Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

no ale co? i nie ma juz dla was nadziei? nie moze tak być, święta, czs wybaczania itd, pogadaj! na pewno cos się da zrobić, no chyba, że kogos zdradziłas....sprzedałas jego matke, zabiłas ojca harmonia....no to juz przegiecie....i ....nie zazdroszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! ale jestem padnięta :P wczoraj sza praca dała mi po kościach - ale nie było tak źle :D myślałam , że będzie gorzej ..... :P oj .....niektórzy ludzie to już powariowali z tymi zakupami ......... ;) a ja zabieram się do przygotowań przedświątecznych :) buzzzi dla Was 👄 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti 👄 Ty nasz Kochany pracusiu, moje porządki domowe są w tzw. lesie :) ...wczoraj poszłam spać o 2, a obudziłąm się o 4.30 zaś od 5 jestem na nogach i dzisiaj też czeka mnie dłuuuugi dzionek pracka, jazda, anglik itp, itd.... kiedy ja się wyśpię ->>>> może w święta :D:D:D leti, a Ty w święta masz wolne ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdemu :classic_cool: obojetnie skąd, od switu, az do zmroku, -> Wesołych -> Przyjemnych -> Świąt oraz ❤️ -> Szcześliwego -> Nowego Roku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello brzydactwa 😍 😘 brzydactwa tak pieszczotliwie :) bo niewyspane, przepracowane itd zmeczone generalnie :) no ja w pracy :) do 17. chyba kipne! normalnie umre i juz. nudno kak cholera :) eeeeh! dupa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzenia dobrych ocen dla uczniów, spełnienia marzeń wszystkim marzycielom, szczęścia w miłości wszystkim zakochanym... i tym samotnym też, zdrowia wszystkim chorym, szczęścia zmartwionym, a dla wszystkich - przyjaźni, radości, magicznych świąt... i wszystkiego czego tylko pragną ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) tak święta mam na szczęście wolne :D ja równiez życzę Wam , aby te święta były pełne miłości , uśmiechu życzę Wam miłych chwil spędzonych w gronie tych , których lubicie i kochacie :) niech żarełko będzie smaczne , a wypoczynek wyśmienity !!!!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pada śnieg , suną sanki jest renifer , są bałwanki . Śnieżki z nieba spadają i zyczenia składają : Świętego w kominie , prezentów po szyję Pachnącej choinki , cukierków 3 skrzynki , Na Sylwka pysznego szampana i zabawy do białego rana !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to wygląda , że w czasie Świąt tylko ja będę się udzielać na Dołkowie :) Ale jest mi bardzo miło dzielić się z Wami wrażeniami , a teraz , w czasie Świąt jest ich dużo. Wczorajszy dzień wigilijny był pełen pracy - przygotowywałyśmy prawie 12 dań ( tzn. 11 ) , wieczorkiem z rodzinką wszystko spałaszowaliśmy ! Później bolał mnie brzuszek ... ale już mi przeszło . Póżniej na Pasterce pograłam sobie , pośpiewałam kolędy i oczywiście rzecz najważniejsza , widziałam się z moim lubym ❤️ Mam nadzieję , że dzień dzisiejszy i jutrzejszy spędzimy razem .... 👄 Dzisiaj chce mi się spać .... wstałam bardzo późno ...aż wstyd się przyznać :P Ale te święta są piękne !!!!!!! Śnieg !!! I dużo słońca !!!! Całuję świątecznie !!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Leti 🌻 Ja też byłam na Pasterce i w związku z tym spałam dziś do....11.30 !!! I z tego powodu główka mnie troszkę boli,ale kawę mocną piję więc napewno przejdzie. Mam nadzieję że Święta spędzacie w radosnej atmosferze. U mnie dziś aż 11 stopni ciepła,to niespotykane jak na Święta. Świetujcie więc :) Do zobaczonka po Świętach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupii!!! skończyły się! finito święto!!! :D koniec koszmaru :) ale co tam...przyznam sie ze było nienajgoszej i tam nawet sie z siostrą spiął :) hyhyhy :) nie ma to jak mała ścinka na poprawienie chumoru :) eeeh i znowu do pracy a tak by sie pospało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo, że nie jestem wielbicielką świąt w tym roku było nienajgorzej, a nawet mogłabym powiedzieć, że super imprezowałam, gości przyjmowałam, popłam, pojadłam, popaliłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki !! ja jeszcze chyba nie miałam takich udanych ŚWiąt ... w większości spędziłam je z moim lubym ... w 1 dzień u mnie , a w drugi u niego :) Było bardzo miło , cieplutko , serdecznie , nawet nie miałam sprzeczek z rodzicami . A z moim kochaniem rozmawialiśmy na bardzo ważne życiowe tematy .... i wogóle było cudownie . Buziaki Madusia i Milunia 👄 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti no co Ty :D myślę, że święta we dwoje to sama rozkosz :D:D:D a zwłaszcza dla osób sobie bliskich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz , Milu , teraz moje życie bardzo się zmienia , nie tylko , że ja poważnieję i tak naprawdę dorastam , mam już