Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

czesc Wam 🌻 własnie wróciłem z rybek siedziałem cała nocke ,ale cieplutenko było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka...na śniadanko?....i juz paczka zjadłam...hmmm no dobra ! niech bedzę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no dobra ;) moze byc okon faszerowany cebulka i pieczarkami na masełku w sosie smietankowym???juz szykuje ogien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia ..... współczuję, to teraz mnie nie dziwi Twój nastrój. Robal, ja też chętnie bym rybkę zjadła.................... A gołabków nie robiłam, może w sobotę, co wcale nie znaczy, że dalej nie chodzą mi po głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę , że dziewuszki rozgadane :) Witajcie :) Ja dopiero wstałam ... chętnie skorzystam z kawusi :) Miluniu - dzielnie się trzymaj , kochana . Inga , Robal - 👄 Madusia - 👄 !!!!!!!! Będzie OK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Madusia🌻👄 i głowa do gory;) Ingo wiedziałem ze tych gołabeczków to Ci sie nie bedzie chciało robic :P hehehe ale mam jescze ze 50 sztuk heh wiec chetnie sie podziele,a rybek tez troszkie sie znajdzie ,a w nocy dzis dołapie ,wiec jutro bedzie uczta rybna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie miluniu bidulko 🌼 dla Ciebie leticia trzymam kciuki za jutrzejszy egzam. 👄 ma-dzik i robal 👄 w poniedzialek znow punkcja :0 mam nadzieje ze ostatnia. a tak w ogole to cienko sie czuje i nic mnie nie cieszy......... :( reszta dzierlatek dostaje duzego buziora 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robal! to świetnie! połapałabym z Toba bo i tak spać po nocach nie moge..ale kurcze kajsik daleko zamieszkujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniuszka - bidulko....jeszcze troszkę wytrzymaj. poźniej już bedzie tylko lepiej :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu daleko ??? najdalej odemnie jedzie sie samochodem 8-9 godzin mówie o polsce,mazury ,morze,;) wiec spox Wiec zapraszam na nocne wojaze pod gwiezdzistym niebem,przy dzwieku gitary i zapachu smazonej rybki na ogniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe....to wcale nie takie proste..:) a kto bedzie brzdąkał na gitarce? ja nie potrafie! ja moge poudawac, że śpiewam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku, zaraz tutaj sie ustawi kolejka chetnych do Ciebie na te nocne połowy, tak zachecająco to opisałeś, że ja tez jestem chętna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dzik, z tym śpiewaniem to jest tak, nie wiem jak Ty, ale gdybym ja zaczęła spiewac, to marnie wyszłyby te Robalkowe połowy. No cóz słoń na ucho mi nadepnął i tyle :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj inguś! jakoś wybrniemy. zawsze możemy stworzyć speszyl for ju jakiś zarąbisty uklad taneczny w stylu dżanet dżekson :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mysle zeby nam sie udało ;) hehenie takie zeczy te ryby widziały i słyszały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA-LIJKA
Jakoś nie widać ,aby ktokolwiek z Was miał dzisiaj doła.......... a ja mam. Buuuu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dzik ja myślę, że jakby co to podołamy, a wrazie czego to co jedna noc bez ryb, ale za to w jakim towarzystwie by była nie. A jeszcze jak będa jakies browarki, to po którymś z kolei, wydaje mi sie, że coraz lepiej z moim glosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova-Lijka, bo my tylko okazyjnie mamy doły, i tak sobie razem je wybijamy umiejętnie z głowy i no i sobnie gawędzimy co by tych dołów nie mieć. To tak w skrócie. A czym ten wój dół jest spowodowany????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Nova Lijko co Cie trapi podziel sie tym ,a my postaramy Ci sie humorek poprawic na przynajmniej taki jak my;) >>>No jasne ze browary beda ,moze jakies driny dzis na campingu sprawdzałem w loduweczce jakies stare butelki smirnofa jescze sie znajda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to imprezka zapowiadałaby sie nieżle. jeszcze zeby pododa dopisała. A gdzie nasz Ma-dzik się zapodział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciepłą letnią noc , gdzieś na Mazurach zbierze się cała nasza dołkowa gromadka : Robalek będzie przygrywał , a cała reszta dziewczątek : Behemotka , Ma-dzik , Inga , Malutka , Taniuszka , Milunia, Molly , Elffik , Leticia , Karaani , Efciusia i jeszcze Kalia i Kitty Jane i Aqua , co nam ostatnio zaginęły ... to będzie IMPREZKA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście zapomniałam dodać , że dziewczatka będą śpiewały :D Igdy będzie duzo browarku ... to nikt sie nie odwazy powiedzieć , że nie lubi lub nie umie śpiewać ... zresztą ja w to nie wierzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to gdzie sie podziewiem...wietrzę mój śpiwór :) wyciagam śpewniki sprzed z zeszłej dekady, kiedy to sie jeszcze na kolonie i obozy jeździło...eeeeh...przydała by sie pijacka nocka na łonie natury...oj przydałaby się...tfu! nie pijacka ale wędkarska...no! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa własnie przyszła...ale ma szwa na plecach!!! ja potwór frankensteina!!! hyhyhy. żart oczywiscie. ma dwucentymetrowy ładny szewek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To buziaczki dla Ewy oczywiście i pozdrowionka. Dobrze, że juz wróciła do świata zywych i zdowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło! juz ma lepszy chumorek, ale jej pieprzyk posłali na poto-morfo i bedą badac co to jest. normalnie ja juz wiem...pieprzyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to imprezka sie szykuje przednia ;) musze wysprzatac campinga hehe jakby sie ktoreys zasłabło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tylko błagajmy los o dobra pogode...w deszczu to tak troche nie tego....nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem jak u Was pogoda, ale u mnie kiepskawo. Cosik słońca brak i deszcz zaczyna padać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×