Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Elffik 🖐️ ...ja sałatkę z pomidorów posypuję jeszcze żółtym serem, a do tego majonez z odrobiną mrożonego-mieonego szpinaku aby miał taki zieloniusieńki kolorek :D i może właśnie to zrobię dobra myśl :D:D ->>> po moich dodatkach jest nadal pyszny ale już nie taki lekki :D:D Miłego dzionka i szlalonej, wesolutkiej i fajniutkiej imprezy ->>>> oraz 100 LAT i jeszcze więcej..... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda mężatka kupiła sobie składaną szafę, ale jej radość nie trwała długo, w okolicy przejechał tramwaj i szafa się rozleciała. Zadzwoniła więc do sklepu i poinformowała o tym sprzedawcę. Sprzedawca zareagował natychmiast i przysłał pracownika by sprawdził co jest z tą szafą. Gość przyszedł, złożył szafę i powiedział, że do niej wejdzie aby sprawdzić co się stanie jak przejedzie tramwaj. W tym czasie wrócił mąż: - Co pan tu robi? - Jak powiem, że czekam na tramwaj to i tak pan nie uwierzy. :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj elffiaczku! niestety nie tylko ty zasypiasz przy meczach!!! a wiesz co jest najgorsze?...yyyh....przełazi na mnie...ja lubie mecze......żałosc chwyta za serce! no i drogi elfficzku oczywiscie, że jedziesz z nami na robalową wyspę! wspołczuję ci...jeszcze cały tydzień do wakacji!!! straszne rzeczy! to tak jak u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona do męża: - Kochanie , jakie lubisz kobiety, ładne czy inteligentne? - Ani jedne, ani drugie, tylko ty mi się podobasz! :D ->>>>>> dla wszystkich tu obecnych mężatek 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milunia....hahahaha.....ha.......ha ..............ha?.....hej! to chyba wcale nie bylo śmieszne....a raczej smutne....no...przykre znaczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra :D to z innej beczki: ->>>>>> Do drzwi Fąfary ktoś stuka. Fąfara otwiera i widzi sąsiada trzymającego na rękach kota. Odnoszę panu kanarka, bo słyszałem, że uciekł. Przecież to jest kot. Wiem. Pański kanarek jest w środku. :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóś z żagielkiem: piekny, letni dzień. na środku jeziorka dryfuje sobie mała, urocza łódeczka a w niej uroczo rozkoszni na pól śpiący kubus puchatek i prosiaczek. i sie tak bujaja i podziwiaja przyrodę, leniwie poziewajac...nagle kubus otworzył szeroko oczy, energicznie rozejrzał sie do okoła, wyciagnął spod ławki bejzbola i BUM! szybko ,,jebnoł,, prosiaczka z całej siły w ryjek! > kubusiu - pyta prosiaczek cienkim, roztrzęsionym głosem - ale ...ale....dlaczego? >> BO WY, ŚWINIE, ZAWSZE COS KNUJECIE!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóś z żagielkiem: piekny, letni dzień. na środku jeziorka dryfuje sobie mała, urocza łódeczka a w niej uroczo rozkoszni na pól śpiący kubus puchatek i prosiaczek. i sie tak bujaja i podziwiaja przyrodę, leniwie poziewajac...nagle kubus otworzył szeroko oczy, energicznie rozejrzał sie do okoła, wyciagnął spod ławki bejzbola i BUM! szybko ,,jebnoł,, prosiaczka z całej siły w ryjek! > kubusiu - pyta prosiaczek cienkim, roztrzęsionym głosem - ale ...ale....dlaczego? >> BO WY, ŚWINIE, ZAWSZE COS KNUJECIE!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik wiec zapraszam do łodzi;) i juz płyniemy ,ale nie zapomnij o stroju;) i poczuciu humoru!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
