Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

leti w pracy mam totalne nico, nawet sama w pokoju jestem bo moja koleżanka wybyła na urlop, zresztą był taki moment, że powoli zasypiałam, a na domiar złego 😠 caffe mi się zwiesza i albo nie pokazuje moich wpisów abo je powiela 😠 ale oprócz tego wszystko git!!!! no może nie do końca nabawiłam się kataru a sylwek lada dzień widzisz leti ja będę zasmarkana, a Ty ->>> ja wiem a może uda Ci się to zamaziać pudrem (bo mi kataru na pewno nie ;) ) .... ma-dzik :D złość piękności szkodzi, a sylwek lada moment ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti w pracy mam totalne nico, nawet sama w pokoju jestem bo moja koleżanka wybyła na urlop, zresztą był taki moment, że powoli zasypiałam, a na domiar złego 😠 caffe mi się zwiesza i albo nie pokazuje moich wpisów abo je powiela 😠 ale oprócz tego wszystko git!!!! no może nie do końca nabawiłam się kataru a sylwek lada dzień widzisz leti ja będę zasmarkana, a Ty ->>> ja wiem a może uda Ci się to zamaziać pudrem (bo mi kataru na pewno nie ;) ) .... ma-dzik :D złość piękności szkodzi, a sylwek lada moment ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ime
Ja nie mogę pozbierać się od kilku dni. Najbardziej boli mnie serce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek!!!!!!!!!!! Malutka wróciła!!!!!!! Ło matko!!!! ale było BOSKO!!!! Dziewczyny..ja sie tam przeprowadzam do mojego Kluska!!! i wsio!!! Miszkaliśmy jakies 10 minut spacerkiem od Canry Wharf, tu macie ło na dole: http://www.christopherholt.com/photos2002/00_london_galleries/canary_wharf_02.jpg Ale było bosko!!! Wciecie co...wigilie spedziłam przy pizzy! I wurwa..była to moja najlepsza wigilia w życiu!!! Spokojna..zero nerwów..latania..fałszu..po prostu super..Zamkneliśmy sie z Kluskiem a pokoju i wsio! A w 1szy dzien świat chciliśmy jechać do roboty (bo żesmy fajna fuszke znalezli:P) idziemy rano na metro..a tu klapa...zamkniete..czekamy na busa..a tu nic nie przyjezdza..wobrazacie sobie?!Takie wielkie misasto!!! i zero metra zero busów..szok!!!Ludzi wogole na ulicach nie było! Ewentualnie w centrum jak zesmy poszli spacerkiem (jakies 4h w jedna strone..hihi)..nawet McDonalds był zamkniety..hihi.. achhhhhh///zyc nie umierac... juz normalnie starsznie tesknie za Kluskiem... Jedzenie było tam feeee ale dało sie zyc .. Niby to taki tolerancyjny kraj..i wogołe..ale jednak panuje tam cicha dyskryminacja czrnych i hindsów..Hehe..wszyscy tam maja ich po prostu dość!... JA CEM DO LONDYNU!!! BUUUUUU... jakos wyzyje..a jak na razie czekam do lutego..to sobiem wtedy pojadem ..na caaaałe 2 tygodnie! a so! Poznałam wielu fajnych ludkuff.. i w Londynie..i w samym busie..hihi..nawet mam zaproszenie na sylwka do jakiegos klubu czy co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryskająca radością malutka wróciła widzę, że ta podróż dobrze Ci zrobiła :D:D:D to SUPER :classic_cool: a do jakiego kluby się wybierasz na sylwka??? i czy w ogóle się wybierasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryskająca radością malutka wróciła widzę, że ta podróż dobrze Ci zrobiła :D:D:D to SUPER :classic_cool: a do jakiego kluby się wybierasz na sylwka??? i czy w ogóle się wybierasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaa
Tryskajaca radościa i wogole!!!było bosko!! co tu duzo gadac!!! Kocham Go ja wariatka!!! starsznie mocno..i normalnie..tak sie poryczalam w busie..myslslam ze nie przestane...łuuuuuuu...ale dobra..ryczazlam w tym busie..i jakies dziewczy na przodzie zobacyzly i sie mna zaopiekowaly..hyhy...takze droge powrotna mialam wesola.. A Milunia..nie wiem czy ide..bo to takie luzne zaproszenie było na tego sylwka..moze sie za pare dni cos wyklaruje..tzn..jutro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madz8ik 👄 co tam u Ciebie ? Jak z Kluskiem ? Milu - niestety , nie zamaziam :0 pani doktor przepisała mi różne maści i kremy na moją buzię , a ja teraz posłusznie się tym smaruję , mam nadzieję , że jakies efekty z tego będą :D A Sylwek spędzimy z moim kochaniem u mnie :) Malutka / cudownie ❤️ cudownie !! Życzę Ci dużo szczęścia i radości !! I szybkiego zobaczenia się z Wojtusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti ale to nic i tak przecież jesteś sliczniusia :D i widzę, że będziesz miałą w sylwka new romantic ❤️ wiem -> marudzę i przynudzam ale mam