Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Dzieńdobry!!! Milu, u mnie @@@ pewnie jutro, albo w czwartek ... mam nadzieję, że nie przeciągnie się do soboty - na to liczę ;) Luby zapracowany od rana do nocy, pogadamy sobie chyba dopiero .... na weselu??? Nie, no żartuję, muszę \"wynegocjować\" jeszcze 2 spotkania w tym tyg. - w sprawach załatwieniowych oczywiście. A jeszcze trzeba przećwiczyć nasz 1 taniec - tylko kiedy??? Aby jeszcze bardziej zapchać swój grafik :D zapisałam się na prawko!! Wreszcie - tylko, że kurs zaczyna się ....... dzisiaj! i jeszcze raz w tym tyg. Dam radę - nie ma innego wyjścia :) Moje koleżanki ciągle się pytają: jak się czuję, czy się nie denerwuję .......... Czuje się dziwnie, stres też mnie nie omija :) Buziaczki na dzieńdobry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti prawko fajna rzecz, a natłok spraw ma dużo plusów myśląc o jednym nie możesz myśleć o 2 także masz tą chwilę oddechu od jednego do drugiego ;) ...a zapewne wszystko będzie super :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry !!! 🖐️ A u mnie właśnie zaczęło padać, do tej pory chyba wszędzie w Polsce padało, a u nas nie ;) Więc i na nas przyszła kolej :) Żeby tylko w sobotę nie myślało padać!! Dziś wieczorem się z lubym zobaczę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem pracy po pachi :) weekend deszczowy był :( a i teraz nie lepiej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie przestało padać to i u WAS przestanie a na sobotę dla siebie, Leti i efciusi wysłałam zamówienie na śliczną bezdeszczową pogodę, i nie od razu 35 ale tak 25-28 stopni :) mój luby w sobotę wyprawia urodziny i jak byłoby ciepło to moglibyśmy zrobić grilla co byłoby wskazane bo będzie sporawo osób jakieś 13 osób (ale tak do końca jeszcze nie widomo ile) a jak na mieszkanie to dużo luda no a znając mojego lubego na zaproszonych gościach może nie poprzestać :) bo co dziennie dowiaduje się o kolejnych osobach, które to mają przyjść na urodzinki.... zapewne zabawa będzie super :classic_cool: ale ile szykowania i ile sprzatania (przed i po) ...a gill wiadomo o wiele prostrza sprawa i nie ma bałaganu w domu chociaż najgorszą opcją jest jak np. robimy grilla i zaczyna lać wtedy goście z dworu przenoszą się do domu robiąc przy tym niesamowity bałagan ;) buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak pusto ? :) mam nadziej, że dlatego, iż tak intensywnie wypoczywacie, że nie macie czasu na kafe :):):) mnie nie będzie w przyszłym tygodniu bo też idę w wasze ślady tzn. mam urlop :D:D:D:D w prawdzie nigdzie nie jadę ale coś czuję, że nudzić się nie będę -> czekają mnie spotkania z kumelami i nie tylko ;) i inne takie tam :) :classic_cool: :classic_cool: Leti!!!! STO LAT W SZCZĘŚCIU I MIŁOŚCI 👄 ❤️ 👄 ❤️Ludzie, czasami całe lata, szukają się bezmiernie,❤️ aż wicher uczucia dłonie splata i razem idą wiernie.❤️ 👄Dla Ciebie taki dzień nastaje - początek wspólnej drogi, więc niech Tobie ona będzie majem, los niech ucieka srogi.❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję 👄 ja tak w przelocie, bo gorączka przygotowań trwa... martwię się o pogodę, bo dziś cały dzien pada - - - Całuję Was mocno, trzymajcie jutro za mnie kciuki :) Nie obiecuję, że wpadnę szybko, bo przeprowadzka i te sprawy, ale przybędę, jeśli tylko wszystko wróci do normy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ok, ok.... kciuki już zaczynam trzymać :) i WSZYSTKEGO NAJLEPSZEGO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍 Kochany Leticzku 😍 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 😘 W dniu tak wielkiej decyzji podjęcia Waszego ślubu dla serca i szczęścia chcemy złożyć Wam życzenia niezmiennego powodzenia , jak ogień gorącej miłości, co dotrwa do późnej starości , wyjścia z każdej sytuacji i pozytywnych wibracji. 