Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

ooo...boziaczku...ale nam matke wywialo.....Behemotko trzymam kciuki aby ci sie wszystko udalo.....i uwazaj tam na siebie:):):) Ma-Dziku, Miluniu,Cleo, Elfficzku, Leti, Malutka, Robalku, Efciusiu, Taniuszka...buziaki duuuze , przeogromne:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć KOCHANi Mam nadzieję, że mnie jeszcze troszkę pamiętacie. Nie zaglądałam chyba 2 mies, niestety mam coraz mniej czasu, praca, studia i ogromne zmiany w życiu osobistym, ale na dobre. Myślę o Was bardzo często, choć podobnie jak Inga tak rzadko Was odwiedzam. ❤️ :) Inguś- moc pozdrowień dla Ciebie, buziaki dla Oliwki. Leticia- mam nadzieję, że kiedyś uda nam się spotkać razem z Ingą :) Elfficzku- jak zdrówko, jak maleństwo, jeśli dobrze pamiętam to termin 6 grudnia coraz bliżej❤️ Behemotku- jak daleko Cię „wywiało”., a ja myślałam, że ja mieszkam daleko od rodzinnego domu, a tu proszę Ty aż za wielką wodę w poszukiwaniu szczęścia. Wszystkiego naj....🌼 Milunia- co słychać, :) Taniuszka- pozdrowienia 👄 Ma-dzik- jak sprawy z Tomkiem :) Cleo- :) Kaarani- 🌼 Robal- pozdrowienia dla obieżyświata :) Na koniec moc pozdrowień dla wszystkich dołkowiczów, jeśli kogoś pominęłam PRZEPRASZAM , a tymczasem życzę nam wszystkim tzw. złotej polskiej jesieni [kwiatek🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie się wszystkie dziewczyny pokazały :) Karaani --- dla Ciebie też buziaczki 😘 Jak się miewasz? Ingusia --- właśnie się zastanawiałam wczoraj czemu Cie nie ma....mam nadzieję że u Ciebie dobrze,trzymaj się i wracaj do Nas :) Ma-dziczku --- zakupy to jedna z mioch ulubionych czynności :) Następne po wypłacie :P Behemotku --- ale jesteś daleeeeko !!!!! Pisz do nas często,pisz jak sobie radzisz. Leti --- słonko śliczne Ty moje,co to za niska samoocena??? Nie wolno tak !!! Proszę się natychmiast do mnie uśmiechnąć!!!!! :D Trzymajcie się dziewczątka,nie smutkajcie się,bo czas jesiennych depresji nadchodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc.. u mnie coraz lepie..zebralam sie w sobie i jest w miare :) Behemocisko..zdjecia chce!!! Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć cześć !! ale się cieszę , że wszyscy są ( po tak długiej przerwie ) wspaniali jesteście , że nie zapominacie 👄 👄 tak miło mi się tu zawsze zagląda :D dzięki za ciepłe słowa ..... nie wiem , jak to nazwać .... chwilowy kryzys osobowości .........? czasami człowiek nie ma koncepcji , co zrobić i jak się w jakiejśtam sytuacji zachować ..... i jaki znaleźć złoty środek , żeby nikogo nie urazić i samemu nie mieć wyrzutów sumienia ...... banalna sytuacja , ja , mój mężczyzna i moi domownicy ..... mam nadzieję , że jakoś się z tym uporam , nie chcę zbyt szczegółowo pisać , bo za dużo tego i nie mam za wiele dziś czasu ( już późna godzina a jeszcze dużo nauki i zadań ) BUuUuUźŹKkiiiiiiiii 👄👄👄 dla Was wszystkich !!! Szczególnie ściskam dawno nie byłych , a przybyłych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio \"siedzę\" w aforyznach .... znalazłam takie fajne : ❤️ GDYBY W KOBIECIE NIE PANOWAŁ ANIOŁ RAZEM Z DIABŁEM , NIE BYŁABY INTERESUJĄCA ❤️ 🌻 ŚMIECH KOBIETY POSIADA TYLE ODCIENI , ILE UCZUĆ NURTUJE JEJ DUSZĘ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusia, misiaaaku-dzieciaku, a gdzie ty tam hulasz? co mi tu nie piszesz jak bardzom mnie kochasz? masz innego dzika czy co? chlip chlip.... ingus...łoj ale sie pokomplikowało. do szybkiego rozwiazania. oby wszystko było juz dobzie ...😘 molly - łomatko! juz straciłam nadzieje! z tomkiem dobzie :) bardzo dobzie :) cleo - jezeli o wypłatke chodzi to mam tak jak ty :) branie jej w swoje łapki, to najfajniejsze zajecie :) a nastapi to juz w czwarteczek :) :classic_cool: malutka - skarbęńku, zbierz sie bardziej! 😘 leti! leti! 