Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Roza >> no to terminek juz wkrótce ( nasza Ingusia tez urodziła Oliwkę w tym czasie :) ) , zyczę Ci wszystkiego najlepszego i nie denerwuj się gadaniem ludzi , bo oni potrafią często i gęsto wkurzać ...........olej ich :) pomyśl o sobie i o domku i o dzieciątku o czymś miłym :) a jak Twój mężczyzna ....czy też się nie może doczekać >>? ( Jeśli odprowadzasz starszą córę , to chyba znaczy , że bardzo dobrze się czujesz , prawda ?? A czy bardzo często dokucza Ci brak snu ? pozdrawiam :) t25 >>>>> masz rację , daj sobie na luz , kiedyś trzeba odpocząć - :) - ja tez w przyszłym tygodniu mam jazdę - wyniki egzaminu i 4 zaliczenia ( ale na razie odpoczywam :) Trzymajcie się dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero mi sie ta stronka pokazala.... Robal...baw sie dobrze..do mnie dzisiaj przyjezdza przyjacilka z wawy i tez idziemy w tango....moj misiek za to idzie spac....hihi daje nam wolne na weekend...choc to i jego nalepsiejsza psiapsiola T25...bedzie gut...gut.....ja w zeszlym roku sie bronilam...i tez wszystko na ostatnia chwilkae pisalam..nie lam sie teraz to juz tylko formalnosc..... Malutka❤️ Elffiku❤️ Leticia....mam plany -patrz wyzej...bedzie siupel...kumpelka juz bidna w ciapagu do mnie jedzie jest bidulka chora ale sie poswiecila...bo inna kumpelka..z ktora na studiach mieszkalysmy wyjezdza i to jest nasze ostatnie na dluuuuuuuzszy czas spotkanie....no coz wszystko sie zmiena..... buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza...jak ja ci zazdroszcze- bedziesz miala dzidziusia......uuuu...ja tez kcem...Ingus caluski dla Oliwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do dzieciaczkó to mi się ostatnio śniło moje dzieciątko ........ojojoj...... i cóż to ma znaczyc , heh ;) Oj , czyzby mi się przyszłość śniła .........heh - Leticia - przewidujaca . eh .............. Kaarani >> a ja Ci życze takiego kochanego dzieciaczka - wtedy kiedy juz będziesz mogła i chciała go mieć :):):) Buziaki :) Będzie mamusia Karaani :):):):):):):P:):):):Też w przyszłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA ! i NASZ topic ZAWSZE świeży BĘDZIE !!!!!!!! I TAK TRZYMAĆ :) a gdzie Madusia i Behemotek ????? A Kalia ?? Reszta dziewczynek ......? Powracajcie do nas szybko :) Tęsknimy :(.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, no niby jestem, ale już mnie nie ma... piątek, yyy to mówi samo za siebie... see you! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku!! ale czad!!!kurka wodna!!!! Chyba pojade w gory..do czech...do pacu pod sniezka!!!jejku!!!ale super i to z kim?!!! z Tomusiem..!!! Bo Tomus akurat ma tam audyt..!!!I ze znajomymi jade!!!HA! I nawet nadopiekunczy i zlosliwy ojciec mi w tym nie przeszkodzi!!! NADCHODZE!!! hahahha T25..ciesze sie...moze warto zrobic sobie przerwe,,odpoczac.. Robal!!...ja sie pisze na impreze.hahah... Roza...bedziesz miala dzidzi..jej..jak fajnie...slodkie i kochane..wielkie szczescie dla kobiety:) Zdziwiony..a Ciebie to trza...w kaftan..i knebel do dzioba!!!!Wrr.... Lepiej uwazaj..bo mam w prawe...haha ..ja sie chetnie wyzyje..ale na tobie...kojem bejsbolowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia :) Robal...przeczytalam,że masz problemy..bo sotales tego wirusa..chcesz moze program do jego unicestwienia? W32/Explorezip.N rozsyła swoje kopie wykorzystując komendy MAPI (Messaging Application Programming Interface), umożliwiające współpracę programów MS Outlook, MS Outlook Express oraz MS Exchange. Zainfekowany e-mail zawiera