taki problem uczę się jeździć z instruktorem (wiadomo) czuję się pewnie ale bez niego (z lubym) trochą się boję, a zwłaszcza po tym jak obtarłam samochód o kosz na śmieci 😠 wczoraj razem jechaliśmy do znajomego i cały czas mi gderał, że jedę za wolno wiem jechała wolniutko (max w porywach od 60) ale szybciej się stracham i mimo jego gderania nie przyspieszyłam, a od kolegi już ie chciałam wracać powiedźcie mi moje kochaniutkie czy jak zaczynałayście się uczyć też tak jak ja jeździłyście jak mini żółwiki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj naj ->>> lepszego w Nowym Roczku, żeby najgorszy dzień w nowym... był taki jak najlepszy dzień w starym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj naj ->>> lepszego w Nowym Roczku, żeby najgorszy dzień w nowym... był taki jak najlepszy dzień w starym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mili Vanili...kurka..nie wiem..bom ja jeszcze prawka ni mam :P ale cem srobic sobiem :) Buzk..JA LECEM na misato-moj sposob na tesknote... hm..a macie jakies inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mili Vanili...kurka..nie wiem..bom ja jeszcze prawka ni mam :P ale cem srobic sobiem :) Buzk..JA LECEM na misato-moj sposob na tesknote... hm..a macie jakies inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój sposób na tęsknotę ? Włączam komputer .......... i siedzę sobie na necie i czytam różne rzeczy ....szczególnie okupuję Kafeterię :P Albo inne ciekawe stronki damskie , męskie , damsko-męskie :D Gadam z kimś na Gadulcu itp. Milu ... ja nie mam prawka , ale luby uczył mnie kiedyś jeździć .... i powiem Ci , ze prędkość 10-15 km była dla mnie nieziemsko szybka , bałam się i zastanawiałam się jak można jeździć więcej :P Całuski dla Madziczka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti..hm..komputerek..ale na oczki kurka szkodzie....jej..ale tesknie za nim..moje malenstwo Kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już 19.... dziwnie się czuje, przed chwilą małe onanizowanko, a teraz mam wyrzuty sumienia, tym bardziej że mam przerost łechtaczki, mowilam wam juz? wybaczcie za szczerość, ale się trochę upiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!! ktos sie podszyl pode mnie!!!!!! chlip chlip!!! gdzie jest moderator???!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos mi porwał moją stopkę... ;) ;) ;) A tak na marginesie - to ja też mam dziś doła... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi!!! co jest? nunu nu... dzisiaj sylwek!!!! nowy rok bedzie!!! lepszy od zeszlego!!! ma bank!!! uszka do gory!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wszystko sumując, to ten nie był wcale taki zły...:) A doła mam z iście prozaicznego powodu - co ja dziś włożę??? 😭 Życzę Wam super zabawy dziś w nocy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi!!!! łeeee.... to pogotowie dołkowego nietrzeba!!! A co włozyc??? na bank cos znajdziesz w szafie!!! tylko głowka poruszyc trza..moze wyskoczysz jeszcze do sklepu po jakies dodatki???nadadza kreacji nowy wyglad..moze szal??? broszka..bransoletka..kolczyki???cokolwiek! no..ale zalezy gdzie soie wybierasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybieramy się do małej kanjpki. Moja szafa oczywiście pęka tym co już się znudziło :( Ale chyba nie jestem wyobcowana... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi..no ja mam identyczny problem!!! ale cos wymysle!!! moze krecja nie bedzie najpiekniejsza i krzykliwa..ale zamierzam nadrobic fruzurka!!! :)...a so! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to stawiam raczej na towarzystwo. A że zapowiada się doborowe, więc pewnie strój i fryzurka zejdą na dalszy plan... ;) A tak wogóle to ja raczej nie lubię być krzykliwa i zbyt rzucać się w oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie bede w swoim towarzytwire..bede znała tylko jedna osobe! :P wiec w oczki musze sie rzucac :P.. co bym tam nie znikła..bo cicha ze mnie osobka..wiec nadrobie strojem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio trafiam na samych dobrych, fajnych ludzi. Czego i Tobie życzę malutka :D Rok 2004 zakończę chyba prasowaniem, bo wieeeeeelka góra prawie się do mnie uśmiecha... :( Kiedy ktoś wymyśli jakiś sprzęt doprasowania? ;) A jak pozwolicie to będę do Was czasami zaglądać... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×