Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

kochanie!!!!! Jestem z toba......tez w pracy!!!! WESOLYCH SWIAT...........wszystkim zycze....cieplych, rodzinnych, przytulankowych, slonecznych, zielonych iiiii mokrych...:D:D:D buziunie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i życzę wszystkim Radosnego, wiosennego nastroju, miłych spotkań w gronie Rodziny i wśród przyjaciół oraz cennych prezentów od zajączka z okazji Świąt Wielkanocnych Wracajcie cało i zdrowo po świętach, z doskonałymi nastrojami, płaskimi brzuszkami i z usmiechem na twarzy. Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta! chlip! ja tez w pracy! buuu! PUCHATYCH JAJECZEK, KOLOROWYCH ZAJACZKÓW I KICAJACYCH KURCZACZKÓW!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka :) ja w przerwie od domowych robótek wpadłam zobaczyć co u Was :) dziewczynki pracujące -> szybko Wam czas zleci i będziecie w domku , przed Wami długi weekendzik :) będzie fajno - zobaczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki, mokry Śmingus zraszał skronie, dużo szczęścia sypiąc w dłonie. 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jeszcze przed pracą !!! dopiero sie do niej zamierzam powoli szykować ...... to jawna niesprawiedliwość - szkoły już maja wolne - dlaczego my w przedskzolach musimy tyle dni dłuzej pracować (przerwy swiateczne, ferie zimowe, czerwiec do końca itd) za te same pieniadze ?? :( ale chociaż obiadek dzis mężulek ugotuję :P bo w domq bęziemy mniej więcej o tej samej porze - a on wymysliła rybkę :) milunia - ja też myślałam, ze to przesilenie wiosenne - te ciągłe zmęczenie, najchętniej spałabym i spała ..... a tu niespodzianka :P :D teraz na szczęście te uczucie zmęczenia mi przeszło - nawet mam wiecej energii niz zwykle :) i oprócz okropnych zachcianek żadnych objawów .... na szczęście ... :P wesołych świat dla wszystkich :) zająca bogatego i dyngusa mokrego :) i przede wsyztskim odpoczynku od codziennej pogoni w gronie najbardziej kochanych osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik❤️ ja nie wiedziałam, że Ty pracujesz w przedszkolu ja też kiedyś pracowałam (ok. 3 lat) to ciekawa i absorbująca praca, jednak b. odpowiedzialna. Teraz mam pracę biurową, może mniej interesującą ale za to lepiej płatna i nie wymagającą takiego zaangażowania -> ucałuj ode mnie dzieciaczki. 👄->>> to świetnie, że czujesz się ok ->> byle tak dalej ❤️ Leticio ❤️-> podziwiam Twój zapał do pracy -> powiedź skąd u Ciebie ta pracowitość -> może i ja ją gdzieś u siebie odnajdę ?!? Karaani ❤️i Madusiu ❤️, a ja myślałam, że Wy już dzisiaj świętjecie 🌼 🖐️ Inguś, Taniuszka, Molly, Robal, Kitty 🖐️ -> 👄 -> ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼\"... Zeby smialy sie pisanki, usmiechaly sie :D baranki, mokry Smingus zraszal skronie, duzo szczescia ❤️ sypiac w dlonie ! 🖐️\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przedświątecznego biura prac domowych melduje się Leticia :D Właśnie myję okna .... słonko przygrzewa ..........pięknie jest :) Słucham sobie Trójki i mam dobry humorek , czego i Wam z całego serducha życze ;) Uśmiech na pysiaczki :) Milunia > trzymaj się słonko 👄 !!! Nie szukaj , myślę , że samo przyjdzie i pewnie Cięzaskoczy , bądź dobrej myśli :) pozdrawiam ! Elffiku > buxiaki słodkie :) dla Ciebie i Elffiąteczka ...