Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Gość EMPIK
Hello. Zaraz zadzwonie do Helki zapytam czy otrzymala list. Mieszkamy w dzielnicy Perth w odleglosci okolo 1O min. autem. Helka mieszka blisko mojej siostry(2 min.). Lorelai piszesz 'pixdzi'. Siostra mieszka blisko Oceanu, wysoko na gorze. Tam piiixdziiii i uzywamy to ...jak w Kielcach. Pozdrawiam serdecznie i zycze udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMPIK
Balladyna TY masz zycie, co? Zazdroszcze. Zyjesz calym zyciem. Lorelai zaraz zadzwonie do Helki i zapytam o list od Ciebie. A gdzie reszta Kielczan? Kollorowa jak uszy? Badzcie zdrowe i szczesliwe, papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balladyna;) oprocz tego ze mieszkam na stoku...hehe,koncze studia,jestem na 5 roku pedagogiki opiekunczej i pracy socjalnej,pisze prace mgr. z trudem mi to idzie(chce sie bronic we wrzesniu)....aa tak poza tym,hm rowniez we wrzesniu wychodze za maz,ale sobie narobilam co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof 9586741325
czesc jestem z Wawy . moja zona z woj. Swietokrzyskiego , studiowala na Akademii Swietokrzyskiej.a ja jezdzilem do niej bardzo czesto do akademika na ul. slaska . znam wiele fajnych miejsc w Kielcach . przezylem mile imprezki . to mile i fajne miasto . pozdrawiam jego mieszkancow.moze spotkam na necie po latach znajomych , ktorych mam niemalo z Kielc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmmmm... Ile ja mam tutaj zaległości...;) Z moimi uszami już dobrze. Dziękuję za wsparcie duchowe i troskę.:) Wiem jedno, jeśli poród boli bardziej niż uszy, to ja nie chcę mieć dzieci.:0 ;) PS Mam albo gruźlicę albo bezgorączkowe zapalenie płuc. Chyba umieram. Najgorsze w tym wszystkim, iż lekarz stwierdził, że będę się bardzo męczyć przed śmiercią. Podejrzewa, że co najmniej z 60 lat.:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof 9586741325
Kollorowa zycze Ci by drzewo na Twoja trumne zylo jeszcze ze 100lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a znacie
Karolinę Marszałek ???????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna31
Karoliny Marszalek chyba nie znamy. Witamy Krzysztofa :) Frotka narobiłaś, narobiłaś, ale żyć trzeba dniem dzisiejszym, wiec gratuluje :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miłe, witam starych i nowych znajomych :). Niestety nie znam Marzenki o której piszesz Krzysztofie, ale powiem Ci szczerze, iż ja też podobnie jak Balladyna nie jesteśmy rodowitymi kielczankami, ale mogę powiedzieć , iż ludzie pochodzący z tych stron są bardzo mili i serdeczni, o czym mogłam się osobiście przekonać( a żyje tu od ok. 10 lat. Do Empik! W moim ostatnim poście nastąpił błąd literowy , a miało być-\" piździ jak w kieleckim\" Nie musisz pytać Helki o mój liścik, bo był bardzo nudny o moich problemach zdrowotnych, więc raczej uciążliwa treść. . Do Frotki ! To mieszkasz od nas \"rzut beretem\". Powodzenia życzę Ci w pisaniu pracy i na obronie;wiem coś o tym, bo w zeszłym roku pisałam pracę podyplomową, która też nie bardzo mi szła, i gdyby nie pomoc osób innych( mojej siostry, Balladyny, która zrobiła korektę błędów stylistycznych, innej koleżanki od strony historycznej(tła), kolegów-kompozytorów, gdzie namieszałam jak mogłam, to byłoby cienko. . Obrona była jeszcze koszmarniejsza, bo wzięlo mnie w obroty 3 profesorów, 2 adiunktów i asystenci. Najpierw musiałam przez 45 min. grać recital, a potem przez następne 45 min wzięli mnie w krzyżowy ogień pytań. Obroniłam sie jakoś i ciesze się, iz mam to juz za sobą, a w brzuchu kopała moja córeczka, bo byłam w 6 miesiacu ciąży. Jedynie dobre z tego to jest to, iż córunia ma słuch muzyczny( przecież nasłuchała się podczas całej ciąży jak męczyłam instrument. A więc pozdrawiam i wszystkiego dobrego w planowaniu nowej drogi życia :) -Lorelai-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Krzysztofa 9586741325 Sorki, coś mi się pokręciło z tą Twoją znajomą, ale jej nie znam, szczególnie żałuję, jeśli jest ona fajowa i jajcarska; w dzisiejszych czasach mało ludzi z poczuciem humoru- niestety. Pozdrawiam - Lorelai-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMPIK
Witam z pieknego zimowego dnia. Szkoda ze mieszkam tak daleko. Lorelai od dzis uzywam "pichzdzi", to lepiej brzmi slowo. Wlasciwie to myslalam, ze napisalas przez X celowo. Helka obiecala wejsc na PC. Kollorowa szanuj uszy i zyj 120 lat. Zycze udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof 9586741325
osoba , o ktorej wspomnialem Wam na topiku to moja zona skonczyla studia w 97 WSP obecnie Akademia Swietokrzyska. ma na imie Roza i obecnie mieszkamy w Warszawie. ona pochodzi ze Staszowa. jadac do tesciowej mam przyjemnosc zajrzec do Kielc do znajomej , ktora zaocznie studiuje na ASw dziennikarstwo. bardzo naprawde nie kadze - Kielce mi sie podobaja , sa czystsze od Wawy , i uporzadkowane , czuc solidnosc .pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMPIK
Wpadam na chwile pozdrowic wszystkich milosnikow topiku. U mnie deszczowy dzien. Moj ogrodek pachnacy i zielony. Palmy czyste od letniego kurzu. Woda to zycie. Mam nadzieje, ze macie udany dzien. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMPIK
Halo to znowu ja witam wszystkich w bardzo deszczowy dzien. Auto czysciutkie, ogrodek zielony, psy obciete (cena 2x drozej jak moj fryzjer). Jest po pierwszej w nocy ide spac. Jutro do pracy. Lorelai, Helka obiecala napisac. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!:) 1. Tradycyjnie już komunikat o moim zdrowiu: czuję się świetnie.:) ...ale tak ponoć zawsze bywa na dzień przed śmiercią... 2. Ale ja zadroszczę tego \"Tango Seduccion\"... Musiało być pięknie.:) Zwłaszcza dla mojego oka... bo ja mam dwie lewe nogi. Jak nic komuś się pomyliło i dostałam źle \"sparowane\".:0 3. Niedawno byłam na filmie \"Mój Nikifor\" w Pałacyku Zielińskich. Rrrrany... kino letnie za zupełną darmochę, pogoda sprzyjająca a obecnych... ze dwadzieścia osób łącznie z obsługą...o_O 4. Nie wiem czemu dopisuje mi dziś taki świetny humor. Raczej powinnam się smucić, bo albo przytyłam, albo mi się waga zepsuła...;) 5. Dołączam się do grupy nieznającej Karoliny Marszałek o imieniu Róża.;) 6. Też nie jestem rodowitą kielczanką.:) Urodziłam się w Kowarach a pierwsze lata życia spędziłam w Karpaczu. Jeszcze wiele przeprowadzek się zdarzyło nim trafiłam do Kielc. Ale lata szkolne, to już okres kielecki.;) 7. Dobrze, że mam kota.:) PS A propos uszu! Słyszałyście o aferze z Misiem Uszatkiem?! Porwany!!! Na szczęście się odnalazł.:) Ufff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genek w gumakach.
czyli Krzysztof . witam serdecznie. ja rowniez nie znam zadnej Karolci Marszalkowny, i jestem zdziwiony kojarzeniem mnie z ta osoba { moze taka istnieje] . Roza to Roza to moja zona , dzieki , ktorej poznalem Kielce i kilka milych mi osob mieszkajacych w tym uroczym miescie.Pozdrav Vam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna31
kollorowa - żarcik masz lotny, ale lubie takie - też taka mała perwersja z mojej strony ;) krzychu, vel genek w gumakach :) witamy jeszcze raz. ulica Śląska i życie akademickie do tej pory dla mnie i Lorelei to kwestia teraźniejsza, choc starsze dupencje juz z nas. a Kielce rzeczywiscie chyba mają w sobie cos pozytywnego, gdyz ostatnio slysze same pochlebne opinie o tym mieście :) Lorelei w tej chwili u teściunia, ale moze dzis wroci na stare pielesze, to z pewnoscia cos naskrobie. a ja wracam do sprawdzania kolokwiów. sesja to najgorszy czas dla nauczyciela :( pozdrowioneczka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Oj, jestem, jestem! Mój małżonek mówi mi, że jestem rozkojarzona( i trzepocze mi kastanietami nad głową) , a córunia ciągle naciska tą samą melodyjką w chodziku( od której mózg mi sie lasuje), i zaraz przyjdzie dziewczyna, abym pomogła jej przygotować się do ogólnopolskiego konkursu piosenki turystycznej. . - hihi. Przypomina mi sie taki faciu perę lat temu, (troche niedorobiony), który wygrał ten konkurs, choć fałszował jak diabli, tańczył, robil szpagaty, podnosił się z ziemi ciągnąc za koszulę,.Ponoć szukał żony(jak szalony), i znalazł, bo zyskał na popularności. Pamiętacie jak ten faciu miał na imię? Za 20 min. przychodzi ta panienka, choc jej nigdy nie widziałam, to micha mi sie cieszy, bo mam odpowiednie skojarzenia. . . Może jej pomogę , choć bardziej czuje się instrumentalistką, niż wokalistką, ale jak nie pomogę, to może i nie zaszkodzę? zobaczymy. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff. . . już po lekcji.2 godziny to trwało, ale juz po wszystkim. Dziewczyna dysponuje ciekawym altem o szerokim ambitusie, ale forsuje go strasznie, wiec musiałam popracować z nia nad prawidłowymmi rezonatorami, dykcją, i takimi tam sprawami. . ( nie będę przynudzać) Myślę, że będzie miała szansę , jak nie na 1-sze, to 2-gie miejsce,jeśli oczywiście zmieni styl śpiewania i zastosuje moje wskazówki. Ma ona o co zawalczyć, bo jak wygra, to czekają ją nagrania płyty, turnee po Włoszech i Hiszpanii. Do Helki1- dzięki za list i propozycje pomocy. Myślę, że co do leków to dam sobie radę, chyba że w Australii wymyślili jakiś cudo- szczepionkę na alergizujące pyłki drzew,traw, krzewów, zbóż, kurzu. Jednakże, gdyby była, to byłaby skuteczna tylko na danym kontynencie. Dziękuję za tą propozycje, była naprawdę miła i wzruszająca. Pozdrawiam serdecznie forumowiczów- Lorelai-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMPIK
Witam w ulewny dzien z Perth. Wszystko w okol ladne i zielone. Lorelai zycze sukcesow. Balladyna mam nadzieje, ze praca skonczy sie wkrotce. WAKACJE. Kollorowa lubimy Twoj humor. Badzcie zdrowe i wesole. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż Lorelai
Zapraszam Was na wspaniałą wycieczkę ciuchcią po Ponidziu !!! W niedzielę pociąg poprowadzi prawdziwy parowóz - szczegóły na http://jkd.prv.pl Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna31
tez zapraszam, bylam w zeszlym roku, dopisala nam pogoda i było zajebiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam! Pewnie zauważyłyście-liscie, jak dzisiaj wjechali na Skrzynkę, czyli kasie Skrzynecką. To fakt, że jest osobą publiczną , wolno ją krytykować, ale rzeczywiście sporo zawiści jest w tej krytyce. Ja osobiście zazdroszczę jej urody i talentów, ale nie denerwuje mnie jej styl zachowania wobec mężczyzn, czy ubierania się. Zauważyłam, że afektowana zazdrość chorakterystyczna jest dla młodych nasto i 20-to paroletnich dziewuszek. . . phi ;o) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMPIK
Witam w bardzo deszczowa i piekna niedziele. :D A kto to jest ta Kasia? Zycze Wam udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genek w gumakach.
witam serdecznie Kielce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Genek w gumakach, fajnie, że dałeś głos w obronie naszej ślicznej Kasi :) Co tam w Warszawce się dzieje? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genek w gumakach.
pozdrowionka! moim marzeniem jest aby , na forum zamiast roztrzasac tematy , ktore ziona zazdroscia i wrecz nienawiscia , byly kreatywne cos wnosily albo przynajmniej rozsmieszaly.zachwajmy sie jak inzynier a nie jak agent bezpieczenstwa - jeden i drugi wyksztalcony ale jeden tworzy a drugi przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Genka w gumakach- Tak, tak, dobrze mówisz, sporo niepotrzebnych ataków, zawiści w wypowiedziach ludzi, a to wszystko odkłada sie we wątpiach( organach wewnetrznych) nieprzypadkowo mówi się, że kogos \" żółć zalewa\", pewnie tak jest naprawdę, a z biegiem lat taka osoba zaczyna chorować na nowotwory. Smutne to odkrycie, ale zgodze się z Luizą L.Hay, która w swojej książce-\"Możesz uzdrowić swoje życie\" opisuje przypadki, swój własny także, przekonujac o powyższym. Ja obserwując osoby ze swojego bliskiego otoczenia dochodzę do wniosku iz te, które sieją nienawiść, są zawistne o byle co z biegiem lat właśnie chorują i umierają na nowotwory. . .:( ; smutne, ale prawdziwe. . . Więc apeluje!- bądźmy weseli, przyjaźni, życzmy ludziam wszystkiego co najlepsze, a będzie to również z korzyścią dla nas :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×