Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Emi!! jasne...bedziemy bardzo sie cieszyc..wpadaj jak najczesciej! Ja juz odkurzalam..teraz za kurze sie biore..i gotowanko...kompanko..i juz mnie nie ma :)... Dozobaczyska za rok! SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!!!!! ❤️ 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Nowym Roku tuż po balu oprócz zdrowia, szczęścia, szmalu Pros niebiosa by Wam dały duzo sexu i gorzały !!!! :D z noworocznym pozdrowieniem :D od elffika i elffiątka :) a na poczcie cioteczki znajdą prezent noworoczny :) wigilijne fotki elffiaczka :) aha - czy kto moglby mi podac maila do naszej matuli ???? prosila kiedys o fotki malej ale ja nie mam jej adresu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja w pas się kłaniam szanownej matuli (domyślam się, że Behemot - a jeżeli jestem w błędzie to proszę o oświecenie mnie w tym temacie ;) ) Jakoś nieswojo czuję się w Waszym towarzystwie, bo Wy tyle czasu już razem... Ale miło mi się gawędziło z malutką... :D A Na Nowy Rok życzę Wam pomyślności potęgi miłości, siły młodości samych spokojnych, pogodnych dni mnóstwa cudownych i wzniosłych dni 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roku 2005!!!!!!! Elffi..zaraz otwieram poczte!!! Emi!! jak miło,że zajrzałaś!!! Behemot to nasza matula :)..a my aż tak długo to się nie znamy :Pzreszta co jakiś czas dochodzą nowe osoby..stare odchodzą..jak to na forach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOBIETKI :) Jakie tu pustki w Nowym Roku..... Elfficzku --- dzięki za fotki :) Dzidzi śliczne,troszkę urosło :)Zaraz Ci poślę e-mail Behemotka. Jak tam po sylwku??? Nic nie piszecie.Ja siedziałam w domku z ukochanym ❤️ Zrobilismy sobie takiego Sylwestra we dwoje.Było miło :) Nie lubię żadnych hucznych balów :P Emmi --- fajnie ze się do naszego topiku przyłączyłaś :) Buzi 😘 dla Ciebie w tym Nowym Roczku.:) Gdzie reszta kobietek ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Hej ! Nowy Roczek w pełni :) I już jesteśmy o rok starsze ( nie wiem , czy się z tego cieszyć , czy nie , ale fakt jest faktem :0 ) Ja też Sylwka spędziłam zwyczajnie , z moim mężczyzną - jestem bardzo zadowolona ze wspólnie spędzonego czasu , dobrze , że są te Świeta , wtedy chwile spędzone razem są wyjątkowe :D Ja lecę ...........do nauki :( bo styczeń i sesja na karku :0 Całuję wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sywester miłam odlotowy super, git :classic_cool: jeden z nalepszych w moim długim życiu :D:D balowałam do rana tzn. do 5 i może jeszcze dłużej byśmy balowali ale oprócz naszej grupki osób (ok. 20) nie byłu już nikogusieńko w knajpce :D:Dopiłam się, wytańczyłam, obiadłam, a nowy roczek na rynku z szampanem w dłoni przywitałam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.. :)........ sylwek we dwójke, kolacja, na stole łososoiwo , winko, tv [eeeh - olac] no i szampan tzn - wino musujace o północy. twarze przyklejone nosem do szyby i gały wyslepione na rozbłyskujace fajerwerki :) romantyzm az mdli :) cóż i znowu szara rzeczywistosc.... eh, do dupy to wsztstko....chyba popadne w alkoholizm.....to chyba jedyna rzacz do której mam niezaprzeczalne predyspozycje...bo ....chlip....do niczego innego....chlip....sie nie nadaje.....chli....BUUU!!! ide se....pracy duzo....pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dzik Ty zdolniacho nasza jak Ty się do niczego nie nadajesz to ja jestem rusałka-amelka :P a u mnie nie było romantycznie ->>> chociaż momentami np. w tańcu owszem i to bardzo za to było, wyskokowo, imprezowo, odlotowo i szałowo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAdziara!!!! Ty chyba chcesz po uszach!!!! przestan no siem dolowac..bo kurna mnie zaraz zemdli!!! ;) Jak to sie do niczego nie nadajesz? wrr...wez naswet takich głupot nie gadaj!!! no.. milunia Hmm..a co z nasza matula???? Karaani!!! hop hip..gdzie siem podziewasz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ dzisiaj jestem umierająca 😠 powód - comiesięczna dolegliwość.... oby do 15 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milu - damy radę 👄 mnie to czeka w weekend .... nie wiem , czy tylko ja mam takie odczucia , ale najlepiej jest , gdy okres się już skończy :) A ja dziś sobie zaspałam i nie dojechałam na 1 wykład ... przynajmniej krócej posiedzę , bo mam dziś aż do 17.30 :( Jest jednak jedna miła rzecz dzisiaj - prawdopodobnie zobaczę się dziś z ukochanym ..... i to mi zrekompensuje ten długi dzień na uczelni , no i tę przebrzydką , przepaskudna pogodę ........ 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkichh bez wyjatku w Nowym Roku. Buziaczki, jeszcze sie odezwe bo narzie brak czasu mi doskwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti! 😘 normalnie ty i ten twój ukochany przywracacie mi wiare w miłosc...:) malutka sory wielkie za mdłosci :) no ale wiesz...ta łechtaczka....hmmm....ekhem....taa... eh! juz sie nie bede dołowac, wczoraj było miło :) i mozna zwariowac od tej paraboli nastrojów! chyba se puzzle kupie zeby sie wyciszyc! leti współczócia z powodu wiadomego 🌻 ingus! ewcia ci zdjęcie wysłała :) odebrałaś? :) karusia, myszaczku, jak tam? odezwij się wredolku, powiedz jak ci tam? dobra? 