inne podejście do wielu rzeczy , a razem z lubym myślimy o naszej przyszłości .... ❤️ Przez moje wnętrze przetaczają się niezłe burze - może to dziwnie brzmi , ale tak jest - chyba zaczynam życie - takie naprawdę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti to gatuluje :D:D widać dojrzałaś do prawdziwego życia na dobre i na złe :classic_cool: wiadomo też wszystkie decyzje odnośnie naszej przyszłości są cieżkie bo tak na 100% nigdy nie możemy być pewni swego nie mam rezepty na szczęście więc trzeba próbować i ryzykować oby Twoje działania i decyzje przyniosły pozytywny efekt w postaci dozgonnego szczęścia i miłości ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę Leti,pięknie to napisałaś :) Czyżby już niedługo.......? Ale miłość jest piękna :) ❤️ A u mnie po Świętach spoko,obżarta jestem tylko niesamowicie,i dziś się jeszcze dobiłam jedzeniem.Od jutra musi wszystko wrócić do normy,bo inaczej pęknę :P I powrót do pracy...:( Rano wstałam wściekła jak osa,ale już w pracy rozkręciłam się i nawet zleciał dzionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po świętak ale przed sylwestrem .....👄 muszę Wam się czymś pochwalić wczoraj kupiłam sobie kozaki i zimową garsonkę jestem :classic_cool: że wyrobiłam się z tymi zakupami do końca zimy :D i mam problem z głowy :D:D a jeszce muszę dodać, że moje zakupy były szybkie, od razu w pierwszym sklepie kupiłam garsonkę, a w pierwszym \"butnym\" kozaczki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh!!!! hehehe!!! bosko jest!!!! od wczoraj straciłam 2 cm.........w talii :) tzn że brzuchol mi opadl troszeczke :) :D :D :D oł roballu :) a ten.... a co takie skąpe komentarze? :) no opowiadaj jak tam swięta :) leti :) bedzie cudnie, nie? ;) 😘 mili wanili ciagle się slini teraz na sylwestrze obslini orkiestre! cleo :) nie złościć mi sie tu, bo złosc pieknosci szkodzi :) ja dzi s co prawda tez jakby zła jestem, bo wczoraj klusek wrócił o 1:30 w nocy narabany jak ,,meserszmit,,, wszystko było by ok, bo wyraziłam zgode na wyjście :D no ale wlazł do domu [ja juz spałam]od progu drze mordke: puszkuuuu!!!! gdzie jest mój puuuuszeeeek!!!??? tęskniłas za mną?! PUSZKU!!!! PUSZKU ŚPISZ??!!! troche mu sie zapomniało że do pracy mam na 7:30 i musze wstac przed 6 bo włosy musze rano wyprać...no i dzisiaj jestem zła, bo niewyspana .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ma-dzik 👄on to tak z miłości ❤️ a pomyśl sobie ja codziennie chodzę spać nie wcześniej niż po 24 a wstaje o 5 wczoraj położyłam się spać tuż przed 1 i żyje szkoda życia na spanie ....chciaż z drugiej strony wzięłabym gumowy młotek i zamroczyła nocnego amorka ;) ...a na sylwka nie będzie orkiestry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh mili...nocny amorek hehehe....wiesz, jak ja nie przespie 5 godzin to mam taki ból łepetyny jak na pełnym kacu....wrrr...i te podkrażone oczy...ziemista cera.....wzrok beznamietnie wbijany w co popadnie tak no ok 0,5 godz....yyyh cały dzień mam zrypany! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten okres czasu miedzy Świętami a Sylwestrem jest milutki :) tylko , że dopadła mnie opryszczka ... i się bardzo z tym męczę ... a w piątek , czyli w Sylwka ide do pracy - na szczęście I zmiana ! Mam wolne , uczyć mi się nie chce :P Dziś byłam wreszcie u dermatologa , żeby rozwiązać moje problemy skórne , dostałam jakies specyfiki , zobaczymy czy podziałają . Ale pani doktor była miła :) A z moim Misiaczkiem , to myślę , ze wszystkie sprawy zaczną się wyjaśniac w przyszłym roku - oczywiście dam Wam znać :P Na razie ogladamy sobie projekty domków i wogóle .... ;) Jest miło , romantycznie , słodko , bardzo dobrze się nam układa . Cleo > 👄 masz rację , miłość jest piękna ❤️ A jak Ty z Twoim Misiaczkiem , czy tez cos może myślicie ....:P ? Madzik - fajny taki nocny Amorek :D:D:D Ja kcem takiego - tzn. tego mojego :D:D:D:D:D:D Ciekawe jak tam Malutka u Wojtka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti 👄 myślę, że między malutką i Wojtusiem miłość kwitnie bo w takich sytuacjach nie pozostaje nic innego jak rzucić się w ramiona ukochnej osoby i tkwić w nich bez końca ❤️ ...miłego dzionka babeczki 👄 i Ty Robalku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ! czy tylko ja mam dziś taką szarą i smutną pogodę za oknem ........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby tylko ta pogoda nie wpływała niekorzystnie na nasze samopoczucie :D dziś siedzę sobie w domku i prasuję pościel ... stoję więc i wymachuję żelazkiem , popijam sok truskawkowy i wkurzam się na moją opryszczkę , która boli dziś jak cholera 😠 ( akurat przed Sylwestrem :(:(:( 😭 😡 ) Milu 👄 dużo pracy w pracy :P ? a gdzie reszta dziewuszek ? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×