Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

moje plany sobie ... a rzeczywistość sobie :( w sobotni wieczorek siedzę sama w domu i się smutkam ... nie ma to jak weekendowy dołek :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia...wez te weekendowe smuteczki ubij!!!i wrzuć do pieca!!! :) sie ładnie :) No..a ja nie jade do Londynu...wrr...może pojade dopiero pod koniec sierpnia..i to na cztery..piec dni..góra..😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki !!! 🖐️ Nie smutkajcie się !!! Leticia - czy już lepiej?❤️ Humorek lepszy?🌻 Mam nadzieję że tak. Uśmiecham się więc do Ciebie :D Malutka, Ma-dzik - pozdrowionka,miłego weekendu 🌻 Jeszcze tu dziś zajrzę sprawdzić jak humorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka , trzeba bedzie na te smuteczki wziąć grubego kija :P Albo przyda się taki duży duży młotek !! Cleo , troche lepiej ... mam nadzieję , że dzis humorek będzie miał tendencję wzrastającą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane dołowiczki, wróciłam kilka dni temu, ale nie miałam czasu nawet do Was zaglądnąć. Przeczytałam właśnie zaległe wpisy i : Taniuszka- gratulacje 🌼 Leticia- najlepsze życzenia ❤️ Ma-dzik- szkoda, że nie był to urlop Twoich marzeń, ale miejmy nadzieję, że kolejny będzie lepszy :) Moje wakacje były rewelacyjne, a poza tym wiele zmian, jedna z najważniejszych to ta, że od kilku dni pracuję i jak na razie jestem b.b.zadowolona. Nie wiem dlaczego są problemy z moim e-mailem, jak założę nowy to o tym poinformuję. A tymczasem moc pozdrowień dla miluni, Ellficzka, Behemotka, effciusi, karrani, Ingi, Cleo, malutkiej, Robala, Rozali i wszystkich dołkowiczów 🌼❤️[👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w weekend byłam w skalnym mieście w Czechach (teplickie skaly) i powiem Wam, że widoki tam są przepiękne, te skały są takie olbrzymie i niedostępne, a jednocześnie pełne blasku i wdzięku ach -> szkoda, że weekend się skończył :( ale wczoraj na zakończenie udało mi się jeszcze wpaść do kina była na SHREKU i uśmiałam się bardzo 👄 -> całuję Was mocno moi mili w ten poniedziałkowy poranek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! ......🌻....... eeeh. i po weekendzie! a teraz ...do roboty.....buuu... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt! shrek jest nie kiepski....a w szczególnosci ....PUSZEK - OKRUSZEK! :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Molly 🌻 gratuluję pracy :) Najważniejsze , że jesteś zadowolona !!! Miluniu, gratuluję udanego weekendu i wspaniałego wypadu :) Zazdroszczę :P Ma-dziku 👄 dzień dobry !!!!!!!! Ja niestety Shreka jeszcze nie widziałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A humorek mi dziś dopisuje :P Po wczorajszym .... a jak !! 👄 Nawet nie trzeba było tego młotka :D param pam pam !! ;) 😴 (jednak ...... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusiu @!!!!!!!! Jeśli dziś obchodzisz imieninki - to 100 lat 1000 lat !!!!!! Niech żyje żyje nam :) Dużo zdrowia i radiści niech u Ciebie zawsze gości !!!!!!!! 👄 Jesli jest tu jeszcze jakaś solenizantka - przyznać się szybko :P Bu.uuu...... czemu dziś takie pustki i pusteczki .........? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nasza Kochana Leticia cała w skowronkach :D:D i dobrze raz się żyje więc bawmy się i cieszmy ile wlezie :D Ja też dzisiaj jestem :classic_cool:, a do pełnego szczęścia brakuje mi tylko słonka, bo go ktoś zwędził ale jak temu komuś przez to lepiej to co mi tam niech se trzyma to słonko w worze może dzięki temu będzie w lepszym humorze :classic_cool: 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieweczki !!! 🖐️ Widzę ze dzisiaj jesteście takie : :D :classic_cool: To dobrze,bo ja też :D :classic_cool: Słodki jest ten ludzik,przyjrzyjcie mu się :classic_cool: Fajną ma czapkę i okulary :D Wielkie 😘 dla Was !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani :) wlasnie sie dowiedzialam, ze moja przyjaciolka jest w kraju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! juuuppiiiiiiiiiiiiiiiii :D :D :D :D :D :D co prawda jeszcze nie w naszym miescie - tylko u chlopaka -ale jutro bede sie z nia widziala !!!! :D juz by moglo byc jutro wieczorem ..... alez zrobila cuudna niespodzianke bedzie do niedzieli a w srode jade z nia do jej faceta potem dojedzie do nas moj mezulek ... chyba, ze zalatwi sobie czwartek i piatek wolny to pojedziemy juz w srode razem jejqqqq tak sie ciesze .... tym bardziej, ze to w sumie zaskoczenie i niespodzianka juz nie moge sie doczekac jutraaa :) a najlepiej srody :D :D :D zycie plata niespoodzianki - jednak gdzies w te wakacje pojade :P :) caluski dla wszystkich i trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam tu do was na chwilkę, bo mam poniedziałkową chandrę... ale widze, że tu całkiem wesoło.. nowa tu jestem... pozdrowionka dla wszystkich... mogę tu czasem do was zajrzeć..