Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciulala

No-spa

Polecane posty

Gość ciepłe kąpiele
nie odważyłabym się podziwiam za odwagę i za ginekologa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, no właśnie ja też się bałam bo mam niskie ciśnienie no i dodatkowe osłabienie, ale... przy okazji kuracji pooperacyjnej lekarz nakazał mi gorace kąpiele i było ok a to dlatego,że tajemnica tkwi w sposobie brania tychże kąpieli...mianowicie nie należy w gorącej kąpieli cały czas być zanużonym w całości :) no i nie ma osłabienia a ulga w bólu i owszem a nawet znika, zatem polecam naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.m
Mnie na szczęście no-spa pomaga :) ale i tak często biorę ją razem z ibupromem max. Ketonal jest superlekiem na wszystkie bóle jakie do tej pory miałam- no ale recepta :/ A zamiast ciepłych kąpieli polecam też poduszkę elektryczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termofor jest też ok ale nic nie zastąpi kąpieli jednak... Skąd to uwielbienie do chemii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoxik
POLECAM Scopolan-roslinny lek rozkurczowy-bezpieczny i sprawdzony. Moje bóle miesiączkowe sa nie do przyjęcia:(Zawsze pomagał mi Ketonal ale, że po nim boli mnie żoładek więc unikam go jak mogę. jak tylko poczuję, że mnie ćmi to od razu biorę 2 tableteczki i już-no czasem trzy:Pale pomaga:) Scopolan 10tabl-dostepny jest bez recepty Scopolan 30tabl-na receptę ale bardziej się opłaca Jest tani:) Nospa?na bóle pecherza jest super ale nie na miesiączkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No Spa forte jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w gorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No-spa mnie nie pomaga nic a nic :-o Pyralgin, to proszek,który ZAWSZE muszę mieć pod ręką ;-) Silniejszy jest w ampułkach,szkoda,że tylko na receptę,bo działa niemal natychmiastowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solaria
Czy wy macie naprawdę taki problem z otrzymaniem recepty od ginekologa? Bo piszecie "niestety na recepte" i takie tam? Ja idę do gina mówię co chcę i on zawsze wypisuje bez mrugnięcia okiem. standardowy zestawik przetrwania: 2x Ketonal Forte , Aulin, 2x Scopolan. I na 4 miesiące wystarcza. Czasem nawet lekarz rodzinny wypisze mi recepte, gdy nie ma gina lub są duże kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa24
Solaris myślisz ze rozsądny lekarz wypisze ci ot tak, (bo szybciej pomaga zniwelować boleści) jakis bardzo silny srodek przeciwbólowy np w ampułkach?????? zrobi to chyba tylko taki któremu naprawdę wisi twoje zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solaria
Nie pisze o jakims straszliwie silnym leku w ampułkach tylko o Ketonalu forte. Ja biorę go 3 tabletki przez pierwszy dzień okresu a czasem jeszcze jedną lub dwie następnego dnia. Problemów żołądkowych nie mam po nim. Lepsze to niż zemdleć na ulicy lub zwijać się z bólu i nie móc się ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martik
na mnie dziala nurofen menstrual 1 tabletka i caly dzien spokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska161
mi pomaga tylko ibuprom nospe wzielam wczoraj wieczorem to do dzisiaj mnie boli brzuch a jak wezme ibuprom to 20 min i mam spokuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ENDOMETRIOZA
Dziewczyny, przebadajcie sie pod katem endometriozy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lk
Mnie za cholere nie pomaga no-spa... w ciagu 2h 2 tabletki i mam wrazenie ze zaraz mnie od srodka cos rozwali, ale ostatnio mi zapisala babka Aulin i smiga... mozna brac tylko 2 razy dziennie ale to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi czasami pomaga, a czasami nie. Ale nienawidzę jej brać, bo jest lekiem rozkurczowym, i pewnego \"pięknego dnia\" zwijałam się z bólu, więc wzielam no-spe i po jakis 2 h tak mnie zalało jak nigdy z w życiu. Normalnie potok! Od tego incydentu powiedziałam sobie: nigdy wiecej! Teraz biorę tabletki antykoncepcyjne to mam lekkie bóle miesiączkowe. Wystarcza mi termofor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silke
