Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

...ja mam już dolisko właśnie dowiedziałam się, że mój ojciec jest w szpitalu, a w piątek dowiedziałam się, że moja kol. jest ciężko chora 😭 nawet nie chcę mi się o tym pisać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiadomo co jest na obesrwacji ale, że niedawno miał operację to nie jest za dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili! oczywiscie, że będzie dobrze! w szpitalu sie nim zajma! jest pod stała opieką, nic mu nie bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) miluś .... z tatą musi być dobrze !!! wszystkie trzymamay kciuki a niego 🌻 madziczq kochanie ..... też by mnie wnerwił taki wybór toma .... ojjjj i to jak !!! wrrr 😠 ale moze on tak tylko mówił ???? jak nie - pora przywolac go do porzadku :| 😠 leti ... spagetii .... hmm ... moj maz mnie prosi o nie od jakis 2 tygodni hehe ..... ma niedobra zone :P ale ja teraz nie bardzo moge je jesc - poprzednio odpokutowalam bolem brzucha .... wiec mowi sie trudno ... zreszta - ja i gary .... ja robie zawsze \"prawie gotowe\" - tzn. makaron, podsmazane mieso milone, do niego sos z torebki knora (ukryta reklama hehe) i troche przecieru do smaku - dla nas pycha :) aha - u mnie z nowosci tylko tyle, ze 2 tyg mialam niby podtrzymywana ciaze - bo dzidzi juz spieszno na ten swiat .... a teraz jest juz prawie donoszona i wszytsko \"dojrzale\" wiec porod moze nastapic niby w kazdej chwili - ale mi sie wydaje, ze mam jeszcze czas .... intuicja ?? okaze sie hehe :P dzis pod presja doktora ide kupic lozeczko :P caluski dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa - i GRATULACJE dla naszej przyszlej Pani Doktor :) 🌻 👄 ps. a ja dzis koncze 26 lat ..... nie zebym sie czegos dopominala ... :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elffik
Odstajom mi uszy :( co mam robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlip...chlip...elffik!.😍 alez sie wzruszyłam... niech sie rodzi i bartek nie nazywa :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odstaja ci uszy, to kochana moja włosy na nie spuszczaj, to nie bedzie widać! a ja mam pryszcza na policzku!!!!!!! co mam robić!???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
effik ta z odstającymi uszami to chyba nie nasz elfficzka :P .... tefficzku Kochanie Ty nasze ❤️ trzymam kciuki za Twój poród oby był szybki i lekki 👄 dzięki dziewczyny za wsparcie ❤️ ...a co do gotowania to mistrzyni kuchni to nie ja :D a spagtetti najpyszniejsze na świecie robi mój luby :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki!! Miluniu, napewno wszystko bedzie dobrze z ojcem, trzymam kciuki. Ma-dzik, normalnie ten Twoj Tom, to czasami przegina. Oj Ci faceci..... Wiecie co, moja kole|anka która brala slub w tym samym roku co ja tzmn. 2002 tylko dwa miesiace wsczesniej, ostatnio urodzila dzidzxia i wiecie co zostawil ja maz (inna) Chodzili ze soba jakies 8 lat, faceci sa beznadziejni. Ta druga kolezanka tez jest zalamana, chyba juz nici z tego malzenstwa. A ta szmata, jak dzwoni do niej moja kolezanka to wylancza telefon, franca, boi sie konfrontacji??? Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
effik🌼 🌼Wszystko co było Twoim marzeniem co jest i będzie w przyszłości, niech nie uleci z cichym westchnieniem 🌼 🌼lecz NIECH SIĘ SPEŁNI W CAŁOŚCI! 100 lat !!! 100 lat !!! 100 lat !!! 100 lat !!! Niech żyje, żyje nam !!! Za uwagę dziękuje ...:P Inguś👄.... życie jest okrutne a facetów trzeba tresować jak małpki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DRAKULLA
