Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

🖐️ Leticio -> oczywiście, ze trzymam za Ciebie kciuki - na pewno będzie wszystko ok :D ->> życzę Ci udanego i miłego dzionka .... a co do kawusi to faktycznie 8 już tuż tuż (o g.8 - piję kawe)i dobrze bo u mnie dzisiaj jakoś tak pochmurno, że aż spać mi się zachciało :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milinia > podobno studentom nie wolno dziekować przed , tylko po zaliczeniu czegoś , więc na razie przesyłam całusy 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 :classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool: :P Ja teraz zjem sobie śniadanko , musi być obfite , bo ma mi służyć przez cały dzień poza domem , no chyba , że cos schrupię na jakimś wykładzie ;) Dziewczynki : P o b u d k a !!!!!!! :):):):):):):):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc misiunie moje najdrozsze....:D:D: Leticia....pomimo brakow czasu....kcem zebys byla z nami jak najczesciej...❤️ Malutka...co sie stanelo kochanie?? co ten Tom zasmuca nasza dziewczynke?? 👄-buziaki dla Ciebie Elfficzatko...ja tez bym wolala za miastem...ale nie mamy samochodu i troszke mnie przeraza ten las ...co tam sie dzieje w zimie?? a jak zaspy i do pracki nie dojade??? przeciez w dzisiejszych czsach nikogo nie obchodzi ze daleko i moze sie cos przydazyc..... Ciesze sie ze malutki Elfficzek czuje sie dobrze i jego mamusie tez ❤️🌻👄 Czesc jak czapka dla reszty towarzystwa ktora tu zawita.... ...lecz pomimo chmur tych wielu, ktore snuja sie po niebie.. nasze niebo jest niebieskie ........ bo mam ciebie, bo mam ciebie....... nasze rece polaczone - silnym wezlem naszej woli, by cos stworzyc razem, wspolnie, by cos roslo z naszej woli, wiec pomimo chmur tych wielu wciaz pamietam i o sloncu, ktore wyjdzie ...... .........................kiedys musi .... chociaz chmurki sa w porzadku:) milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek Leticia..dzieki..juz troszku lepiej...ale i tak jestem wsciekla jak diabli Miłęgo dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Miluniu...buziaczki.....milego dnia ci zycze..ja juz na nogach od prawie dwoch godzin:(:(...ale za to ten i nastepny weekend ma wolne i nie mam szkoly...jupi..:D:D...buziaki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaaniu >> no bo jak ja B E Z WAS ???? to niedopuszczalne ;) Fajnie , ze masz weekendy następne wolne .... mój misiolek ma je zajęte i sie trochę bedę sama smutkać :_| Jakieś plany na majowy weekendzik ??? Malutka :):):):) > ciągle 3mam kciuki , zeby było lepiej :) Milunia > 👄 właśnie pomalowałam paznokietki ;) Może się nic dziś nie złamie - pozdrawiam ;) uciekam ... do jago-szqłki 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia trzymam kciuki...za pomyslnosc twoich zaliczen i za spokojny dzien na uczelni...:D:D:D Malutka bidulko nie badz smutjna przez Toma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia..dziekuje...kurcze...a już było tak fajnie i miło..a tu znów..Ale myśle, że to przez tą odległość..bo jak jescze mieszkał tutaj to się wogóle nie kłóciliśmy..jak przyjeżdza też nic (bo nie mamy czasu :P)... Kurde kurde kurde...wszystko przez tą odległość...zaczynam sobie nie radzić z nią...już nawet mój doskonały ;) sposób na poradzenie sobie z tym nie pomaga..Meczy mnie ona..Bo same powiedźcie...co to wogóle jest żeby widzieć się raz na miesięc...raz na półtora... :(..a ostatnimi czasy tak bywa..bo albo ja mam szkołe..albo on jakieś audyty.. 😭 Przepraszam za te chwile słabości..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim matkom, żonom, kochankom, narzeczonym, konkubinom (ja) , singlom i innym rodzajom kobietek jakże miłych i nadobnych 😘 pogoda iście rowerowa! aaaah! pieknie jest! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALUTKA, KARAANI I MADUSIA - ODDAJCIE SŁONKO, GDZIE JE SCHOWAŁYŚCIE NIEGRZECZNE - BE, BE,BE :) malutka mnie też kiedyś z lubym dzieliły kilometry ale jakoś to przeżyliśmy❤️, chociaż muszę przyznać, że podczas spotkań i rozmów nie kłuciliśmy się - szkoda nam było czasu na takie bzdety :D więc głowa do góry wyposaż się w cierpliwość i ....czekaj ->>może wszystko będzie ok :D/// a w między czasie nie zapominaj żyć własnym życiem, nie zamykaj się w domu, szalej i baw się aby, ciesz się życiem :D//// 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) co tu dzis takie pustki ???? ojj nieładnie dziewczęta nieładnie ..... malutka 🤗 wsyztsko bedzie dobrze - zobaczysz :) leticia 🌻 niech nawet dokucza byle zdrowo rosło :) całuski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio tak - nie spraawdziłam przez oddanie 30 i sie czepiam - nieładnie elffiq nieładnie .... :P to teraz dla odmiany cieszę sie, że tak nas tu dziś dużo :P karaani - fakt - brak auta jest poważną przeszkodą ... ale moze uda Ci sie coś znbaleźć blizej centrum ale w spokojnej okolicy -tak jak mieszkam ja - wszędzie blisko a nawet ogródek koło domu jest i samochodów mało jeździ .... nie wspominając o mieszkaniu rodziców - tam prawie nie ma aut i parki do okoła a do centrum dwa kroki :) nio i ogródek tesh jest :) nie ma jak jednokierunkowa lub ślepa uliczka :P fakt, ze ostatnio kogoś wykończyli w parq ale .... można sie przyzwyczaić w sumie - poza tym pijaki między sobą sie leją a \"swoich\" z dzielnicy nie ruszają :P poza tym mieszkaja za rzeką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy
