Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

ma-dzik ty mnie nie rob smaka :P kurde....... mam nadzieje ze w tej irlandii to schudne bo ostatnio cosik sie czuje mniejatrakcyjna. ale kurde ryba to zdrowa jest i w oglole :P. a tak poza zarciem to sie musze pochwalic ze z lubym tworzymy zgrana brygade remontowa, wiec ma-dziczku mozesz nas zatrudnic do malowania albo innych pierdolek w Waszym nowym mieszkanku :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik ty mnie nie rob smaka :P kurde....... mam nadzieje ze w tej irlandii to schudne bo ostatnio cosik sie czuje mniejatrakcyjna. ale kurde ryba to zdrowa jest i w oglole :P. a tak poza zarciem to sie musze pochwalic ze z lubym tworzymy zgrana brygade remontowa, wiec ma-dziczku mozesz nas zatrudnic do malowania albo innych pierdolek w Waszym nowym mieszkanku :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dziku .....a ile korzyści z takiej pracy ! podnoszę swoja sprawność fizyczną :P fajnie umięśniaja mi się rączki :P słoneczko opala :P tylko czasem : zmęczenie , jakieś pryszczyki na dłoniach ... - ale o tym się szybko zapomina ... bo te pozytywne skutki są długotrwałe :P taniu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) leti ... sloneczko ??? a u mnie caaaaly dzien pochmurno i pada ..... i moje samopoczucie tez takie zgodne z ta pogoda sie zrobilo jakos .... :( miluś 🌻 nie daj sie brzucholowi !!! wypij sobie jakiś rumianek czy cus (ponoc jest rozkurczowy) i pomasuj brzuszek ... powinno nieco ulzyc ... a po pracy pod kocyk z ciekawa ksiazeczka ..... pogoda (przynajmniej u mnie) temu sprzyja ... ma-dziqq 👄 zglaszam sie, ze sie nie odchudzam .... zaczne w grudniu :P nie mam makreli a snikersa jush zjadlam ... tak wiem nieladnie - nie podzielilam sie :0 nie wiecie czasem co maja w sobie te snikersy ze od 2 miesiecy tylko je bym jadla ???:P ale moge Cie poczestowac pyszna rybka w occie - roboty mojej mamy ..... mniamuśna jest :) ledwie wrocilam z pracy (praca + 2 godzinna rada pedagogicnza - KOSZMAR !!!!) i musze wstawic pranie, pomyc sterte naczyn i ..... nio wlasnie - i mam wszystko w nosie nie robie obiadu .... bo niby kto mi zaplaci za 2 etat ??? nikt :P rozmrazam leszcze i podjemy dzis rybka smazona - dietetycznie :P aaa wiecie - mialam sie pozalic ... wczoraj wieczorem ukradli nam prawe lusterko boczne w aucie ...... dzis jezdzilam nieco na slepo ..... a mialam nieco jezdzenia bo kupowalam zabawki na swoja sale .... mam nadzieje,ze dzis kupimy bo jakos zle zmieniac pas bez lusterka - powiedzialabym ze to niemal wyliczanka - uda sie czy nie hehe a tak w ogole to jestem zla jak diabli - bo dostalam wyrownanie w pracy (caale 100 zl hehe) i mialam zamiar sobie kupoc cos z kosmetykow - a musze kupic lusterko :0 :( 😠 buuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a terakote umiecie klasc? a klepkę? a zamontować kibellllek :) tak? to swietnie :) możecie przyjezdżać. dam znac w lutym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik akurat kibelka nigdy nie montowalam moge co najwyzej go umyc ;) ale sie szybko ucze.... a i zapal mam ogromny. elfficzku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na razie nic nie remontuję :) może za jakiś czas coś się w domu wymyśli - i bedzie robótka :) jutro jadę do miasta i spotkam się z koleżankami - i pewnie dowiem się jak będzie wyglądał miesiąc wrzesień ;) pod względem wyjazdów z domku , oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz Wam powysylam..tylko obiadek zjem sobiem! Zdjecia z londynu zeskanowlam 3 (nie liczas wystawy) plus dwa z hiszpanii plus jedno portreotwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zdjęcia, zdjęcia ja wszystko słyszałam i też chcę :)) buziaczki dla Was 👄 ....na szczęście za chwilkę będę mogła iść do domu ->> ufff!