Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

czesc Leticia co tam slychac?? ide dzisiaj po odbior sukni i obraczek i musze sobie kupic jakas szalowa bielizne...hihi a i przypomnialo mi sie musze jeszcze zamowic bukiecik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pieknie,,,tęsknie za wiosna , wypatruje jej...i jej nigdzie nie widze:( bo za oknem pada snieg:(a poza tym jakos tak smutno:(przez ostatni czas sie tyle działo a teraz cisza... własnie dzisiaj sprzedaje swoje nie doszłe ślubne obrączki, i jakoś tak mi przykro czy cos w tym stylu:(, czy ktoś wie co mi jest i jak sobie z tym radzić?? buuuuu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani > 👄 cudownie ... już jesteś coraz bliżej ;) zaszalej - to musi być coś wyjątkowego - na ten bardzo specjalny dzionek ... a jaki kolorek ... ? Ja też ostatnio mam ochotę coś w tym temacie zaszaleć , ale czekam na przypływ jakiejś kaski ... no zobaczymy ... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
pozdrowionka dla wszytkich - szkoda, że za oknem jest taka brzydka pogoda i nie ma słonka :-(( słonko zawsze mnie obtymistycznie nastraja ale cóż może jakoś pzreżyje ten dzisiejszy pochmurny dzień. Kto wie kiedy będzie słońce??? a może jak wszyscy razem się uśmiechniemy to ono zaszczyci nas swoją obecnością :-))) Kto jest za!!! :)) m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivaldi >> mocno ściskamy 👄 wypatruj tej wiosny ( nie poddawaj się ) ona wkrótce przyjdzie i będziemy się cieszyć kwiatuszkami i zielenią ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
pozdrowionka i miłego dzionka, uszy do góry :-)) nawet jeśli nie macie powodu to się jak najczęściej uśmiechajcie: uśmiech wysłany powraca i wtedy wszystko wydaje się lepsze :-)) i zaczyna być miło :-)) spróbujcie się trochę pouśmiechać :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dolkowicze. dzis lekarz zadecyduje czy mama pojdzie jednak do szpitala czy nie. z jedej strony dobrze byloby zeby polezala troche w szpitalu, ale z 2 chcialabym zeby zostala w domu ..... sama nie wiem. ingus ty kurcze sie kuruj, ciotka mojego M przeziebila grype i umarla :0, jak widzisz lepiej nie ryzykowac swoim zdrowiem. dalabym Ci 👄 w czolko ale pewnie pradkujesz wiec dzis tylko 🌼. karaami pamietaj ze nigdy nie bedzie rozowo (u mnie teraz tez sa ciche dni ;) ). nie smutaj sie, wszystko bedzie dobrze....:D karaami czy ja oczym nie wiem? ty wychodzisz za maz?????? wow gratuluje kochana ;) elfficzku tulimy, tulimy. robalku fajnie ze juz syn bedzie w domu. teraz pewnie humorek bedziesz miec lepszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
jak to jest czasmi tutaj wpadnę i coś napiszę, a tu moje bazgrołki się nie ukazują :-(( dzisiaj byłam 2 razy i nic. Co robię nie tak? POMOCY!!! już mni to wnerwia :-(( buziaczki i całuski dla wszystkich :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
jak to jest czasmi tutaj wpadnę i coś napiszę, a tu moje bazgrołki się nie ukazują :-(( dzisiaj byłam 2 razy i nic. Co robię nie tak? POMOCY!!! już mni to wnerwia :-(( buziaczki i całuski dla wszystkich :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
jak to jest czasmi tutaj wpadnę i coś napiszę, a tu moje bazgrołki się nie ukazują :-(( dzisiaj byłam 2 razy i nic. Co robię nie tak? POMOCY!!! już mni to wnerwia :-(( buziaczki i całuski dla wszystkich :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
co jest: raz topik jest raz go nie ma, ja wciąż piszę, a nic się nie ukazuje, zaraz mnie chyba coś trafi :-)) a czy u Was wszystko git :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
