Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

czesc miluchna :) machaj sobie dzieciaku, machaj! 😘 na zdrowie! ja ćwicze od wczoraj :) robie półbrzuszki :) podnosze nóżki :) wyginam kręgosłup :) rozciągam ściegna :) kręce biodrami :) na czworaka podnosze nózki co by tyłeczek mi się ekhem uędrnił :) i w ogóle kurcze, musze sie wziąc za siebie, bo ostatnio, jakoś..............mieciutka się zrobiłam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczyny jednak znalazlam prace, pracuje w knajpce juz 3 dzien i jest nawet niezle. zarabiam 7 euro na godz. wciaz szukamy mieszkania. obejzylismy juz 5 ale albo sa strasznie zapuszczone albo piekne i niestety drogie. dzis znow szukam na necie mieszkania. jesli chodzi o dziewczyne kumpla to sytuacja sie unormowala. rozmawiamy normalnie ale to juz nie jest to samo co bylo. czuje ze czekaja na nasza wyprowadzke i bardzo nam w tym pomagaja, np szukaja nam mieszkania i dzwonia do ludzi w naszym imieniu zeby sie z nimi umowic na spotkanie. widze nowe nicki w dolkowie, oczywiscie pozdrawiam wszystkich goraco. aha ostatnio sie poryczalam jak bobr bo moj ukochany piesek niestety zostal uspiony, byl bardzo chory. pocieszam sie ze nie cierpial. do nastepnego sklikania w dolkowie. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik 🖐️ ja od czerwca już nie chodzę na gimnastyczkę :( nie mam do niej jak dojechać -> wszystkie drogi pozamykane, a nie chce mi się hektar drogi drałować i taka wyprawa zajęła by mi zbyt dużo czasu sam dojazd jakieś 1,5 g., a do tego gimnastyczka, prysznic, sauna.... ...ostatnio myślałam, żeby sobie kupić rowerek treningowy i może to uczynię :D samej w domu nie chcę mi się ćwiczyć bom leniuszek wstręciuszek :D taniuszka ❤️ ściskam Cię mocno powodzenia w nowej pracce, odwiedzaj nas i nie rozpaczaj po piesku, wiem, że jest Ci ciężko ale niestety tak już jest .... Ps. rank nie działał mi komp, a później net 😠 co za złośliwość rzeczy martwych 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniucha....tak mi przykro z powodu pieska....😘 🌻 ale cieszę się że praca ci sie podoba :) 7 euro na godz !!??? fajnie. ja mam 1 .............................😠 czy znajdzie sie tam dla mnie miejsce? :) hej mili :) mi tez sie nie chce samej :) wczoraj juz ten......juz nie bardzo mi szło....:D ale w nowym mieszkanku bede miała klub fitnes na parterze.....skonsultuje sie z okulista i moze sie skusze :) w końcu dla mieszkańców osiedla 50% taniej :D szkoda, żę nie bedzie basenu....eeeh.... też myslałam o rowerku stacjonarnym. zamiast leżec wieczorami w zimie przed tv mogłabym sobie pedałowac :) od razu z tyłeczka by troszke zleciało! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 ma-dzik to będziesz miała fajowo z tym klubikiem :) oj tak moja dupcia też nieubłagalnie rośnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mogłam troszkę dłużej pospać przyszłam do pracy na 9 (ale za to do 17) zamieniłam się z koleżanką ...u mnie rano był straszny mróz dobrze, że luby odwiózł mnie do pracki bo bym zmarzła, że aż strach myśleć buźka dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeh mili! zaczynam sie robić taaaaka załosna! spogladam w lustro i widze..........kluske...........mały brzuszek, okraglutkie uda, bioderka jakby....tez krągłe.....normalnie porazka....nie poznaje siebie....i plecy mam jakieś dziwne.......na plecach mozna utyc??? ale cóz....jak się umie tylko narzekac, to jes się takim kluskiem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki 🖐️ Ma--dzik ---- kluseczko Ty moja słodka,fajnie być takim lekko mięciutkim,a nie kościstym jak ja :P U mojego ukochanego jest rowerek stacjonarny,i czasem sobie pedałuję :D A w domu do