Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kriss de

Pomóżcie, nie wiem kiedy już mogę....

Polecane posty

Gość kriss de

Dziewczyny, zaczęłam właśnie brać logest (wcześniej nie brałam tabletek anty) ale rozpoczęłam branie od trzeciego dnia okresu. Teraz nie wiem kiedy już mogę zacząć kochać się z facetem:D powina m poczekać więcej niż tydzień czy tydzień wystarczy? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego tak zrobiłas
Powinno sie od 1 lub piątego dnia rozpocząć. Nie wiedziałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kriss de
haha, w ulotce logestu napisali że mozna rozpocząc między pierwszego lub między drugim a piątym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak w ulotce napisali, to chyba można... ale ja w takim przypadku przez pierwsze opakowanie bym nie ryzykowała i stosowała dodatkowo gumkę. zresztą pierwszy raz spotykam się z tym, ze 1. tabletkę mozna wziąść kiedy indziej niz pierwszego dnia okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kriss de
Marusia thx:* , no właśnie ja też pierwszy raz się z tym spotykam, dlatego napisałam.Nie mogłam wziąc 1go dnia bo okres niewiadomo czmu przyśpieszył mi o tydzień i nie kupiłam jeszcze tabletek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kriss de
bo studiuję w innym mieści a przysługuje mi tu jedna herod baba ginekolog, która jest na urlopie. Nie mam kasy na prywatnego, raz poszłam do jednego się zapytać to mnie on zapytał czy pytam jako osoba prywana czy jako pacjentka:) jak powiedziałam że jako prywatna to powiedział, że wszystko jest na ulotce haha. A mój wspaniały ginekolog z przychodni oczywiści nie powiedział mi nic. Oczywiście nie zamierzam pomstowac na ginekologów z rocznika 54ale kurna mogliby się bardziej przejąć czasami....dlatego mam nadzieję, że ktoś tu miał podobny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kriss de
bo studiuję w innym mieści a przysługuje mi tu jedna herod baba ginekolog, która jest na urlopie. Nie mam kasy na prywatnego, raz poszłam do jednego się zapytać to mnie on zapytał czy pytam jako osoba prywana czy jako pacjentka:) jak powiedziałam że jako prywatna to powiedział, że wszystko jest na ulotce haha. A mój wspaniały ginekolog z przychodni oczywiści nie powiedział mi nic. Oczywiście nie zamierzam pomstowac na ginekologów z rocznika 54ale kurna mogliby się bardziej przejąć czasami....dlatego mam nadzieję, że ktoś tu miał podobny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli pigułka nie była połknięta w pierwszym dniu miesiączki to powinnaś się zabezpieczać dodatkowo przez pierwszych 7 dni brania pigułek. Poniżej jest adres forum - serdecznie zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kriss de
Dziękuję, Mimiru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLAAAAAAAAsiaaaaaaa
szkoda że tzreba się rejestrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×