i co i nic. Nic nie ma z tego co napisałam :-(( gdzie to się podziało, co się dzieje :-(( to już moja ostatnia próba na dzień dzisiejszy w tym niku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia > jeśli nie widzisz strony to do ostatniej liczby w linku na górze dodajesz 30 :) np obecna strona to 5250 !!! pozdrawiam :) a słonko ... no właśnie , gdzie ono jest ....???????? :0............ Taniuszka >> cześc cześc 🌻 mam nadzieję , że z mamą będzie wszystko dobrze :) i że znajdziecie jakieś dobre rozwiązanie , najważniejsze , żeby mama była zdrowa :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie madusia! 😘 wszystko fajnie tylko wiecie ta praca jaga! wredne rurzysko! z tomem ok, ale mogłoby byc lepiej. ta pieprzona pilka nozna bedzie powodem powolnego rozkładu mojego pieknego zwiazku!!!! i po co do cholery jasnej , gdy sie zobaczyło mecz ogladać jeszcze jego pól godzinny skrót!!!!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
udało się :))) dzieki !!!! dziękuję niezmiernie Letici :)) jesteś fajna, że mi pomoglaś teraz już wiem ;-))) Buziaczki dla wszystkich kobitek w policzek i dla panów w czółko :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa siedzi naprzeciwko, glut jej z nosa wisi, silina cieknie jej z kącika otwartej gębuli, wilekie oczy z tepym wyrazem jej łzawią, wpychając watę w ucho beznamiętnie wlepia sie w ekran monitora...wyglada jak by zapomniała, co przed chwilka robiła. GRYPA.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smarka, flika, kicha, chrycha, kaszle, chrząka, wzdycha............juz nie mogę na to patrzeć...idę na faja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo bidulki schorowane....przepedzic grypiszcze daleko..ale Madus obrazowo to opisalas...bidna Ewa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
życzę zdrówka i polecam grzane piwko :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło! karaani, malusia ty moja kochana narzeczono! najgorsze jest te charczenie i sapanie! rzęzi jak stary cap!.....a jak kicha to kropelki smarków ląduja w mojej herbatce (obecnie - zupce) i az jej oczy wyłażą na wierzch ze smiechy jak jej czytam to co pisze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej dżwięczny głos starej alkoholiczki napawa mnie dziwnym uczuciem, że kurna w jakiejś żulerni siedzę, zwłaszcza, że jakoś zapach taki alkoholowo-syropowo-maściowo-jakiś-dziwny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkraczam- pełzając ! To fakt- czuję się blado. Grzane piwko- o tak - wieczorkiem. Nie wiem czy powrócą czasy mojej świetności. Chcę być zdrowa- nos mi odpada ! Przemysł papierniczy zarobił na mnie dużą kasę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki taniuszka....taka ze mnie egoistyczna ignorantka. nie pomyslalam , ze ktoś oprócz mnie moze jeszcze sie zupka opycha.... :) ale moja jest taka gorąca iż mam nadzieję, że zarazki sie trochę unicestwią.......ble!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a zatoki się oczyszczająąąąąąąą..... ble! również zniesmaczona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, łomatko! co za tydzień! normalnie kur...icy można dostać! buuuuuuuuu.. madusia, mam nadzieję, że plantacja dobrze się trzyma, bo jak tak dalej pójdzie, będe potrzebowała duuuuużo zielska i napojów wyskokowych... pozdrawiam wszystkie dziewczynki i chłopaka 👄 kity - wściekła jak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantka
czesc dziewczynki!ehh tylko na chwilke bo będe oglądała zaraz kasete ze studniówki:):) Ehhh wszycy maja doła, każdy ma jakies chwile załamania i brzydkie mysli okropnie łuuuuuuu Też mam lipe ze szkołą bo mnie facet z fizy złapał na korytarzu i pytał!!!uhhhh Pozdrowienia baby i głowa do góry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 mam juz cała rodzinke he nareszcie,tylko teraz znowu konkurencja do kompa hehe Pozdrawiam Was Ślicznotki narkaz mam teraz wiele pracy papatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ata_84
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( czuje się taka samotna...czuję taką pustkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×