Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Witajcie :) w końcu mam neta :) bo w zeszłym tygodniu byłam odcięta od świata na maksa 😠 ale się za Wami stęskniłam elfficzku gratulejszyn :):): ...babaeczki jak sie Was czyta to aż człowiekowi ciepło na sercu się robi, ...nawet nie wiecie jak ja mam teraz be.... przed domem: big wykop mini kładka, i ponad kilometr gliniano-błotnistej drogi za nim dotrę do samochodu, wymieniaja rury od wody, później zrobią kanalizę, a na końcu drogę, oby jak najprędzej dzisiaj do samochodu dotarłam tak uświniona jak królowa z błotnistych dolin 😠 .....spadam popatrzeć na biurkowe papierzyska później jeszcze wpadnę -> buźka ....ale dobrze tym które wyjeżdżają :):):) poleniuchować :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę ja się zjawiłam -> wszystkich wystraszyłam, gdzie jesteście babulce i Ty Robalu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) mili 🌻 dobrze, ze znowu jesteś :) wyobraźcie sobie, ze kupiłam sobie sukienkę na chrzest !!! wno w szoku ejstem - 2 wyjście w tym celu do miasta a ja juz mam ubranie :P biała w duże rózowo-czarne kwiaty, z kremowym mini zakietem na 1 guzik :) długość kiecki - ciut za kolana (albo do kolan?:0 ) Tylko materiał taki dziwny ... mój tata stwierdził, że z pl;astiku ;) :P kosztowała 195 zł ... troszq duzo jak dla mnie, ale 2 komplet, który mi się podobał był za 500 zł (200 zl spódnica, 300 marynerka = nie wchodzę więcej do tego sklepu hihi) więc kupiłam w sumie taniochę :) a Amleka ma zamówioną kieckę u krawcowej ... neiźle sie zaczyna - lediwe 0,5 roczq skończyła a juz się po krawcowych rozbija :P szyję jej jedną sukieneczkę 2 okazje - jej chrzest i wesele brata :) więc mimo wielgachnej ceny za miniaturową sukieneczkę (120 zł) nie wychodzi tak źle :) W związku z połączeniem ubiorowo tych imprez moja mała będzie chrzczona w ubranku dość nietypowym - różowym :) ale co tam - ja sama 26 lat temu byłam chrzczona w błękitnej kiecce :) trzeba łamać stereotypy :) Aha - do sukienusi szyją również kapelusz i opaskę - na zmianę :) Amelcia bedzie wygladała jak mała księżniczka !!1 :) muszę jeszcze coś dla siebie znaleźć na brata wesele .. z tym będzie gorzej, bo nie podoba mi sie nic co widziałam - wszystko takie oklepane i na jedno kopyto ....nie chciałabym mieć kiecki jak połowa gości :P zastanawiams ie nad uszyciem, ale nie mam żadnej koncepcjisukienki wiec z cyzm pójde do krawcowej ??? no i chyba to wyszłoby drożej :( no proszę - i wyszedł mi tasiemiec tylko o ubiorze :P ale musicie mi wybaczyć :) dsodam tylko, że mój braciszek wrócił wcozraj z rejsu:) ale jeszcze go nie widziałam ... czekam z niecierpliwością na odwiedziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia, tylko przypadkiem nie znikaj znowu na dluzej, bo smutno bez Ciebie. Emi rzeczywiscie piekny ten Twoj ogrod, ale wlascicielka tez piekna i mloda. Elffik oczywiscie czekamy na zdjecie Amelki i Twoje w tym nowych strojach. A gdzie ostatnio sie podziewa Sylvi juz dawno nie zagladala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znikam :) no chyba, że porwie mnie jakaś niemoc lub mi neta odetną ...witam Was miłe kobitki do krawcowej to i ja muszę się wybrać :) w celu przeróbki mojej spódnicy od garsonki :) a za chwilę wyślę Wak zdjęcia z weseliska mojej koleżanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 for allllll Ja to do krawcowej nie chodzę, bo wszystko moge sobie kupić ;) Kiedyś, ...tzn 25 kg temu.... miałam z tym nielada problem :P Ostatnio siostra z ciotką tak mnie ubrały, że musiałam ukraść od lubego część jego półek ;) Dziś w końcu odbieram moje autko. w końcu!!! A to pan mechanik musiał coś poprawić, a to posprzątać, a to wypolerować... i tak od soboty :O Moja lista spraw do załatwienia jest tak długa... :O No, ale w