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, też słyszałam o zdjęciach i mam nadzieję że nie zapomnisz o mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milu - długo dziś w pracce byłaś :) to pewnie dlatego , że rano miałaś na później :) buźki i sympatycznego popołudnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticio dzięki i nawzajem (tzn. :classic_cool:dzionka) ja jeszcze tu siedzę i nawet mi trochę lepiej jakoś dzięki Wam ten dzień przeżyłam i jakby ból brzucha ustąpił :D:D ...jutro jak zwykle będę chwilę po 7 :D:D i do 15 :D:D jednak poranne wstawanie ma swoje plusy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej kobietki !! Ja dziś tylko na moment,poczytałam co u Was,i biegnę dalej... Będę w środę.... Jak się cieszę ze mam Was.......❤️ Pozdrawiam,i lecę !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No.. ..................WYSŁAŁAM JUŻ FOTKI DO WAS!!!!!!!................... Powinnyście dostać trzy maile :P A wysłałam fotki do: Elffika Ingusi Madzika Taniuszki Behemotka Karaani Cleo i Efciusi Sprawdzie sobie czy macie wszystkie maile (3) po dwa zdjatka w każdym :P Leticia i Milunia..nie mam Waszych adresików... Dajcie mi..to Wam też prześle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemot to moj pluszowy kot z ktorym spie :D a tak na marginesie uwielbiam ta postac w mistrzu i malgorzacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻wrócilem juz mysle ze na stałe;)pozdrawiam serdecznie Malutka ja taz chce zdjatka;) kolorowey nocki zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOCHA
PYTANKO czy masz taki jeden dzień kiedy nie masz doła,bo z tego co widzę masz go codziennie.pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Gocha;) kogo pytasz?? ja go nie mam mam swietny humorek i jest super ,aha nic nie piłem;) i nie paliłem ;) Pozdrawiam Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOCHA
Hej🌼to nie do Ciebie ja tez raczej nie narzekam na humor nic nie piłam ani nie paliłam a moze jednak papierosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOCHA
z Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOCHA
HEJ!!jest moze ROBAL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem;)ja z Jastrzebia Zdroju Zostaw maila klikne jutro bo teraz juz jade ,wiec dobrey i koloropwey nocki zycze pa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOCHA
Dzięki .Tobie tez słodkich snów🌼papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Robalku po długiej nieobecności fajnie, że już jesteś 👄 ..malutka ja nie mogę Ci przesłać mojego meila bo nie znam Twojego ....i jak zwykla w takiej sytuacji proszę Was o pomoc 👄 proszę prześlijcie malutkiej mój adresik tak, żeby mogła wysłać mi zdjątka :D ->>> bardzo ładnie o to proszę 👄 ...dzisaij trochę mi lepiej -> tzn. brzunio tak bardzo nie boli :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie coś ostatnio forumowych ciasteczek nie jadamy -> dlatego ja będę dzisiaj taka kochana i rzucam wz-kami i eklerkami z rana , a do tego kawka odlotwa -> mniam...mniam....mniam... ..ale ze mnie fajna babka:D:D:D:D -> prawda ????? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafe latte z syropem miętowym i żeby pianka była a na wierzchu czekalada :) jesli moge prosić :) wz-ki pychota :) a u mnie deszczur sie rozpadał i klusek nie chcieł mnie do pracy odwieźć i trochu zmokłam...... [behemot...to własnie mam w zamien :D :D :D ale jeszcze mam w zamian, że do pracy robi mi śniadanko :)] mini, dzięki za zdjątka....ależ ty wyrosłas od odtatniego czasu :D :D... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, tam mi dzisiaj neciur zwolnił, że zaraz mi głowa exsploduke.....normalnie z podziwem patrze na ewę ktora z anielską cierpliwościa gapi sie 5 min w monitorek i czeka, aż jej się przewinie......i juz tak od godz......ja po 10 min wysiadłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×