Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Malutka trzymaj się - będzie dobrze :):):) Milunia musimy podtrzymywać życie tego topiku :D Ja się p o w o l i wygrzebuje z choroby ..... Tęsknię za lubym ❤️ Jutro jestem cały dzień w domu, bo piątek to znów cały dzień poza nim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti 👄 tak my sierotki marynie musimy dbać o nasz topik :) ...tęsknota też ma swoje pozytywne aspekty :D -> przynajmniej jak tęsknisz to wiesz, że bez tej osoby żyć nie możesz :) MIŁEGO DNIA 👄 ....mój nos ponownie zapchał się 😠 -> a wczoraj myślałam, że juz szczęśliwie ozdrowiałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień🖐️dobry :D Od rana świeci takie śliczne słońce ....aż chce sie żyć :) Siedzę dziś w domu, wygrzewam się :) Milu, na te nasze choróbska ..... po naparsteczku :D:D:D Nasze zdrowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti :) to zdrówko!!!!! słonko faktycznie świeci zaje-fajnie :D jest odlotowa pogoda, tylko dlaczego ja muszę gnić w pracy i to na dodatek chora :O z tej choroby to nawet z żadą koleżanką od dawien dawna się nie widziałam....😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie, już dawno tak nie było !!!! :):):) Wczoraj wykupiłam sobie jeszcze godziny jazdy pod koniec listopada ( przed egz.). Żeby poćwiczyć \"przed\" :) Dziś długo spałam, ale się nie wyspałam ... miałam koszmary, śniły mi się różne rzeczy ... Pewnie to przez sytuację w domu ....ech.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj spałam jak niemowle :) zaś wczoraj wieczorem myślałam, że coś mnie trafi, nie było wody 😠 włączyli ją po 22, a że bylo słabe ciśnienie to dopiero po 23 mogłam cokolwiek zrobić (np. pozmywać) i umyć się, w rezultacie poszłam spać z mokrą głową i może dlatego dzisiaj mi gorzej (bo wczoraj już o wiele lepiej się czułam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są takie słowa pewnej piosenki: \"To co jest piękne nigdy mi się nie śni W mojej głowie zawsze dziwne myśli Siedzę w nocy przy herbacie i muzyce Pewnie zaraz tą atmosferą się nasycę\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milu, też chciałam znaleźć coś pieknego o snach ...... a w trakcie szukania odnalazłam wiersz o jesieni, tęsknocie i miłości ..................... ❤️ Maria Pawlikowska-Jasnorzewska \"Jesienne niebo\" Jesienne niebo Jesienne niebo słodkie, pełne łaski, spowite w szal kaukaski, przez drzew bezlistnych rozszczepione pędzle przeciąga różową frędzlę. I ku nadziei mej podchodzi z bliska, słodyczą mnie uciska i na tęsknocie mej opiera dłonie - pachną ostatnie lewkonie. - Jesienne niebo słodkie, pełne łaski, zwija swój szal kaukaski - a odrzuciwszy go, staje bez ruchu z cekinem złotym w uchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dzieńdoberek 🖐️ Jestem dziś wcześnie, a potem znikam na cały dzionek ;) Oby szybko zleciał, bo wieczorem wreszcie wraca moje Kochanie 🌻 Mam wrażenie, że bedzie dziś trochę ciepło, podobnie jak wczoraj, mam też nadzieję na słonko :) Jest jeszcze lekki mrok, a nad horyzontem kolory różu i fioletu .... Romantycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miludla Ciebie specjalnie piosenka Basi Trzetrzelewskiej :) Dzieñ siê budzi w kolorze s³oñca W otwartych oczach ludzi W ulicach a¿ do koñca W poblad³ych nagle gwiazdach hej W rosn¹cym gwarze miasta hej Dzieñ siê budzi dzieñ ju¿ wstaje Zegary dzwoni¹ Sk³óconym ludzkim myœlom Sk³óconym ludzkim d³oniom W rosn¹cym t³umie ludzi hej Dzieñ wstaje dzieñ siê budzi hej Dzieñ siê budzi W niebie i w syren krzyku W go³êbiach na chodniku W gor¹cym znów chlebie W marzeniach które w nocy Przynosz¹ nam ch³opcy Dziewczyny nios¹ na dó³ Dzieñ siê budzi ze snu Dzieñ siê budzi w kolorze s³oñca W otwartych oczach ludzi W ulicach a¿ do koñca Jak swój pomiêdzy swemi hej Dzieñ budzi siê na ziemi hej Dzieñ siê budzi dzieñ ju¿ wstaje Otwiera domy Zabiera siê do pracy jak stary nasz znajomy Czy zd¹¿y tak jak wczoraj hej Ze wszystkim do wieczora hej Przepraszam, że nie ma polskich znaków, ale nie znalazłam tego tekstu na żadnej polskiej stronie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milunoia