Sluchajcie, tez miewam okrutne bole podczas miesiaczki... i najlepszym lekiem jaki mi pomogl byl ketonal - a kiedy sie skonczyl kupowalam Nurofen menstrual - lek jest na prawde mocny i dobry. Wystarczy jedna tabletka a po 10-15 minutach bolu nie ma i co najlepsze - nie powraca! Osobiscie nie stosuje juz takich mocnych srodkow, biore no-spe poniewaz jest ona wskazana rozniez przy zapaleniach ukladu pokarmowego itd - a ja mam takie problemy. Wiec tylko ten lek mi pozostaje... i raczej nie pomaga, chyba ze dwie lub trzy tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko112
No-spa??!u mnie ten lek juz dawno odszedl do lamusa...a ogole na mnie nie dzialal.bralam po 2tabletki no-spy forte a skutki byly oplakane..nadal bolal mnie brzuch a dodatkowo mialam mdlosci...teraz trafilam na cos nawego. lekarz rodzinny zapisal mi DICLOFENAC biore go przy kazdej miesiaczce,bo nie wytrzymalabym z bolu:(sa to czopki doodbytnicze,a cena nie jeste wysoka. jest to lek na recepty,ale raczej lekarze nie robia problemu z wypisaniem tego.sprobujcie tego to absolutny hit!mialam nawet torbiele na jajnikach i te czopki calkowicie likwiduja bol. zapytajcie o ten lek swojego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie natomiast pomaga no spa forte dwie tabletki i czuje się jak nowo narodzona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie brzuch nigdy nie boli, tylko tzw. kość ogonowa. O rany, czasami nie mogę ani stać, ani leżeć, ani siedzieć z bólu. Mnie pomaga Ibuprom Max, ale staram sie brać jak najrzadziej, żeby nie przyzwyczaić organizmu. A ciepłe poduszki i gorące kąpiele to niestety nie dla mnie- jeszcze bardziej nasilają obfitość. Czekam aż ktoś mądry wymysli lek na miesiączkę, żeby jej wcale nie było :-). Marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na bole miesiaczkowe uzywam teraz juz tylko Nospy, poniewaz jest swietna. Nic mi po niej nie jest, bol szybko mija. A Pylargina mnie okropnie uczula. Puchne po niej niesamowicie. Jak wiec widac-kazdy reaguje na swoj sposob. Wszystko zalezy od organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata.....
Na bóle menstruacyjne No-spa może być, ale wersja Forte (niestety na receptę) i muszę łyknąć od razu 2 tabl. Najlepiej pomaga mi Nurofen Forte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciw
Dziwię się że tak powszechnie brany jest ketonal. On uzależnia bo jest na podsawie jakiegoś tam czegoś jak opium. I on jeszcze spowalnia reakcję, więc nie wiem czy tak fajnie że go bierzecie masowo. Mi pasuje no spa, inne też pomagają ale zazwyczaj to wolę się zdrzemnąć jak bardzo boli niż nałykać się chemii i niszczyć sobie układ pokarmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze nie tylko mi nospa w ogole nie pomaga ! A moglam kupic ibuprom !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj wzielam. Zero ulgi, mija druga godzina ... być może nawet bol nasilony,tak jak piszecie. Do tego zabolalo mnie po lewej stronie pod żebrami po tym leku... mi od lat bezkonkurencyjnie pomaga ketonal. W ogóle niereklamowany, tani,a super skuteczny i żołądek po nim nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie obudzil nagły ból brzucha i dostałam okres. Wzięłam 3 nospy i po 15min spokoj :) Jedynie wymiotować się chce mi po tym zawsze. Ale lepsze to bo pójdę do łazienki i zwymiotuje raz i spokój niz męczyć się z tym bólem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkalika
Na mnie o wiele lepiej działają tabletki Spasmolina. Praktycznie działają od razu. Nigdy mnie nie zawiodły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×