"a ja nie" moje drogie wasze problemy, doły i dołeczki to pryszcz....Mam taką psiapsiółkę od którę można dostać cholery na sam widok, wywieszam tabliczkę nikogo niema w domu jak tylko o niej pomyślę.Taka kobietka sączy swym jadem drogę po której chodzi. Bulwersuje ją wszystko od chodnika przed moim blokiem po ludzi w autobusie i przysłowiową panią Krysię pozdrawiam niełamcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci to świnie! normalnie świnie i juz! jak nie dorwą jakiejś lafiryndy na boku która ku naszemu frustracyjnemu wqurwieniu jest naszym całkowitym przeciwieństwem, to mają kumpli - debili którzy jak cie nie podrywają to nie mają o czym z tobą rozmawiać, to ma udana rodzinke w której wszyscy sie traktują jakby byli uposledzeni umysłowo i jeszcze te upośledzone rady staraja sie wdrozyc na siłe w wasze zycie!!!!!!! a na dodatek sam w sobie facetjest tak beznadziejnym stworem, złośliwym jak gnom, upartym jak osioł, niedomyslnym - po swojej rodzince :) jessssssssu.....normalnie rzygac sie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam sę za bardzo - ale faceci to świnie! znajdźcie normalnego i mi go pokazcie to was ozłocę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Efciusiu!!!! Elfficzku duzo, duzo, zdrowka, spelnienia wszystkich marzen, wspanialego dzidziusia i wyrozumialego i zawsze kochajacego meza oraz pelnego portfela, usmiechu na twarzy i w ogole wszystkiego naj Buziaczki dla Ciebie 👄 👄 👄 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluniu, ingusiu, efciu :) dziękuje za życzonka 👄 teraz najwieksze życzenie to chyba takie, zeby malec urodził sie zdrowy i żeby poród był lekkihehe - reszta jakos sie ułoży .....:) niech mi ktos wyjaśni jak ten czerwony elffik się pode mnie podszył używajac tego samego niku - przecież on jest MÓJ !! zahasłowany !!!! 😠 poza tym ja nie robię tak karygodnych błędów ... :) tak mi sie przynajmniej wydaje ;) co do odstajacych uszu - chciałam wyjaśnić, ze elffiki nie maja ich odstających tylko sterczące :P takie szpiczaste :) kto nie wierzy - niech zobaczy na jakieś bajce :P madziczq - jak bedzie chłopak to bedzie Bartosz Mikołaj - juz sie przyzywczaiłam do tej myśli :) a dziewuszka to Amelia Gabriela (albo odwrotna kolejność ...) a tak w ogóle to boli mnie brzuch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efciusia
ja nie wiem jak oni to robią:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfficzku -- wszystkiego naj z okazji urodzin :) Dużo zdrówka,pociechy z dzidzi,męża,dużo radości i spokoju 🌻 I pamiętaj że \"obiecałaś\" mi że dzidzi urodzi się w moje urodziny,hehe :D :P Tzn.3 grudnia :) Zaciśnij nóżki i nie wypuszczaj :D Pozdrawiam zabki wszystkie,ja na mojego misia narazie nie narzekam,jest przekochany ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfficzku , ja juz Ci składałam życzonka , ale jeszcze raz 100 latek!!!!! 👄 ❤️ 🌻 Wszystkiego naaaaj :P na zewnątrz już coraz zimniej ... czuję już zimę ...... czy Wy też ?? buźki dla wszystkich !!!! 👄 zmykam , bo mam dużo nauki , pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ niestety Leti jest co raz zimniej 😭 a ja tak kocham leato 😭 ...przychodzę dzisiaj do pracy i co zimno coś nam się stało z ogrzewaniem i kaloryfery nie grzeją a zazwyczaj mamy w pokoju powyżej 23 stopni a teraz wolę nie patrzeć siedzę i myślę czy dzisiaj nie zamarzną ;) a tak serio to wprawdzie jest zimno ale ja mam sweterek :D i na pewno nie będzie tak źle :D 👄 miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laski! a u mnie ciepło.....okresu nadal niet, ale pokopałam troche na buu (bo ja przecież zawsze wam tu pisze, że mam okres) no i okazało się, że w październiku miałam 15-go :) więc nie ma sie czym martwić..... :) no więc jak już wspomniałam u mnie ciepło :) siedze obok kaloryfera, otworzyłabym okno, ale ewa jest chorowita i biedactwo siedzi przeciez w krótkim rękawku i jeszcze sie znowu zasmarka...😍 :p cóż otworzyłam okno....jes za gorąco ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik 👄 tata ok i oby tak dalej :D może lada dzień wypuszczą go ze szpitala :D ...a ja mam nowy telefon :classic_cool: mój luby kupił nowy i oddał mi a sobie zabrał mój stary -> no nie taki b.stary (ma rok) ...a ja dzisiaj siedzę w kozakach i w sweterku - i nadal mi zimno 😠 a zawyczaj w klapeczkach i w letniej bluzuni :D jestem ciepłolubna i protestuję przeciwko awarii ogrzewania!!!!👄 buziaczki 👄dla ewci :P:P:P ps. a tak między nami to wstrętny z niej babulec wcale do nas nie zagląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrętny, wstrętny! masz racje :D to fajno, że z tata fajno! UWAGA!!!!! MAM OKRES :) DZIĘKUJE ZAUWAGĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×