Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

do lorelai slonko ja nie lubie kielc niestety i bardzo zaluje ze tu mieszkam choc nie powiem miasteczko zmienia sie na korzysc ale do innych miast to mu daleko hohoho a co do amsterdamu nie bylam i ciesze sie ze je zwiedze podobnie jak rotterdam moze mi sie spodoba :-) pozdro dla mamy :-) jutro lukne coscie tu napisaly a po powrocie sie odezwe buzka dziewczyny pozdro dla mamy :-) 3maj sie bedzie ok i badz silna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ze dwa razy mi sie wpisalo to ze zmeczenia chyba ide lulu dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorelai pozdrow mame,napewno wszystko bedzie w porzadku🌼 a dzsiiaj czeka mnie masa roboty:sprzatanie,pranie,zajrzec na chwile do przyszlej tesciowej:P no i jak dobrze pojdzie siade chociaz na troche i co napisze do trzeciego podrozdzialu... pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna31
frotka, czemu Twoja fotogaleryjka sie nie otwiera? chętnie bym obejrzala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna31
o! Lorelai, co z Twoim GG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALICJA34
Dziewczyny jak to było ze staraniami AŚ o nobilitację uczelni na Uniwersytet J. Kochanowskiego. Podobno straszną plamę dali. Rok temu chodziłam za dr. A.G ( PRODZIEKAN WYDZIAŁU PED. ) żeby mi pomogła bo chciałam się doktoryzować. Uczelnia już wtedy starała się o te prawa. Zbyła mnie wtedy. Tutti frutti może porozmawiamy częściej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o moja fotogalerie,nie wiem co sie stalo ze nie dziala,moj facet w Anglii i nie ma kto sie tym zajac,a On mi robil ta stronke od strony technicznej,ja wybralam do niej zdjecia....:( Bez niego jak bez reki jesli chodzi o sprawy informatyki,ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Alicji 34 Jeśli chodzi o sprawę doktoryzowania na AŚ to można to uczynić na 3 wydziałach, a mianowicie w Instytucie Historii, Językoznawstwie i Pedagogice. O ile wiem promotorem Studiów Doktoranckich może być jedynie Profesor doktor habilitowany, czy doktor habilitowany. Może chodziłaś za niewłaściwą osobą? Doktoryzowanie na tych 3 wydziałach jest technicznie możliwe od blisko 4 lat. Na innych wydziałach byłoby też , ale sam egzamin musiałby być przeprowadzony rzeczywiście np. na UJ., lub Uniwerku Warszawskim. . . Sztuką wielką jest znaleźć promotora, który ma \"siłę przebicia\" Ja też byłam na studiach doktoranckich, ale zrezygnowałam. . . Mam nadzieje, że otrzymałaś wyczerpującą informację? Pozdrawiam Cię, życząc sukcesów, i nie rezygnuj z podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych, a wraz z tym - standardu życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, pytasz o Uniwersytet. Dużym sukcesem dla naszej kieleckiej WSP było podniesienie jej rangi do AKADEMII w 2000r. Jesli chodzi o przemianowanie naszej uczelni na Uniwersytet, to stawiane są specyficzne kryteria, a mianowicie ok(10 profesorów na każdym z wydziałów, zbliżona ilość doktorów, czy osób na równoległch stanowiskach -adiunktów. Sama wiesz, ze zdobywanie kwalifikacji zawodowych, studia troche trwają, nie można kupować tytułów na rynku, czy ulicy ( choć słyszałacm o takich procederach. Myśle, że wszystko w swoim czasie. . . Zauważ, że np. WSP w sąsiedniej Częstochowie, które było starsze tradycją dopiero w tym roku akademickim zostało przekształcone w Akademię. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj w Tv \"Ojciec Chrzestny\", ile razy oglądaliście ten film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też kielczanka
pozdrawiam wszystkich kielczan i kielczanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna31
witaj, a kim jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu zasmęłam na tym filmie. . . Muszę sobie kupić na CD i dokładnie go obejrzeć. Mój tęściunio obejrzał go z 15 razy i mówi , że podobnie jak \"Szeregowca Rayana\" można go oglądać nieskończenie duzą ilość razy. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! W moim zyciu zdarzyło się nic. Czasem jakieś, kino, koncercik, przegapiona Biała Noc.:0 Nie wiem czemu żyłam przekonaniem, że 1. lipca jest w sobotę.:/ Ech... Z jednej strony dobrze jest się czasem polenić, ale z drugiej strony nadmiar wolnego czasu sprawia, że z niczym nie można nadążyć. Przecieeeeeż się nie spieeeeszy. Zaaaaaaraaaz. I tak od szóstej rano wychodzę z domu.:D Najgorsze jest zaleniwienie duszy, jak pisał wieszcz.;) PS Rozważam kwestię wzięcia dużego kredytu. Proszę mnie nie straszyć!