Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

ale sie spalilam...łuuu...normalnie w ten weekend bylismy w siemianach, niedaleko iławy. woda w jeziorkach ciepla jak zupa, normalnie cudnie sie plywało :) ani jednej chmurki, słonka było tyle, że ok 16 to juz nim rzygalam :D ekhem...dosc znaczy mialam. po obiadku rowerki, jazda po lasach, normalnie było tak cudownie, ze dziś rano jak wyjezdzaliśmy to mi sie autentycznie płakać chcialo :) i jedzonko wakacyjne :) rybki, fryty, hod_dozki, pizzuine :) piiiweczko :D eh cudnie, cudnie :) ale c tam jakies siemiany, jak leti se do paryża dąć poleciala :) eeeh...ta to ma cudnie! a teraz jest tak goraco w wawce na zewnętrznej, że mamy pozamykane okna w gabinecie, żeby gorące powietrze nie wlatywalo ....:) ma być 28* a jutro i w srode 30*...normalnie tragieeedia! a w siemianach w domu z tomusiem sobie siedzieliśmy no i nagle zebralo sie nam na amory :) i normalnie tu już cała akcje sie rozkręca, ja patrze....a tu dzieciaki sasiadów schowały sie w krzekach i nas podglądają....bo drzwi mielismy od domku uchylone, żeby był przeciag.....normalnie kaszana taka..emocje mi nieco sie ostudziły, ....tomusiowi tez....i w ogóle spalilismy po buraku a wstretne dzieciaki chichrały jak przechodzilismy....wr.... niby niech sie wstydzi ten kto widzi...ale i tak ....kiszla i tyle! miłego dnia dzieciaczki! cmok, cmok...😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti :) już niecierpliwością wyczekuję nowych wieści od Ciebie Ma-dzik jak ja bym chciała do siemian :D plaża, rowerek wodny, romantyczny spacer o zachodzie słońca nawet te dzieciaki-podglądaki bym zdzierżyła niestety :( ja pracuje i pracuję .... i nie wiem kiedy urlop :( dobrze, że chociaż w weekendy imprezuje :):):) miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zwierz tu się matce !!!! brrrrrrrrrrrrr ja jej w zaufaniu na gadulcu o mich metodach wychowawczych opowiadam - no wiecie - jak córka matce, bo starsza (mno prawie ;) ), bardzije doświadczona to może cos poradzi a ona co ???? !!!!!! od razu na ogóle obgaduje !!!! i jeszcze te teksty typi \"żeby wnusi nie rozpieściła\" phiii a po co jestem ;) a stringóff dalej nie ma .... no co za matka !!! 😠 madzik- jak mi brakowalo tu Twoich wpisów !!! 🌻 uśmiałam sie do łez z dzieci-podgladaczy :) :D :D ja też chcę nad morze !!!!! taka piękna pogoda a ja gniję w domu buuuuuuuuuuu u nas straaaszny upał .... do 15.00 nie ma mowy o wyjściu z mała w domu - potem bedę zmuszona bo odbieram dzis zdjęcia z chrzcin ... 300 zł zostawione u fotografa hmmmm :0 no ale nastepna taka okazja za 8 lat - na komunię małej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 witajcie :) miałam dzisiaj jakąś cieżką noc co chwilę budziłam się no i mam teraz tego efekty, chce mi się spać :):):) miłego, słodkiego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! 💤 dzień dobry słoneczka...:) alez niewyspana jestem :) normalnie w nocy taka duchota była, że lezalam na łóżeczku i łapałam powietrze jak karpik...jak o 2 w nocy stwierdziłam że ni cholery nie usnę poszłam do kuchni :) myslałam, że do lodowki wejdę żeby się ochłodzić....tomus niestety nie pozwolił umrzeć mi smiercia przez zamrożenie! wrzasnął na mnie że żarło się porozmraża i żebym wyciagnęła stopy z zamrażalnika i zamknała drzwiczki.....boszssze co za nieczuły drań! dzisiaj też jest obrzydliwie...normalnie upał taki że zaraz chyba wsadze łeb do umywalki :) oh, mam nadzieje że w weekend bedzie lalo i błyskało, huragany przyjdą, traby powietrzne beda pustoszyły drogę z W. do Wa-wy, a grad bedzie wielkosci strusiego jaja[ pliiiiiiiiiz] :) siostra kluska z gównojadkiem przyjeżdźa....normanie pytam sie: za jakie grzechy!?? co ja jej w zyciu zrobiłam, ze po tak meczącym tygodniu zwala mi sie z tym marudnym rozpieszczonym potworem na głowe.....boszszsze! widzisz i nie grzmisz!!! no ale dobra, niech jej będzie. moze się schlamy :) chociaż ja nie umiem sie upić kiedy nie mam dobrego towarzystwa...moge 2 litry wódy wypić i bedę trzeżwa jak swinia......eh...