Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Madziu! Nawet jeśli poznasz kogoś nowego to i tak Tomek nie da o sobie zapomnieć - niestety.Może będzie biegał koło Ciebie w panice i uświadomi sobie , że przegapił sprawę - a wystarczyło tak niewiele z jego strony.Życzę aby to ,,niewiele\'\' dał Ci ktoś nowy. Może wyprzedzi Twoje oczekiwania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu! Nawet jeśli poznasz kogoś nowego to i tak Tomek nie da o sobie zapomnieć - niestety.Może będzie biegał koło Ciebie w panice i uświadomi sobie , że przegapił sprawę - a wystarczyło tak niewiele z jego strony.Życzę aby to ,,niewiele\'\' dał Ci ktoś nowy. Może wyprzedzi Twoje oczekiwania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu! Nawet jeśli poznasz kogoś nowego to i tak Tomek nie da o sobie zapomnieć - niestety.Może będzie biegał koło Ciebie w panice i uświadomi sobie , że przegapił sprawę - a wystarczyło tak niewiele z jego strony.Życzę aby to ,,niewiele\'\' dał Ci ktoś nowy. Może wyprzedzi Twoje oczekiwania:) ..a Tomek... niech się już nie sili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh chyba dzis wszystkie jestesmy antyfacetowe hehehe oni jednak rzeczywiscie sa ulepieni z innej gliny .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki , cóż zrobię MOCNO 👄 MOCNO Was tulę , utulę i wyściskam :) Niestety, jak już ktoś to zauważył - mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus :0 I dlatego powstają między nimi takie niesnaski i problemiki .... Trudno czasami się zrozumieć i sprostać temu wszystkiemu . Trzeba być dzielna i cierpliwą , ale jeśli coś przekroczy swoje granice , to wtedy trzeba działać !!! Bo taka niezdrowa sytuacja psuje nerwy i samopoczucie , a u nas kobietek przejawia się to nerwowością , płaczem i okropnymi dołkami .... znam to , tez czasami mnie męczy ... ale staram się , jak najszybciej z tego wyjść i znaleźć odpowiednie rozwiązanie . Dlatego Ma-dziku spróbuj jeszcze raz pogadać , nie wiem , czy to pomoże ,czy Tom nie zachowa się tak jak zwykle ... Może trzeba mu jakiegoś mocnego \"kopa\" , żeby coś zrozumiał ? Masz rację dużo pomagają takie wspólne czynności , samo bycie razem , takie dobre emocjonalne podejście , to kobietę wprawia w najlepszy humorek – czuły gest , miły uśmiech , pomocna dłoń. Mało , ale tak DUŻO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik – powiedź, że kobiecie w ciąży się nie odmawia ;) porozmawiajcie może on właśnie chciałby żebyście razem pojechali tam w piątek, użyj swojego wdzięku i uroku – na pewno się uda :D a jak nie to weź go na litość wszystkie chwyty dozwolone byleby prowadziły do celu :D -> trzymam kciuki i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to już jest , że my , kobietki jesteśmy inne . A nasi kochani mężczyźni mają inne charaktery .... Ale to właśnie to COŚ , co nas łączy , powinno przełamywać wszystkie bariery .... Tylko niektórzy z nich właśnie zapominają o tym CZYMŚ i to ma takie skutki , jakie ma :( Ten świat jest czasami zbyt dziwnie urządzony jak dla mnie :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluniu ... ehh żebym ja tak potrafiła .... ale co zrobić - ze mnie takie dziwne stworzenie, ze jak coś nie po mojej myśli to ja od razu z nerwami i dąsami ..... wiem - to glupie - zwłaszcza w moim wieku .... ale taka już jestem .... a dobrze wiem, ze na facetów prędzej zadziala miła prosząca minka itd.... zawsze to na ojca działało .... nio i na miśka tez dizla .. ale jak już sie wnerwie to koniec z udawaniem ... zaraz wyłazi ze mnie prawdziwa zołza ... hehe i zamiast prośbą to ja kłótnią i \"szantażem\" ehhhh dzis chyba tez nie dam rady normalnie tego załatwic ... za bardzo mnie wnerwił .... znowu będzie elffik na wojennej ścieżce ... a jak to nie pomoże to wieczorem martuśkę na niego naślę :D juz ona go namówi ... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffi...moze nie jestem specjalistka w ,,tresurze,, facetów, ale do cholery jasnej to swięta prawda, że kobietom w ciazy się nie odmawia!!! powiedz, że mu sie myszy w domu zalegna jak nie pojedziecie, a pozatym, niech on cie nie denerwuje, bo to dziecki szkodzi i juz!!! FACECI!!! a mój królewicz własnie zadzwonił i jakby nigdy nic jak tam? powiesz mi cos miłego.....ręce opadaja...typowy bliźniak...ma rozdwojenie jaźni czy co?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki. godzinke temu wrocilam ma-dzik, faceci to inna bajka. ja swojego M tez czasem nie rozumiem i on mnie tez, ale jakos nam sie kula do przodu. co do mojego wyjazdu to nawet bylo fajnie. 