Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izunka

Problemy z waga

Polecane posty

Mam problemy z nadwaga i jestem bardzo młoda. Mieszkam z rodzicami, którzy jak zaczynam sięodchudzac to są na mnie bardzo źli a nie chcę tego.:( Jak sie odchudzić szybko i bez wielki wyrzeczeń? Jeśli napiszecie jakąś nazwę diety prosze napiszcie o co w niej chodzi lub dajcie jakiś link do strony z opisem tej dietki. Z góry dziękuję!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunka! najlepiej zapisz sie na aerobik (jeżeli nie możesz to staraj sie ćwiczyć w domu), jedz mniej tego co do tej pory, i staraj sie już nic nie jeść po 18.00 - ewentulanie marchewkę lub jogurt, myślę, ze rodzice nie będą mieć nic przeciwko takiej formie zrzucenia paru kg. - im \"szybsza\" dieta - tym bardziej wyniszczająca dla organizmu i możliwy efekt jojo po zakończeniu. życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaga też odstawienie jedzenia chleba (zwykłego) i ziemniaków do obiadu (szczególnie z sosem lub tłuszczem). Zamiast chleba można jeść pieczywo chrupkie (np. Wasa-bardzo smaczne), a do obiadów same surówki. Chleb i ziemniaki to węglowodany potrzebne dla organizmu, ale ich połączenie z tłuszczami (masło, sosy, oliwa, itp) jest zabójcze jeżeli chodzi o kaloryczność. Ziemniaki można zjeść od czasu do czasu, ale bez dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adra
a ile ty masz lat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassi77
bardzo polecam dietę Montignaca.Dieta ta nie polega na głodzeniu.W ciągu 3 m-cy schudłam na niej 8 kg(jedzą min. żólte sery itp).Wejdż na forum diety zuzla,tam jest wszystko o tej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×