🌻 odwieczne problemy :) nic sie nie martw ale......potrzeba duuuzo czasu zanim sytuacja sie wyklaruje. daj na luz. i nie bierz wszystkiego do serduszka :) 😘 bedzie dobrze! piekne aforyzmy :) takie....prawdziwe :classic_cool: a u mnie bez zmian :) żyje sobie własnym zyciem. wczoraj były urodzinki kolezanki i wydoiłysmy żubruweczki :) było sympatycznie :) jutro tom wybywa na piweczko z kumplem którego nie lubiłam a teraz nie lubie go jeszcze bardziej, bo oszukuje dwie bardzo miłe kobietki! obie bzyka i żadna o sobie nie wie nie lubie takich oblesnych typów!!! ale jak tylko będe miała okazje to chyba mu zepsuje zabawe, bo powiem jednej z nich, że on ma drugą!!! tak wiec tom idzi z tym parszywcem na piwo a do mnie kumpela ze szkoły wpada i pijemy stacjonarnie :) hmmmmm.moze zubruweczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) nareszcie jakis ruch u nas :) :D najpierw o tym co mnie dzis najbardziej zbulwersowalo !!! :0 😠 otoz dowiedzialam sie wlasnie, ze psiaka moich sasiadow (niestety moich) potracil samochod wrrrr ja sie nie dziwie - jak sie juz 3-miesiecznego szczeniaczka samego wypuszcza to kiedys to musialo sie stac !!!!!!!!!! najpierw byly cyrki bo wieczne kupy na klatce - zrobilam awantury i zaczeli sprzatac ... potem wiecznie nalane na drzwiami na dole 😠 psa nie winie - to tylko psiak - i do tego slodki - ale tym idiotom nawet nie chcialo sie zejsc z 1 pietra zeby otworzyc psu !!!! to niby co mial zrobic ??? a dzis juz mnei dobilo - inna sasiadka konspiracyjnym szeptem mowila mi zis, ze jakis tam zabieg dla tego psa kosztowalby 80 zl i nie wiadomo czy by pomogl - kosztowałby !!!! czyli go nei zrobili !!!!!!!! 80 zl - etz cos ! 800 zl to nie jest za duzo za zycie najlepszego przyjaciela jakim w normalnej rodzinie jest pies !!!!!!!!!!!!!!!! no nie moge !!!!!!!!!!!!!! tylko natrzaskac w łeb takim wrrrrrrrrrrrrrrrr jeszcze oddala, ze uspienie kosztowałoBY 40 zl - czyli niech zdycha w mękach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dajcie mi coś ostrego to pzabijam !!!!!!!!!! juz wczesniej nie mogłam an nich patrzec a teraz to chyba ze schodów zepchnę jak spotkam (a mieszkaja naprzeciwko) !! aha - pies na razie zyje - eni chodzi ale sie rusza - nic wiecej nie wiem 😠 behemotqq matulko [usta[ powodzenia za szeroka woda :) leti skarbq glówka do góry 🌻 ingus 🌻 molly 👄 - powoli staje sie ociezala, ogarnia mnie przerazenie na mysl o porodzie (ale dam rade - bo nie mam innego wyboruy hehe) i juz nie moge sie doczekac jak bede trzymala w ramionach te nasze wypatrywane szczescie :) 1,5 tyg temu maluszek wazyl niespelna 2 kg - normalnie juz prawdziwy maly czlowieczek :) troche za bardzos sie pcha na ten swiat - ale mam nadzieje, ze sobotnia kontrola wykarze, zejednak jeszcze ciut poczeka .... teoretycznie bez tego tyg zostalo mi jeszcze 5 tyg - czyli rownie dobrze 3 jak i 7 :) aha - no i powoli mam dosc pracy .... nieco mi za ciezko wiecznie schylac sie do tych brzdacow i mam corazmniej do nich cierpliwosci (a to podstawa w pracy z 3-latkami ;) ) zakupy ..... hmmm ..... moj skarb jeszcze sie nie narodzil a juz dokladnie trzesie portfelem mamusi :) ceny rzeczy dla maluszkow sa kosmiczne ale ... zakupy taaakie przyjemne :) za tydzien chyba bedziemy juz kupowali wozek i zamawiali lozeczko ...... na szczescie wozek sponsoruja moi rodzice :) a trescie maja sie dolozyc do lozeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziefczyny juz mi sie wyjasnilo...w koncu moge swobodniej odetchnac.....jeszcze tylko jedna nieprzyjeman sprawa do zalatwienia i bedzie oki..... wyszlo wszystko tak jak chcialam .....jest dobrze.... mam nadzieje ze u Was tez jest oki Czytalam ze Behemotka nas osierocila....a buuu...mama???? Ma-Dziku, Leti,Elffiku,Efciusiu,Malutka,Ingus, Robalu, Miluniu, Cleo, Taniuszka... sto buziakow sle wasza niedobra Karusia:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziefczyny juz mi sie wyjasnilo...w koncu moge swobodniej odetchnac.....jeszcze tylko jedna nieprzyjeman sprawa do zalatwienia i bedzie oki..... wyszlo wszystko tak jak chcialam .....jest