Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

haj taniuszka :) wysłałam zdjatka....musze pogonic kluska, że by mi jakiś tegoroczne wklepał w kompa, ale on kurna wiecznie taki zajęty.... cóz, pogoda u mnie dosc fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ....ja .......ja też proszę o zdjąteczka !!!! plissssss............ Milunia ! :D ja też prześlę , tylko tak jak Madzik - czekam aż zostaną umieszczone na kompie ;) Madzik - ja też czterooka :P jakie masz opraweczki ..........? też muszę butki na wesele kupić ... i uszyć kiecunię ... i pomyśleć nad fryzurką i makijażem ..... no co - trzeba się czasami \"wystroić \" :P a pogoda .....? jest po deszczu , ale słonko prześwieca przez chmurki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticio ale gdzie ja mam Ci bidulka wysłać te zdjątko??? nie mam Twojego adresu :( ostrzegam, że to nie mam w kompie jakiś fajowych zdjęć tylko takie tam moje z obrony :D ale się poprawię i przyniosę z domu coś fajniejszego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticio ale gdzie ja mam Ci bidulka wysłać te zdjątko??? nie mam Twojego adresu :( ostrzegam, że to nie mam w kompie jakiś fajowych zdjęć tylko takie tam moje z obrony :D ale się poprawię i przyniosę z domu coś fajniejszego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no ma-dzik ale ty jestes fajniutka, poprostu zaniemowilam jak cie zobaczylam;). powiem wprost ze inaczej cie sobie wyobrazalam. dziewuszki czekam na zdjecia ;) !!!! ma-dziczku moje fotki zaraz wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja poproszę po 1 szt. więcej nie przejdzie :Dchyba, że mają małą objętość - taniuszka ja zaraz wyślę Ci swoje i czekam na Twoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łałłłłłłłłłl Milunia, ale piękna z Ciebie Kobietka, jestem pod wrażeniem. Super, ja jutro podeślę Ci zdjęcia, czy na ten adres mogę?? Taniuszka, też proszę o Twoje zdjatka, ja jutro podeślę, bo teraz mam akurat nie aktualne w komputerze i kiepskiej jakości. Już czekam z niecierpliwością. Ma-dzik czekam na Twoje aktualne fotosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga ;) hi,hi... ale mi tu cukrujesz :D oczywiście może pisać i wysyłam mi na ten adres tylko na forum daj znać, że wysłałaś, a ja wtedy dam Ci znać czy doszły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewuszki wyslalam fotki. miluniu kurcze... zadziwiwacie mnie dziewczynki, super babki z was. milunia ale sie odstrzelilas ;). super wygladalas na obronie. jak pogmeram w fotach to jeszcze cos wam wysle. ;). mam ponad 3000 zdjec wiec mam w czym wybrac :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniuszka -> ja też poszperam w swoich zdjątkach i wyśle Wam jakieś zdjęcie na luzie :D taniuszka widać, że z Ciebie fajowa i wesolutka babuszka i zdjęcie takie ładniutkie a Ty na nim jak malowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniuszka :) hihi! mam cie mam cie mam cię mam cie! :D do mojej kuzynki jestes skarbeńku baaaaardzo podobna! może sylwia masz na imię? mili! a ja? a mnie? a ten...a ja? a ja to co? koza zjadła! ja tez chce twoje zdjecia 😠 mój adres masz pod ksywą, więc zaden problem, ja natomiast twojego nie posiadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki dzis jeszczec wam powysylam aktualne fotki z wczorajszej wycieczki. szykujcie sie na zapchanie swoich skrzynek :P. uwielbiam wysylac fotki nie tylko swoje ale i moich zwierzakow. ma-dzik nie mam sylwia na imie, ale sie ciesze ze jestem podobna do twojej kuzynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka dostałam super, dzięki ja jutro się odwdzięczę swoimi fotosami. No same piekne kobietki na tym forum, pomijając oczywiście szczerbatą Ingę :D Jeszcze nie widziałam Letici, Karaani, też sie obija ze zdjątkami, no i Molly, a no i oczywiście Efciusia też nie wysłała nam fotosa. Resztę Kobitek i Robalka mam juz chyba w swojej kolekcji. A jeszcze nie widziałam Cleo, może nam cosik podeśle, jak ładnie poprosimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka, to ja zaraz podeślę Ci inny adresik i jak coś to na ten poproszę o nową dawkę zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dzik -> dzięki -> ale z Ciebie piękniusia dziewczynka Taka słodka i sympatyczna, że ho, ho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbrr
dzien dobry Mnie od wczoraj trzyma dół a raczej moje życie i co z nim począć aby nie przeciekało przez palce. Chodzę i myślę ale to i tak nic nie daje ,bo w tej naszej pokichanej ojczyznie jest takie wszystko nie stabilne ,dzisiaj mam pracę ,ale za rok już mogę jej nie mieć i po co mi to prawko i ten samochód itp. można zwariować ,ale jedno wiem muszę coś zadziałac ,aby potem nie żałować a najgorsze jest to że latka uciekają Staram się myśleć pozytywnie. Aha i jeszcze jedno nie liczy się wykształcenie ,a tylko i wyłącznie znajomości i to jest też nasza ojczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio jestem mniej słodka i sympatyczna.... niestety jestem lekko znerwicowana i szybko trace cierpliwośc... :) bbbrr masz rację tylko znajomosci nas ratują...nie znam nikogo kto nie korzystał z pomocy przy dostaniu pracy w szczególnosci... a dół/ coz....raz większy raz mniejszy.....najwazniejsze, że starasz się myslec pozytywnie :) a ja na osadzie byłam! i wiecie co.....kicha....naprawdę dobry pomysł na film, ale ten film za mało zaskakujący, przewidywalny, za szybko sie wszystko wyjasnia i w ogóle kaszana jesli chodzi o wyglad tajemniczych istot mieszkajacych w lesie....mam wielki niedosyt....lubie w takich filmach pewne niedomówienia, trochę więcej tajemniczosci i w ogóle jakiegos klimatu...a tu szast -prast po 1/3 filmu wiesz juz co jest grane i masz tylko nadzieje, że zostaniesz mile rozczarowana i jeszcze cie czyms zaskoczą...a tu dupa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie sie poryczałam....widzieliscie ten temat gdzie pokazuja jakimi skurwilami potrafią być ludzie? co robia bezradnym, bezbronnym i ufajacym piesom...po prostu rece opadąja......jakim trzeba byc degeneratem, potworem wypaczonym dupkiem, żeby cos takiego zrobic..? chlip!....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja takich rzeczy wolę nawet nie oglądać jak przeczytałam to co Ty napisałaś już mi wystarczy, ściska mnie w gardle i szlag mnie trafia, że ludzie potrafią być podli i bezwzględni wolę już na ten temat nie myśleć 😠😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milunia.....ja tez sie staram nie mysleć, że cos takiego sie dzieje....bo przecież i dzieci w afryce umierają, i szaleńcy zabijaja po kilka tysięcy osób na raz i cholera żeby nie zwariować nie mysli sie o tym na codzień....i tak sie jest bezradnym....no bo co mozna zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milunia.....ja tez sie staram nie mysleć, że cos takiego sie dzieje....bo przecież i dzieci w afryce umierają, i szaleńcy zabijaja po kilka tysięcy osób na raz i cholera żeby nie zwariować nie mysli sie o tym na codzień....i tak sie jest bezradnym....no bo co mozna zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic 😠 ale mnie najbardziej boli cierpienie zwierząt .... ....a zresztą pozostawię to bez komentarza bo mi się wnętrzności wywracają na samą myśl... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic 😠 ale mnie najbardziej boli cierpienie zwierząt .... ....a zresztą pozostawię to bez komentarza bo mi się wnętrzności wywracają na samą myśl... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki sama mam pieska i nie wiem jak mozna zle traktowac zwierzaki. a tak ogolnie to staram sie nie ogladac scen gdzie pokazane sa meczone zwierzeta, mam poprostu miekkie serce i zawsze rycze jak bobr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak...mi tez zawsze najbardziej szkoda zwierzatek....bo jezeli chodzi o ludzi...jak wszem i wobec wiadomo ludzie ludziom zgotowali taki los....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×