😍 taniucha, jak tam świeta z dala od domu? a sylwek jak minął? e? :) behemot.....ty.....ty....nawet sie rura nie odezwie!!!! ta to dopiero wyroda matka!! pamietacie kitty jane? :) ......... cleo :) ja tez miałam takiego sylwka :) elffi! dzięki za zdjątka aniołeczka - cudny :) wypiękniała :) emi - serdecznie pozdrawiam :) 🖐️ jak poszło prasowanko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziku jasne, |e dostala, buzki wielkie dla Was za te zdjatka, wreszcie zobaczylam nasza Efciusie. Mozesz jej przekaza, ze te wszystkie kompleksy to zbedne gadanie, wg mnie piekny personel ma ten Wasz szpital. Od Elffika tez dostalam sliczne zdjatka malej Amelki jak urosla, jasne, ze sie zmienila. jest sliczna Buzki, bo zaraz 3 minuty ciszy i znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Begerowa przemawia!!!! brecht!!! Inga a masz nowe zdjatka Oliwki? Madzik...a kupuj sobie...puzzle :P...ja normaLNIE nie wiem..taki agresor mi sie czasem wlacz,ze szok :P Leti...jejku..zazdroszcze!!!! ja tez cem mojego widziec!!! Kitty Jane...pamietamy..ale czy ona nas? kurka..po maturce znikneła..wsiakła..normalnie..ciekawe jak jej poszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu kobietki,będziecie układać puzzle? Chyba by mnie przy tym szlag trafił,hehe :) Nie cierpię puzli :D Ale uwielbiam naprawiać np.łańcuszki,przerabiać stare kolczyki,gdy trzeba się wpatrywać i grzebać igłą :) Powinnam być zegarmistrzem,brat mi tak mówi :D Mam wolne do końca tygodnia,buuu....chyba się wścieknę z nudów w domu.I pieniążków też niestety będzie mniej.....:( Pozdrawiam Was dzieweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Madziku ...i dla mnie jest to dziwne , bo jesteśmy już tyle czasu ze sobą , a ja zachowuję się czasami jakbym dopiero co się zabujała .... i to dosłownie zabujała :P I fajnie .... Staram się cieszyć każdą chwilą , bo podobno to są najpiękniejsze lata w życiu , jest miłość , nie ma tylu obowiązków i stresów .... Co bedzie póżniej to będzie - będziemy sobie jakoś z tym radzić - mam nadzieję ! Może teraz jakieś przesilenie przeżywam , czy co ?????? :P A Tobie Madziu życzę samych pięknych chwil u boku Kluska !!!!!!!! Tych najlepszych dużo , a tych gorszych JAK NAJMNIEJ !!! No własnie - KITTY JANE no i KALIA ! Gdzie one są .....?????? A Behemotek a Efciusia a Karusia a Tania to gdzie ? 👄 Inguś , dobrze , że wpadłaś do nas !!!!!!!!!!!!!!!! :D Malutka i Ty się doczekasz ....zobaczysz !!!!! Cleo , ale tak czasami to fajnie w domku .... czasami można zająć się sobą , coś podumać , coś zrobić w domku , mieć chwilę spokoju itp. BUZIAKI :p Mila ;) niech nie boli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :D Leti brzunio już mnie nie boli :D z bolących elementów pozostał tylko ząb, a dokładniej dziąsło rośnie mi 8 i bardzo boli, nie ma dla niej miejsca więc całe dziąsło mi porozrywała i pcha się jak wściekła ;) ...miłego dzionka :D:D:D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka 👄 tuli, yu;i nie martwusiaj się może jeszcze da się namówić tylko nie kłóć się z nim, a na spokojnie pogodaj przecież już byłaś nie raz u Wajtka (albo gdzieś z nim) więc nie powinien się obawiać -> trzymam kciuki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka - buźki duże 👄 mam nadzieję , że Twój tata zmieni zdanie :) czyżby nas tu było tak mało ....? :( nawet nie wiecie jak się cieszę , że już konic uczelni na ten tydzień :) super ! Byle by tylko z moim Misiem się zobaczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti 👄 malutko nas co raz to mniej :( ale może w tzw. między czasie pojawią się nasze niewierne siostrzyczki ;) ....mam nadzieje leti, że nie zagłaskałaś swojego misia na śmierć ;) 👄 a u mnie jakoś takoś ni to dobrze ni to źle momentami jestem wesolutka :D a momentami wściekła i z nastawieniem do doła wkurza mnie to, że jazdy nie idą mi tak super, żebym mogła już sama jeździć do pracy, oj żebym pracowałą bliżej to bym dała radę ale to tak daleko i jeszcze kilka objazdów po drodze, które wiodą przez kręte, wąskie uliczki, a ja się boję że się nie wyrobię na zakręcie i wjadę na inne autko :) 👄 i miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluńka, prosze cie....jasne, ze w nic nie wjedziesz!!! jesteś pewnie boską kierownica i nie ma co gęgać! mam juz pralkę, lodówkę , ławę w stylu kolonialnym, terakote do łazienki :) i wielka wannnnnnę !!! będzie cudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważnie mam doła dzisiaj, trzyma mnie od wczoraj nie myslałam że wejdę na ten topik, chociaż od dawna go obserwuję ale zawsze omijałam, bo doła nie miałam... rymło się, hehe... buuuuu!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaffka 🖐️do nas można też wpaść bez doła :D:D:D ....a jak już wpadłaś z to bierz w łapki łopatkę i szybciutko go zakop, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliczka
:(:)(:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×