Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

ma-dzik słoneczko Ty moje kochane ❤️ proszę Cię prześlij mi adres malutkiej albo jej mój -> bardzo Cię o to proszę bo nie mogę się z nią zdjątkami wymienić :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🖐️ Malutka > dziekuję za fotki. Cały komplet doszedł. Wojtek fajny koleś chociaż nie moge porównać do Toma bo go nie widziałam ;) Fajna z Was parka. Tifi> ja też uwielbiam tą postać. Taki niesforny kocinka :D ;) Gocha> a, tak tak... codziennie mam doła :D :D :D ;) To już chyba depresja 😘 dla wszystkich. Witaj Robalu. Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki robal malutka ale ty jestes slodka dziewczynka. super wygladacie z lubym we dwoje. ja bede Wam przesylac zdjecia z irlandii ;) milus i ma-dzik 👄 robal opowaiadaj gdzie Cie wcielo na tyle dni. dziewuchy szykujcie sie na nowy wizerunek Taniuchy. juz w sobote ide do fryzjera i sie odmieniam. strzele sobie grzywe i postrzepie moje wlochy. efekt wysle wam mailem ;). chyba zeby cos nie wyszlo to sie zrobie na zapalke :P. aha dziewczyny jeszcze tylko 21 dni z Wami i mnie nie ma 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dzis do pracy mam na poludnie wiec choc raz od dluzszego czasu moge tu zajrzec o wczesniejszej porze :) behemotqq .... Ty ... Ty .... zdołowana babo jedna :P :D i matko całej gromady zdołowanych dziewczątek .... popraw no sie lepiej :P ...... jak mozna byc tak ......... zeby nie domyslec sie, iz to tylko tytul topiku, ktory zblizyl do siebie kilka osob i dlatego codziennie bywa na pierwszej stronce :P no ale nie mnie oceniac :) robalqq - a gdzies tyle czasu byl co ?? bez nas na dodatek i bez odmeldowania sie na taki szmat czasu ??? przynaj sie szybko :) ma-dziqq :) normalnie ostatnio jestes nasza dobra dusza i dyzurnym synoptykiem dołkowa :) :D masz za to ==> 👄 malutka 🌻 wlasnie przegladam zdjatka ... rzeczywiscie jakos wyroslas ..... i chyba nieco fryzurke zmienilas (mialas grzywke czy mi sie zdaje??) ...nio i kolor wloskow troszq inny :) baardzo ladnie :) mili 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniuszka 👄 juz tylko 3 tygodnie ??? straaasznie malutko ... pewnie jestescie w wirze przygotowan ..... pamietaj, ze zadanie nr 1 dla Ciebie to poszukanie tam netu - zebys chociaz od czasu do czasu mogla nam skrobnac co u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik dzięki za meila malutkiej 👄 malutka czekam na zdjątka :D -> wysłałam Ci swoje taniuszka będziemy za Toba tęskniły, a w nowym wizerunku na pewno będzie Ci do twarzy :D behemot tak właśne jest dołka często mamy ale się go szybko wspólnie pozbywamy :D:D:D elffik -> 👄 i dla dzidzi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jasna! zapomniałam zmyć lakieru z paznokci i teraz mam lekki dyskomfort......yyyyh...takie poobdrapywane...ja cało na jasno i paznokcie koloru barszczu czerwonego ze śmietanką........obgryziona smietanką... no ale cóz...juz kupiał białą koszulke, taka jak chciałam, jest sliczna i w ogóle fajna :) jeszcze tylko jakieś kolczyki musze sobie walnąć....srebrne owkors :) jakieś wiszące sznurki .....nie lubie kółeczek....hmmmmm.... i moze nowy pierścionek..... 😠 w sumie taki z brylantem by sie przydał 😠 no ale na kluska nie ma co liczyć...cóz...przy rodzinie poszpanuje co najwyzej nowymi okularami 😠 i kilkoma kilogramami ...w sumie 2 lata co poniektórych nie widziałam.... hhyyy...zjadło by się coś.......bo ile mozna zjeść sproszkowanego zabielacza do kawy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik i teraz na pewno myślisz, że wszyscy się patrzą na Twoje paznokcie ale tak nie jest :D:D:D ale masz fajnie, że sobie kupiłaś to co chciałaś ...a je jeszce nawet nie byłam w sklepie po weselne wdzianko 😠 i nie wiem kiedy to zrobie myślałam o tym weekendzie ale jadę do w-wy :D:D:D tak nie lubię takich wymuszonych zakupów.... 👄 ma-dzik -> dzięki za 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dziczku super ze kupilas ta biala bluzeczke ;). pewnie w niej slodko bedziesz wygladac ;). oczywiscie jak wyjade to wyslesz mi fotki na moja poczte ? :D milusiu chcialabym miec takie dlugie wloski jak ty. ciagle przegladam katalogi z fryzurami i namyslam sie nad grzywa. ty to masz problem z glowy ;) ech.