Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Jak to Molly nie dotarł, ja już wczoraj napisałam, takiego szybkiego, zaraz jak napisałam na topiczku. Napisz czy oby napewno nie dotarł do Ciebie. Ma-dzik witaj, mój wieczór był udany, ale sny to i ja miałam dziwne, jakas imprezka mi się sniła w moim rodzinnym domku i wszytko lekko zdemolowane i śniło mi sie ubieranie choinki. Co za sny. Milunia, mój też jak mówi, że coś zrobi póxniej, to to później jest za dwa dni, albo nigdy, bo zdążę to zrobić sama. Tak to już jest z tymi chłopami. Ma-dzik jest, to gdzie w takim razie podziewa się Robalek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga- no niestety nie dotarł, może dlatego, że miałam pełną skrzynkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wesolutkie towarzystwo! 🖐️ Co słychać? Ingusia> ucałuj Oliwkę od cioci. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robala rybki 9a może jakie syresny lub nimfy :D:D)do wody wciągnęły i z nim balują :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemot! ty stary pijaku! gdzies ty sie podziewała? na odwyku, czy jak? :D jak tam sie wiedzie? wszystko ok? jak nowe miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemot matko ->>>> LUDZIE!!!! SŁYSZYTA !!!!! NASZA MATKA PRZYBYŁA !!!! 👄👄 ale się za Tobą stęskniłam 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita Was [ograniczony ]robal🌻 Z duza wedka w odnozku !!!;) hahahahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia, Ma-dzik, Robal ... miło mi was wszytkich \"zobaczyć\" Co słychać u was dzieciaczki? Właśnie robię transport dodatkowy za ponad 16 tyś i oddział który nawalił chyba się załamie. Ale nie wzrusza mnie to :D 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluia
;) ->>> 👄 Robal 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Behemotku🌻 ty jescze istniejesz???!!!! :P miło Cie zobaczyc hahaha uszczypnij mnie kto bo nie wierze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robalu, robalu, Ty oczywiście jesteś wyjatkiem i ani trochę nie chiałam ująć twojej inteligencji emocjonalnej bo jak wszem i wobec w dołkowie wiadomo jesteś .......ok :) cóz....rozumiesz nas jak....kobieta :D behemot terefere. jak chcesz wiedzieć co u nas to sie cofnij o pare stronek i poczytaj troszkę. lepiej napiosz co u ciebie, wredoto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja robie breloczki z ludzkiey watroby,a gałki oczne sa najlepsze na tostach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie breloczki? a po co ci one?a skąd masz ludzka wątróbke? :D a gałki? czy trudno było je zdobyć? a czy one nie usychają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to ja się zdenerwusiałam na serio i brzydkie wyraziska już mówię ->>> takie brzybaki Robal robi, że aż mi wstyd za niego oj beeeeeeeeee!!!!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, myślę no niech będzie jestem taka koochaniutka i WYBACZAM :D:D:D:D a to w ramach zgody 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! no świetnie! właśnie szefowa wygrzebała nam z szafy kilka buteleczek po drinach....nie wiem kto bardziej spłonął...ja czy ona.....yyyh...kicha, ale szef jest ok i nic nie powiedział! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia o wielkie dzieki🌻 Madzik to teraz wypijcie za wpadke ,ze sie dobrze zakonczyło;) Ja zmykam szykowac sie na rybki bo dzis jade hura. Wpadne pozniej papapatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaPaTki Robal ->>>> i innych pojawiającym się i znikającym też życzę udanego weekendu :D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ...... jestem dzis wojowniczo nastawiona bo jawna niesprawiedliwosć na tym swiecie .... dlaczego inni nauczyciele maja już WAKLACJę a przede mną jeszcze tydzień rpacy ???? no .... ???? dlaczgo ??????? a co my to gorsi nauczyciele ??? jeszcze cieższą robotę odwalamy - bo z brzdącami ..... ehhhh dorbze, ze to juz tylko tydzien ..... ale w sumei bedę tesknić za moimi rozrabiakami .... zwłaszcza, ze od września mam miec nową grupę .... na pocieszenie dostalam rozyczke i pralinki od 2 dzieci, ktore juz maja wakacje .... zeby mi smutno nie bylo do domu wracac bez kwiatków ;) malutka 👄 ale jednak będzie chyba konradek :) jeśli miśka przechytrzę ... :0 milunia 🌻 ja tez mam w ten weekend gości .... ale tylko w sobotę :) w poniedzialek mamy 1 rocznice slubu !!! i robimy malenka imprezke w sobote :) niestety impreza bedzie na prawdę skromna ... ale coz - \"yle jakich\" sobie świadków wzięliśmy - jedno w Angliii, drygie na czarnym kontynencie .... będzie nieco smutnawo bez nich ..... ja juz mamę zatrudniłam do zrobienia bigosu (orzyjdze w gości z jedzeniem hehe) a sama to jakiś kurczak, może takei neiduze schabowe (ale z piersi kurczaka), jakąś sałatkę .... aha - polecam Wam sałatke z pomidorów - idealna na lato:) pomidory obrać ze skórki, pokroić w gruba kostkę, dodać kukurydzę z puszki, mozna dodać fasolkę (czerwoną) z puszki - do tego śmietana, sól i pieprz do smaku .....prościzna a pyyszna - no i lekka :) karuś nie marudź na swojego - zobaczyłabyś co to znaczy zasypiać przy meczach ....... ehhh wyjsć za maniaka piłki nożnej - to masakra .. zwlaszcza jak są mistrzostwa :P ma-dzik :) znam świetny sposób na pozbycie sie pokrasu na dłuzszy czas .... :p hehe ale sen to miałaś cuuuudnyyyy muszę przyznać :) inuguś 👄 cóż - elffik ma taką pracę, przy której w ogole nie używa sie komputera ..... dlatego żadziej ty bywam ..... dzis też tylko na moment - muszę lecieć na zakupy na jutro a potem do ogniska - tam mamy dzis zakończenie roku i dzieci by mi nie wybaczyly jakbym się nie zjawiła :) Behemotqqq - a jak z Twoim Tomem ?????????? coś nowego ???? robalqq - a czy weźmiecie grubego elffika ze soba na wyspe ??? tak ładnie sie wpraszam ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×