Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Witam wszystkich po świętach (krótkie jakieś były :( ) Buziaczki dla wszystkich. Hm... kiedy jakiś zjazd zrobimy by już nie wirtualnie wypić pifko i ... z zapasów opium skorzystać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ->>> 👄 a teraz muszę wziąć się do pracy :( później tu jeszcze wpadnę 🖐️ ->>> pozdrowionka i miłego dzionka.... pogodowe doniesienia z wrocka ->>> słonko przeuroczo świeci :D :Daczkolwiek jest mroźnawo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek wszystkim! Jak sie spalo? A święta super...mówie Wam! Tomuś był..i było cudownie..Przyjechał z kolegą po mnie do mamy (mama go jeszcze inie miala okazji poznac)..i zrobili mi taka siare.hehe..później cała droge się smiałąm z mojej rodzinki..Bo wyobrażcie sobie..jak nagle zlatuje sie przed drzwi 20 osób! hihi... Wiecie co..moja miłośc do Wojtka już gdzieś odpływa..pozostaje tylko szacunek..sentyment..heh..to nawet miłe uczucie..ale nadal się martwie o niego.. Lece do szłoły Buziaczki Wszystkim PS...Behemot...chyba nie pojade do belgi..mamtyle nauki 😭..szkoda..bo tak z Tomkiem to planowaliśmy..a tu chyba będzie z tego klops..bo moja poje#$^$#% szkoła wymyślilą sobie diagnozy z całęgo roku na oceny!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka> to super że tak miło spędziłaś święta. Chociaż ja nadal uważam że były... zdecydowanie za krótkie. ;) Przykro mi że twój wyjazd może nie dojść do skutku. :( Może byśmy się przypadkiem spotkały tam skoro tutaj nie za bardzo nam wychodzi :D Poza tym dzień dobry wszystkim! :) Chyba zaczynam dojrzewać bo cały czas mam jakieś pryszcze grrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po świętach....żyję.....:D gówniarz dał popalić, ale byłam twardsza...ważę już 58 kg....no swietnie.. i mam spalona dupke...wczoraj sie na solarkę polasiłam, mam nowe spodnie.....hmmmm to wszystkie zmiany u mnie. miłego dnia! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ->>> 👄Behemot, Madusia i Malutka :D Malutka -> pierwsza konfrontacja z lubego z rodzina jest niezapomniana mi na myśl o pierwszych odwiedzinach mojego lubego pojawia się uśmiech na twarzy -> tym bardziej, że my się znaliśmy już chyba z rok zanim on do mnie przyszedł :D i było to stresujące (dla mnie i dla niego) ale teraz wspominam to super :D Madusia ja też wczoraj byłam w tosterze (czyli solarium) ale ja chodzę już od m-ca 1 raz w tyg i to na 12min. i to na takie słabe -> także spalenizna mi nie grozi :D Behemot - wiesz co mi to już od 2-3 m-cy pojawiają się (i znikają) wciąż nowe pryszcze, a co najśmieszniejsze kiedyś jako nastolatka nie miałam kłopotów z cerą - kupiłam sobie nawet bratka do picia ale mnie po nim jakoś brzuszek boli ->>> może z nastaniem lata mi to minie :D ->> oby :D buźka dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co było najgorsze, co sprawiło, że wakacje na które czekam jak na zbawienie nie cieszą i nie napawajamnie optymizmem? siostrunia tomeczka juz planuje je z nami....szlag mnie trafił!!! płakac mi się chce, bo nie chce z nimi nigdzie jechać!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc sloneczka - juz wrocilam...bylo fajowo, wyspalam sie i wysmialam wybawilam i wytulilam, i nawet dzisiaj do pracy zaspalam...hehe na szczescie prof. byl jeszcze pozniej...bo inaczej to by mi lebeb oberwal... jak dobrze was widziec?? hihi slyszec?? hehe...naprawde dobrze ze jestescie... madus moja bidna spalona skwarko - gdzie caly twoj ciety dowcip i przebojowosc...co tam sie dzije u ciebie sloneczko?? ostatnio taka smutna jestes??? Behemotko - zgadzam sie ze swieta za krotkie - -szczegolnie ze jeden dzien an nie jechalam i jeden musialam poswiecic na powrot....ale i tak bylo fajowo...szczegolnie ze prof. pozwolil mi wczoraj nie przychodzic - kochany czlowiek... Malutka - ja tez pamietam jak misiek sie spotkal z moimi rodzicami po raz pierwsz - to bylo na wczasach w Kolobrzegu - przyjechal do mnie - -totalny niewypal.....hehehe...ale za to reraz jest oki i po prostu przepadaja za zieciem... Taniuszka ❤️ Cala reszto ----buziaki -- ten tydzien jest krotszy....i znowu mam egzamin....uuuuu ...i prace trzeba pisac... hihih Madusiu - ja tez juz 58 waze - a jestem nizsza od