❤️ ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaj przepięknie malowanych,🌼 Świąt słonecznie roześmianych,:D W poniedziałek dużo wody, Zdrowia, szczęścia oraz zgody..... :D -> zamęczę Was dzisiaj życzeniami ale co mi tam - raz się żyje :D :D :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi się dzisiaj w pracy dłuży ->>> oj straszliwie i okrutnie :D -> panuje taka rozluźniona atmosferka, że nic się robić nie chce 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, STOŁU PEŁNEGO, MOKRYCH MAJTECZEK, CIEPŁYCH JAJECZEK :D 🖐️-> I TO BY BYŁO NA TYLE -> DO USŁYSZENIA PO ŚWIĘTACH 🖐️ ->>> 👄BUŹKA!!!👄 ->>> MAM NADZIEJE, ŻE BĘDZIECIE O MNIE CIEPŁO MYŚLAŁY I TĘSKNIŁY 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, STOŁU PEŁNEGO, MOKRYCH MAJTECZEK, CIEPŁYCH JAJECZEK :D 🖐️-> I TO BY BYŁO NA TYLE -> DO USŁYSZENIA PO ŚWIĘTACH 🖐️ ->>> 👄BUŹKA!!!👄 ->>> MAM NADZIEJE, ŻE BĘDZIECIE O MNIE CIEPŁO MYŚLAŁY I TĘSKNIŁY 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, chciałam wam z całego ❤️ - a życzyć udanych, rodzinnych, zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych. A w poniedziałek szalonej zabawy z wodą (tylko uważajcie by sobie krzywdy przy tej zabawie nie zrobić :D ) Buziaczki dla wszystkich i do \"zobaczenia\" po świętach (może będę miała mniej pracy) 😘 Matka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyjecie po śwętach, jak brzuszki płaskie?? 👄 dla Was meldujcie się tutaj natychmiast, z relacjami z tych paru wolnych dni. Szkoda, że było ich tak mało. Poleżało by się jeszcze.........., odpoczęło po tych świętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się : uśmiechnięta , zadowolona , najedzona ........ :P I na dodatek jeszcze dwa dni wolnego :) Szkoda , że święta tak szybko się skończyły ... :0 Dla mnie to były bardzo miłe , sympatyczne i szczęśliwe świeta !!! Jak nigdy przedtem ... :classic_cool: ! Pozdrawiam wszystkie ......gdzie jesteście , kochane ?? Inga > 👄 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ po świętach jestem chyba z tonę cięższa :D ale nic dziwnego przecież cały czas jadłam :D Pozdrawiam Was mocno i gorąco 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Taniuszka 🌻 i Milunia 🌻 !!!!!!!!!!!!!!!! Witam po świętach :) Mimo , że już po , ja nadal między placuszkiem , sałatką a soczkiem , herbatą .......... ale za to w święta pogoda była przepiękna :D Dziś też tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Leticio u mnie jest za okienkiem jakoś tak nijak - niby słonko świeci ale jest mglisto i pochmurnie ale w święta faktycznie było cudnie. Ja też (mimo, że jestem w pracy) dzisiaj się objadam i zapewne tak będzie do końca tygodnia (trzeba przecież wszystko pozjadać) Może od przyszłego tygodnia zacznę się chociaż troszkę odchudzać (tzn. ograniczać z jedzeniem) bo niedługo może być ze mną źle :D :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow leticia dziekuje Ci za maila. misio jest przekochany ;). jeszcze raz dziekuje i 👄 u mnie w swieta byl brat z rodzinka, maly diabelek dal nam popalic. jednak dobrze ze pogoda dopisala i moglam isc z lubym na dluuuuugi spacerek ;) :P . kochaniutkie 🌼 dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia > 🌻🌻🌻 Tak .... trzeba wszystko zjeść ,,, żal , żeby się zmarnowało :P Też ciągle chodzę po domku i coś wcinam , a później najwyżej sobie poćwiczę , ale to dopiero może w przyszłym tygodniu .... ;) W tym momencie słonko schowało sie , co mam mu za złe , bo powinno pracować , a nie leniuchowac sobie za chmurkami :) a gdzie reszta dziewczynek ( + Robal ) ?? czyżbyście jeszcze świętowały ??? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie milunia. ja wciaz jestem glodna i ciagle cos skubie. :0 boze.... teraz ma ochote na mazurka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocieszmy się , że pyszności zostanie nam jeszcze na parę dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×