Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Gość no wlasnie co znowa strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie co znowa strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba mici z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno
a tak chciałam dzisiaj do Was napisac, ale niestety nic a nic niew widzę, coraz gorzej z tymi stronami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie daje za wygrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddaje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobranoc
Jesteście wszyscy wspaniali, wspaniale byłoby miec takich przyjaciół w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie wszystko działa.....chyba :D Molly, jeju, normalnie wiesz o co chodzi....ale jak mamy sobie mówic o tym co nas różni......Tom zaraz zacznie dawać jakies przykłady i znowu zaczną sie wyrzuty i żale....yyyh...chyba to oleje...nabiore dystansu, tym łatwiej, że tomaszowy ojczulek znika juz od jutra :D (jak nie, to ja znikne!!) aaaa......a jak nie wyjdzie, to kurcze wiecie co...no wiec jak juz pisałam, znalazłam nowe hobby (tak myslałam) i zamiesciłam swoje zdjątko i mały opis siebie na onecie w randkach, przybrałam słodkie imie kasia nawet smsem opłaciłam miesięczny abonament w wysokosci ok 10 pln. :classic_cool:cóz....trochę się wystraszyłam jak dziś rano otworzyłam moje konto...12 wiadomosci!!!...............od 12 naprawdę bardzo sympatycznych facetów!!!.......no i sie spękałam.... :( .moje kobiece ego urosło do rozmiarów godżilli, :classic_cool: ale moje sumienie natychmiast rozdeptało je jak małego robaczka.....usunęłam konto....bez słowa wyjasnienia....kocham tego mojego dupka! taniuszka......mój boszsze.....skąd ja to znam.....od razu rób afere.....to sie może żle skończyc!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> dla wszystkich 👄 ma-dzik nowe doświadczenie zawsze się przydaje, czasami warto zrobić coś szalonego, nieprzewidywalnego, żeby potem powrócić do codzienności i żyć dawnym rytmem :D:D 👄 ->>> mi kaffe też nawala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, to może trzeba zrobic cóś takiego jak ,,,mam dzisiej doła buuu,,, 2 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kochane kobitki wczoraj nie zrobilam awantury a mialam wielka chcec ja zrobic, jednak pomyslalam ze ta droga nic nie wskoram, zrobilam cos lepszego....... dopopwadzilam do tego ze moj M zrobil sie zazdrosny (sam mi to powiedzial jak bylismy sami ). oczywiscie nie robilam slodkich minek do jego kumpli, (wczoraj odwiedzil nas jego nalepszy przyjaciel) poprostu ladnie sie ubralam i ......... zapomnialam czegos waznego zalozyc ;) :P . to podzialalo! moj M zachowywal sie jak wojownik :P hihihihih ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniuszka :D to super!!! -> :D ma-dzik może i masz rację :D z tą ....2 👄 ...a ja jutro idę do kina na Troie, oj nie bardzo mi się chcę nie prezpadam za takimi filmami ale w niedzielę byliśmy na Shreku (bo ja chciałam) to teraz idziemy na to co mój luby chce -> chociaż ostatnio mówiłam, żebyśmy poszli razem do kina, a na różne filmy ale jakoś dziwnie się na mnie popatrzył i nie chciał :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ma-dzik ...... rzeba bylo tak szybko nie rezygnowac ... czasem moze byc z tego neizly ubaw ... a co \"swietnosci: facetow - tu trzeba z dystansem .... czesto wcakle niesa tacy za jakich sie podaja :) kiedys bawilysmy sie w to z przyjaciolka (2 lata temu...) ... z jednym nawet sie umowilam ale ciii ...... hehe okazalo sie, ze nie mial 30 tylko nieco ponad 40 lat :P nio jakis przyniski byl jak na 180 cm wzrostu hehehe z jednym nie sklamal ... kasy to on mial ...:P i chcial mi \"nieba przychylic\" i \"palac zbudowac\" hmmm ... po 2 randkach no no no ...... alez ja bylam kiedys uracza :P szkoda tylko, ze o tym moim palacu za nic nie moglaby sie dowiedziec jego zona hehehehe taniuszka :) swietna sprawa z ta zapomniana czescia gaderoby .. :) ja tez musze cos chyba wymyslec,bo jakos ostatnio wydaje sie sobie taaaaka nieatrakcyjna az strach ..... misiek niby mowi,z e sliznie wygladam ale .... przy okazji \"wyzywa\" meni od hopciów .... :0 co prawda obcy faceci sie czasem ogladaja - ale to pewnie przez ta rosnaca pilke z przodu ... chociaz niektorzy mowia, ze kobniety w ciazy sa sexy ... ja jednak absolutnie sie tak nie czuje ...:0 a jak tu poprawic swoje samopoczucie skoro ciagle chodzi sie w tym samym bo w nic innego czlowiek juz sie nie miesci :0 ehh koniec marudzenia .... Milunia :) ja bylam na Troi - i polecam :) mi sie baaardzo podobalo :) ale coz - ja calkiem lubie tego rodzaju filmy :) a gdzie reszta dziewczynek i nasza MAMUSIA ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka...hehe..Ty to dobra jestes!!!W zyciu czegos takiego bym nie wymyśliła! :P.. Ja to jak chce wojtka do czegoś zmusic..to mowie,że ślubu w takim razie nie będzie..- to działa :P Madziu...a mówiłam Ci,że niezła laseczka z Ciebie! :) Leticia..ale żeś narozrabiała! Milunia..😘 Dzieczyny!!!Trzymajcie kciuki za Wojtka!!!!Ma możliwość pracy...ale jako pracownik,a nie wykonawca..co prawda mniejsze pieniadze,ale zawsze cos!!!! Jejku!!!! Ale sie denerwuje!!!! Gdzie jest Karaani?????Gdzie jest Kitty Jane?????O Kalii juz nie wspomne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maluta -> trzymam kciuki za Wojtusia i dla Was moje wspaniałe dołkowiczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak......ja nie mogę czegos z dekoldem włożyc, bo klusek mi jęczy, że mam sie przebrać....poza tym mam 75c wiec nawet bez dekoldu koledzy tomusia są wpatrzeni i z poczatku dostają jąkawki.....ale co mi z tego, tom nie jest o to zazdrosny...o kumpli... nie polecam troi....jest mało.......... trojańska.....banał! pozdrawiam dziewczyneczki.....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×