Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

🖐️ taniuszka ->>>👄 👄❤️ moja kole. tak ładniusio i milusio mi dzisiaj napisała, że aż muszę się z wami jej słowami podzielić :->>>\"Zapomnij o nieustannym zatroskaniu, o szarpaninie z dniem codziennym, o niepokojach i udrękach. Bądź piękna, zdrowa i bogata. Szukaj radości w szumie wiatru i promieniach słońca...\" :D:D:D:D:D:D:D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamm :) ależ mnie dzis rankiem buuurza obudzila ..... takich grzmotow daawno eni bylo .... lato w tym roku jest paaaskudne .... i ponoc dalej am takowe byc .... hmmmmmm - świetna lista :) :D milunia - ciesz sie, ze imprezka Ci sie udala .... u mnie tez bylo calkiem milo :) choc ja jedna nie moglam poc ... bidulka ;P ale impreza dosc dluugo trwala i dwa razy ogladalam swoje wesele hehe :) a dzis kalendarzowo rok jak jestesmy malzenstwem .... kiedy to zlecialo :) ma-dzik - ja tez mam koncowke ..... ostatni tydzien - i ejszcze poludnie .... coz - troszke sie w pracy ponudze ;) zwlaszcza jak maluchy beda spac - bo nie mam juz tyle papaierkowej roboty (upssss zapomnialam - zostaly mi karty obserwacji ....) byle do piatku ;) a wczorajszy mecz oczywiscie ogladal moj misi8ek ..... i tez sie cieszyl wygrana czechow :) Leticia 🌻 egzamin a pewno poszedl swietnie :) Behemotqq 👄 maluszek rosnie, ale niestety jeszcze nie kopie ..... juz nie moge sie doczekac tych pierwszych ruchow ......:) mam jeszcze czas .... ponoc pierwsze ruchy sa wyczuwalne ok. 20 tyg lub po :) a u mnie wlasnie dzis sie konczy 17 tydzien .... ja moge isc z Toba na plantacje, ale tylko potowarzyszyc ;) taniuszka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffiku> ty nie możesz! absolutnie. Jeszcze się samymi oparami najarasz a to nie zdrowe dla bobaska. Z niecierpliwością czekam na pierwsze kopnięcia brzdąca. Rośnie nam nowy bywalec kafeterii :D Buziaczki dla ciebie i maleństwa. Milunia> no to wychodzimy skarbie... opium czeka ;) a może wszyscy chlapniemy sobie po browarku? dawno razem z wami nie piłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemotqqq - to moze wypijemy flaszke za moja rocznice slubu ?????????? jesze cos zostalo ..... tzn., Wy flaszke a ja soczek oczywiscie :) przy okazji czestuje ciastem wlasnego wypieku (to niebywala okazja peike cokolwik jaies 2 do 4 razy w roku hehe) wyjatkowo mi sie udalo i jeszcze troszke zostalo z soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
effik kochaniusie słoneczko Ty moje do piąteczku szybko zleci :D i będziesz miała wolne od przedszkolnych dzieci :D:D ...ale ten czas szybko leci już 17 tydzień - super!!!! to już półmetek :D:D:D zrób maleństwu truskawkową imprezę ;) a z okazji roczku życzę Wam (Tobie i Twojemu mężczyźnie)wszystkiego najlepszego: niech każdy dzień dostarcza radości i uśmiech zawsze w sercach gości, niechaj problemy Was omijają, a wszyscy bardzo Was kochają, Bo jak nikt inny na świecie, Wy na to zasługujecie :D:D:D .... Behemot no to piwsko i jazda na pole !!!!! ....a i ciasto elffikowe z checią zpałaszuje :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....i ja swoją flaszeczę z sobotniej imprezki dokładam !!!! ZDRÓWKO !!!! oby na pole nam wesoło się szło :D:D ALE W KOŁO JEST WESOŁO !!!!!! 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja dorzucam browarka - jak świętować , to świętować :D mamy tu kilka okazji , więc : do roboty :P mi dziś wyjątkowo nie służy apetyt ... więc może tak na czczo nie będę przesadzała z % .... :D Ps zepsuło mi się gg :( podobno ten problem dotyczy gg + syst. windows , niestety , nie umiem sobie sama tego naprawić , więc sorki , że ode mnie na razie żadnych wiadomości na gg nie będzie :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milunia 🌻 dziekuje za zyczonka :) leticia ... mi tez gg nie chodzi buuuuuuuuuuuuuu a juz myslalam, ze jestem w tym osamotniona ...:( poniekad sa problemy przy windzie 2000 i xp ... ja mam Xp :( idę do pracki - a za oknem leje wrrrrrr miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik ->>> przeganiam deszczyk i dzielę się z Toba odrobina słonka bo upału to pewno byś nie chciała :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfficzku - ja też mam xp i ciągle mam problemy :( nie dość , że z gg , to jeszcze z pocztą ...:0 odcięta-m od świata :P ma-dziku - dzięki - chyba cos pójdę zszamać , bo Wam tu chyba zemdleję ... i jak Wy mnie podniesiecie ........? 