Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hollyhock

Buszuję po LUMPEKSACH!!!

Polecane posty

Gość elisska
W krakowie jest cala masa szmateksow na starowislnej. Naprawde fajne rzeczy i bardoz tanie zwlaszcza w soboty!! Ja chyba tez wpadlam wmanie-uwielbiam buszowac po lumpeksach..nawet wczoraj bylam i cala reklamowe pryztargalam...az dziw ze kiedys wydawalo mis ie to obrzydliwe teraz namawiam kazdego :)) Pozdrowka dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikairika
A w Opolu gdzie jest? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prrimaveraa
dziewczyny, a czym można dojechać na balicką w KRAKOWIE i gdzie konkretnie jest ten super sklep ? :) jakieś dokładniejsze namiary, plizzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpiara....
ja uwielbiam lumpeksy w warszawie najlepszy jest na chmielnej nazywa sie :wzorcownia" mnostwo lumpeksow jest na targowej , i :havana na ząbkowskiej , i jeszcze hala mirowska , kupilam ostatnio super dwie marynarki , koszulki, dzinsy , ogolnie to moje prawie wszystkie ciuchy sa z lumpeksow , oprocz butow rzecz jasna i bielizny ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
jakby któs coś o dobrych ciuchlandach w Lublinie wiedział, niech da znać. Ja mam już kilka upatrzonych i wpdam do nich - ostatnio coraz częsciej. to się zaczyna przeradzać w nałóg... wczoraj za 30 zł zrobiłam takie zakupy, że hej. dziś też sliczną bluzkę na lato, bez ramiaczek nabyłam. i widziałam świetne rybaczki calvina kleina, za 12 zł chyba, ale niestety nie mój rozmiar:( i czy któraś wie, co to za firma "select"? jak się trzymają jej ciuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbaciana laleczka
o boze....ja tez:D w wakacje to byl moj nałóg wrecz a teraz gdy zrobilam jesienne porzadki...znow sie zaczyna:P w krakowie oprócz starowislnej to nie ma za bardzo gdzie za to w wieliczce doliczylam sie 10 w tym 3-4 naprawde swietne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszukiwarka.
Mój ulubiony sklep w Wawie to wspomniana już Wiatracza, fajny dwupoziomowy lumpeks jest też przy pl. Zbawiciela i na Świętokrzyskiej, oprócz tego cała Targowa - co drugi sklep to lumpeks :D Kiedyś lubiłam zaglądać do sklepu w budynku Chemii na Brackiej, ale teraz zupełnie nie opłaca się tam chodzić - lepsze rzeczy są wycenione (po kilkadziesiąt zł) a reszta to kompletne szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malatruti
a znacie jekis adres fajnego lumpeksu w chorzowie, bytomiu badz świętochłowicach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej tak czytam
to waasze foruszm iw idzę że nikogo z LUblina :/ dajcie namaiary w Lublinie : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę się oprzeć tego typu sklepom 1-2 w tygodniu jestem w jakimś ale mój ulubiony to Biga w Bytomiu ale słyszałam że są w innych miastach, polecam ostatnio kupiłam sweterek reserved w kolorze marchewkowa czerwień koszt 10 zł, ciuszki poukładane na wieszakach i pogrupowane, dużo rzeczy z metkami, teraz biegam za jakimiś ciuszkami na wiosnę, wstąpię do nich bo widziałam plakat że kolekcja Wiosna już jest. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 stycznia wielkie otwarcie sklepu Milion Ciuchów w Jaworznie, centrum, stare kostki, budynek dawnego sklepu z tapetami, ulica chyba Olszewskiego ale po nazwie KOSTKI można znajść bez większego problemu, 1 piętro POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeszowianka jedna
znacie jakieś fajne ciuchlandy w Rzeszowie ? czy w ogóle piszą na kafe Rzeszowiacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w warszawie
cześć dziewczyny ze stolicy, ja niedawno odkryłam fajne ciuchy na Bemowie a dokładnie ul. Bolkowska 1 b to jest na przeciwko kościoła w nowym bloku, prawie na rogu powstańców śląskich i górczewskiej tam mają tylko końcówki kolekcji polskich i znanych wszystkich marek, wszystkie ciuchy są nowe są i ciuchy po kilka takich samych i sportowe i wyjściowe, tuniki, kiecki,spodnie, kurteczki niektóre z wyceną od 10 zł do 30 zł, a niektóre na wagę, polecam tą miejscówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszą tu Rzeszowiacy jacyś
bo w polsce D nawet z lumpeksami cięzko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeszowianka jedna
W Jarosławiu są super lumpeksy ;) do szkoły średniej tam chodziłam to pamiętam ale teraz nie wiem jak teraz ;) bardzo sympatyczne miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrrrrrrrrrrrrd
ja tez kocham lumpeksy :D szczegolnie bluzki "next" "vero moda" i inne ktore tam mozna znalezc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też lubie szmateksy
ale szukam w rzeszowie i troche lipa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze powiedziawszy ja tam wolę sklepy internetowe. Zwłaszcza, jak się znajdzie jakiś sklep, w którym są fajne rzeczy w spoko cenach. Ostatnio odkryłam np. tanisport.pl i jestem bardzo zadowolona (zwłaszcza z butów, które tam kupiłam). Zaskoczyła mnie dość szybka wysyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpeksy rzeszów
znacie jakieś czy piszą rzszowiacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w warszawie
czego szukacie w lumpeksach ??? tych warszawskich i nie tyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do w warszawie
a po chuj ci to wiedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiol 32
spadaj prostaku, dziewczyna widocznie chce się dowiedzieć z ciekawości, bo jak temat sam na to wskazuje buszowanie to klupowanie, a ty masz tylko taki argument menelu jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiol 32
ja kupuje bluzeczki, bluzki, trampki i torebki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darthvader
Oooo kkkkurwwwa! - wystękał przerażony Prosiaczek. - Coś czułem, że to mięso jest jakieś lewe. Strasznie śmierdziało stęchlizną... - Stwierdził odgryzając kość przedramienia Puchatek. - Mam nadzieję, że chociaż ketchup był prawdziwy... - jęknął polewając udko czerwonym płynem Tygrysek. - A skąd niby o tej porze w lesie wziąłbym pomidory, konserwanty, barwnik naturalny E-20, kwasek cytrynowy i wreszcie butelkę? - zapytał Kłapołuchy. - Uff. Ale dobrze, że dodałeś cebulki bo byłby nie do zjedzenia... - wycedził przez zęby Puchatek. - A tak w ogóle to skąd ty się Kłapołuchy tu wziąłeś? Przecież nie mieszkasz z nami w lesie od początku? - zapytał Tygrysek. - Dobrze, że o to pytasz. No więc przyjechałem do was ze Stanów Zjednoczonych. Uciekłem tam z zamkniętego zakładu dla morderców-psychopatów. Tak naprawdę nazywam się Hannibal Lektor. Na mnie był właśnie wzorowany bohater "Milczenia Owiec". - To świetnie. Wiedziałem, że tylko pozornie jesteś taki spokojny. Wiedziałem, że twoja dusza jest rozrywana setką krzyczących jaźni... - rzekł z dumą w głosie Puchatek. - Ale skąd oni wzięli ten tytuł? - zapytał Tygrysek. - Bo "Star Wars" był już zajęty - odparł smutnie Kłapouch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×