ciebie.....trza na jakas glodoweczke - bom spasla sie jak prosie...a tak cudnie na slubie wygladalam - -jakies 15 kg mniej ...hihihihi buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ karaani ... dziewczyny co do wagi to ja też waże tak ok. 58 (nie wiem dokładnie bo nie mam wagi) i chciałabym uszczuplić moją wagę o jakieś 4 kg (zawsze ważyłam 54-55) i może mi się uda - zaczęłam chodzić na gim. -> tylko żebym mogła jeszcze tak dużo nie żreć :D ale to raczej nierealne :D uwielbiam jeść ->> mogłabym to robić bez końca :) .... a ja juto mam ten wyjątkowy dzień :D jadę z moją gotową pracą do promotora ->> mam nadziej, że wszystko będzie ok ->>> powinno naniosłam poprawki wedle życzenia i dopieściłam pod względem estetycznym :D .... DO KOŃCA TYGODNIA JUŻ TYLKO 2,5 DNIA!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milunia, karaani 😘 mam chyba jakąś wiosenną deprechę...yyyyh! wszystko jest ok...tylko te wakacje z siostrą tomka i jej małym, grubym potworem mnie tak jakos dobiły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madusia👄 wakacje są po to aby odpocząć więc nie poddawaj się :D walcz o to abyście mogli pojechać sami :D to bardzo istotne, wspólny wypoczynek zbliża, a tak może być nerwowa atmosfera i dni pełne wrzasku i zmagań :D Do wakacji jest jeszcze trochę czasu może coś Ci sie uda zdziałać ->>> a może jego siostrę zastąp jakimiś swoimi znajomymi :D Trzymaj się i nie poddawaj ->> bądź twarda i myśl pozytywnie -> zapewne uda Ci się obronić przed wakacjami z potworkiem :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milunia taka kochana jestes! dodajesz mi otuchy! wiesz, najgorsze jest to że nawet sie nie spytała, czy może, czy nie bedzie przeszkadzać, tylko od razu, jak my we czwórke sie zapakujemy do jaj małego autka! myślalam, że zęby pogubię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczyt beszczelnosc. i tom mnie tez wkurwił, bo taka ciota z niego bo jej nie powiedział NIC! ABSOLUTNIE NIC! siedział jak ta trusia i chyba udawał, że nie słyszy! chyba jakąś awanturke zrobie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia> też sobie ostatnio dupcię i plecki spaliłam w solarium, ale... już mi schodzi i efektów w sumie większych nie ma (taka to już ta moja poj.. karnacja) ale nie poddaje się i dzisiaj idę znowu na 12 minutek (3 tydzień z rzędu :D ) Jeśli chodzi o wagę to... schudłam!!! :) Kilogram... :O Ważę 55 kg ale mam wrażenie że 150 (no może gdybym była te 10 cm wyższa... :) ) Milunia> z pracą na pewno będzie dobrze (wierzymy w ciebie) Karaani> mężuś cię rozpieszcza? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemot! ty stary pijoku! gdzieś ty sie podziewała? awansik i już zero czasu, chę? mam tak spieczony tyłek i plecki, że ledwo siedzę...:D :D :D wpuscic dzieciaka na solarke! ale za tydzień tez idę! a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia> ty stary jaraczu!!!! :D Cóż, bez bicia przyznaję że nie miałam czsu bo... praca mnie dopadła. Ale... staram się jak mogę by się oderwać i skrobnąć coś do was. Czasami brakuje mi czasu by przeczytać co wy napisaliście i... przepraszam za to bardzo. Poza tym mam pytanie: czy ktoś ma kontakt z Kalią? Wysłałam jej @ ale sie nie odezwała :( Madusia kiedy ty mi udowodnisz że potrafisz mnie przepić? :D ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, jeśli chodzi o solarkę to też się nie poddaje. Może jak jeszcze pół roku regularnie będę uczęszczać to jakiś efekt będzie :D Maduś zbieraj tą swoją zwęgloną dupcię i zastanów się kiedy na jakieś piwko się wybierzemy. Efciusię też zachęć. A może ktoś jeszcze by się skusił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny posmarujcie sobie te spieczone elementy (jakimiś balsamikiem), i jak opalacie się na czerwono to lepiej opalacie się wg nastpującego ->>1 raz - 6 min. -> dzień przerwy -> 2 raz - 7 min - dzień przerwy -> 3 raz - 8 min -> dzień przerwy 4 raz 10 mni 2 dni przerwy 5 raz 12 min - 3 dni przerwy i na 12 min poprzestancie (i powtarzajcie wg potzreby dla podtrzymania 1 raz w tyg. dla dalszego zbrązowienia co 3 dni) lepiej opalać się częściej a słabiej -> skóra się przyzwyczaja i wprawdzie opalenizna nie jest od zaraz ale też nie ma poparzeń i trzyma się dłużej :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalia chyba zaginęła! nie mam jej dobre kilka miesięcy na kafe! piwko? z miłą chęcia!może tak pod konieć miesiąća...wiesz...po wypłacie...hehehehehe! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie się na te piwko wybieracie ???? pod koniec kwietnia (może w ten dłuższy weekend) to i ja bym do Was dołączyła :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia> ja zaczęłam tak 1 raz 6 min, dzień przerwy, 2 raz 6 min, 2 dni przerwy, 3 raz 12 min, 7 dni przerwy.... a dzisiaj znowu idę na 12 a co ? :D A balsamikiem się smaruje bo nie chcę by mi skórka schodziła :) Piwko w Wawce, zapraszamy! A skąd jesteś bo wszystko już mi się zlewa :( Madusia> hm ja teraz jestem po wypłacie a pod koniec miesiąca to będę raczej bardziej przed wypłatą niż po ale niech będzie :D co u ciebie? co u Klusi? :D Kalia zniknęła i nie wiadomo co się stało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z wrocka (obecnie, tzn. od ok 7 lat) ale pochodzę z w-wy i z chęcią bym się tam wybrała chociaż po to by się spotkać z rodzicami i znajomymi i przy okazji mogłabym Was zobaczyć :)) ale jeszcze nie wiem czy starczy mi czasu aby wybrać się do w-wy :D ... ja też się opalam od jakiegoś czasu i już nawet są efekty :D co mnie bardzo cieszy :D -> a balsam stosuje przed i po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczatka tu wasz spaslaczek.....dzisiaj ide z mezem na baaardzo dlugi spacer...a co trzeba sie zaczac odchudzac coby nie straszyc na pierwszysm w zyciu urlopie wypoczynkowym .......a poza tym jest taaaak pieeeeknie......milegp popoludnia wam zycze...a ty Madus nie poddawaj sie matce potworka...- - jak chcesz to przyjade i wszystko im wyjasnie......huhu Behemotko a jak tam twoje serduszko - troszke spokoju choc??? A Kalie gdzes wcielo:(:( Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dół że hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia, to akurat jak byś była w odwiedzinach u rodzinki to już sobie zakoduj że piwko z nami cię czeka :) Karaani> moje serducho ciężko ma. kilka razy już się rozstawaliśmy. on już się nawet zaczął wyprowadzać bo mu kazałam, ale... daliśmy sobie jeszcze jedną szansę. Wydaje mi się że pewnie i tak się rozstaniemy ale z tego najlepsze jest to że Tomek chce żebyśmy kupili sobie razem działkę pod zabudowę. He he.. i co? Jak się rozstaniemy to będziemy mieli wspólną działkę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemot! wóz albo przewóz! wspólna działaka? dobre sobie! może ma zamiar sie oświadczyć? no jak on to sobie wyobraża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane \"dołowiczki\" Na początek pozdrowionka dla wszystkich pracusiów(niestety o sobie tego nie mogę powiedziec) madusia- jestem z Tobą , też wyglądam jak spieczony kurczak, wprawdzie na solarium nie byłam bo dostaję uczulenia, ale wpadłam na jeszcze lepszy pomysł, a co raz się żyje..i posmarowałam sobie buźkę \"super samoopalaczem\" no i wyglądam tragicznie, dziś już kolor jest trochę lepszy, za to moja skóra po zastosoewaniu tylu peelingów i soku z cytryny woła ratunkuu. Chcesz być piękna no to cierp....tak więc kobietki z forum łączmy się... Pozdrowionka dla Ingi, kaarani, Letici,miluni,malutkiej, taniuszki, Behemocika, elffika, Robala i wszystkich których nie wymieniłam, z góry przepraszam Behemotku-dlaczego te święta są tak krótkie, buuu, a było tak cudnie, ciepło, tylko znów zabrakło czasu na pogaduchy z mamą i siostrą, bo wędrowaliśmy od jednej rodzinki do drugiej.. Dziś już jestem daleko od domu i tak mi smutno...dodatkowo wyglądam jak siedem nieszczęść . Kończę, pozdrawiam Was serdecznie i całuski, pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hy! molly! a ja mam własnie uczulenie od samoopalaczy....więc albo ,,toster,, albo czekam do wakacji! moja dupka wyglada jak tłuczony schabowy....tak, tak. chlip...chcesz byc piękna - cierp...chlip! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos kotletów! słuchajcie, ktoś się może na myszach zna? mój władysław zaczął się potwotnie drapać! jak wrócilismy po świetach do domu byłam przerazona! jest tak krwawo podrapany że wyglada jak kotlet mielony! co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×