->>> Robal tylko nie potop naszych dołkowiczek ;) bo inaczej to ze mną będziesz miał doczynienia :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh mysle ze damy rade;) a z drugiej strony to ja potrzebuje jak najbardziej zywych dołkowiczek do pieczenia chleba:P >>po co Ci beysbol???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tylko pytam....nic nic, nic...a dokad płyniemy? i gdziemy my cholerka w ogóle jesteśmy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? to ja do sklepiku podpłyne , po piers z kurczaka, bo dziś ja obiad robię, więc tradycyjnie chinszczyzna :D :D :D a wieczorkiem, jak klusek mi łaskawie kompa przytacha do domku popływamy sobie razem . hi! papa! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie tym beysbolem rozbawiliście :D:D:D ->>> spadam do domu ->>> buźka 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki i Robalq 🌻 A moja sobota nudną jest :0 Chociaż wciąż mam nadzieję , że ciosik sie w tym temacie zmieni :D W piatek mnie tu zabrakło ... pisałam sobie ostatni examinek - czy zdałam , to nie wiem , wyniki w przyszłym tyg. Zobaczymy ;) Robalq - widzę , że lubimy Shreka :D Dziewczynki buziaki wielkiedla Was na weekendzik :) ( behemotek , ma-dzik , karaani , elffik , malutka , kitty jane i kalia - które sobie od nas uciekły ;) , molly, inga , taniuszka , milunia i efciusia :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o zdrówko Wszystkich pytam 🌼 Milunia, kaarani- miłych chwil z rodzinką i znajomymi :D Buźka dla malutkiej, ma-dzika, ellfika, Letici,effciusi, Taniuszki, Behemotka, robala, Ingi, cleo i wszystkich z dołkowa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w to sobotnie popołudnie :) u mnie niebo zachmurane, zbiera sie na deszczyk ale mimo to ciepło :) zabrałam na weeken-dzik :) pracę domową ale cos mi nie idzie. toma nie ma pojechał gdzieś z kolegą. :) jakis czas temu gadałam sobie tak z tym kumplem od serca i szcerze powiedziałam co tam mi w głowie siedzi.myślałam, że bedzie sie nabijał i powie tomowi że jakas popie...ona jestem ale o dziwo stwierdził że rozmowa była konstruktywna, prócz lekkich odchyłów mam zdrowe obawy i normalne podej`ście do wszystkiego i tom spokojnie może sie ze mna ożenic ;D :D :D :D :D :D no dzięki za błogosławieństwo krzychu! :classic_cool: tak wiec dzis jedziemy na poszukiwanie kostiumu kąpielowego dla mnie :) brrrrrr jak ja nie lubie zakupow!! 😠 miłego dnia wszystkim życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly i Madziku - witeczka w sobotę 👄 Jestem z siebie bardzo niezadowolona , najpierw miałam trochę \"dziki\" humor w trakcie dnia , właściwie nie wiem z jakiego powodu , a potem tak głupio rozmawiałam tel. z moim misialkiem ... aż mi teraz wstyd trochu ... Czemu czasami człowiek popełnia takie błędy ... ufff....:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale potem za nie żałuje ... i ma wyrzuty sumienia .... :0 Ja wiem , że bedzie dobrze , ze pogadamy , no ale cofnąć nic się nie da :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm
Na rozweselenie autentyczne teksty 1. Na woreczku Fritos: "Możesz być zwycięzca! Udział w konkursie nie wymaga zakupu. Szczegóły wewn±trz." (najwyraĽniej oferta skierowana do złodziei sklepowych). 2. Na deserze Tiramisu, na spodzie pudełka: "Nie odwracać do góry dnem." (oho! Za póĽno!) 3. Pudding firmy Marks & Spencer: "Produkt będzie gor±cy po podgrzaniu." (niesamowite - jak to się dzieje, nieprawdaż?) 4. Na pudełku od żelazka Rowenta: "Nie prasować ubrań na ciele." (ileż czasu można w ten sposób zaoszczędzić!) 