żyć mi sie odechciewa :) a elffik🌻 kochana, wiesz ze nasza matka to wredna rura😍! pamietaj. nic jej nigdy nie mów. zaraz rozgada wszystkim na około heheh :D dobra, spadówa :) mam robotki tyle, że normalnie łeb urywa! i hasta luego! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik 👄 siemana z rana :) to widzę, że nie tylko ja miałam be...noc niestety gości od czasu do czasu trzeba strawić, ja gościłam ostatnio koleżankę, a później mojej sistry syna, chwilowo jestem sama i odgruzowuje mieszkanie :):):) miłej pracki jak dwa Wacki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ,,siemana z rana,, ,,miłej pracki jak dwa wacki,, heh! :D a ja: adios amigos idos na piwos! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik prrrrr!!!! szalona, prrrrrrrr!!!! jak możesz iść na piwo jak ja pracuje :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sie melduję :D wypuścili mnie na przepustkę :) Teraz czekam na telefon i w przyszłym tygodniu wracam na rezonans. Jestem numer 3 w kolejce :) Pewnie, że szpitale są fajne ;) MAdziku Poznałam ludzi z problemami takimi jak moje, zaznajomiłam się z łabędzią rodziną, nawet opaleniznę złapałam na szpitalnej ławce, a o napojach wysokoprocentowych na oddziale szpitalnym nie napiszę ;) ... bo się wstydzę :P Na razie żyję dniem dzisiejszym, czyli niezwłocznie po przybyciu do domciu musiałam przeprowadzić terapię dla moich krzaków i kwiatków, bo zmarniały straaaasznie 😭 Właśnie u mnie jest 42stopnie :( To nie kit... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi 👄 Emi ❤️ jak dobrze, ze jesteś :D szkoda tylko, że wpadłaś na tak którtko ale może i lepiej szybko zrobisz co trzeba i powrócisz do nas na zawsze :D:D:D:D ma-dzik 👄 pozazdrościłam Ci i też wczoraj udałam się na piwko :) ale, że pojechałam autkiem to tyko karmi wypiłam 😠 ale lepsze takie niż żadne i wiecie co -> to karmi kawowe jest naet całkiem dobre :) miłego dzionka dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili.....karmi? ble! bierz przyklad z emi, której nawet szpital nie złamał i tam równiez mimo niebezpiecvzeństwa, że ja wywalą spozywała napoje wyskokowe....a jak wszem i wobec wiadomo karmi takim napojem wyskokowym nie jest. to hańba dla piwa😍 że karmi tez się piwem😍 nazywa :) no ja piweczka😍 mocno zmrozone skonsumowałam dwa. jedno dla kluska kupiłam, ale ponieważ klusek ma ważniejsze sprawy niż siedzenie w domku z ukochana i picie z nią wybornego żywca😍 z sokiem malinowym, nie pozostało mi nic innego niż wyżłopać drugie piwko😍, piwko 😍 kluska :) a poniewaz pogoda jest zobójcza, nic nie jadłam bo w upał jesc się nie chce no to finał był taki że zważyłam się odrobinkę i zasnęłam na chłodnej podłodze w kuchni.....:) klusek wrócił niewiadomo skąd o 22;30, pozbierał moje rozpłaszczone cielsko z posadzki i wrzucił do wanny :) no i tak....ale pokozaczyłam :D :D :D eh! miłego dzionka życzy biedronka! :D :D :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik ale jak tu piwo pić i samochodem jechać :0 ale za to dzisiaj to nadrobię wprawdzie nie wypiję piweczka ale za to niejednego drineczka ....miłego dzionka życzy stonka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili moja miła mili :) jak na piveczko😍 jedziesz autko zostaw w domku :) wtedy mozesz wypić cysterne piveczka 😍 zamówić taxe i nie ma problemu :D jak pan taxidrajwer bedzie miły to jeszcze zaniesie cie na własnych pleckach pod drzwi i zadzwoni żeby twój luby mógł cie zgarnąć do środka :D....za noge np cię wciagnie....hehehe! :D miłego