Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Boginka....co sie dzieje...??? nie badz smutna....pogadaj z nami....zawsze w kupie latwiej...juz bierzemy lopatki i zasypujemy dolek....:D:D:D bedzie lepiej....zobaczysz......:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaluttkaa
dziewczyny..nie moge pisac postów..nie wiem czemu..moze teraz sie uda.. Boginka..głowka do góry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingusiu > 👄👄🌻 !!!! Milunia > wiedziałam , że będzie dobrze (\'\' ja wiedziałam , że tak bedzie , aha , aha .....:classic_cool: ... ) , kawał -> :D ->:P ... a z tym deszczykiem , to \'\' wykrakałaś \'\' , bo u mnie leje już od rana i tak smutno ... ale za to ja wesoła dzis jestem :) Karaani >3mam dziś za Ciebie kciuki 🖐️ !!!!!! Madusiu > kajoś przeżyjesz ten szczyt :classic_cool: , cudowny czarny humorek ;) Molly > 🌻 wysłałam Ci maila , dobrze , że ta łezka była pozytywna , bo gdyby nie , to my tu na Dołkowie , zmieniłybyśmy ją w uśmiech :D ... Boginka > uszka do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! ......🌻...... właśnie wstalam i chyba mnie głowa boli...moja kluska jest niesamowita. całą noc dybał walkę goloty która miała być ok 2:30 - 3: 00.....starsznie się zdziwił, bo musiał czekać do 4 rano, żeby ten idiotyzm obejrzeć....żart jakiś...oczy czerwone, trzęsoce się łapy no i obejrzał....po walce, błyskawicznie zamiast do ciepłego łózia usiadł przed kompem, bo może już są jakieś komentarze...nie było...trochę się zbulwersował i jak go wtedy zobaczyłam pomyślałam, że tak własnie powinien wygladać gollum...a fajnie jeszcze było, bo ledwo usnął o tej 7:30 to o 12 juz koledzy dzwonią, bo powtórka gołoty leci w tv....myślałam, że z miną hrabiego powie do słuchawki spadaj koleś, juz widziałem czy cóś ale gdzietam!! z nieludzkim rykiem poleciał przed tv by ponownie obejrzeć tą samą walkę.......................walka trwa a kluska wygląda juz gorzej niż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! ......🌻...... właśnie wstalam i chyba mnie głowa boli...moja kluska jest niesamowita. całą noc dybał walkę goloty która miała być ok 2:30 - 3: 00.....starsznie się zdziwił, bo musiał czekać do 4 rano, żeby ten idiotyzm obejrzeć....żart jakiś...oczy czerwone, trzęsoce się łapy no i obejrzał....po walce, błyskawicznie zamiast do ciepłego łózia usiadł przed kompem, bo może już są jakieś komentarze...nie było...trochę się zbulwersował i jak go wtedy zobaczyłam pomyślałam, że tak własnie powinien wygladać gollum...a fajnie jeszcze było, bo ledwo usnął o tej 7:30 to o 12 juz koledzy dzwonią, bo powtórka gołoty leci w tv....myślałam, że z miną hrabiego powie do słuchawki spadaj koleś, juz widziałem czy cóś ale gdzietam!! z nieludzkim rykiem poleciał przed tv by ponownie obejrzeć tą samą walkę.......................walka trwa a kluska wygląda juz gorzej niż gollum....chyba się go boje....nie wiem czy mogę nieśmiało zaproponować basen...no bo rozumiecie..gołota walczył i nie wolno przecież opuścić miejscówki przed tv, bo sie przegapi wszystkie komentarze!!!!!! oki idę trzepnąć jakąś jajeczniczkę....może jak cos zje - wróci do żywych...może nie walnie talerzem o ścienę z wściekle błagalną miną pt: no przecież widzisz że gołota kobieto! bo cholera musiał być ten remis!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej..mam nadzieje,że juz wszystko jest ok...i moge sie wpisywać.. Madus...ja bym tak nie mogla...choc by nie wiem co..Podziwiać tylko ich za to...i tłuc po łbach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wiatjacie o świcie, aczkolwiek mam nadzieje, że chociaż Wy śpicie :D:D ->>> w końcu w weekend udało mi się pojeździć na rowerku i nawet mnie deszcz nie zlapał :D:D ->>>👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się z wami podzielić moją \"tragedią\" :(:(->>> właśnie przed chwilą mocowałam się z oknem (chciałam przewietrzyć po weekendzie) i złamałam sobie paznokcia :(:( i to tak okropnie i boleśnie (ał,ał, ojejej...)- a muszę się przyznać, że miałam cudne paznokietki i takie cacy - >>>a teraz będę musiała wszystkie obciąć i zanim i takie jak mam w chwili obecnej urosną to minie 5-6 miesięcy :( :( :( i jestem z tego powodu z lekka wnerwiona ->>> zapewne pomyślicie, że jestem jakaś świrnięta ale mnie to wkurza dbam o paznokcie jak tylko mogę, a one jak mi się odwdzięczają::::::>>> łąmią się :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wszystkim! Milunia...wiem co to za ból..Współczuje..ja swoje też ostatnio musiałam obciąć..a miałam takie długie..mocne i wszyscy mi ich zazdrocili..a teraz mam krótkie :(... Ale przecież odrosną.. Mnie Tom wkurzył...masakrycznie!Nie odezwe sie chyba do Niego do końca dnia!!!Wrrr...już ja mu pokaże...i zobaczymy!!!Bedzie niezla awanturka...!!!Aż sie popłakałam przez niego.. Niech mnie ktoś przytuli.. 