5. Na leku przeciw kaszlowi dla dzieci: "Nie prowadzić samochodu, ani nie obsługiwać urz±dzeń mechanicznych po zażyciu preparatu." (ile to mniej by było wypadków budowlanych, gdyby te 5-letnie dzieci nie obsługiwały dĽwigów) 6. Na tabletkach nasennych Nyto: "Uwaga: może powodować senno¶ć" (taka mamy nadzieję...) 7. Na większo¶ci pudełek lampek choinkowych: "Wył±cznie do użytku w pomieszczeniu zamkniętym lub na zewn±trz." (a jest jeszcze jaka¶ inna możliwo¶ć ?) 8. Na japońskim robocie kuchennym: "Nie używać w celu innego użycia." nie sposób się z tym nie zgodzić) 9. Na orzeszkach ziemnych Sainsbury\'s: "Uwaga: zawiera orzeszki!" (przerywamy program w celu nadania tej ważnej wiadomo¶ci!) 10. Na pudełku orzeszków podawanym na liniach lotniczych American Airlines: "Instrukcja: 1. Otworzyć pudełko, 2. Je¶ć orzeszki" (3.Latać liniami Delta) 11. Na kostiumie Supermana dla dzieci"Włożenie tego kombinezonu nie umożliwi ci latania" (kto¶ wytoczył im proces, czy co?) 12. Na szwedzkiej pile mechanicznej: "Nie zatrzymywać łańcucha za pomoc± rak b±dĽ genitaliów." (czyżby kto¶ próbował?) 13. Na "ziołowym" preparacie na potencje "Nie stosować w czasie miesi±czki..." (Ups !!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ żyję ->>>> a nawet było super (z rodzinką :D)...oblukam całą pocztę i za chwilkę do Was wrócę ->>> miłego dzionko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! u mnie goracy tydzień! gorący bo końcówka :) 😭 BUUUUUUU!!!! byle do piątku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :) Kto chce kawusi , kto .........? Milunia - to fajnie , że weekend z rodzinką Ci się udał . Napisz coś więcek , moze grilik było , jak gotowanko ? 👄 Moja końcówka tygodnia również była baaardzo zadowalająca, bo był u mnie mój misialek :D Ma-dzik - nie martw się , koncóweczka ....ale masz fajoowoo :P Czy plany sie nie zmieniły , czy jest tak jak pisałaś wcześniej ....? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a! kto oglądał meczuś wczoraj! no moje czechy jak pieknie sie spisały! mój wymarzony finał to czechy - portugalia, tylko kurcze bedę miała dylemat, bo obie drużyny to moi faworyci....yyyh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kofani.. :) Molly> buziaczki dla ciebie. Elffiku> z Tomem różnie. Nie chce mi się o tym myśleć. Niby dobrze ale nie do końca. Poza tym niby mieszka ze mną ale jest ciągle u swojej mamy... Nie wiem i przestałam to analizować. A jak nasz mały brzdąc w brzuszku rośnie? Kopie mamusię? Całuski i buziaczki dla wszystkich Dawno nie byłam na naszej plantacji... muszę to szybciutko nadrobić. Kto ze mną? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 ma-dzik 👄 Leticio fajnie, że jesteście :D oj koniec miesiąca straszna sprawa, a zwłaszcza dla osób, które robią w pracy jakieś raporty, bilansy, podsumowania na szczęście mnie to nie dotyczy ->>> u mnie koniec jest zawsze luźniutki co zresztą widać po ilości moich wiadomości :D:D:D:D A co do pobytu mojej rodzinki była wycieczka na rynek, do Hali Ludowej (dla tych osób co tam nie było polecam!!! ->>> jest tam piękny ogród japoński), a wieczorkiem grillowanie ->>>było miło, zabawnie, nikt się na nikogo nie boczył, wizytę uważam za udaną jestem zadowolona z siebie i ze swojego partnera nie mogę się też powstydzić zachowania moich rodziców – jedyna osoba naburmuszona było moja sister – ale dlaczego???? KGW!!!!! 👄👄👄👄 Behemot ->>> ja z Tobą❤️ zawsze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×