Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Taniuszka ślij na adres- natikana@interia.pl Milunia..Maduśka..oj biedne Wy moje..ale przeważnie sny sie odczytuje adwrot .. śmier sybolizuje zdrowie i długie życie..wiec głowa do góry.. A ja sie szwedam po domku..miejsca sobie znalezdz nie moge..mialam isc oddac zdjecia..ale juz chyba zamkneli :( woiec znow siedze :(.. chlip chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej śliczniusie !!! ❤️ Inguś - wysłałam Ci wczoraj fotki,ale pod ten sam adres,z którego dostałam,a że to nie był Twój.....poprawiłam się :) sprawdź pocztę :) Leticia - o Tobie też nie zapomniałam :) Ma-dzik - a od Ciebie nic nie dostałam....:( Nie doszły,czy jak..... Czekam...;) I Malutkiej też jeszcze nie widziałam..... A widziałyście jakie Milunia ma piękne włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniu - dzięki za zdjęcia :) malutka - uśmiechnij się :D madziku , dzięki za informacje ... tak sobie myślę i rozmyślam nad soczewkami ... miałabym wtedy chyba mniej problemików ... no ale zobaczymy , najpierw muszę iśc do okulistki ... we wrześniu wszystko się wyjaśni ... tylko kurde to trochę kosztuje ....hmh ... może jakoś to będzie :P a Ty madziu nosisz dalej soczewki i okularki z antyrefleksem , czy takie zwykłe okularki ........? 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka!!! Dziekuje za fotki!!! :) super sa..zwlaszcza to z obrony i to ostatnie..przy samochodzie :) PS...ło matko..ale ja kiedyś latałam za facetami co maja długie włosy..moj Wojtek też kiedyś miał długie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) jejqwqq jak cuudnieee ....... mam i taniuszke 👄 - nawet z marcinkiem :); i cleoo 👄; i milusie 👄 :) dziękuje ogromniaaaascie .... wszystkie jestescie milusie i slicznusie ... ale tego chyba nie musze Wam pisac :) ..... a jakies szczuplusie ... normalnie czuje sie teraz jak slon przez Was ;) :D przegladam wlasnie zdjecia na kompie - ale coz - raczej nie mam zbyt ciekawych .... z ladniejszych tylko nieco nieaktualne - ze slubu i ubieglorocznych wakacji ...... jak bylam 10 kg mniejsza hehehe (tak tak ... 10 kilo - przed slubem i tuz po bylam mniejsza o 3 kg niz tej zimy ..... + 7 ciazowych ..... masakra ....:0 ) jak bede miala cos ciekawszego to chetnie podesle :) hmm .... to ja chyba od nas z dolkowa nie widzialam juz tylko letici (nieladnie...), robalka ....... i przyznac sie .... kogo jeszcze ???? miluniu - z tymi kolezankami w pracy to nie do konca jest tak slodko .... a bywalo i ciezko .... no ale chyba poprostu mnie sprawdzaly i jakos sie do mnie przekonaly (ze nie \"naslana\" i nie kabel :P ) - najwazniejsze, ze teraz stanely za mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) jejqwqq jak cuudnieee ....... mam i taniuszke 👄 - nawet z marcinkiem :); i cleoo 👄; i milusie 👄 (tylko tego zdjecia z obriony nie moge otworzyc!!!) :) dziękuje ogromniaaaascie .... wszystkie jestescie milusie i slicznusie ... ale tego chyba nie musze Wam pisac :) ..... a jakies szczuplusie ... normalnie czuje sie teraz jak slon przez Was ;) :D przegladam wlasnie zdjecia na kompie - ale coz - raczej nie mam zbyt ciekawych .... z ladniejszych tylko nieco nieaktualne - ze slubu i ubieglorocznych wakacji ...... jak bylam 10 kg mniejsza hehehe (tak tak ... 10 kilo - przed slubem i tuz po bylam mniejsza o 3 kg niz tej zimy ..... + 7 ciazowych ..... masakra ....:0 ) jak bede miala cos ciekawszego to chetnie podesle :) a jesli ktos koniecznie chce te stare .... coz - postaram sie wyslac ale to nie dzis ...... bo dzis cos dzidzia sie zbuntowala i juz w pracy cos mnie zaczelo kłuc w brzuchu .... w sumie cale popoludnie przelezalam - dopiero teraz sie zwleklam zobaczyc co u Was :) zaraz ide sie myc i znowu do lozeczka ..... juz przeprowadzilam powazna rozmowe z dzidzia - ma mi sie to wiecej eni powtorzyc i do jutrama byc juz grzeczna .... zadnych kluc czy innych boli - bo mamusia musi byc zdrowa do konca i ajk najdluzej pracowac :) aaa wlasnie - co to znaczy jak mam złą morfologie ?? znacie sie ??? mi lekarz powiedzial az tyle ze witaminy mam brac (jakbym nie brala) i zobaczymy jaka bedzie jak urodze phiii do swojego ide dopiero we wtorek .... on mi pewnie wiecej wyjasni (dzis mnie badal nasz zakladowy - alez okroooopny czlowiek....