😭 Bede leciec do szkoły 😭... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka powiedz Tomowi, że jak Cię będzie denerwusiał to żeby uważał bo go ugryzę >>>a ja mam ostre ząbki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz przytulam ❤️wszystkich porzebujących i czule całuję 👄w uszko :D:D: ->>>zbliża się godzina mojej kawy (8) :D:Dwięc pora wstawić wodę :D:D ... zaraz przejdzie moja kol. Madzia i sobie poplotkujemy ->>> fajnie mi prawda :D:D mam nadzieje, że Wam też jest fajnie i że dzień zacznie się Wam lepiej niż mi :D:D:D 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Malutka, czesc Milunia...buzki moje drogie...mam nadzieje ze paznokietki odrosna rownie zdrowe i dluuugie..... hihi pochwale sie zdalam na 5 :):) a za dwa tygodnie mam nastepny egzamin....uuu..jeszcze w sumie trzy.... weekend w sumie byl bardzo mily - oprocz tego ze nie chce mnie oposcic jakies straszne grypiszcze ktore przyczepilo sie do mnie z uporem maniaka i jest!!!....ale za to teraz dwa weekendy bez szkoly....jupi!!! wczoraj nasza pani od nieruchomosci pokazalam nam mieszkanka dwa....piekne...cztery pokoje i w okolicy las....buuu..ale tak daleko...juz za miastem...i teraz nie wiemy co robic bijemy sie z myslami bo wszystko co fajne juz wykupione...za pozno sie za to wzielismy..... ale jestem pewna ze gdzies tam...czeka na mnie moje mieszkanko...:):) milego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️karaani - mnie chyba też czeka kupno mieszkanka :D:D:D- chcemy sprzedać dom i sobie ładne duże mieszkanie kupić. Ja bardzo chciałabym mieć dużą łazienkę - taką wybajerowaną :)) (obecnie mimo, że mieszkam w domku mam malutką), 3 pokoje, dużą kuchnie - łącznie tak ok 80 m. ale nie chciałabym gdzieś za miastem wolałabym w mieście jakieś np. nowe, strzeżone osiedle - ale wiem, że do tego długa droga.... narazie to są tylko plany... obyśmy mogli je jak najszybciej zrealizować... oj karaani - rozmarzyłam się tym mieszkaniem :D:D - a póżniej to wykańczanie, meblowanie itp.... bajka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cmok! dzień dobry! my tez za mieszkankiem sie rozgladamy :). teraz blisko centrum, wprzy duzym parku budują fajne osiedle. podobaja nam się plany apartamentowcow...ale kurna 6 - 10 tys za m2 !!!!!!! zdzierstwo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ madusia ->>> taka kwota za metr to naprawdę dużooooo :D, -> karaani przez te mieszkaniowe marzenia zapomniałam Ci pogratulować 5 z egz. :D ->> jestem z Ciebie dumna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Dzisiaj jakoś chmurzasto troszki, ale może cosik przebije się przez te chmurzyska. Mój weekendzik minął bardzo spokojnie, już dawno nie było takie spokojnego, dwa dni spędziłam przed lustrem oglądając swoją nową fryzurke. Miałam nie eksperymentować, ale zaszalałam i pozwoliłam jej zrobić ze swoimi kudełkami co chce. W efekcie mam nowa fryzurkę, która jakoś tak całowicie mnie odmieniła, ale cóż ma swoich zwolenników i przeciwnikóe, którzy patrza na mnie dziwnym okiem. Milunia, moje paznokietki osttatnio strasznie słabawe i połamaly się, ale rosną. Własnę mieszkanko, cudowna sprawa, życzę aby Wam wszystkim zrealizowały sie plany mieszkaniowe. Karaanii, gratuluję 5 Ty nasza kujonico. Pozdrowienia dla Wszystkich 👄 Ciekawe jak ma się nasza przyszła mausia, czy już doskwierają jej jakieś dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Inguś jak często stoisz przed lusterkiem to znak, że wyglądasz czarująco :)) .... a co do naszej przyszłej mamusi (->> 👄)to też mnie to bardzo interesuje jak tam jej samopoczucie itp. itd. a ona nic nie pisze :(( ... u mnie też pogoda nijaka - słonko jest i nie ma :(( a ja tak lubie jak jest cielutko i słonecznie :)) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Wam cosik oznajmić. Wczesniej pisałam, ale nie byłam pewna, ale teraz już wiem, że to raczej pewne , przechodzę do pracy do innego wydziału. Ale smutna strona tego wszystkiego to to, że nie będę tam sama, a poza tym będę miec nowe obowiązki,wieksza