👄 milunia > 🌻 u mnie pogoda w duuużą kratkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorzucam wareczki strong i... w drogę drodzy przyjaciele... na pola idziem :D Elffik> biorę duuuży kawałek ciacha. mniam. Ma-dzik > a ty cholero co porabiasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....wiem zdrobimy poncz -> wymieszamy razem wszystko co mamy, a wtedy szybko się ululamy :D 👄, a na polu z pijaństwa się przewrócimy i w słonku sobie poleżymy.... HEJ HO< HEJ HO!!!! - śpiewam i podskakuję bo się dobrze czuję :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh! behemot! juz wszystkich zanudzam jaka ja to nieszczęśliwa jestem, bo z siostra toma i jej gburowatym bachorzatkiem na wakacje jadę...tydzień wakacji zmarnowany! poza tym a tak sobie maslanke z wódeczka ciągnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milunia, z tym ululaniem to normalnie genialny pomysł! jestem za! :) 3 Xtak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milunia, z tym ululaniem to normalnie genialny pomysł! jestem za! :) 3 Xtak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik ja juz jestem ululana i leżę na polu za kopką siana :D -> a Behemot na czworakach szuka czegoś w krzakach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticio!!!! - zemdlałaś!!!! szukam Cię w tej big trawie ale nie widzę - aleś się ukryła :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju, bo ci na ucho powiem, że te krzaki to nie byle jakie krzaki, tylko to ....tylko ciiii....ani mru...mru..... maryska :) no to wiadomo co tam behemot szuka...poszukam z nią.... :D :D :D bo jeszcze nie znajdzie...:D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dzik ja tak właśnie myślałam bo od tego ich zapachu już na nóżkach się zachwiałam i śmiech mnie błogi ogarnął (hi,hi...). Pa!!!! Do jutrzenka PALACZKI i ALKOHOLICZKI oraz inne porządne osóbki ->>> 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAAK ... omdlałam ... oczywiście od tych oparów ... co to ma-dzik z behemotkiem przyrządziły .... a tak w międzyczasie gotowałam obiadek ...no więc teraz przyłączam się do Was mordki kochane , pomysłowe dziewczątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzisiaj lekkiego doła,buuuu :( Nie powiodły sie moje plany,buuuu Powiedzcie mi żebym sie nie poddawała,proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Cleo!!!! NIE PODDAWAJ SIE!!!! weź się w garść, pozbieraj do kupy i do akcji ->>> pamiętaj, że pozytywne nastawienie to połowa sukcesu :D więc NIE PODDAWAJ SIĘ!!!! :D:D:D 👄 ->>> i dla wszystkich inny 👄 na powitanko :D:D:D 👄 i życzonka wesołego dzionka :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo kochana .... prosze , nie poddawaj się !! Nie wolno Ci :) Postaraj sie nie myslec o tym dużo ... pomyśl o czymś przyjemnym ... choć na chwilę odgoń od siebie te chmurki !!!!!!!! :) Miluniu - witaneczko - na dzieńdobry :) A ja z Wami dziś nie pobędę ... choróbsko mnie rozłożyło ... niestety ....gardełko boli ....buuuuu.... okropnie jest ..... Jak tu chorować , skoro to wakacje >? No , ale pogoda jakaś taka nie-taka :0 Przytulcie .....buziaki dla Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticio -> moje Kochaniutkie biedaczysko ->>>przytulam, przytulam i ściskam oraz przesyłam 👄👄 i przeganiam choróbsko 🖐️ ....Kochane śpioszki, a to dla Was ❤️ i :D:D:D na resztę dnia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WŁOSY MI SIE ELEKTRYZUJĄ!!! CZŁOWIEK RAZ ZAPOMNI PSIUKNĄĆ ODŻYWECZKĄ A TE JUŻ! FRUWAJA JAK TE LATAWCE!!!! 😡 !!!! dzień dobry :) ......🌻......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌼 cleo всё будет в парядке! nie poddawaj sie ;) leticia kochana kuruj sie !! acha zdalas egzam? ;) milunia, ma-dzik, elffik, behemot, ingus, robal, karaani, molly, malutka, 👄 dla Was kocurki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×