Leti :) dzięki od razu mi przyjemniej na duszy 👄 słowa piosenki są na prawdę optymistyczne :) ja też dzisiaj wcześnie wstałam i jestem w pracy od 7 także mój weekend już niedługo się zaczenie :) Leti udanego dnia, a zwłaszcza jego schyłku i dużo miłości i namiętności z lubym ❤️ dla wszystkich 👄 bo wiem, że na pewno ktoś tu wpadnie w łikendasa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milu, luby wrócił ... wreszcie .. nareszcie :D ❤️ i jest pięknie :) Gdybym nie patrzyła w kalendarz, dzisiejszy dzień mogłabym nazwać wiosennym :) Jest cieplutko, słonecznie, bez żadnej chmurki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti :) ❤️ faktycznie weekend był wiosenny i cudny mimo to spędziłam go w domu (pomijając fakt niedzielnego, porannego spaceru z psem w parku) niestety dzisiaj już nie ma słonka :( ale nadal jest ciepło :) mi w końcu lepiej (tzn. przeziębienie jakby ustąpiło, tylko nie wiadomo czy znowu się nie pojawi ;) ) pozdrowionka dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milu, chyba faktycznie zostałysmy tu same :( Pozdrawiam Cię cieplutko !!!! 👄 Dziś siedzę w domu, popracowalismy trochę z lubym na budowie, teraz pojechał do pracy. Zjadłam obiadek i .......... teraz nic mi się nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie pada i jest zimno :( ...może ktoś oprócz nas zjawi się tu, może pewnego dnia ;) pozdrawiam i smacznego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo się zjawia,wita serdecznie i całuje urocze pyszczki 😘 No ostatnio mamy listopadową wiosnę ;) tak przyjemnie,prawda? Byle za to potem nie było zimy do kwietnia....ale nie kraczę ;) MNie ciągle tryzma kaszel :O ja tak zawsze mam....musze dbać bardzo o gadło bo jak tylko zacznie mnie kaszleć,to wiadomo ze miesiąc nie pomoże....a teraz to już prawie 2 mnie kaszle :( Moze do konca roku ustąpi :P serdecznie Was pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo :P w końcu pojawiłaś się ❤️ masz chodzić w szaliku i codziennie pić mleko z miodem a jak nie mleko to chociaż herbatkę z midem i cytryną, a i żadnych lodów ;) 👄 ...a u mnie od wczoraj pada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napiszę jak rozciągniecie mo dobę :O :P na nic czasu nie mam 😭 same kłopoty mam 😭 ot... tak sobie żyję ;) buuuuziakiiii i zdddrooowiaaaaaa duuuuużoooooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) 🖐️ co tam? odetkane :)? :P u mnie cudna pogoda :) z 10 stopni ciepełka,,cudnie zachmurzone niebiosa, szarawo, dżdżyście, bezwietrznie, no po prostu jesienna sielanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik kope lat!!!! 👄 :) u mnie w końcu przestało lać rano była przepotworna mgła, teraz świeci słonko, a ja umieram 😠 mam comiesięczny zestaw dolegliwości ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeh do domku czas się zwijac :) kope lat kope lat... dół mnie złapał wiecie i od razu tu se przyszłam sie pocieszyć :) dól mnie złapał, bo w ten weekend przyjezdxa siostrezniec T.....[ma mdłości][jest zielona] jestem taaaaaaaaaaka zmeczona....pospałabym troszeczke...a tu gó....rz dupę bedzie zawracał....nie to zebym dzieci nie lubiła....ale wieci,e między dzieckiem a materialnym niewdzięcznym wyłudzaczem-antychrystem jest zasadnicza róznica :) nie wiem ale wydaje mi sie ze chodzi o matkę.....jak go wychowuje a raczej jak mu ustepuje......i podjudza do niektórych zachowań...yyyh dobra dobra stara spiewka, ide k doma! na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik :) ten gó....rz w sobotę to za karę :P za to, że tak rzadko wpadasz na forum :P jak poprawisz się i będziesz częściej nas odwiedzała i dużo pisała to kto wie może na dłużej pozbędziesz się g..... :D:D:D póki co musisz swoje odcierpieć :P ps......ubierz się ciplusio i myj okna to może to małe g.... wiatrzysko wymieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do domu to ja się zacznę zwijać przed 16 póki co muszę snuć się po necie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koralikowa
Mam dziś doła. Jestem debil. Przez kilka tygodni przygotowywałam się do olimpiady z historii, a dzisiaj ją zawaliłam z góry na dół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralikowa! nic sie ni eprzejmj! ja tez jestem debil :) w każdej dziedzinie. i co...pfy! a mi to rybka! za to nie zabijaja. moze nie doceniaja ale życia przez to nie stracisz. mili!!!😠 wiedziałam, że to twoja sprawka z tym g!!! yyyh! obecuje poprawę, bo nie chce więcj takich kar. a okien nie umyje i tak! strajkuje od zeszłej jesieni i powiedziałam ze okien do cholery jasnej to ja myc nie będę!! i juz!! :) pozdrawiam ide odgrzać pyzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×