końcu wszystko pozałatwiam :D A od 20 idę na urlop :D na całe 2,5 miesiąca :D Szkoda, że będę musiała zaliczyć ten okropny szpital, ale przeżyję ;) Przez weekend będę słomianą wdową, bo mój luby jedzie po samochód do Niemiec. Mam zamiar odwiedzić koleżanki i dziadków i odpocząć od tego wszystkiego. Małego też się pozbywam do tatusia, więc będę w końcu wolna i niezależna autobusowo :D Na razie 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi :) mówię Ci fajnie byc niezależną i wolna byle nie trwało to wieki ;) tak na weekend to w sam raz ..oj zazdroszczę Ci tego długiego urlopu, zazdroszczę :):) ...buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🖐️ Hej Milunia 🖐️ Fajnie ze jesteś znów :) dzięki za fotki :) Jak sie pogoda nie poprawi,będę mieć doła,buuuuu.....😭 Nie ma chyba bardziej uzależnionej od pogody niz ja :P Nie cierpię wiatru i deszczu,albo upał,albo śnieg :) Piszecie ze nie chodzicie do krawcowej........ja też nie chodzę bo.....sama nią jestem :) Umiem szyć i dużo rzeczy sobie szyję--jak ma czas i chęć :)Planuję właśnie szycie sukienki,mam formę z Burdy i szukam fajnego materiału :) Buziaczki kochane 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo ale Ty jesteś ekstra babeczka, taka kobieca i urocza :) ...fajnie, że sama potrafisz sobie szyć ja niestety taka zdolna nie jestem ludziska kiedy w końcu będzie ciepło dzisiaj wprawdzie świeci słonko ale jest zimno jak cholercia przez tę zimnice coś chyba zachyna mi się jakaś grypka bo łepek boli, w nosie kręci i gardło zaciska.... a może przejdzie bokiem .....-> oby ..... miłego czwarteczku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udanego Czwartku🌻 I Sporo Słoneczka I Usmiechu;) Miluniu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Robal dzięki :):):) i niech ten dzień będzie również dla Ciebie udany :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje i powiem ze przydaja mnie sie dzis ogromnie czyjesc przygniecione kciuki o godz.11 mam sprawe w sadzie mam nadzieje ze potoczy sie po mojej mysli....jesli nie to zobaczymy sie na planie nowego filmu \"Robal Reaktywacja 2016\" hehehe oczywiscie zartuje heh to nie jest sprawa karna wiec tak zle nie bedzie;) Niniejszym Pozdrawiam Wszystkie Nowe Panie no i oczywiscie te zaprawione w kopaniu dołków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...........a zapomniałam Wam powiedzieć, że ja teraz również fizzi jestem :):):) Inguś ;) + 👄 Gabi witam i o uśmiech proszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizzi czyli milunia
Robal już po sprawie -> bo cieżko sie pisze z zaciśniętymi kciukami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, padnięta jestem - miałam dziś drugi pisemny egz., przede mną jeszcze 2 ustne ... :0 Kiedy ta sesja się skończy ... ??? Inguś, tak, my kobety jesteśmy bardziej na wszystko wrażliwe. Jeśli chodzi o nas, to wszystko już w porządku, chyba muszę być bardziej cierpliwa ;) Ale bedziemy się trochę częściej widywać, bo zaczynamy chodzić na kolejny kurs ..... ale nie myślcie sobie :P to kurs tańca :D Mam nadzieję, że bedzie miło :) Emi, ja do lekarza idę jutro :0 Elffciu, jesteś WIELKA, jeszcze raz gratuluję, zdolniacha z Ciebie :D Pogoda usypia, ziewam, zasypiam ..... 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za kciuki🌻 jest oki dostałem tylko 7 latek to troche wiecej od rywina wiec hm zartuje oczywiscie jestem zadowolony z werdyktu jakze zawisłego sadu;P oni sa najlepsi w sadzie RP sprawiedliwosci nie znajdziem mowie to w pełni swiadom swych wypowiedzianych słow!!!!!!!!!ale niech im ziemia lekka bedzie mysle ze kiedys odpokutuja za swe chaniebne i złe czyny!!!!! Wam natomiast Drogie Panie zycze miłego wekendu i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalq, takie sprawy sądowe i sądowo-podobne nie są przyjemne. Ja miałam raz tylko do czynienia z policją ( po wypadku ) i to raczej nic miłego, oczywiście to zależy od ludzie, ale już sama instytucja .... brrrrrr.... :0 Dzień dobry Wszystkim !!! Dziś mam taki zakręcony dzień, że trzy razy musze jechać do miasta ! I pomyśleć ile czasu zmarnuję na drogę !! Niestety jeżdżę autobusem, więc trzeba iść na przystanek, potem liczyć na miłosierdzie kierowcy ( że może szybciej jednak pojedzie ) i z kolejnego przystanku dojść do mojego celu ;) Ufff........ :0 Cleo, Inguś, jak u Was z deszczem ?? Bo wczoraj zapowiadali ulewy w woj. świętokrz., małop. i podkarp. U mnie jakichś niesamowitych ulew nie było, ale mocno pada już przez całą noc i nie chce przestać !!!! :( GDZIE to LATO >>>>>>>>>>>> ????? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj poranne ptaszki :) jak to miło, że się w końcu słońce pojawiło ...miłego dzionka dziewczyny uszy do góry sesja już lada dzień się zakończy :) Robal dabrze, że Cię nie zamnkęli bo fajny gość z Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia, masz słońce, ale Ci zazdroszcze, nie żartuj, wiec może jeszcze jest iskierka nadziei, że bedzie jeszcze cieple lato. U mnie brr.... zimno jak diabli, na szczęście ulew nie bylo, ale pogoda typowo jesienna. Milunia, to dobrze, że Ty to też Fazzy, bo juz sie wystrachalam, ze Cie mominelam wczoraj i sie nie przyuwitalam. Leti kurs tańca, super. Robal, tak sprawiedliwoscie, to sie u nas w sadzie nie znajdzie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga tak to ja tylko nie fazzy, a fizzi ale to taki mini szczególik ....ja też bym chciała na kurs tańca wczoraj kolega zaproponował mi, że mnie nauczy pływać bo ja tak średnio potrafię, no może bardziej nie niż tak :) ale jakoś tak głupio by mi było żeby on mnie uczył -> hhhmmmm a może się namyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..no nie przesadzajmy..z tymi sądami nie jest aż tak źle. Z nasza policją też. Zresztą,bardzo dużo zależy od adwokata..a jak od adwokata to i od kasy..bo ci najlepsi niestety bardzo się cenia. Koniec roku..nie wyszlo najgorzej..ale tez nie najlepiej..raczej gorzej :P bosiuu...jaka ja mam popoeprzona szkole..drugiej takiej nie znajdzesz! milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, ale juz niedlugo masz wakacje, ale Ci zazdroszczę. Milunia, własnie nie pamietałam czy fazzy, czy fizzi, także żle trafiłam, Milunia, jest prościej. Ale mi sie nic nie chce, juz chcę do domu iść, a tutaj jeszcze ponad 5 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka :) widzę, że już jedną nogą jesteś na wakacjach, a masz jakieś plany :) Inguś wiem coś o tych 5 godz. bo mi też prawie 5 zostało :0 a to nie mało, pobiegłabym już do domeczku, posprzątała, sałatkę zrobiła, ...no bo dzisiaj mojego lubego kuzyn z narzeczona przybywa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie to słońce ? U mnie L E J E :( Po powrocie zjadłam kanapki, teraz będę pomagała robić pierogi ... mniam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewuchy🌻Udanego dnia no i sporo słoneczka,ktorego i mnie juz zaczyna brakowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie calutki dzień leje........😭 Jest ciemno,zimno,mokro,buuu....wcinam czekoladę kokosową na doła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia. Dawno mnie nie było, ale jakoś tak wyszło :P Zabieganam ostatnio przez tą pracę, jak wróce to już mi się nic nie chce. czasu brak. Ciesze się że u was w miare dobrze wszystko. EMI dziekuje za zdjecia, bardzo to była miła niespodzianka. Miluniu- a gdzie dla mnie zdjęcia ze slubu koleżanki? Leti- wakacje tuż tuż :) Elficzku-gratulacje za egzamin Robalku-dobrze ze sprawa zakończyła się dobrze dla Ciebie (mam nadzieje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×