Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hollyhock

Buszuję po LUMPEKSACH!!!

Polecane posty

Gość hollyhock

uwielbiam ubrania z second-hand-ow ... naprwade mozna trafic na cos niesamowitego, orginalnego no i nie zniszczonego... ubrania sa swietnej jakosci bo wiadomo ze sie wiecej nie rozciagna, zmechaca idt. jak nowe ubrania ( jeszcze nie prane) tzw zonki!! -kupila kiedys spodnie Levisa nie widac zeby byly uzywane - nosze je juz 3 rok i nadal sa jak nowe -mam bialy gorset firmy pro-mod ( tez byl w stanie nienaruszonym a dalam za niedo 3 zł) tony bluzek, kozuszek i innych roznosci jesli chcecie podzielcie sie swoimi opiniami, adresami i zdobyczmi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwielbiam po nich buszowac...zarazilam sie od kolezanek...i tak chodzimy duza grupa :P hmmm tyle co my znalazlysmy to hohoh..i fakt faktem jestesmy od tego juz prawie uzaleznione ehh :P:P dzis mam na sobie bluzeczke Vero Mody czarna bez ramionek z cyrkoniami sliczna za 3 zł :P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hollyhock
we Wrocku był taki gigantyczny lupeks kolo Grabiszyńskiej, nietsety zburzyli budynek (Elwro?) i sklep przeniesiono koło Astry, moze ktos wie gdzie dokladnie on sie teraz znajduje w pazdzierniku kupilam sukienke stylizowana na lata 60, bial w roze , gora gorsecikowa... jest piekna leciutka idealna na letnia impreze dalam za nia 5 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ktoś zna adresy jakichś fajnych miejsc na Śląsku? Dzięki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ktoś zna adresy jakichś fajnych miejsc na Śląsku? Dzięki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Gliwicach
jest fajny Lumpeks na Jasnogorskiej i Mlynskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koszalinko
Koszalinko z Gdyni! o jakim małym lumpeksiku mowa? bo ja juz z rok nie chodze po lumpach- a tam gdzie chodziłam to tylko mój kumpel sobie zawsze coś znalazł- a dla mnie nic!:( jutro ide do lumpexu- bo ominęly mnie wszystkie inne promocje i czuje niedosyt zakupowy- mam nadzieje że coś upoluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TR - w Katowiach przy Gliwickiej, w Zabrzu przy Szczęść Boże, w Bytomiu przy Chrzanowskiego - uwielbiam te lumpeksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki elfia_mamo !! A czy mogłabyś określić w której części Gliwickiej znajduje się ten lumpeks? Będę Ci bardo wdzięczna 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a znacie cos dobrego w
L-U-B-L-I-N-I-E?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w Szczecinie
gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hollyhock
kupujecie bielizne w ciuszkach?? bo ja przyznam sie ze na poczatku miala opory ale od kiedy znalazlam nieuzywany stanik triumph-a czesciej w niej szperam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie wróciłam
z łowów i mam dla synka orginalną bluze i podkoszulkę adidasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie Szczecin
gdzie jest cos fajnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja buszuje
w Policach i też nieraz trafie na super ciuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w toruniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie ten temat
na forum gazety: komisy i ciucholandy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uralkaaa
a macie jakieś adresiki w warszawie? albo chociaż pruszków? plissss piszcie, do tej pory raczej nie buszowałam ale jak sie naczytałam waszego forum, aż spróbuje tylko nie wiem gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnie moje odkrycie to spodnie Pepe Jeans, prawie nowe. poluję na obniżki 50%, bo tanio wtedy jak barszcz. Kupiłam kiedyś za 2 złote (czyli tyle, co tabliczka czekolady) wełniany sweterek Benettona, ktory teraz nosi moja siostra, zbiegł się trochę i za ciasny, hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeee
gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka
ja jestem juz chyba uzalezniona. to super uczucie kiedy znajde cos naprawde wartosciowego za mala kase i wiem ze malo kto bedzie mial cos takiego jak ja, a nie polowa miasta chodzi w takich samych szmatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna 18
PYTANIE:) Czy ktos zna dobry lumpeks z naprawde fajnymi ciuszkami w TORUNIU??? bo byl jeden niedaloko mnie ale zamkneli.... :( prosze i odp :) z gory dzikuje bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przy
stacji metra Natolin, na Polinezyjskiej 10 za Leclerkiem , róg Cynamonowej jest Kantonia. Ciuchy ze Szwajcarii. mierzyłam dużo ale nic nie pasowało, a szkoda :( Są zabawki , torebki, paski ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przy
stacji metra Natolin, na Polinezyjskiej 10 za Leclerkiem , róg Cynamonowej jest Kantonia. Ciuchy ze Szwajcarii. mierzyłam dużo ale nic nie pasowało, a szkoda :( Są zabawki , torebki, paski ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się
tyczy Szczecina to na przeciwko Kina Kosmos. Moja siostra zawsze cos stamtąd wyniesie :)W sensie Kupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qcyk
A we Wrocławiu?Oprocz Braniborskiej? I Nyskiej i tego kolo astry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hollyhock
do qcyk ten kolo astry to ten sam ktory byl kolo grabiszynskiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w W-wie polecam
lumpex na rondzie Wiatraczna, duży II piętrowy, ciuchy na wagę, dużo markowych i nowych. Odradzam Kantonię - zwyczajne zdzierstwo - lepsze ciuchy wyceniane na szt. w dodatku chore ceny, a szmaty nadające się na śmietnik - na wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renkaa
a czy ktoś z lublina wie gdzie mieści sie "milion ciuchów"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×