.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe Ellfik to bylo..przepraszam za wyrazenie zajebise:D:D:D pijaki mieszkaja za rzeka :D:D:D:):):) super.....o malo z krzesla nie spadlam...hehehehe tak jak moja babcia kiedys powiedziala ze u niej w miejscowosci to sie powinno wieczoram uwazac bo pijaki po 23 wylaza na ulice :D:D:.....od razu widzialam oczami wyobrazni te tlumy lazacych pijakow i snujacych sie po ajkze ladnej i zadbanej miejscowowsci hihihihi,,,do tej pory mamy brechty........a ty Ellfik o tych pijakach w takim samym tonie jak moja babcia....hihihi widze pelno pijakow za rzezcka jak stoja i wslepiaja sie w drugi jakze odlegly brzeg....:D:D:D;););)....boskie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
effik 👄 -> faktycznie teks o pijakach za rzeką jest mocny :D:D:D yyy - wiadać jesteś nieśmiała (-y) więcej odwagi !!!!!:D karaani teraz to juz siedze i się śmieje do komputra jak durna ->>> wyobraźnia o pijakach działa :D:D 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihihihi ale oni karaaniu serio za rzeka mieszkają - jest tam jedna z najgorszych ulic w mieście :P czasem rzeczywiscie stoja nad rzeka ale nie tłumami chyba :P :D albo na moście stoją .. i amrzą no lepszym świecie poza granicami rzeki :P :D hehehe zaraz bede sie zbierać do pracy ............. tak mi sie nie chce :0 mam prawo mieć wybitnego lenia przy takiej pogodzie !! ale jaga mnie wzywa :( je nie chcę !!!!!! :0 juz popadaqło - wg mojego zamówienia - to teraz prosze o słonko - trawka deszczyku dostała i ślicznie zaczęła wreszcie roznąć ... bedę miała śliczny ogródek :) :P miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobie tez Elfficzku milego dnia i oby dzieci jak najmniej cie zmeczyly....:D ps. hehe uwazaj na pijakow ;););) Milunia i jak mija dzien???👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoooop!!! hoooop!! to ja madusia!!!! z drugiego brzegu rzeki!! :D :D :D hehehehehehehe!!! normalnie boskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... powoli, powoli do przodu - ale chyba się jeszcze nie chwaliłam, że wczoraj na saunie byłam (wybierałam się już od m-ca:D) wygrzałam się za wsze czasy, było super, exta - uwielbiam ciepełko :D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to siupel...ja tez uwielbiam ciepelko sunowe...:):) i basenik i w ogole taki wypoczynek najlepiej mi robi..niestey ten zapyzialy Szczecin jest ubogi w takie udogodnienia....:(:( Madusia ty pijaku....:D:D:D...macham do ciebie :D:D liczysz na lepsze zycie - na drugim brzegu??????:);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotuś! ja tu mam takie zycie kolorowe, że hej! rózowe słonie, białe myszki, złote gwiazdki nad ma głowa, zielone babelki z mych ust jak mi sie ...beknie :), drinusie w kolorach tęczy! jest swietnie!! ja nie chce do ,,,lepszego,, świata :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze bardziej kolorowe życie to zaraz będziesz miała jak Ci limko podbijemy, że na drugi brzeg nie chcesz.... zachciewa Ci sie ładniusich i pyszniusich drineczków, a mineralkę pić to nie łaska :D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam! to wy chodzcie do mnie! jest tu juz kitusia i behemot! obie w krzokach najarane jak stodoły...śnią o niebieskich migdałach..... :D zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madusia a piwsko mata :D jeśli tak to może wskoczę na jedno..... :D i może jakiego zielska spróbuje to mi w głowie pojaśnieje :D ->>> mój koleś zawsze jak do nas przychodzi na impreze to najpierw mówi, że on dzisiaj nie pije > później, że jednego > a jak już zacznie to pije póki ma co pić :D:D więc uważajcie bo mogę wam wszystko wyżłopać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milunia! przybywaj! piwska ci u nas dostatek! :D :D mówie ci! rzeeeeeeka piwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to płynę (wpław) tak będzie najszybciej najwyżej będę średnio pachnąca :D -> karaani a Ty płyniesz ze mną do madusi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani cosik zwiała - pewno żebyśmy jej nie namawiały za jakąś ławeczką w parku się schowała :D a ja biegnę po płetwy i pyłnę do Cię :D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×