ćwiczeń mnie koniami trzeba zaciągać :) I zwykle ćwiczę na wiosnę,bo myślę głupia że od razu będę mieć lepszą figurę :) taniuszka --- przykro mi z powodu pieska :(Ja też posiadam zwiarzątko i nawet myśleć nie chcę co będzie jak zdechnie,buuuu:( Powodzenia w poszukiwaniu mieszkania🌻 I też zazdroszczę 7 euro na godzinę ;) Ja zarabiam między 5,50 -- 7 zł/godz :P Malutka --- martwimy się jednak....pokazuj się częściej i pisz co u Ciebie ❤️ Leti ---- diabełku,Ciebie też nie widać,ale rozumiem,nauka....Jak to dobrze ze mam już to za sobą :) Milunia --- serio chodzisz na gimnastykę?To w sumie dobry pomysł,bo sama sie nie zmuszę do regularnych ćwiczeń :P A tak wogóle to pozdrawiam,miejcie się dobrze,i humorki miejcie dobre,tak jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello🖐️ Cleo na gimnastyczkę obecnie nie chodzę totalny brak możliwości ostatni raz byłam w czerwcu ale biorąc pod uwagę całe moje życie to robię to na przemian raz chodzę raz nie jak nie chodzę z pół roku to mam straszne wyrzuty sumienia :D więc niedługo zapewne zacznę chodzić :D ....pozrowionka dla Wszystkich w ten czwartkowy poranek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuchy!! wlasnie wrocilam z pracy i teraz siedze z wami. musze sie pochwalic ze mamy juz mieszkanko. male ale cieplutkie i milutkie, placimy za nie 520 euro na mies. ale oszczedzamy kazda zlotowke zeby szybko wrocic do kraju. cleo dalabys sobie tu rade, jesli my dajemy ;) mili zapraszam do siebie jak sie rozkrecimy pozdrawiam moje zabki ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć !! :D no i dopiero w weekend mam trochę czsu , żeby do Was wpaść :| uwierzcie w tygodniu nie daję rady , chociaż staram się jak mogę i obiecuję sobie , że będę zaglądać do Was częściej .... może od przyszłego tygodnia mi się uda :P Cleo - nie narzekaj ;) jesteś w kwiecie wieku :) a ja się uczę ....tak uczę i trochę męczę ... ale tak ogólnie jest na PLUS !! :P Madziku , zdrowiej kochana ! ...a co do brzuszków - ja też robię ....czasami ........ :P Taniu , ciesze się , że się Wam dobrze układa , oby tak dalej :) to fantastycznie , ze mamy z Toba kontakt :D Buuuuuziakiiiii 👄👄👄👄 dla wszystkich !!!!!!!! jeszcze wpadnę tu na weekendzie ( postaram się )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny👄🌻 o widze tu nowe twarze równiez Witam 🌻 oj co to sie podziało w moim zyciu ,ale to długa historia i nie mam ochoty narazie o tym mowic. jestem nareszcie jestem i ciesze sie ze i Wy jestescie. Gorace całusy i pozdrowionka dla Was od robala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka 👄 dzięki A Ty pamiętaj nie przepracowuj się aż tak bardzo znajdź czasem chwilkę by odetchnąć i cieszyć się życiem Leti 👄 biedactwo widzę, że tak dużo się uczysz, iż na nic nie masz czasu ale zobaczysz w przyszłości na pewno dużo na tym zyskasz Robalku -> a ja myślałam, że Ty w rejs dookoła świata się wybrałeś ;) -> 👄 ale mamy cudną pogodę :D jest cieplutko i słonecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Milunia 👄 Hey Kobietki🌻 do okoła swiata to nie ale bardzo daleko;) ale juz jestem to jest wazne chociaz przyznam ,ze lubie podróze i nowe wyzwania to mnie kreci,i stwierdziłem ze domatorem to ja na pewno nie jestem;) Pozdrowionka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty podróżowałeś :D a dziewczynki pracują, uczą się i co raz to mniej osób na nasze dołkowo zagląda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie widze ,ze cos tu Kobietek ubyło. Co u Ciebie słychac ??? U mnie raczej dobrze chociaz nie brakuje diametralnych zmian w moim zyciu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie widze ,ze cos tu Kobietek ubyło. Co u Ciebie słychac ??? U mnie raczej dobrze chociaz nie brakuje diametralnych zmian w moim zyciu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie widze ,ze cos tu Kobietek ubyło. Co u Ciebie słychac ??? U mnie raczej dobrze chociaz nie brakuje diametralnych zmian w moim zyciu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo się mnożą wpisy albo nic nie wyskakuje :D u mnie po staremu :D jedyna zmana jaka nastąpiła to to, że zapiasłam się na angielski i dzisiaj idę 3 raz i już mam test -> a u Ciebie co takiego się wydarzyło? napisz jeśli możesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia,Robalku 🖐️ Pusto ostatnio......bywałabym pewnie częściej,gdybym miała komputer w domu... Ale i tak jestem prawie codziennie :) Pogoda w weekend się udała,miałam radosny nastrój i mnóstwo wigoru :D Piszcie co u Was?Jak leci Milunia?I co za diametralne zmiany u Robalka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) witam Was serdecznie, Witaj Miluniu , Robalku i Cleo 👄 u mnie też nie jest najlepiej , jeśli chodzi o samopoczucie oraz samoocenę :( w ostatnich swoich podsumowaniach wygląda to fatalnie ... dużo bym dała , żeby to ( a raczej siebie ) zmienić , ale nic nie jest łatwe ... łzy mi nie pomogą , a jesli nie one , to nie wiem , co ... w tym problem , ze ani nie umiem się diametralnie zmienić , ani udawać ... buziaki dla Was przesyłam , wyżalam się , bo wiem , że mogę na Was liczyć i przynajmniej się do mnie uśmiechniecie ;) może jak bedę w lepszym stanie , to napiszę co i jak ... na razie wracam do książek :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :) Tesknie za Wami. Jestem w Nowym Jorku. Nie ma to jak u mamusi ;) Bede starala sie zagladac do Was. Buziaczki i pozdrowienia. 😘 Teraz musze juz leciec bo obiadek stygnie. pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześc. no nie....do ny se poleciała, kiepska jest? :) behemot, normalnie tą nerwice to mam przez ciebie!! długo tam bedziesz? może spotkamy sie w wakacje :D wszszszędzie cie dopadnę [grubym głosem] HAHAHAHAHAHA!!!!!!! haj mili! co tam :) jak tam nauka j ang? widzę, że mecząca :) ja chyba w końcu na ten kurs tańca pójdę! w tym roku będe stanowcza i nieugieta! jak klusek se znowu w kulki poleci to ODEJDĘ!!!!! wróce do mamy! robal! jak miło :) a gdzi sie podziewałeś? co robiłeś? jak było? no weź że cos opowiedz, nie badź taki! :) leti! kochana leti! co tam sie dzieje!? po co do cholery chcesz sie zmieniać? co jest nie tak? jestes miła, ładna, mądra i w ogóle generalnie spoko-laska więc o co chodzi? chwilowy kryzys. kitek, badź dzielna 😘 cleo! co u ciebie? nowe zakupy? :) jakiś romontikus wikendas widze sie był odbył ......:) taniucha! 😘 ciesze sie, że macie swoje mieszkanko :) no to teraz zbijecie fortunkę, wracajcie do polszy i róbcie wesele :) będzie fajnie :) albo nie wracajcie, nie ma po co. tu takie żenady odchodza, że szkoda gadać :) no to pozdrawiam wszystkich obecnych i mniej obecnych i życze miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc witam wszystkich. Niestety nie mam jak teraz do Was zagladac, jakos tak sie wszystko pokomplikowalo. Nie przeczytalam zaleglych stron takze nie bardzo wiem co sie u Was dzieje. mam nadzieje, ze wszystko jest ok. Wiem tylko, ze nasz kochany behemotek wyjechal w poszukiwaniu lepszego jutra i wierze, ze tam gdzie jest znajdzie wszystko to czego szuka a zwlaszcza szczescie. Elffiku jak sie czujesz to juz niedlugo? Buziaczki dla Was kochani, nie pisze, ale to nie znaczy, ze o Was nie mysle. Kiedys opisze Wam ale juz z domu to sie u mnie dzieje, dlaczego jest tak a nie inaczej. Pamietajcie o mnie prosze. Pozdrowienia dla wsdzystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×