😘 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Emi z chłopakami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nasza Leti już mężatka ..... pewnie teraz tańczy do upadłego .... Cieszymy się Twoim szczęściem kochana!!!! i zyczymy wspólnych dni w szczęściu i miłości - a troski niech będą malutkie .... elffik i elffiątko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było reeeeweeeelacyjnieeeeeeeee !!!!!!!!!!!! Nigdy w życiu się tak nie bawiłam :D Teraz już mieszkam sobie z lubym :) Więcej napiszę wieczorkiem, bo Was ostatnio zaniedbałam :P Trzeba nadrobić straty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 mężatko ... :P czekam z zapartym tchem na relacje i na fotki z wesela !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti, też czekam na relacje i oczywiście na fotki!!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczucia Taniuszka. Utrata kogos bliskiego zawsze boli, a Ty jeszcze jestes daleko. Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniuszka jest mi niezmiernie przykro :( Leti czekam na wieści, opowieści i zdjątka :) ....a ja jużjestem po urlopie co dobre szybko mija :O wypczęłam :) ale co gorsza chyba się rozchorowałam 😠 chyba bo od rana boli mnie gardało (na razie tak lekko) i głowa może mi przejdzie, a może rozwinie się jakaś wstrętna grypa :O:O:O trzymajcie kciuki żeby przeszło bo nie uśmiecha mi się teraz chorować kiedy to trzeba nadrobić w pracy zaległości pourlopowe.... 👄 przez gazę co bym Was nie zaraziła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny !! co tu kryć, wakacjuję sie teraz ;) Luby ma urlop, więc budujemy :) Jak dla mnie ten sierpień może trwać....i trwać :D Wrzesień będzie się wiazał z niezbyt miłymi rzeczami ... np poprawki :P Zdjecia powysyłam, jak tylko będą !! Na razie czekamy. Ani sie nie obejrzeliśmy, a tu już dłużej niż tydz. po naszym ślubie :) W miarę sie zaaklimatyzowałam w nowym domu i otoczeniu. Z teśćmi się dogaduję, nawet z teściową jest lepiej niż myślałam :) Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti ja też niedługo zaczynam (no może nie tak niedługo bo może za 3 m-ce) wprawdzie nie budowę ale ciąg dalszy remontu, będziemy remontować dół naszego domu, czyli 80 m 2 wolnej niewykorzystanej przestrzeni, chemy rozwalić tam ścianę, zrobić kuchnię z jadalnią, sypialnie i śliczną dużą łazienkę, a i jeszcze na górze w jednym z pokoi będziemy robić gabinet (to będzie taki pokój z kompem i papierzyskami) no i w piwnicy chcemy zrobić pralnie (2 pralki i suszrka) więc też nas czeka od groma roboty, a na wiosnę/lato będziemy wymieniać dach, rynny, tynk itp, itd.... jak sobie o tym wszystkim pomyślę to mi się słabo robi, a ile to kasy na to pójdzie :O:O:O:O strach pomyśleć :O:O:O .....a dziewczynki może znacie jakąś niedrogą firmę od przeprowadzek (moja mama chciała się wyprowadzić z w-wy pod wa-wę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny🌻Milo widziec ze topik sie rozkreca ,mam tylko nadzieje ze nie z powodu dola;) Zycze Wam Milego Dnia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal 🖐️ na szczęście doły chwilowo są zalane napadało do nich duuuużo deszczu i za nim się wysuszą trochę czasu upłynie ;) a może już nigdy nie wyschną (oby!!!!) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cZEść !!!!! Przepraszam za milczenie.... tzn - o ile ktoś zauważył moją nieobecność! Wszystko do kitu. Mowię Wam! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efciusia fajnie, że jesteś 👄 oczywiście zauważyłam Twoją nieobecność i kilku innych osób również (nie będę wymieniała tu z nazwiska 😠) jest czas urlopów i jakoś tak pojawiamy się i znikamy ...a co konkretnie w Twoim przypadku jest do kitu bo np. u mnie mieli dzisiaj robic dach, a tu ulewa :O i co znowu nie zrobią i ponownie nam ściana zamoknie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doły zalane betonem - - przynajmniej w moim przypadku :D:D:D Pada i grzmi, ciągłe burze. Siedzę sama w domku, wszyscy w pracy.... Staram sobie znajdowac jakieś mniej lub bardziej twórcze zajęcia :P Zobaczę co z tymi fotkami, mam jakieś na koncie, trzeba sprawdzić, czy sie nadają do wysłania :) Milu, a my na razie mamy piwnicę :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti :) ale nowa piwnica czasami jest lepsza niż stary strych ;) więc ciesz się dziewczyno :D:D:D:D a tak serio mówiąc to szybko idzie ta wasza budowa, byle tak dalej :) hm... na zdjęcia oczywiście czekam i zapewne te co masz nadają się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×