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnieeee :) dzis pewnie naszej karusi imieninki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wszytskiego naaaajjjj skarbenqq :) 🌻 spełnienia marzen, realizacji wszytskich zamierzen w sferze osobistej i zawodowej o w ogole - tego co sama sobie mozesz wymarzyc :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiuuuu - oczywiscie ze mozesz do nas zagladac :) wotam serdecznie w imieniu wszytskich - gdyz wieczorkiem raczej malo z nas tu zaglada ...:) a dolki są po to żeby je zakopywac ... sluzę swoja łopatą :) a ze wlasnie dowiedzialam sie o przyjaciolc e- energi (mimo mojego stanu hehe) mam za 10-ciu - wiec szybciutko sobie z nim poradzimy ... a wieć prosze .... to loptka dla Ceibie i na trzy cztery zakopujemy podlego dola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik ->to odlotowo, że już lada moment zobaczysz się ze swoją pziapsiółką :classic_cool:-> życzę Ci cudownego dnia chociaż wiem, że napewno taki będziesz miała ❤️ :classic_cool: malutka 🖐️-> 👄 misia_FX fitam Cię serdecznie, oczywiście, że możesz tu zaglądać zawsze kiedy tylko chcesz -> czasami jesteśmy przepełnine radością, czasami smutkami ale zawsze z chęcią z każdym pogadamy :D:D:D ->>> i dla szystkich śpiochów i pracusiów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dzik słonko Ty moje kofane co się stało??? uśmiechnij się no proszę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdeczniutko ! 👄 Nie wiem , jak u Was ale u mnie pododa się zepsuła :| Wczoraj było totalne oberwanie chmury - deszcz tak lał , że nie było widać nawet , tego , co za oknem :0 Czyżby lato znowu gdzies zwiało >> ? Miluniu, no właśnie - słonko zostało zwędzone :D Albo raczej zmiecione z nieba :( Cleo , tak , tak jesteśmy takie :classic_cool: zawsze :P pomimo pogody :) Elfficzku , gratuluję spotkania z przyJaciółka !!! Na pewno jesteŚ bardzo szczęśliwa z tego powodu :) Sprawiła Ci fantastyczną niespodziankę :) Życzę Ci , aby mąż dostał wolne , to wtedy wszyscy spędzicie ze sobą dużo czasu :) Wyściskaj mocno psiapsiółkę :) Misiu - pozdrawiam 🌻 Ma-dziku kochany [usta[ będzie LEPIEJ !!!!!!!!!! Trzymaj się słonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeh...milunia....chlip...stwierdzam, że zyje w toksycznym zwiazku.....chyba za często płacze....nie moge wiecznie byc nieszczesliwa, bo mój facet nie dotrzymuje słowa, zapomina o danych obietnicach.....wymaga, a jak wymagam ja to go ograniczam....itd itp...mysli tylko o swoich przyjemnosciach, o tym, że on musi sie z kumplem spotkac z 4 raz w tygniu + weekend obowiązkowo....kurna, ja rozumiem, że z ludzim trzeba sie spotykac, to takie naturalne, ale gdy chce się budowac zwiazek i to juz tak na powanie czas ograniczyc zycie kawiarniane, zajać sie domem, planowaniem przyszłości, no nie wiem, takimi duperelami jak bycie ze soba, pomaganiem sobie w obowiazkach itd itp... nie wiem moze jakas walnieta jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticio 👄 ->>> dziewczyny donoszę:->> słonko jest u mnie :D i właśnie z nim negocjuję, żeby i do Was dzisiaj zajrzało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dzik nie z Tobą jest wszystko ok., a nad NIM poważnie się zastanów – może ON jeszcze nie dorósł do dorosłego związku, wiem kupmle dla faceta są ważni ale jak są ważniejsi od kobiety to wydaje mi się, że nie jest dobrze, a wręcz przeciwnie, często od tego zaczyna się pasmo problemów i nieporozumień spróbuj zawalczyć o ten związek, a jeśli nie da rady może lepiej się rozstać wiem, że to co napisałam jest straszne ale ................ ->>> pomyśl nad tym, żebyś nie musiała cierpieć :D ->>>żebyś była szczęśliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dziku , po części zgadzam się z Milunią . Jak na ten wiek ... to Tom powinien poważniej myśleć o pewnych rzeczach , tzn. o życiu i o Tobie , Madziu 👄 Jak dla mnie, mężczyzna bedąc w takim związku - to jest , kiedy mieszkacie razem - musi być odpowiedzialny za to , jak postępuje !! Bo inaczej to niewyrosnięty duży chłopak , a nie prawdziwy facet :( Ma-dziku 👄 przytulam Cię z całych sił !!!!!!!!!!! I niech Tomowi się odmieni , bo się zmówię z Milunią i pogadamy z nim ... ŁOPATĄ !!!!!!!!!!!!!!! ( tą dołkową , która po zakopaniu tylu naszych smutków i dołęczków jest sprzętem niezniszczalnym :P ) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam doła zgodnie z topikiem. Karpacz zasnuły ołowiane chmury i spac sie chce. poza tym w pracy nudy. można się pociąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×