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he pewnie, że jak bede miał foty to wam wyslę :) ja tez nie wiem co z włosami zrobic.....sa niby milusie i gładkie i takie.....miłe w dotyku po prostu...a wyglądają jak siano....chciałam zapuszczać, bo tęsknie za długimi włosami...ale chyba znowu je skróce, postrzępię, zrobie malusią grzyweczkę i bedzie git.... taniucha, a ten kolegoa? jak tam? bedzie z wami? czy raczej sobie darował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniuszka długie włosy to ja miałam kiedyś ale teraz ciągle (tak raz na 2 m-ce) chodzę do fryzjerka i są co raz to krótsze ale chciałam się pozbyć tych ciemnych końcówek, a nie chcę drastycznie ścinać włosów -> a nic mi ich nie rozjaśnia bo przed sobie kiedyś zrobiłam bakłażanową chną (jakoś tak to się nazywa) i to świństwo wgryzło się w moje włosy na wieki 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili...nie da sie radykalnie rozjaśnić włosów.....ja chciałam niedawno zrobić sobie blond fryz...ale fryzjerka mi odradziła....powiedziała, że na poczatku moze mi zrobić kilka jaśniejszych pasemek...potem troche więcej....i tak ok 2 lat i bedę super blondynką..... a ja myslałam że to tak szast-prast i juz .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dziczku kurde mam nadzieje ze jednak nie. wiesz jak to jest z umawianiem sie. moze nie wypalic. ten gosc ma podobno zostac na studiach doktoranckich i jeszcze gdzies chce sobie dorobic. moj Marcin wie co mysle o jego koledze, i temat zakonczylismy. aha zauwazylam ze luby chce mnie usilnie przekonac do swojego kolegi. nawet bylismy kiedys we 3 na piwie i w odwiedziny poszlismy. ja trawie tego goscia na gora 2 godziny a nie na miesiac. zreszta ma-dzik co ja sie bede martwic na zapas, pozyjemy zobaczymy. jeszcze nie nigdzie nie wyjechalam. a i zobaczymy jak nam sie bedzie zycie ukladalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wiem i od roku walczę z moimi ciemno kasztanowymi włosami no i muszę powiedzieć, że efekty już są widoczne :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milus ja nigdy blondynka nie zostane. wiem o tym bo kiedys zalozylam sobie peruke i wygladalam jak \"idz stad\" a chna zrobilam raz w zyciu i mialam plomienne wlosy. przeplakalam caly dzien, dopiero mama cos zaradzila. najlepiej jest mi w kolorze kasztanu lub brazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniuch...rany...znam ten ból....:D ja codziennie w kalendarzu zaznaczam z kim tomek sie spotkał, z kim spedził wieczór..kiedy jest sex, kiedy wraca z pracy poźnym wieczorm itd....cóż wyniki sa zastarszające i po prostu jak je zobaczył, zamknał twarz i miniony weekend grzecznie spędził only ze mną [mimo iz musiał popracowac...] :) nawet do kina mnie zabrał.....i do knajpki na dobre żarełko...:) hahaha [złowrogo, grubym głosem] następny spędzi nie tylko ze mna ale i cała moja rodzinkę :D :D :D HAHAHAHA!!!! [jeszcze bardziej złowrogo i grubszym, szatańskim głosem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik ja sie tego wlasnie obawiam ze jak zamieszkamy razem to bedziemy spedzac mniej czasu niz teraz. kurde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie...bo widzisz, jak kazde z nas osobno mieszkał, to spotykalismy sie prawie codziennie i spędzalisy razem czas aż do nocy...bez kumpli i kumpelek...a teraz....cóz...teraz przeciez zawsze jestesmy razem, bo razem mieszkamy...gucio prawda.....teraz spedzamy ze soba mniej czasu, a ja sie buntuje i jak tomek się z kolegami chce spotkac to wychodzi sam, bo ja mam ich dosc...i cóz później Tom ma wyrzuty sumienia i wychodzi na prawdziwego dekla i wraca o tej godz co trzeba do domu albo kłamie kumplowi, że go brzuch boli i nigdzie nie idzie :) jest uroczy :) ale czasami jak mu odwali to mi sie słabo robi... :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UWAGA KLUSEK DZWONIŁ, ZDJECIA MI ZAPODAŁ DO KOMPA I TERAZ BĘDĘ JE WYSYŁAĆ :) chyba, że to nie ta rozdziel;czosc i bede miała problemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też...czekam, czekam na wzdęcia ma-dzika :D:D ...z tymi facetami tak właśnie jest ... a później się dziwią, że gdzieś same chodzimy ..... mój też ciągle coś ma do zrobienia i ma co raz mniej czasu dla mnie a jak ma czas dla mnie to zawsze jakiś jego koleś do nas się przypałęta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie...nie wyslę wam chyba tego nigdy w zyciu 😡 bo pójde ZARAZ DO PIERDLA JAK PIZGNE TYM ZASRANYM KOMPEM PRZEZ ZAMKNIETE OKNO!!! WRRRRRRRRRR no wziął i kur..a stanał....😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dzik nie nerwusiaj się może jutro się uda a może za dużą pojemność mają Twoje wiadomości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jest kurna dobrze tylko ta wp cos nawala!!!! bo prosiołam kluska, żeby nie mieć własnie takich problemów, żeby mi kazde zdjecie na osobnym mailu wysłał.......zaraz mnie szlag trafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik nie nerwuj sie :P ja poczekam na te fotki ;) tylko nie idz do pierdla plisss :D wiesz ze my cie bardzo kochamy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ciesze się,że zdjatka doszły. Faktycznie..miałam kiedyś grzywkę..ale kolorku włosków nie zmieniłam. Wlasnie wysylam Wam zdjatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dzik ja też poczekam i to nawet do jutra ...i tak za chwilkę zmykam do domu ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×