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie namotalo ..... tego 1 wpisu mialo nie byc .... bo cos mi go \"zjadlo .... zle go skopiowalam i podopisywalam ... nio i wyszly - 2 takie same ale inne ;P ale chyba sie polapiecie o co chodzi :) madziqqq - jak to nie podoba Ci sie moj opis ....... on jest przeciez taki ......... taki ............. no taki .............. z zycia wziety ze tak powiem :P :D a nawet jesli nieco odbiega od rzeczywistowci - jak moze poprawic humor !! :P :D a co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane piękności 👄 -> dzisiajszą noc miałam dość spokojną obeszło się bez koszmarów chyba bo chwilowo nie pamiętam co mi się śniło, wpadłam do pracy i od rana coś mieszam w papierach ...więc do \"usłyszenia\" później i miłego dzionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz zabieram sie do sprztania biura po malowaniu, żeby wreszcie wprowadzić się na swoje śmieci. Cleo przepraszam, cosik mi sie poplatało i oxczywiście, że dostałam Twoje fotki. Wielkie dzięki. Piekna z Ciebie kobietka, ale tego to chyba nie muszę Ci mówić, bo napewno doskonale o tym wiesz. Pozdrowionka, zaglądnę później. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobry !! też wczesny ranek mam zakręcony , więc wpadnę później :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś -> 👄 Leticio -> 👄 ...i ..... 👄 u mnie dzisiaj w pracy też szał ciał :D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś -> 👄 Leticio -> 👄 ...i ..... 👄 u mnie dzisiaj w pracy też szał ciał :D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik! masz jesć pietruszke zielona, mnóstwo warzywe i owocków i krwiste miesko +ryb multum i czekolada tez nie zaszkodzi! dzień dobry! ......🌻..... spadam, bo dużo pracy u mienia! cleo, spróbuje jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!! Leti> 😘 ja mija dzionek? Ej, niedobre jesteście! :( Czemu mi nie wysłałyście zdjęć? 😭 Tylko Taniuszka kochana o mnie pamiętała ❤️ i dziękuję jej za to. Pozdrawiam Buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) zapracowana , ale już mniej :) ja teraz przygotowuje swoje zdjątka ( wybór trudny :P ) i pewnie za tydzieŃ , ewentualnie dwa - podeślę Wam je :) bo chyba tylko ja jeszcze jestem \"leticia-niewidka\" :P Behemotku - u mnie dobrze ! i tak powolutku zdaję sobie sprawę , że został mi TYLKO miesiąc wakacji :0 ale choć to jeszcze będzie \"wolne\" będę bardzo zapracowana ! trochę załatwień ( m.in. to nieszczęsne ubezpieczenie \"powypadkowe\" i \"kochane\" pzu :0 ) ... pewnie zamknę rok i index oddam :P dowiem się czy będę miała stypendium ... będzie trochę grania i występów :) spotkan z koleżankami :) i wiem , że szybko mi wrzesień zleci .... i zacznie się młynek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia> a na jaki adres wysyłasz? na ten w onecie czy ten firmowy? Leticia> hm... to nawet sobie dobrze nie wypoczniesz :( Ale pozałatwiaj to będziesz miała z głowy. A stypendium dostaniesz :) Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemot -> podzieliłam i wraca z adnotację, że ->>>>Skrzynka pocztowa przepelniona więc jak wyczyścisz skrzyneczkę to Ci wyślę moje wzdęcia :D 👄 -> a teraz spadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym to sobie płakusiam .... 😭 .... bo mi na ustkach cosik brzydkiego wyskoczyło ... i zovirax \"mile\" widziany .... i jak tu się ludziom pokazać :0 chlip ..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewuszki widze ze mimo pracy ktos tu jednak zaglada. behemotku, wysylanie zdjec to sama przyjemnosc, a dostawanie ich jeszcze wieksza. tez Cie 👄 leti kurcze dlaczego wakacje tak szybko mijaja. jeszcze niecaly miesiac z wami bede a potem .... w droge. postaram sie jednak nie plakac ;) milus, ma-dzik i inga -> kopnijcie w zadek ta wstrentna jage prace :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) No..dobrze ze wszystkie koszmary sobie poszly... Heheh....tylko ja mam jeden-sprzatanie:P wiec zabieram sie za nie ...buu...:P 😘 dla wszystkich! milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia> nie mam Twojego żadnego adresiku a podesłałabym Ci swój firmowy jak bym jakiś miała. Zaraz wyczyszczę tą skrzynkę na onecie. Ta firmowa też coś szwankuje i ludzie dostają info że @ do mnie nie dochodzą ale większość dochodzi. Wczoraj coś się z nią popsuło :( Taniuszka> pozapisywałam już sobie Twoje fotki i bedę mogła do nich zawsze wrócić ;) Ciesze się że poznaje Was wizualnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka ja juz posprzatalam :D, a ze mam od kilku dni bratanka w domu to robie to codziennie :0. dzis pewnie znow spedze caly dzien na placu zabaw :) pilnujac malego szkraba zeby nie zrobil sobie krzywdy. aaa dziewuszki musze sie pochwalic ze wczoraj zrobilam 3 zabki i juz mam wszystkie zdrowiutkie :D. a ze jestem tchorzem to zabralam ze soba bratanka :P hahaha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie mam takiego adresiku, kt. mogłabym Ci podać na forum 😠 mam tylko firmowy może, kt. z dziewczyn wyśle Ci mój adresik może taniuszka bo widzę, że jest :D TANIUSZKA bardzo Cię proszę wyślij Behemot mój adresik 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniuszka -> serdeczne dzięki 👄 i brawo!!! za te ząbki :D ..a ja już wysłałam zdjątka na Twój firmowy adresik Behemotku :)) malutka 👄 -> to ciachu machu i po strachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×