piweczka życzy magdeczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak można ale z tym piwem to wyszło tak od i nagle jak była u koleżanki to ona wpadła na taki pomysł a zanim bym samochód odstawiła, a nie miałam ochoty dzisiaj z rana jechać autobusem po autko :):):) dziękuje ma-dzik za życzonka jak na razie trzeźwa stonka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...przeklęte samochody...sa jak brak higieny.....zabijają spontanicznośc :D wczoraj z klusekim sie toche boczyliśmy na siebie, bo mimo że odrobinke wstawiona byłam, to pamietam o której drań wrócił. dzisiaj zeby zobaczył jak bardzo mi przykro nie chciałam żeby mnie odwiózł do pracy. tak godzine temu jak zadzwonił, w sumie złośc już mi przeszła :) no i jeszcze zaproponował, że może mi kanapeczki podrzuci do pracki, bo nie zdazyłam zrobić....więc ja hmmm z miła chęcia skorzystałam z oferty. i juz myslach widziałam tą piętrowa kanapkę z wedlinką, zółtym serem, majonezem, sałatą, pomidorkiem. ogórkiem i sosem czosnkowym :D wiecie co mi kluseczek przywiózł........trzy, suche kromki razowego chleba i poł pomidora..........powiedział że spieszył się i nie mógł niczego w lodowce zmaleźć...taaaaa.tak trudno zauwazyć sojący jak wół na środkowej półce w lodówce pół kilogramowy kawał schabu pieczoengo.......................................ze sliwką... smacznego II śniadanka życzy kolezanka - szklanka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaczne śniadanko spożyłam mniam :):):):) a miałam chlebek młodości, biały serek z ziołami, paprykę i rzodkiewkę -> mniam :D:D:D a na obiad mam wczoraj zakupiony kalafior :):) (między innymi oczywiście) smacznego chleba suchego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik wiesz przemyślałam to żal mi się Ciebie zrobiło jak chcesz przyjedź do mnie na śniadanko :) ....pomysłowa koleżnka co nie jadła dzisiaj bananka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki mili wanili, wiedziałam, ze mozna na ciebie liczyć.....skonsumowałam krome z pomidorem i mi lepiej....w tajemnicy powiem, ze na fasolówke sie zaraz wybieram :D pyszna fasolowa zupka :) = głośna...wyjąca.. pupka! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolowa bardzo zdrowa po niej niezłe jest prykanie bardzo fajne pupci granie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rech rech rechhhhhrrrr kłiiiiihrrrrrrr!! boskie :) zjadłam własnie. na razie jest wszystko dobrze. ale jak mi sie przytrafi w autobusie i zepsuje....atmosferę....? boszssze znowu zablokuja śródmieście bo zadzwonia na police i powiedza że ktos broń biologiczna rozpylił nad stolicą....boszssze...ciezkie zycie fasolówkowego żercy....:D pyszna była fasolowa lepsza niz smażona krowa!! zjem se jeszcze kapusniaczek żeby życie miało smaczek! a na koniec jajo twarde dźem sliwkowy i musztardę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi,hi,hi :) ale się uśmiałam lepsza niż smażona krowa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szanowne rozleniwione towarzycho :) ...gdzie Wy balujecie jak Was tu nie ma ???? ->>>>> takim to dobrze mogą się urlopować ja niestety muszę pracować :0 ...na szczęście dzisiaj piątunio :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek! tu boberek......... mam dzisiaj doła. buuu.... siostra kluska do nas przyjeżdża....normalnie znowu mnie wkurwia. przez nia znowu sie z tomkiem pociełam...a tyle miesięcy była sielanka....podarowała nam chlebak...supper. potem ręczniki - okropne, ale supper. potem pościel. okrapna ale dzięki...2 koce...w oblesnych sraczkowatych kolorach....cudnie. zasłonkę do sypialni...no wpaniale i właśnie dzis rano klusek mi mówi że dywan gdzieć tam nam kupiła i może jeszcze kape na łóżko....chlip...więc powiedziałam, żeby podziękował siostrze ale sama