Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Elffiku wszystkiego naj najlepszego 😘 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ Madzik..masz okres..SUPER! ja wlasnie czekam..w poniedziałek sobie robie test..albo w piatek ide do lekarza. Dla Wszystkich 😘 Moj weekend byl super,nie ukrywam..Bylam z Wojciechem w górach :)..bylo bosko..wiecie co..wali mi sie na głowe..zaczynam mysleć czy nie zgodzić się na małżeństwo z Wojciechem..tyle juz razem przeszliśmy..znamy sie sporo..a coraz bardziej sie kochamy..ja nie wiem..to jest takie niesamowite..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluś , jest zizizizizizizizizizizizizizizizizizi :( już chodzę w zimowej kurtce i w ocieplanych butkach , rękawiczkami również nie pogardzę ;) najgorzej jest wtedy , gdy siąpi takie drobny deszczyk - niepotrzebny jest parasol , ale okulary są w okropnym stanie no i można pożegnać się z makijażem ... Dla Twojego Taty wszystkiego naj ! ZDROWIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Malutka , cieszę się , że się Wam z Wojtkiem układa ! to prawda , że im dłużej się kogoś zna , tym bardziej się zżywa z drugim człowiekiem , przyzwyczaja się do niego tak , że trudno sobie wyobrazić życia bez swojej miłości ❤️ ja też tak mam 👄 U mnie na razie o małżeństwie nie słychać , bo nie ma warunków , a zresztą mamy jeszcze studia ...... tak jakoś :0 Madzik , zyczę Ci , żeby Cię brzuszek za bardzo nie bolał ;) i żeby Ci się polepszało z Tomkiem , bo tak mu się powoli składa ...... 😠 a ja ostatnio mam problemy z cerą twarzy , przechodzę istne męczarnie , nic mi nie pomaga - nie wiem , czy jestem na coś uczulona , czy może moja skóra reaguje tak na jakies jedzenie ? już sama nie wiem , czasami to nawet nie chcę patrzeć w lusterko , stosowałam juz ziółka , toniki itd...itp... ale nic :( moja koleżanka dostała na takie sprawy tabletki anty , ale mnie wcale to nie kręci :( nie wiem , czy to samo przejdzie ... ? i jak długo mam się tak męczyć ? Czy znacie jakies dobre domowe lub niedomowe sposoby , czy pójść najlepiej od razu do dermatologa ?? macie jakieś doświadczenia z tymi sprawami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti..faktycznie..tabletki anty są swietne na cere..ale jak je odstawilam to tak mnie wypryszczylo,ze szkok..teraz juz jest dobrze..Lepiej od razu idz do dermatologa :). On Ci cos przepisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka 👄 jeśli odnalazłaś miłość swego życia to nie masz na co czekać bo jak zaczniesz czekać to będziesz to czyniła co najmniej tyle lat co ja chciaż ->zapewne pomyślicie, że jestem stuknięta -> ale uważam, że do szczęścia ślub nie jest potrzebny, a takie bycie razem bez ślubu wg mnie jest cudowne :classic_cool: Leti 👄-> biegusiem marsz do dermatologa może to zwykłe przypadłości uczuleniowe dostaniesz jakieś tabletki na uczulenie, a drogą prób i błędów pozbędziesz się bebików z buziuni Ja kiedyś tak miałam dostałam zyrteks (ablo jakoś tak) miałam się nie malować i po kolei stosować pojedyńcze kosmetyki, jednego dnia krem innego kremu nie tylko tusz, następnego puder itp. i co się kazało, że uczuliłam się na puder, który używałam chyba z 5 lat (oczywiście ta sama firma i typ, a nie ta sama sztuka ;) ) 👄 ma-dzik 👄jak tam brzunio nie bolunio ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziołchy moje! Milunia..chetnie bym 6to zrobiła..i pojechała teraz do Niego..i tam skonczyła szkole..jedyna przeszkoda jest mój Ojciec.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka 👄 którz to wie może tato ma rację :D przecież jeszcze tyle lat przed Wami ;);) a miłość jak jest prawdziwa to nie ucieknie w trakcie czekania na legalizację ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzięki dziewczyny ! dziś idę na koło z angielskiego i liczę tylko ( niestety :( ) ma swoja intuicję , bo niestety za dużo dziś nie umiem :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia..nie ucieknie..ale chodzi mo gł.o to,że już chciałabym być przy Nim. Codziennie rano budzić się koło Niego..zasypiać razem.. Mam dość tej odległości.. Leticia..bedzie dobrze..jakoś napiszesz..ja też dzisiaj ma 2 spr-z calego roku (historia,polski) brr.. Trzymam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti 🖐️test z anglika co to dla Ciebie Twoja intuicja na pewno Cię nie zawiedzie :D malutka 👄 wiem o co chodzi i to z autopsii ->na szczęście mam to za sobą tylko tak sobie od rana żartuję :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka 😭 ja też ! ja też ! czasami w przypływie dołków lub smutków ciężko jest przeżyć , że kładę się spać sama i budzę się sama :( to dopiero mnie przygnębia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny Przyłącze się może... bo dołek dzis mnie dopadł... A wszystko przez cholerny śnieg:( Milunia, pozdrawiam... jesli jeszcze pamiętasz byłą? Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka 🌻 3mam kciuki za Ciebie ! Miluniu - ja jakoś nie potrafię sobie wyobrazić związku bez legalizacji ;) marzy mi się ślub z moim lubym , później wspólne mieszkanie ... u mnie w rodzinie zwykle wesela są cudowne i nie potrafiłabym z tego zrezygnować z własnej woli ( co innego gdybym np. nie miała kasy - to co innego )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti ja nie cierpię wesel i może dlatego tak jest a nie inaczej :D:D Aalex pamietam i witam Cię serdecznie i proszę zostań tu z nami 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex 🌻 GDZIE JEST ŚNIEG ?? Milu , choc jeszcze nie wiadomo jak to się ułoży finansowo i ogólnie , ale mam właśnie takie marzenia i lubię sobie o tym mysleć 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex u mnie nie ma śniegu za to jest chlapa i leje :D:D ulep bałwanka :D:D i postaw go na dole :D ale cóż zrobić na pogodę nie ma rady :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę , że poglądy na te sprawy wiążą się z doświadczeniami i obserwacją życia , można się do wielu rzeczy zniechęcić , ale i przekonać ;) to wszystko zawsze od czegoś zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex 🌻 zostań z nami :) PS masz śliczną sentencję :D a ja mam deszcz i brzydka pogodę :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti masz rację :D:D:D Aalex a ja nie mam autka, mało tego nie umię jeździć może niedługo będę miała jakieś chcę sobie kupić opla corse ale taką gdzieś 95 rok, niedrogą, nie białą, koniecznie ze wspomaganiem i będę się uczyła jeździć prawko na szczęście mam :D- ale zrobione kilkanaście lat temu może na pierwszym zakręcie nie wiadę do rowu, sama nie wiem czy pomysł z autem jest gitt ale nie mam już siły na te ubłocone drogi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex o nad morzem :D:D ale fajnie :D wiesz nigdy nie byłam zimą nad morzem na pewno jest cudownie ale tak ogólnie to zimą raczej nigdzie nie wychodzę z domu :D:D:D jestem typowym ciepłolubnym stworem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam autka i nie mam prawka >>>>> ale za to już uczyłam sie jeździć ;) i nawet mi to szło - moje kochanie mnie uczyło ;) jednak na razie nie zrobię prawka , bo autka od rodziców nie dostanę ( kupili go w tym roku i się o niego boją ) a zresztą choć mam chęci na prawko , to wiem , że teraz nie miałabym czasu go robić - mam tak zajęcia , że nie dałoby się wszystkiego naraz pogodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam prawko rok temu, ale zdałam za 7 razem;):):) Bardzo chciałam jeździć, i jeżdże Ale początki były straszne:) Wysiadałam z auta na trzęsących się nogach, z wypiekami na twarzy:) Ale teraz jest super, uwielbiam swój samochodzik:) Dowiezie mnie wszędzie, jest cieplutko, wygodnie i nikt na mnie nie leży jak czasem w miejskiej komunikacji;) Fuuuuu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zmarźlaczkiem też ;) a najbardziej rozgrzewająco działa na mnie mój mężczyzna - cudowny miłosny kaloryferek ❤️ a nad morzem to jeszcze nie byłam :( a byłyście w Zakopanem ? ja jeszcze nie ( chociaż wcale nie mam tak daleko )chciałabym tam pojechać , może uda się na tych wakacjach ... no zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki dla wszystkich Oj ja dzisiaj obolala, mam okres, buuuu Aalex witaj w klubie milo goscic ttutaj kogos nowego. U mnie sniegu niet, za to jakos tak deszczowo. Pozdrowionka i duzo slonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam prawko od maja, poczatki byly takie jak u Ales. Zdalam o dziwo za pierwszym razem i teraz tez pomykam sobie autkiem. Co za wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti Zakopane jest piekne, ale morze tez. Musisz sie kiedys wybrac w oba miejsca. Oj jak ja bym gdzies teraz pojechala, tak marzy mi sie jakis urlopik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga 🌻 Tak ... transport publiczny to naprawdę \"przyjemność\" ... Mam to na codzień :0 Nie narzekam na zimno w autobusie , ale raczej na gorąco , bo wspaniały pan kierowca nie rozumie , że wszyscy są ubrani w kurtki ... i że po jakimś czasie ogrzewania czujemy się jak w saunie ... a to żadna przyjemność ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×