odpowiedzialność i nie będę mogła już tutaj z Wami pisać. Może od czasu do czasu jak zostanę sama to cosik skrobnę, ale będę wieczorkami czytać co się u Was wydarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa....bbububuubububbu:(:(:(:( ja nie chce zeby Inguni nie bylo!!!!!...uuuuu...ja nie chce!!!!!:(:(:(:(:(:(:(:( Ingus zrob cos zebys mogla z nami pisac...no nie wiem.....wywal ta druga osobe za okno?:D:D A tak serio to bardzo mi smutno...ale tez sie ciesze bo to chyba awansik??????? Jak tak to gratulacje :D:D buzak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehej :) Czyżby wcięło wszystkie posty po 10 , czy też już na Dołkowo nikt nie zaglądał ?? No , ale ja zaglądam :) Już po poniedziałku , więc tydzień może płynąć sobie dalej :) Oby do przodu . Teraz mam na karku duzy nawał pracy , więc mogę rzadziej zaglądać , no , ale przecież nie moge Was zaniedbać !!!!!! Dziewczynkom szukającym mieszkania życzę dużo szczęścia , I ngusię ściskam , a całą resztę całuję :):):):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) madusia /... podziwiam Twojego toma :D mój misiek ma to samo ale z meczami piłki noznej ;) na łamliwe paznokcie polecam cynk :) mi przynajmniej pomógł :) karaani - gratulacje 🌻 ale to było do przewidzenia .. w końcu jesteś naszym kujonkiem :) apropo tego mieszkanka - ja bym wolała takie prawie poza miastem - o ile oczywiscie macie samochód ..... to na pewno lepsze niz zadymione i brudne centrum .... inguś 👄 na pewno ślicznie Ci w nowej fryzurce :) i gratulacje z powodu awansu 🌻 choć przykro że jeszcze mniej Cię tu bedzi emozna czytać .... czuję sie dobrze :) w zasadzie prawie świetnie - gdyby nie te drobne dolegliwosci żołądkowe (ale nie jakieś wielkie mdłości ani wymioty) i nie te szybkie męczenie sie ..... :) No i zachcianki to ja mam ... :D ale ogólnie jest w porządku - nawet nastrój aż tak mi nie skacze bez powodu ... :) milunia 🌻 nie pisałam bo nieco pochłaniała mnie praca - i wolontariat ostatnio za bardzo zaniedbałam wiec starałam sie to nadrobić ... w pracy miałamm hospitację - wiec i przygotowań wiecej .... jaoś tak mi to czas zjadło .. :) leticia - choc chwilke musisz zawsze wygrzbać dla dołkowa :) !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia...dziekuje! 🌻 Karaani...moje gratulacje!!! Inguś..kiedy się pokażesz w nowej frysurce? Elffik 😘 Kitty gdzie się podziewasz?! Leticia 😘 A z Tomem buuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃDOBRY :) Elffiku > pewnie , że znajdę , dziś nawet wcześniej wstałam , żeby do Was zajrzeć , bo później pewnie nie będzie jak ;) Mam nadzieję , że dolegliwości będziesz miała coraz mniej i , że malusie Elffiątko nie będzie Ci dokuczać ( heh ... bo jeśli będzie dużo kopać , to może jakiś piłkarzyk wyrośnie ....kto wie ...:P .......) Pozdróweczka :) Malutka >🤗 👄 Mam nadzieję , że z Tomeczkiem będzie lepiej , nie poddawaj się , może tylko w tej chwili jest pod górkę ....... potem na pewno bedzie lepiej ..... pogadajcie jeszcze :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ -> 👄👄👄 >>>malutka mam nadzieje, że sprawy Tomowo-sercowe już lepiej, a może nawet super :D >>>elffik - strasznie się o Ciebie martwiłam - nie zaglągałaś ... już myślałam, że Cię jaka grypa zmogła >ale na szczęście tylko brak czasu Cie dopadł,... a co do paznokietek to ja mam zdrowe i mocne i wszyscy je podziwiają (-li) -> tylko jeden z nich nie wytrzymał noporu okna :( ale dzisiaj już mnie to tak bardzo nie martwi :)) >>>Ingo - no proszę teraz jak masz nową fryzurkę to nas opuszczasz - be dziewczynka :( a tak na poważnie to bardzo się Ciesze, że w pracy Ci się układa i jakiś awansik się trafił :D:D:D >>>Leticio - a Ty jak zwykle zapracowana na maxa dobrze, że chociaż możesz nam czasami \"pomachać\" dzięki czemu wiemy, że u Ciebie jest wszysko ok :D:D ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ -> ❤️ -> karaani i madusia ->>> wstawać szybciutko i proszę się zameldować :) hi,hi,hi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ !!!!!!!!!!! Milunia > macham , macham !!!!!! ale rączka nie boli :) Bo do Was macham :) Jestem trochę zapracowana , ale nie mogę sobie pozwolić , żeby Was zaniedbać :):):):):):):):):):P ...... Umnie na razie wszystko oki , mam dwa koła na głowie do poprawienia ( w tym 1 dziś , trzymajcie kciuki ) , ale myślę , że to pójdzie pomyślnie :P............ Życzę pysznej kawusi :):):):) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×