2 dni byly upalne a potem pogoda zaczela sie psuc. w poniedzialek tak sie rozpadalo ze musialismy wrocic. po gorach to normalnie zjezdzalismy na wlasnych tylkach, tak bylo silosko. a co do kumpla to ....... przezylam, ale latwo nie bylo. spalismy tak jak bylo ustalone, czyli we 3 w jednym namiocie. oprocz nas byly jeszcze 3 osoby (2 dziewczyny i jeden chlopak) dziewczyn nie znalam wczesniej, ale z jedna sie skumplowalam. dobrze ze mialam kogos z kim moglam sobie pogadac i sie posmiac, bo M byl okupowany przez swojego kumpla, normalnie wszedzie chodzili razem. ciesze sie ze juz nie bede musiala sluchac jego jekow ze goraco, ze zimno lub mokro. ze nozki bola i ze juz trzeba wstawac....... oczywiscie ja mam ostry jezyk, wiec go jechalam jak mi cos nie odpowiadalo. najgorsze jednak przede mna, bo kumplowi sie spodobala wycieczka i teraz chce sie zabrac z nami na kolejna.......... 😭 pozdrawiam wszystkie moje kochane kobitki. 👄 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka..ale chociaż te 2 dni..zawsze coś... Hmm..on chce z Wami jechac?? jak to? Przeciez bylo tak starsznie źle..bo albo zimno...albo gorąco..albo sucho...albo mokro...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniu , witaj 👄 - szkoda , że pogoda się Wam zepsuła ... U mnie też nie lepiej - od dwóch dni bez przerwy pada :( Przesyłam Wam cieplutkie , choć mokre buziaczki , bo jutro nie będzie mnie w domku 👄 !!! 👄 !!! 👄 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kocurki pogoda widocznie popsula sie w calej polsce bo mnie tez bedzie padac. a co do kumpla to on nie ma dziewczyny i siedzi non stop w domu, pewnie dlatego wymysla juz wspolne wypady rowerowe. leticia 👄 udal sie wypad z Twoim misiem? ;) milunia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka – fajnie tak wspólnie pośmigać na rowerku :classic_cool: mój luby ostatnio (tzn. od dawien dawna) na nic nie ma czasu, tylko ogród i ogród -> trawa, drzewka, skalniaki itp., itd. ->> wiem będziemy mieć cudnie ale czasami chciałabym iść z nim po pracy na piwko..... ale na szczęście mam jeszcze koleżanki :D:D ->>> miłego, słonecznego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane! Piekna pogoda u mnie! Umowilam sie dzisiaj z moim byłym - Michałem! :P... W końcu ma swoje mieszkanie i zaprosił na kawe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka oj coś nie tylko kawę u Michała w domciu widzę ;) -> widzę też ciacho!!! - takie mniam, mniam, pyszniusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! mam nowe hobby! teraz dla niektórych mam na imie kasia bom sie na randki wpisała :D :D :D. czy tom wie? wie! i co? phy! :P no więc taniuszka 😘 witaj! współczócia z powodu kumpla, sama mam takiego upierdliwca. teraz jestesmy trójkatem....wszędzie razem 😠 milunia 😘 jak bym chciała miec ogródek....dłubac w ziemi, spryskiwac kwiatki, moze jakieś pomidorki w kaciku, osdabiac, przycinac, przesadzać.....ooooj....jak fajnie! malutka!!!!!! who is michał!?? i co z wojtusiem!!??? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAdziu..a Wojtusiem nic..nie ejstem z nim na razie...A Michał...to mój były---jeszcze przed Wojtkiem był...starszy o 9 lat ode mnie :P..tylko bez krzyków i walenia mnie w łepek.oka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka -> nic złego nie widzę we wspólnej kawie :D a wręcz przeciwnie może być miło :D i zabawnie :D jest czasami powspominać dawne czasy ja kiedyś miałam faceta o 14 lat starszego i co z tego? -nic!-> było super :D ma-dzik ale ja nie lubię grzebać się w ogrodzie :( mnie to nie bawi :( chociaż ostatnio jestem po 1 w życiu koszeniu trawy i powiem Ci, że było fajnie :D -> może to jeszcze kiedyś powtórzę :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Milunia! To siem rozumiemy :D. Jak Ci sie podobal taki zwiazek?U mnie było ok..tylko mój Ojciec jak by sie dowiedział,dostał by szału :P.Było miło fajnie...ale to ja z nim zerwałam..nie dlatego,że był starszy..tylko to było zauroczenie..ktore trwało pół roku.. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj tam malutka. fajno, fajno. starsi faceci sa ciekwsi i w ogóle ... :)chociaz............mój *&$%$#@&^$*&%#*&^@ klusek jest starszy 10 latek...cóż i pewnie stad te nieporozumienia.....konflikt pokoleń......yh!... milunia, pomysl później jak fajno posiedziec poźniej ze znajomymi w takim ogródeczku, grilla zapodać. wszyscy patrza i zazdroszczą....jest milusio i sliczniusio...fajnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp
wchodź strono !! wchodź srtono !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp
wchodź strono !! wchodź srtono !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp
wchodź strono !! wchodź strono !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp
wchodź strono !! wchodź strono !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppno wchodź
ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppno wchodź
ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×