dobrze.... mam nadzieje ze u Was tez jest oki Czytalam ze Behemotka nas osierocila....a buuu...mama???? Ma-Dziku, Leti,Elffiku,Efciusiu,Malutka,Ingus, Robalu, Miluniu, Cleo, Taniuszka... sto buziakow sle wasza niedobra Karusia:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziefczyny juz mi sie wyjasnilo...w koncu moge swobodniej odetchnac.....jeszcze tylko jedna nieprzyjeman sprawa do zalatwienia i bedzie oki..... wyszlo wszystko tak jak chcialam .....jest dobrze.... mam nadzieje ze u Was tez jest oki Czytalam ze Behemotka nas osierocila....a buuu...mama???? Ma-Dziku, Leti,Elffiku,Efciusiu,Malutka,Ingus, Robalu, Miluniu, Cleo, Taniuszka... sto buziakow sle wasza niedobra Karusia:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziefczyny juz mi sie wyjasnilo...w koncu moge swobodniej odetchnac.....jeszcze tylko jedna nieprzyjeman sprawa do zalatwienia i bedzie oki..... wyszlo wszystko tak jak chcialam .....jest dobrze.... mam nadzieje ze u Was tez jest oki Czytalam ze Behemotka nas osierocila....a buuu...mama???? Ma-Dziku, Leti,Elffiku,Efciusiu,Malutka,Ingus, Robalu, Miluniu, Cleo, Taniuszka... sto buziakow sle wasza niedobra Karusia:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziefczyny juz mi sie wyjasnilo...w koncu moge swobodniej odetchnac.....jeszcze tylko jedna nieprzyjeman sprawa do zalatwienia i bedzie oki..... wyszlo wszystko tak jak chcialam .....jest dobrze.... mam nadzieje ze u Was tez jest oki Czytalam ze Behemotka nas osierocila....a buuu...mama???? Ma-Dziku, Leti,Elffiku,Efciusiu,Malutka,Ingus, Robalu, Miluniu, Cleo, Taniuszka... sto buziakow sle wasza niedobra Karusia:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak super :D tyle osób na dołkowie się pojawiło :D a mnie akurat nie było urlopowałam się :D sprawy urzędowe załatwiałam -> i załatwiłam wszystkie a ponadto upiękniłam się -> u fryzjera i kosmetyvzki :D:D:D mówie Wam ludziska jak mi były potrzebne te 2 dni urlopu od razu mi lepiej :D:D:D ...a jutro już piątek później przeczytam zaległości -> wielka buźka 👄 a teraz zmykam na kawkę do koleżanki zza ściany :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellllo! karusia! skarbeńku, to fajno, ze coraz lepiej! 😘 mili....ja tez chce urlopik...a buuuuuuu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holira - ki diabeł!?? ucieło.... elfficzku! kochana moje, rozumiem twoje wqrwienie! ja bym zabiła! normalnie flaki mi sie przewracaja jak słyszę takie cos!!! teraz w radiu słyszałam, że gdzieś w kochanej mojej warszawce na ul wyczółki znaleziono pięc psich głów......oprawca prawdopodobnie sprzedał ich mięsko! normalnie słabo sie robi!! tak więc wszystkim wielbicielom budkowej chinszczyzny życze smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet mi nie piszcie o torturowanych zwierzątkach,buuu ... :(To straszne ze są takie bestie na świecie :( A ja wczoraj usprawiedliwiam swoją nieobecność na Kafe z powodu.......pijaństwa,hehehe :D Córka koleżanki wychodziła za mąż,więc była wódeczka weselna,ciasto,szampan....a ja słabą główkę mam,więc złapało mnie w momencie.....:DJak wracałam autobusem,to miałam mały atak śmiechu :D musiałam buzię zakryć,hehehe .....:D No ale nie jest źle,kaca nie mam wogóle :) Pozdrawiam Was serdecznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kwiateczki :) od kilku dni jest taka piękna pogoda , aż chce się żyć .............i spiewać ...... ale jutro mam koło ........ i muszę poświęcić czas na cos innego niż śpiewanie :P buźki :) ps jeszcze nic nie umiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł wreszcie na chwile dorwałam sie do kompa no i wysłałam kilka fotek, miałam małą reorganizacje w kompie, i brakuje mi niektórych adresów, jak ktos nie dostanie to prosze mi jutro zgłosić, postaram się wpaść na kaffe, chociaż nie jest to teraz łatwe, albo niech któraś z kobitek, która dostanie zdjatka przesle je do kogos kto ich nie dostanie. Buziaczki, oj jak mi brakuje tych pogadanek z Wami. