Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Gość sylvi
Witam wszystkich (o jak tu miło sie wszyscy witają :D ) Hej Leti- u mnie śniegu dzięki Bogu nie ma i ja nie narzekam z tego powodu, bo wyrosłam z lepienia bałwanków. Kocham wiosnę i dopiero jak słoneczko świeci to jestem heppy. Ciasto już pachnie w piekarniku- szarloteczka z cynamonkiem-pycha. W czwartek upiekłam tez i pół blachy wtranżoliłam (po przyjściu z aerobiku ha,ha,ha) Ja mieszkam na zachodzie przy granicy z Niemcami, ale nie łaże tam bo i po co? To narazie ide zjeść obiadek. Nara wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A ja już po skromnym obiadku :D i mam zamiar wytrzymać do jutra.A dla mojego słoneczka gotuje się kocioł bogosu - niech się w końcu naje!! ;) Chyba znowu napadło mnie jakieś paskudztwo żołądkowe, bo dziwnie coś mnie uciska i do tego mdli... :( Ale na poprawę humoru idę mierzyć ubranka, których dostałam dziś całą górę od rodzinki w prezencie urodzinowym :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMI ma urodziny??? Wszystkiego naj naj od Cleopatry :) Niech Ci sie spełnią najskrytsze marzenia 🌻 Buziaczki i całuski 😘 U mnie nie ma sniegu,na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi , jeśli masz urodzinki to 100 lat :) 🌻 :D Hmh.....bigos , mniam...mniam ! Ja na kolację zrobiłam sobie jajeczniczkę ... ale dobra była ( wiem ...brzydko się chwalić ) ... to jest tak , że jak robię ją szybko , to nigdy mi nie wyjdzie taka , jaką chcę , albo przesolę , albo niedosolę , albo zrobi mi się za sucha ... a dziś mi taka fajniutka wyszła ... bo już dziś nie mam nic innego do roboty , tylko najwyżej coś sie jeszcze pouczę ... [sesja wkrótce] :(:(:( Sylvi , aerobik - fajnie , dużo ruchu i muzyki :) ja czasami robię sobie taki aerobik w domu - głośna muzyka płynie z kolumn , a ja wykonuję sobie ćwiczenia ... dobrze , że mnie nikt nie widzi , bo czasami mógłby gdzieś upaść ze śmiechu patrząc na różne ćwiczenia w moim wykonaniu :P Cleo . co u Ciebie buźko kochana :) Dziś padał śnieg , groźnie to wyglądało , ale mało go jest , prawie wcale . A ja tęsknię za moim Misiakiem , bo się chyba w ten weekend nie zobaczymy ....buuuuu... zawsze mi jest tak smutno , gdy nie mamy czasu się spotkać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvi
Emi dużo zdrowia i radości życia , sto lat 🌼 🌼 🌼 A ja miałam gosci i dopiero teraz mam czas żeby coś napisać. Co do mojego aerobiku, to kolezanka mnie wyciągła z domu, bo nie mogła słuchać jak marudze, że nudy w domu, że coś mnie ciągle boli (mimo że jej zdaniem to tylko fobie), że nie ma co robić itp. Tak więc dałam się namówić i teraz naprawde nie narzekam. Jest fajnie. Chodzi nas mało, ale zawsze troche ruchu na zastałe mięśnie i czuje się dużo lepiej niż 3 miesiące temu. Polecam każdemu. Warto. Pierwszy raz było tragicznie, zmęczyłam się ćwiczeniami i robiło mi się słabo, ale teraz to mogę jeszcze później skakać. A w domu sama nie umiem ćwiczyć, mam do wszystkiego słomiany zapał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvi
ale sie wkurzyłam, nie ma mojego poprzedniego wpisu. No to jeszcze raz. Emi wszystkiego dobrego z okazji urodzin.Życze Ci sto lat i aby udało sie przerobić ten skalniak na fontannę.Wszystkiego dobrego. 🌼 🌼 🌼 Leti - na aerobik wyciągła mnie moja koleżanka (odchudzająca się), chodze 3 miesiace. Jest super na zastałe mięśnie(w moim wieku-zwłaszcza), na nude i obolałe nerwy. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi , kafeteria czasami dziwnie hula /// ... Buźki , idę się uczyć - do jutra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia,ROBAL --- tak wcześnie wstajecie czy sie dopiero kładliście?I to tak razem,o jednym czasie....❤️ :D Leti --- słoneczko,u mnie dobrze,bo pogoda za oknem :)I jakoś mam dobry nastrój dzisiaj :)Z pewnego powodu ❤️ Całuje Was w pyszczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jadę na zakupy... poprawić sobie humor ;) Właśnie obżarłam się słodyczami :( a przecież się odchudzam ... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki baaaardzo za życzenie urodzinowe! Ale z czego tu się cieszyć? W końcu mam rok życia mniej, więcej zmarszczek a i pojawiają się siwe włosy... :( Ech, czemu życie tak szybko przemijasz? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvi
cześć. Nie wiem czy dzis uda mi się z Wami pogadać bo wirusy zaatakowały mój komputer i zawiesza sie bez sensu. DLACZEGO ?????????????????????????? :P :P :P :P Co za dzień a wczoraj tak fajnie mi sie serwowało. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć a ja dziś zmarnowałam pół niedzieli ...... a miałam się uczyć i czytać lekturki ... jejej ... ale grałam dziś :) na koncerciku :) miło było ! czeka mnie ciężki tydzień na uczelni...... w s p a r c i a !!!! ................proszę ............... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej!!! no to wszystkiego najlepszego! 100 LAT!!! 🌻 spoznione ale szczere! ja tylko szybciutko bo nie mam czasu za bardzo..napisze cos jutro!! buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) a ten :) a wszystkiego najlepszego :) 🌻 no życzenia, zyczeniami, a gdzie flaszunie? e?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Kurka..ja myślałam,że mam już goracy okres za sobą...a tu sie okazuje,że GUZIK!! Nawalili nam tyle sprawdzianóe i kartkówek,że szok No..a wicie,że ja też miałam urodzinki..tyfdzien temu :P hihi..zapomniałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka --- jak mogłaś nas nie zawiadomić o urodzinach??? A Ty niedobra,a fee... no dobrze już :) Wszystkiego naj i spełnienia najskrytszych marzeń od Cleo. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo..a no bo jakoś mi wypadło z głowy :P ech..ide sie uczyć tej $%^%&&* fizyki!!! bo jutro 4^%(*&@#$#@ sprawdzian!!! blech! jutro na fizyce będzie rzeź niewiniątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo..a no bo jakoś mi wypadło z głowy :P ech..ide sie uczyć tej $%^%&&* fizyki!!! bo jutro 4^%(*&@#$#@ sprawdzian!!! blech! jutro na fizyce będzie rzeź niewiniątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Sex on the beach\" może być? ;) Ostatnio bardzo mi smakował... :D :D :D I dzięki za życzenia 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvi
przyłączam sie do życzeń. Wszystkiego dobrego. 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaa
Dzieki Nie chce mi sie uczyć..:P poucze sie jak w domu będzie cisza :) Coś mnie na wspominki wzieło..slucham Enigmy..i jakos rozlazłam się :P steskniona jestem jak nie wiem cio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kobitki!! wpadlam tylko na chwilke (zreszta jak zawsze :0 ) pozdrawiam wszystkie moje kochane dolkowiczki. wracam do kraju 8 marca, ale tylko na 20 dni 😭 juz nie moge sie doczekac kiedy zobacze moja rodzinke i stare smieci ;) !!! mam nadzieje ze bede miec wiecej czasu zeby tutaj wpadac ;) na razicho papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kobitki!! wpadlam tylko na chwilke (zreszta jak zawsze :0 ) pozdrawiam wszystkie moje kochane dolkowiczki. wracam do kraju 8 marca, ale tylko na 20 dni 😭 juz nie moge sie doczekac kiedy zobacze moja rodzinke i stare smieci ;) !!! mam nadzieje ze bede miec wiecej czasu zeby tutaj wpadac ;) na razicho papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kobitki!! wpadlam tylko na chwilke (zreszta jak zawsze :0 ) pozdrawiam wszystkie moje kochane dolkowiczki. wracam do kraju 8 marca, ale tylko na 20 dni 😭 juz nie moge sie doczekac kiedy zobacze moja rodzinke i stare smieci ;) !!! mam nadzieje ze bede miec wiecej czasu zeby tutaj wpadac ;) na razicho papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta
Wioleta. Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaa
Buźka!!! miłego dnia!!! Wiletta!!! witaj!!! 🌻 PS-P="Ojciec pozwolił mi pojechać na ferie do Wojtka..na 10 dni :) bomba..hehe..juz wczoraj wiedziałąm,ze mi pozwoli...hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×