załącznik o nazwie zipped_files.exe. W odróżnieniu od poprzedników, W32/Explorezip.N został skompresowany za pomocą UPX do rozmiaru 91 048 bajtów. W32/Explorezip.N jest wirusem destrukcyjnym. Co pół godziny niszczy zawartość plików o rozszerzeniach DOC, XLS, CPP, C, H i ASM. Atakując komputery wirus sprawdza ponadto, czy pracują one w sieci. Jeśli użytkownik ma dostęp do plików systemowych na innych komputerach w sieci, Explorezip przenosi się i tą drogą. Warto przypomnieć, że wirus W32/Explorezip pojawił się po raz pierwszy w 1999 r. i wówczas wraz z Melissą zaliczał się do wirusów, które spowodowały największe straty w historii wirusów komputerowych. Dobra..jak cos To wysle Ci na poczte,ktora masz pod nickiem:P... Moze ktos jeszcze chce?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Robal...poczekaj...haha Ale co z tego ze ja Tobie wysle jak Ty i tak tego nie przeczytasz..moze masz innego maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziefczynki i chłofczyku 🖐️ malutka .. ciesze sie razem z toba .. zaszalej;) dla przyszłych mamuś letici i karaani ❤️ robalek .. wreszcie ;) uf f szafeczki kurcze musze spadac :( buziaczki dla wfszystkick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal wstał i wita wszystkich tu obecnych i spiochów ;) pawlo92@tlen.pl to adres mojego syna ma dzis urodzinki ;) narazisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , ładna dziś nawet sobótka i słoneczko świeci , choć humorek u mnie :0:0:0:0:0:0:0.................Co to się porobiło ...a może raczej nie porobiło.........ufffff.........Nie będe już Wam smęcić ;) Witajcie Marisa i Robalku ;) Niech ten weekend będzie dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kuku:) Wystslam juz na adres syna :) Dla niego najlepsze życzenia :). Marisa, Leticia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znad bacardi breezer macha wam madusia... :) hik!...:) wykopałam klusia na piwo z kumplami i chłonę atmosferę spokoju i samotności....ooooooooooo......jak miło.... :) mam tylko nadzieje, że jak bedą szli gdzieś w tany to po mnie NIE wpadną..... cóz kochane dziewczątka, wiem, że ostatnio was zaniedbuję...bardzo mi przykro z tego powodu i naprawdę biję sie w piersi i pluję sobie w brodę ale cholerka nie mam czasu w pracy zajrzeć a wieczorkiem cóż padam na ryjek :D. wiem , że pojawiły się nowe urocze osóbki, które serdecznie pozdrawiam. i wiem, że karaani TEN OSTATNI PIJAK KAFETERNIANY SIĘ ZARECZYŁA! moja mała karusia! tak sie cieszę! tego drina to za ciebie! oby było ślicznie i bajecznie!!!! [oczywiscie czuje sie zaproszona na wiadomą imprezkę :D :D :D ] 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia..najwyzej dostaniesz łoptka w łepek!!! :P Karaani sie zareczyla???? I nic nie powiedziała...?!!! yy,,nio to gratuluje!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajno, nie? no chyba, że zle zrozumiałam :) ale raczej nie....bo napisała że \"wkrótce powie tak\" :) no cóż by to mogło znaczyć? i jeszcze mieszkanko kupują..... :) urocze....nie powiem, ale chyba zazdroszczę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj oj... kurna ale się porobiło.... nie nadążam puk puk - sama się łopatą dowalam! jeszcze raz proszę resume ostatnich wydarzeń... kto jest w ciąży i kto się zaręcza? komu czego mam gratulować? madusia! chodź no pod stół i mi wszystko wyjaśnij! hik! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane dziewczynki :) Dziś niedzielka , a oprócz tego , że dopadła mnie urocza i \"ulubiona \" dolegliwość ( ufff,,,,,,no wreszcie .......) , to się pochorowałam ............... i to pewnie krtań ................bo nie mogę nic mówić .......buuuuuuuu......... Malutka >> Madusia >>>>>>>>> buziaki dla Was ............