wybiorę co mi sie bedzie podobało!!! w końcu do cholery chyba ja tem mieszkam i mam prawo, zdecydowac co będzie w moim domu!!! no a klusek głupi cham, mówi że to ja jestem pozbawiona taktu! no żart jakis kurwa chyba! ja!??? to ta zdzira ie spytała czy chcemy, czy taki się bedzie podobał......eh! nie chce mi się o tym gadać...a ten fiutek jeszcze jej strone trzyma!! pedał! kurwa edyp sie znalazł!! a ta rura też nie lepsza, znalazł w bracie ojca dla syna!!! oki :D koniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik jak przyjedzie gumowym młoteczkiem dasz jej w główeczkę i zawiniesz w ten (zapewne okropny) dywan ...ja ja nie cierpię jak mnie ktoś na siłę \"cudownymi\" podarkami uszczęśliwia, bo później nie wiadomo co z nimi zrobić chociaż moja rodzinka już się nauczyła, że jak chcą coś dac to najlepiej kasę alo moja mama jak mi coś kupuję to coś takiego żeby w razie czego mogło się jej przydać, ja przyjeźdżam oglądam i szczerze mówię, zabieram bo cacy albo nie to nie w moim typie i jest oki-doki ...a ta siostra Twojego Tomka to naprawdę ciężki przypadek 😠 sama z chęcią bym ją przywiązała na słupa w samym środku mrowiska -> hi,hi,hi..... miłego, jak tęcza kolorowego dnia życzy poranna rosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh mili mówi ci. ona jest po prostu nieswiadoma tego, że my a raczej wyszło teraz że ja, wcale nie chcemy zeby nas zaopatrywała w rózna rzeczy. ja rozumiem ze chce nam pomóc itd jest mi bardzo milo ze tak intensywnie o nas mysli...a raczej o braciszku, bo przeciez nie o mnie....ale ludzie! niech chociaz spyta! a tomek oczywiscie nic jej nie powie, bo nie chce jej robic przykrosci, ale magazyn z brzydkimi, nieprzydatnymi rzeczami to może robic z naszego mieszkania!? doszłam do wniosku, że to nie wina tej naiwniaczki tylko tomasza, bo nie umie być jak człowiek po prostu szczery........... no a poza tym to juz 3 dzień na diecie jestem....fakt troche oszukanej bo wczoraj dwa plastry smazonego boczku zjadłam.......ale co tam! miłego piątunia bądzią zdrowa milunia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik dieta i siostra Tomka -> dwie potworności bo ja tam jak mnie coś wkurza to jem jak szalona ale Tobie życzę wytrwałości i jak najmniej takich be... gości ....pełnego radości i miłości weekendunia życzy Tobie i wszystkim innym dołkowiczą milunia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja rymować nie umiem :( Właśnie dostałam telefon, że jutro o 9,30 mam stawić się znowu na oddziale i będę miała około 10 rezonans :) Z tego wrażenia to podwójne widzenie mi się nasiliło :O Jeeeeeeeeezzzzzzzzzzzuuuuuuuu moja matka cały czas raczy mnie przeróżnymi duperelami. I nie mogę w żaden sposób do niej dotrzeć, że mi to nie potrzebne, albo nie podoba się. Zawsze mówi: jak ci nie będzie się podobało to wyrzuć do śmietnika :O Tysiące razy jej powtarzałam, żeby dawała mi kasę to przynajmniej kupiłabym sobie coś co mi się podoba... A ona ma to gdzieś :O Znowu ponoć wysłała paczkę,a w niej... mogę się domyślać. Pewnie ubrania w rozmiarze 14, 16, a ja noszę 8,10. I zawsze ma pretensję, że nie cieszę się z ubrań, które mi kupuje... :O Szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa i jeszcze mi się przypomniało: Emi nigdzie nie napisała, że spożywała w nadmiarze napoje wyskokowe :P i że przedawkowała O, nie!!! ja protestuję !!! 😠 A karmi kawowe jest THE BEST :D i jak je zwał tak zwał może nawet być denaturatem i tak bedzie pyszne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi serce Ty moje ❤️ trzymam za Ciebie kciuki 👄 i wypije za Twoje zdrówko jutro jednego głębszego ...a wczoraj piłam dzin z tonicem :):):):) ldem i cytrynką :):):)nie ma to jak początkujący alkoholizm :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×