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelai! Mieszkasz koło Kadzielni? To może \"u mnie\" w bloku?;) Całkiem niedawno się ktoś wprowadzał.:D \"Ojca Chrzestnego\" nie oglądałam nigdy. Też zawsze usypiam na tym filmie.:) Mam nadzieję, że z Twoją mamą już lepiej. Pozdrowienia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojca chrzestnego az wstyd sie przyznac,ale nie ogladalam... Wczoraj z wielkim zapalem chcialam wybrac sie do miasta na \"biala noc\" i oczywiscie bylam tak zmeczona,ze poprostu zasnelam:/ ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kollorowej! Nie, nie mieszkam w bloku. Mój teściunio ma chałupkę na Spacerowej. Pewnie sie spotykamy i ocieramy o siebie w sklepie spożywczym, lub ważywniaku na ul.Gagarina :) Nic to, trzeba może bedzie zdobyć się na odwagę i zobaczyć w realu, skoro teraz jesteśmy sąsiadkami? Może skorzystasz z zaproszenia w niedalekiej przyszłości na grilla? Z moją mamą jest już lepiej, dziękuje za zainteresowanie i dobre słowa. . . Mnie również wakacyjne lenistwo ogarnęło. Nic mi sie nie chce. Od razu mi sie przy okazji przypomina kawał o góralu, który krzyczał głośno\" ło, ło, ło\" ktoś zadzwonił po pogotowie, bo słychać zawołania i ciężkie westchnienia. Pogotowie przyjeżdża i widzi górala przed stertą belek, kore należałoby poćwiartować siekierką; a góral wzdycha dalej-\" ło, ło, ło jak mi się nie chce rąbać drewna !\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi coś bliżej o \"Białej Nocy\" mieszkam juz tutaj tak długo, a nie znam tej tradycji. Czyżby chodziło o najkrótszą noc i najdłuższy dzien w roku ? Zwiazane są z tym tutaj na szkieletczyźnie jakieś imprezki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo z tą tradycją:D Ale pewnie będzie...;) http://miasta.gazeta.pl/kielce/1,35255,2793887.html http://www.wici.info/modules.php?name=News&file=article&sid=5146 Ja mieszkam przy samej Krakowskiej. Tyle, że ja jestem dziewczyna zza rzeki, więc zakupów na Gagarina nie robię.;) Jeszcze nic nie zrobiłam. Pitu, pitu o \"Ojcu Chrzestnym\"... a ja \"Na Wspólnej\" oglądam.;):P Nie ma to jak kultura wysoka, hi hi.;) Ło, ło, ło...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMPIK
Witam wszystkie Panie, bardzo serdecznie w zime. Sorry, nie pisalam dlugo - ale stracilam zupelnie topik KIELCE. myslalam, ze zostal skasowany. Widze, ze wszyscy jestescie i nawet wiecej. Pozdrawiam. Czy Helka1 odezwala sie??? U mnie cisza od niej."abordzini" to najbrzydsi ludzie (sorry ale to prawda) na swiecie. Ja troche ladniejsza. :D:D:D. Zycze udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Empik, cześć Aborygenko ! To miło, że wkoncu do nas zajrzałaś :) Helka nie odezwała się niestety. . , Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna31
ahoj kollorowa, dobrze, ze nikt Cie nie straszył, bo ja tez przymierzam sie do ogromniastego kredytu na mieszkanko. łojojoj, co to bedzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Balladyny, Moja droga - ja straszyłam odnośnie brania kredytów byle gdzie i u byle kogo, a także Alicja34. Przeczytaj wpisy na poprzedniej stronce! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja tez kielczanin, tyle ze od kilkunastu lat poza tym pieknym miastem. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalem ze w kraju duzo sie zmienilo od czasu mojego ostatniego pobytu w ojczznie, ze niebezpiecznie ..... a jak to sie ma w kielcach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj LAIO, Myślę, że nasłuchałeś się wielkiej propagandy. Przypominają mi sie czasy, a bylo to 4 lata wstecz, kiedy to mój były luby, rodywity Norweg przyjeżdżał do mnie. Jemu przyjaciele też radzili, tylko nie jedź do Polski swoją Toyotą, bo Ci ją ukradną. . . Ludzie z Zachodu rzeczywiscie postrzegają nasz kraj jako specyficzny \"Matrix\". Mysle , że wszystkie byłe kraje z \"demoludów\" tak własnie sa postrzegane. . . Czasy sie rzeczywiście zmieniły i dla nas lepszej marki samochody, to nie nowina. W zeszłym roku znajoma , która przyjechała z pracy z Włoch również opowiadała, że Włosi pytali sie jej cyt.\' a wy w tej Polsce to macie telewizory w domach?\" W kwestii złodziejstwa nie chcę sie wypowiadać, bo nie pracuję w zakładzie penitencjarnym. Chałpy jednak należy zamykać na klucz, bo rzeczywiscie chodzą ludzie różnej maści prosząc o wspomożenie. . . Co do naszej rodzimej kielecczyzny, to jesli chodzi o bezpieczeństwo jest chyba jak w kazdym sredniej wielkosci mieście. Jak wieczorem wychodzisz, to musisz być przygotowany, ze moze spotkac Cie grupa podpitych oszołomów i tyle. . Ostatnio, chyba w zeszłym roku miał miejsce incydent w nowo otwartym lokalu dyskotekowym- \"Galaktyce\", ze studenta zasztyletowano. Ja pochodzę z innego miasta i stamtąd tez mnie doszły słuchy, że w dyskotece kogoś zaszczelono. Mysle jednak , że to były porachunki mafijne. . Kto handluje narkotykami, wchodzi w biznes złodziejski, predzej, czy później tak kończy. . . To narazie tyle odnosnie tych smutnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMPIK
To wspaniale slyszec o poprawie w miescie. przy kazdej wizycie rodzina czy znajomi ostrzegali "uwazaj, uwazaj. nie ubieraj tego pierscionka, zegarka itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMPIK
Szkodak, ze Helka zawalila. a moze jeszcze znajdzie czas. Hej ze mna tak latwo nie pojdzie. Ja Was zobacze na 100% kiedy bede w kraju. Zycze usmiechu i udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Empik; Żywię też taka nadzieje, że Ty znajdziesz w przyszłosci dla nas czas :) Pozdrawiam i milego tygodnia życzę. Lorelai 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×