👄................. Kitty >>>>> Myślę , że sprawa się wyjaśni w przyszłym tygodniu , kiedy Karaani do nas wróci ........ale świetnie jej się układa ....:):):):):):):):):):):):P............ A ja mam takie marzenie , żeby moje Kochanie mnie dziś odwiedziło ............❤️...................uff.......( gardełko boli ......uuuuuuu.............)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! ach ta leniwa niedziela..... znowu jestem sama.......tom mnie zaniedbuje...ja mam wolny weekend a ten znowu gdzieś do kumpla pognał :) a tam...olać...chyba nie jest za wcześnie na pierwszego drina... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia, Kitty. :) 😘 Madusia..ja jestem! :P Ale tylko na chwilke...bo lece do wyra..wieczorem ojciec odwiezie mnie do matki..bo mam blizej od niej do lekarza..cos mi sie mocno pogorszylo:(..Zostalo tylko kilka dni...bo chce wyjechac! Kurce...Madusia...a GG Twoje gdzie wcieło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łomatko! krew mnie zalewa tyle nauki (patrz połowa to mega ściągi, które trzeba w końcu zrobić)... jak przeżyję ten tydzień pomyślnie to będę wniebowzięta! już dziś nie mam siły nic robić...a tu pustki.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty...kurcze..jak Ci współczuje..JAkoś przeyżejsz...Trzymaj się ciepło! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jutro wracam do pracy i mam nadzieję, że będę mogła do Was zaglądać częściej. Tyle ważnych wydarzeń w ostatnim czasie. Karaani, gratuluję, czekamy na dokładną datę. No i zakup mieszkania, wspaniały poczatek roku, nie ma co. Super. No już wirtualnie Cię ściskam na tak wspaniałe wieści. Chętnie jeszcze raz przeżyłabym swoje wesele, kiedy to było ............ ElFFiku, wspaniała wiadomość, bardzo się cieszę, że wreszcie udało Ci się coś znależc. Czekam na wrażenia z pierwszego dnia, trzymam kciuki. Behemotku, mam nadzieję, że wszystko wróci do normy w sprawach damsko - męskich i znów zaświeci cudowne słońce nad Wami i waszym związkiem. Madusia, wracaj na stare miejsce, bo bardzo brakuje tutaj Twojego aktywnego udziału w zyciu topiku. Malutka, zyczę udanego wypoczynku. Jesli możesz to prześlij mi ten program do unicestwienia tego wrednego wirusa, bo z opisu wynika, że chyba właśnie załapała go moja siostra. Leticia, jak sesja, ja na szczęście dzisiaj zakończyłam edukację i teraz pozostało mi już tylko pisanie pracy. POdzielam teraz los t25, też mam wstręt do pisania, ale nic trzeba ostro zabrać się do pracy. Marisa, Robal, na jakim etapie prace w domu? Marisa jak humorek? Efciusia (grozi) nagana dla Ciebie. Czekam na znak od Ciebie. Kity czy już bal studniówkowy masz za sobą? Pozdrowienia i buziaczki dla wszystkich. Do jutra. Chociaż po tak długiej nieobecności nie wiem czy będę mieć czas, ale może ............. 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem, nie bylo mnie bo mialam ciezka grype, ale juz sie rozgladam co sie dzialo Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkie chore i chiorsze dziefczynki zdrówka zycze ❤️ mnie tez chorobsko dopadło :( kaanai GARTULACJE {serce] remoncik a dziekuje juz widac co ie co tyle ze sie z mężusiem pokłociłam o a oco ? o kuchnie ... dlaczego facet który nie siedzi w kuchni ma najwiecej do powiedzenia:( wwrrr... na temet jej wyglądy 👄 dlw wszystkich pora na sprzatanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×