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry, a czy on będzie taki dobry to się jeszcze zobaczy. Pozdrowienia. Milunia Oj jak dobrze, że dzisiaj jest piatek, kochany piątunio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! hej! dzieuchy! 🖐️ inguś :) dostałam zdjatka :) jak zwykle olsniła mnie twoja córa!! jakie ma slyczne loczki! iiiiii!!!! ciudo!!! 😍 ale urode odziedziczyła jak widac po mamusi.........................chociaz do tatusia jest chyba bardziej podobna :) i jakie góóóóóry fajne......ah! moze pojade w długi weekend listopada....:) nie byłam juz ze 2 lata..... :) haj mili-wanili! ale masz tralalastą mgłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mgłę słoneczko przepędziło i się cudnie zrobiło :D ma-dzik 👄 Inga 👄 - a gdzie zdjątka dla mnie :( ...jak z pracy podbiją mi zaświadczonko o zarobkach to jadę dzisiaj po rowerek rehabilitacyjny, mam jeden taki upatrzony i jest na raty nieoprocentowane to co mi tam ale jest tylko 1 szt obym dzisiaj otrzymała z pracki zaśwadczonko i oby jeszcze był jak po niego pojadę :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluniu, może nasz Madzik przesłał by Ci zdjęcia, bo ja nie miałam Twojego maila w domu, a teraz z kolei nie mam zdjęć w pracy, bo rozsyłałam je wczoraj z domu. Ma-dzik proszę prześlij zdjęcia do Miluni 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluniu mysle, ze rowerek bedzie na Ciebie czekal, trzymam kciuki oczywiscie, zeby tak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zaświadczenia mi nie przywieźli z kadr :( może kogoś uproszę to mi po nie pojedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili wanili :) łap!!!!! wysłałam ci inguśkę. :) no to ty fajnie masz jak ci z kadr przynosza dokumenty itp :) do nas to księzniczki dzwonia, bo nie chce im sie dupy ruszyć.........yyyyh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D złapałam :D dzięki ma-dzik :D Ingusia ale Ty tryskasz szczęściem, roześmiana, wypoczęta buźka, a Oliwka jak malowana :D:D:D oj będą się za nią faceci uganiać, będą :D ...g.14 tuż, tuż...a zaświadczenia nie mam oby dowieźli, dzwoniłam i powiedzieli, że tak -> oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ingus dziekuje za zdjatka 👄 nie mogłam napatrzec sie na olivke - jaka ona przesliczna :) :D a te loczki ..... sama słodycz !! jak czasem patrze na dziecko, które mnie w jakis sposób ujmie czy wzruszy ( a teraz o to nie trudno-nawet te moje rozrabiaki z grupy czasme mnie tak czymś ujmą, ze sie prawie rozklejam:P ) to zastanawiam sie kto tam u mnie w brzuszku siedzi :) no ale juz niedlugo i zobaczę w całej okazałości czy to syn czy córcia :) a patrząc na livcie dochodzi pytanie - czy odziedziczyło po tatusiu loczki hehe ;P ale niech tam ma włosy proste jak drut i byle jakie jak mama (:0) - byleby zdrowe było :) karusiu - skoro wszystko juz u Ciebie poukładane to co dalej tak mało piszesz ?? i coś taka tajemnicza ??? uchyl rąbka tajemnicy co się z Toba dzialo przez ten czas ..... ehh mam za soba caly tydzien wstawania o 5.30 - i przed soba weeknd na uczelni :0 za 1,5 godziny zaczynam - jak ja tam dzis wysiedze ???? mam nadzieje, ze nie bedzie za duzo godzin bo nie dam rady .... a jutro znowu rano trzeba wstac buuuuuuuuuu ale nic - damrade - musze :P a jak nie dam to najwyzej rpzypomnę sobie, zę przeciez jestem w 35 tyg ciazy - bo coś chyba za bardzo się ostatnio zapominam i próbuje żyć w zbyt wielkim biegu hehe a jeszcze sie pochwalę, ze dzis przyjeżdża moje kochanie !!!! i nie tylko na weekend - wraca do domku !!!!!!!!!! :) :D :D chcieli go zatrzymac na kolejne 2-4 tyg - ale sie nie dal .... całe szczęście - bo juz miałam wizje samotnego początku porodu z niemożnością doczołgania sie do telefonu :P albo samotnej 40-kilometrowej podróży za kółkiem ze skurczami co 5 minut - bo koniecznie chcę rodzić w Szczecinie hehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×