyscie robalka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bitwa ;) Heh , a skoro ferie masz , Kitty >> to ROBALKA trzeba ZALAĆ :):):): :) i już :P..................... ja mam weekend zaganiany , gram na koncertach , nawet walentynki zajęte .....wrrrrrrrr.....żyć nie dają ......😠................... ja zaleję sobie robalka w samotności jak na razie , no chyba , że się plany na dziś zmienią , ale niestety - dziś żadne święto , tylko zwykła sobota ...........bubuuuu....bach bach bum :0.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 Witam Moje Panie Serdecznie I Z Usmiechem Na Ustach ;)To Dla Was OD Robala!!!;) ps: no dziewczyny nie leycie mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po weekendzie....walentynki o dziwo boskie...taki romantyczny banał: kino, kolacja i świeczki w sypialni.....cóż po tym jakże uroczym wieczorze została mi gigantyczna plama po winku na jasnej wykładzinie....yyyyyh ten fiiiiijjjolet! do niczego mi nie pasuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś cóz..niby zwyły , znienawidzony przez wszystkich poniedziałek....hmmm ...i coś jeszcze, otóż nie będę owijać w bawełne....dziś chlip...KOŃCZĘ...chlip 23 LATAA!!!!!!! DZIŚ MaM DZIEŃ STARUCHA......chlip...wiec zostawiam wam torcik czekoladowo-truskawkowy i krzynkę wódzi i spadam...do pracy...pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo...ekhem..a ja mialam baaaardzo mile walentyny...noooo...hihihi ;);) Dzien dobry fsystkim...no Robalu nie gniewaj sie....nie zalejemy cie na smierc...tylko tak lecuitko wprawimy w stan upojenia...;) Madusiu...przemaluj pokoj pod plame.....a co.... Buzka dla was moi mili na nowy tydzien i pamietajmy \"jutro jest wolne od bledow\" ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze tylko buziaczki dla oliwki! w sobotę roczek przecie skończyła! 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia> dzisiaj??? No moja droga, co ja będę owijać w bawełnę... WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!! Dużo szczęścia, miłości, przyjaźni, zdrowia!!! Bądź zawsze uśmiechnięta i radosna. No, bądź sobą po prostu. [ściskam, całuje, ściskam] . Sto lat, sto lat niech żyje żyje nam...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻❤️❤️🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️🌻❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️🌻❤️❤️❤️🌻❤️ ❤️🌻🌻🌻❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ Madusienko!!!!!!!!! moje sloneczko STO LAT STO LAT buziaki i wszystkiego naj naj naj ty moje serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie.....hihihihi To mialo byc serce............ i to usmiechniete...hehehehe Ale wszystkiego naj naj naj Dzis ma Madusia urodzinki wszyscy mamy wesole minki bardzo kochamy nasza Madusie i zaspiewamy dzis jej STO LAT STO LAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana madusiu duzo, duzo zdrówka, miłości, szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń. 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ [🌻 🌻 [🌻 🌻 [🌻 🌻 [🌻 🌻 [🌻 🌻 [🌻 🌻 [🌻 🌻 [🌻 🌻 [🌻 🌻 [🌻 🌻 [🌻 🌻 [🌻 🌻 [🌻 🌻 [🌻 🌻 [🌻 🌻 [🌻 🌻 [🌻 🌻 [🌻 🌻 Wszystkiego naj............................... STO LAT STO LAt, i oczywiście piję za Twoje zdrówko. A za tą staruhcę, to jak Cię zaraz kopnę w tyłek to zobaczysz, ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj...😍..dziękuję...wiem, że jeszcze wcześnie..ale może korzystajac z okazji...😘 flaszunie otworzę...tak...tak...proszę się częstować....kielonka za madusię wychylic i nie gadać.... dziękuję. następna kolejeczka....za madusię!!! chlup! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maduś! sto lat! 👄 juuuuuuuuuuuhuuuuuuuuuuuuuuuuuu! ale rozstrzeliłyście nam stronkę, hihi... nieładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madus pijemy, bo to już ostatnie dni kiedy moge tutaj z Wami być, będę zagladać wieczorkiem co tam naskrobałyście w dzień. Mam nadzieję, że jeszcze do końca lutego będę, a potem buuu chlip, chlip ................ już nie będę chyba mogła z Wami pisać. No ale póki co to pijemy, zdróweczko Madusiu, ty nasza solenizantko. Buziaczki od Oliwki dla Cioci Madusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejejeje to jest kfiatek....hmmm??? To moze Oliwce poprostu zloze zyczenia bo cos mi te obrazki nie wychodza... Oliwko nasza kochana....dzielnie rosnij nam , badz zdrowoa dziewczynka i czesto miej usmiech na slodzkiej buzce:D:D:D ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczątka!!! 😘 takie kofane jestescie! gul! .....gul! .......GuL!!! ...inguś co ty opowiadasz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inguś! 😍 właśnie sobie przypomniałam, że mam cus takiego jak konto pocztowe i zajrzałam tam...dzięki za karteczke! i za maila z przed 100 lat...przyrzekam, że jak tylko bedę miała kompa w domu to odpisze.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INGUS......co ty kurde opowiadasz.....no........gadaj tu mi co sie dzieje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loboze....kcie ja jeste??? hikhikhik...Madusiu..hik...cio ty choliro dolalas do tego drinusia??? hik?? ja mam dzis taaaaaaki cienzki dzien...hik?? aaaaa ty bestyjo...hik...i jeszcze ingusia mnie straszy...hik... lezy maciek..lezy na desce...hik zagraliby jeszcze hik????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry Bardzo;) Madusia,Behemot 🌻 ,prysznic i jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robalu! hik...hik!. dzień dobry! hik! ....hik! .chodź no tu.....hik!....wypij za moje zdrowie..hik! ...dzisiaj ja stawiam...hik!.......gul!.gul..gul.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiec jobaju...hik...hik...hik....zalewam cie...hikhikhikhikik ponoc klin klinem???hikhik.......gulgul my pressiesssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooooo jesssuuuu.....łolabooga.a s s s skąt ta kakakakarusela...????? :) ło jak pieknieeeenenenuiiiiiiinnnnniinieee....yyyyyyyyy...bek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Madusia >Karaani he nie ma sprawki ,bedzie kolegium ;) w doborowym towarzystwie to sie napije nawet wbrew zalecenia lekarza ;) polewac mnie ,ale fest he 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robalku..ty nasz......robalku...:) alesz proszszeeeee speszszszyl for jjjuuuuu.......lufa, bania, seta, razik...aleszszsz proszszszszeeeee......... :)...hik!..hik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wyjaśniam, co chyba niebawem się stanie. Po pierwsze najprawdo[podobniej od 1 marca bedziem mieć stazystkę, więc jak będę mogła do Was pisać , jak ktos wciąż będzie mi patrzyła na ręce i na komputer. Oby to był tylko ktoś znośny. Kiedyś miałam taką wspaniałą dziewczynę tutaj, z którą do dzisiaj utrzymuję kontakt, ale ostatnia była straszna. Protegowana starosty i ważna jak nie wiem co , ale zobaczymy. A po drugie to szef chce mieć jakiś program, który będzie kontrolował co wszyscy w danej chwili robią na komputerach. To jest narazie tajemnica, ale ja na szczęście się o niej dowiedziałam. Tak więc widziecie moje kochane wirtualne kolezanki - same przeciwności. Ale tak łatwo nie odpuszczę i kiedy tylko będę mogła będę zaglądać. Dzieki w imieniu Oliwkii za zyczenia. Jak ogladniemy zdjęcia z urodzinek, to wybiorę dla Was jakies i prześlę. A tymczasem, polewaj Maduś, bo jak się pije to aż przyjemniej się siedzi tutaj i jakoś tak cieplej. No to zdróweczko gullgull

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tfu...hik...tfu.....hikhikhikhik.....ooooooo gbury s pracki Inguni...loni ciem lograniczajom...hikhikhik....passsskudne Madusiu lo boze kajuzeja.......lliiiiililiiiliiiiiiiiii hikhikhik Jobaj...ti moj psyjacielu.......pij s nami..i spiewaj.....hikhik IIIIIIIIII jesceeeeeeejeeeedeneeeeeeeeennnnn i jesce jaz...hikhikhikhik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga...aaaaaa.aaaaa polewam......hik!.....ups.hihihihi!!!! .hik! .nie trafiłam......hihihi! hik! nie skodziiiii.jeszszszszszsze rassssss........hik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×