Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hollyhock

Buszuję po LUMPEKSACH!!!

Polecane posty

Gość w poznaniu gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce otworzyc lumpeks we Wroclawiu, narazie szukam lokalu. Moze cos doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w białymstoku
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w białymstoku
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KWIATA
Dla mnie w Łodzi najciekawsze są lumpeksy na "PIASKACH" przy ulic Wyszyńskiego(RETKINIA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hollyhock
lumpex z grabiszyńskiej podobno przeniesli do marino,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hollyhock
witajcie dawno mnie tu nie bylo, widze ze topik sie troszke rozwinal... ostatnio buszowalam po lumpeksach w Żorach niestety nic ciekawego nie odkrylam ( moze tylko zawrotne ceny) dzieki za informacje o sklepie z grabiszynskiej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim Buszującym;) fajnie ze ktos poruszyl ten temat , tez lubie takie akcje buszowania, ale w moim malym miasteczku juz przekopalam wszystkie secend-nand-y hehe, a te które wy polecacie sa troche daleko jak dla mnie :( nie znacie czegos bliżej np. Rzeszów?? Za odp z góry wielkieee dzęki!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam lumpeksy
Ale czy nie macie dziewczyny czasami tak, że kupujecie ciuszki bez opamiętania, bo tanie a potem leżą w szafie nie noszone? Ja czasem kupuję "dla metki", a potem zalegaja w mojej szafie rzeczy nie do noszenia... To silniejsze ode mnie. Ale prawdę powiedziawszy w lumpeksie można odziac sie od stóp do głów w niesamowite ciuchy.Łapie sie na tym że za wyjątkiem torebki i butów i bielizny wszystko co noszę pochodzi z lumpeksów. I wygląda całkiem fajnie. Moje najukochańsze zdobycze to super ruda kurtka skórzana dopasowana jak ulał za 30 zł, sukienki z benetona po 12-16 zł, rewelacyjne prześcieradła z gumką, które nie wycierają sie jak krajowe, kilka par super spodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam
Mam jeszcze ulubioną taktykę - letnich rzeczy szukam zimą i odwrotnie, zawsze wieksze szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Gliwicach
Fajny lumpex koło placu piastów nad Plusem. Ogromny! wszytko ładnie na wieszakach wisi i posegregowane tematycznie i kolorystycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novea
Agosia- dzięki na za namiary na sklepik na balickiej może sie tam wybiore. Ja najczęściej kupuje w sklepach Robana których w Krakowie jest kilka albo kilkanaście. Ostatnio właśnie w tym sklepie kupiłam polar Alpinusa za 15zł. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novea
sorki polar nie Alpinusa tylko Columbia (czy jakoś tak) wkazdym razie mój małżonek jest zachwycony pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agosia
Do Novea - wreszcie jakaś krakuska się odezwała!! ja akurat nie lubię Robana jeszcze nic tam nie kupiłam. Może nie miałam szczęścia :) A co do balickiej to polecam jeszcze raz!! Nie nalezy zrażać się tylko grzebać i szukać-prawie zawsze coś cię znajdzie. Pozdrawiam Kraków. Aaa! No i koniecznie zdaj relację.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amonet
cos wroclaw ubogo wyglada pod wzgledem lumpow w porownaniu z innymi miastami:( szkoda bo tez uwielbiam tam buszowac, czasem swietne rzeczy mozna znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qcyk
Wrocław nie wyglada ubogo bo lumpeksow jest pelno tylko jakos nikt sie nei chce dzielic wiadomosciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodziankaaaaa
halo ŁÓdź halo Łódź!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amonet
no mozliwe ze nie chca ja znam 2: jeden na braniborskiej, tam znalazlam pare extra rzeczy i obok astry tam bylam tylko raz i na razie nic nie znalazlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja asia
a gdzie w GDYNI jakiś fajny lumpeks?podzielcie się dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja asia
a gdzie w GDYNI jakiś fajny lumpeks?podzielcie się dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek80
Ewilla mam do Ciebie pytanie, w którym miejscu koło Turzynu i gdzie na Sikorskiego dokładnie znajdę te lumpeksy?Jeśli chodzi o Sikorskiego to może gdzieś w pobliżu tej hurtowni fryzjerskiej.Odpisz pliiisssss!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agosia
No dobrze, a może ktoś się pochwali co fajnego ostatnio kupił?? Ja chyba wpadłam w nałóg, ostatnio nie moge się wyrwać na ciuchy i baardzo mi tego brakuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio wydałam całe 20 zł a kupiłam jeden sweter i 6 bluzek na lato. Nawet jak tego nie ubiorę to nie będe żałowała. Najczęściej kupuję z wyceną- wtedy zostawiam nawet 50 zł bo to jednak dużo drożej wychodzi, ale za to jakie super rzeczy :). Kocham szmatexy i jak bym miała czas to codziennie bym jeździła do innego. Nie uważam że to powód do wstydu, bo jeśli o mnie chodzi to biedna nie jestem. Lubie orginalne rzeczy a w sklepach to tylko różowe czy fioletowe bluzeczki wiszą - afe! SZmatexy górą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Co tak malo adrsow do lumpeskow w stolicy??? Czy tylko ten jeden na Rondo Wiatraczna??? Czekam na wiecej adresow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kasiaczek80
Ten na sikorskiego to na sikorskiego za ksiegarnia kawałek koło jakiejs hurtowni z odieża bhp! A na Krzywego jak bedziesz szła w strone Turzynu i mini9esz skrzyżowanie z bol.Śmiałego to kawałek i bedzie lombard i tam . Turzyn to przy wejsciu tym za hurtownia obuwia! Na górze obok toalet! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewilla
Ja ostatnio upolowałam fajne bluzki z Esprit na lato i kamizelkę bomba! Parę bluzek H&M to moje ulubione firmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, fajnie macie. W Holandii drogo w lumpeksach, poniewaz liczy sie oryginalnosc. Nawet w H&M jest taniej niz w sklepach z odzieza uzywana, serio. Czasem cos w lumpeksie kupie (ostatnio kupilam bombowa spodnice a la \'Seks w wielkim miescie\'), ale rzadko, bo ceny mnie odstraszaja - za te spodnice np. dalam 32 euro i to utargowalam z 37... Za to jak jezdze do Polski to zawsze latam po lumpeksach, tym razem kupilam sobie dwie sukienki retro (z czego jedna sprzedam tutaj, poniewaz fason jest taki sam, tylko kolor inny; kosztowala mnie 20 zl, a sprzedam ja spokojnie za 35 euro albo i wiecej) i kilka bluzeczek za smieszne pieniadze. Kupilabym wiecej, ale moim problemem jest rozmiar: nie tak latwo wyszperac cos w rozmiarze 34 :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×