Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciulala

No-spa

Polecane posty

Gość ciulala

Taka wychwalana, taka droga. Nie pomaga kompletnie na bóle miesiączkowe. A Wam? A jakieś inne leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_ka
kupiłam za namowa koleżanki. jej pomagała jedna , a mi 2 nic nie dają. Kiedys używaąłm Vegantalgin H, ale chyba mój organizm się juz do tego przyzwyczaił, bo juz na niego nie raeguje. Teraz testuje 2 miesiac Nurofen Ultrafast. na razie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na bóle menstruacyjne pomaga, ale co z tego, jak potem mam mdłości i bóle głowy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jak wezmę nospę
to dopiero się zaczyna! kilka razy próbowałam i to nie jest pomyłka, mnie nospa nie pomaga, a wręcz zaostrza dolegliwości, nie wiem jak to możliwe ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe
Morgaine, ja mam po nospie straszne mdłości, ale o bólu głowy nic nie wiem, ciekawe od czego to zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no-spa
powoduje rozluznienie miesni, pomaga jesli bol calkowicie jest spowodowany skurczami macicy ale np przy tylozgieciu do bolu skurczowego dolaczony jest bol spowodowany utrudnionymodplywem krwi a na to no-spa nie zadziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to no spa jest droga
?????????? Chyba nie wiesz co to znaczy "drogi lek" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia21
wiecie co Dziołchy.. jakby nie bylo.. mnie najlepsza na potworne bole miesiaczkowe jest stara spraktykowana - PYRALGINA, kurcze zapominany lek a naprawde skuteczny! BUZIAL i malo bolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciulala
Oj, droga jak na niepotrzebny zakup zwykłego leku na bóle miesiączkowe - 9 zł. Wiem, że są inne droższe leki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest drogi lek
znajdź taki za 1,50 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brisa
A ja myślałam ,że Nospa nie pomaga tylko mnie, a nawet ból nasila. Kiedyś na nasze kobiece bóle pomagał mi apap a teraz musze już brać conajmniej 2 ibupromy max... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancymonek
polecam naproxen - jest co prawda na receptę, ale mi pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piguła77
Wypróbowałam wszystkie chyba leki bo mam b. ciężkie cioty już od 15 lat. Organizm się przyzwyczaja do leku i tenże lek przestaje działać (u mnie po około pół roku). Moje wypróbowane typy to ibuprofen, panadol i ostatnie odkrycie - mega drug ALEVE - 2 tabletki na 24 godziny - ból jak ręką odjął ale ostrożnie z tym.(inne tabletki co kilka godzin po 2 sztuki) No - spa jest ziołowa i leciutka napewno nie na super ciotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibuprommax
mnie tez Nospa nie pomaga a wrecz przeciwnie bol jest jakby silnijeszy i sie ruszyc z lozka nie moge. pomaga mi za to Ibuprom Max i tego sie trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uchu
Po no-spie chce mi się wymiotować. Najlepszj jak narazie Nurofen Forte x 2 i spanko. Jeszcze elektryczna podusia do podgrzania okolic krzyża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina**
A mnie po no-spie strasznie boli glowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rg
ja po no-spie mam straszne zawroty głowy, świat mi wiruje nieźle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki-miki
Oj dziewczyny, ja wam to zazdroszcze jesli wam pomagaja ibupromy , alleve czy takie inne bez recepty.Naproxen pomaga mi moze na godzinke... Musze brac hormony na bole miesiaczkowe i dodatkowo silne leki przeciwbolowe bp inaczej to masakra....jak to mowia lekarze taka mam urode;((i spotkalam sie z dziewczynami ktore jeszcze gorzej maja ode mnie bo dodtkowo wymioty i biegunki:(( A jesli chodzi o nospe to lekarz mi mowil ze nospe forte rozkurczowo plus jakis lek przeciw bolowy, bo sama nospa to jest nic na miesiaczke ale jesli sie polaczy z jakims srodkiem przeciwbolowym typu ibuprom to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powrot do no-spy
jak bylam o 10 lat mlodsza zawsze bralam nospe i bardzo mi pomagala, pozniej bralam tabletki anty więc nospa nie byla mi potrzebna:):):) teraz znowu nie biore anty i powrocily te cholerne bole chociaz o ile pamietam troche slabsze niz dawniej ale nospa nadal dziala, ja nie mam zbyt duzego wyboru bo jestem uczulona na wiekszosc lekow, dlatego biore nospe bo moge i mi pomaga, apap pozosytawiam na lzejsze bole glowy a aspityne migrenową na cięższe i to wszystko co moge brac więc nie narzekajcie bo wy macie w czym wybierac i cieszcie sie ze jest tyle srodkow dostepnyh:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komu jeszcze nospa nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też
zupełnie nie pomaga, a juz myślałam że tylko mnie dla mnie najlepszy jest cataflam - tylko na receptę, mocny i chyba niezbyt dobry na przewód pokarmowy ale co tam, jak ma sie wrażenie że zaraz się zwarjuje to przewód pokarmowy jest ostatnią rzeczą o której się myśli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie tyle co nie pomaga ale także wzmaga bóle dwukrotnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no waśnie
Moka mnie też nospa zaostrza ( bardzo ) dolegliwości bólowe, dodatkowo wywołuje okropne mdłości, zastanawiam się czemu my tak mamy - że źle reagujemy na te tabletki, od czego to zależy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę ,ze to raczej jakaś reakcja na skladniki tej tabletki... w kazdym bądz razie ja już wole Ibuprom max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no waśnie
Moka pewnie masz rację z tymi składnikami a ja mam teraz dobre tabletki przeciwbólowe z kofeiną: CEFALGIN ( 4,30 zł ) jak dla mnie są super, tylko ciekawe na jak długo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez no-spa nie pomaga.rz ja wzielam i araz mdlosci.ja stosuje ketonal prawie od razu pomaga tylko ze jest na recepte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza jest pyralgina. Mnie pomaga na wszystkie bóle. Bez recepty i skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast faszerowania się rozreklamowanymi farmaceutykami polecam bardzo ciepłe kąpiele z solą borowinową, wypróbowane przeze mnie i pochwalone prze mojego ginekologa. I herbatka rumiankowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solaria
No spa + Ketonal Forte+Ibuprom max czasem pomaga, ale sama no spa nigdy. Czay gdy pierwszego czy drugiego dnia okresu mogłam iść choćby na wycieczkę pieszą w góry minęły. Teraz to nawet strach wyjść do miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepłe kąpiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×