Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Spoxik. Jako osoba zaprzyjaźniona z pewnym dość niezłośliwym nowotworem czytam z prawdziwym zafascynowaniem te rewelacje. Czyżby jakieś animozje do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Nie czytałam poprzednich wypowiedzi, ale jestem z Kielc, więc wpisuję się. Pozdrawiam serdecznie wszystkich z Kielc i tych spoza też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do marty2627 !- witaj w naszych szeregach, miło, że ktoś z naszych krajan tutaj jeszcze zagląda :) Do Kollorowej! - nic w Twoim kierunku- moja droga! Nie wyczułam zajadłości, ani nienawisci w Twoich wcześniejszych wypowiedziach, a wiec jesteś \"zdrów jak byk\" i będziesz żyć dłuuuuuuuuuugooooooo i szczęśliiiiiiiiiwie :) , czego Ci z całego serca życzę - Pozdrawiam wszystkich - Lorelai-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kollorowej
Hej !, przypomniało mi sie , że w Twoim poście z poprzedniej strony wspomniałaś coś o Kowarach. To tam, gdzie produkują wspaniałe dywany? Już wiem!, zakosiłaś jeden z nich i przyleciałaś , przyfrunęłaś do nas, bo tu przecież mamy "Łysą górę", jak przystało na jedną z nas :) Moja kumpela- Balladyna, to też niezłe ziółeczko, ale jej historii nie będę opowiadać , bo przecież wiecie i znacie z opisu Sheakspira. Możnaby przyznać za Wojtkiem Młynarskim, że ta opowieść mogłaby mieć lepsze zakończenie dla Aliny, gdyby ta w odpowiedniej chwili wyciągnęła 2 scyzory, no nie? cyt.-" Panna zła już ze dwora uciekła hen, gdzie Rzym, gdzie Krym; w borze zaś szumi morał, że kto człekiem złym , człekiem złym, nóż tu jeden wystarczy a, uczciwemu potrzebne dwa, potrzebne dwa, baj, baj sie baj, ballado ma, bo ta ma nóż , a tamta 2 , aż dwa!" Teraz może przybliże trochę moją historię, dla tych, którzy nie wiedzą z kim mają do czynienia ;P Lorelai, to nimfa, która siedzi na skale w Renie, niedaleko Kolonii, śpiewa i uwodzi głosem tak, że kierujacy statkami tracą panowanie nad sterami swoich statków i rozbijają je o skałę tonąc. Lorelai wabi swym głosem młodych pływających wpław mężczyzn, którzy kierując się w jej stronę toną pod ogromem fal i wirów rzecznych wzburzonych na Renie. Teraz już wiecie wszystko. Takie są z nas ziółeczka ! Same Famme fatale . Famme fatale- łączcie się!!! Kiedy zarządzimy najbliższy sabacik? :) - Lorelai-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiam
Hej, pozdrawiam wszystkich kielczan. Ja też jestem z Kielc więc się melduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gosiam
Witaj w naszych szeregach, mam nadzieję, że na dłużej zagościsz w kręgu Hexy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balladyna31
podrowionka ;) zna sie Lorelei na dowcipie, jeśli wiecie, co mam na mysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna31
ahoj, wlasnie odpytuje swoich studentów i juz wymiękam. Gosiam, witamy, napisz wiecej o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna31
Ahoj kielckie zdechlaczki, cóż to za cisza w eterze??? już mi żywo składać sprawozdania, co u kogo słychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem rozczarowana, bo uśpiłam czujność mojej drogiej Kollorowej, która nie odpowiedziała na prowokacje z mojej strony. . . Rzecz dotyczy oczywiście mojej opowieści-\"dziwnej treści\" co do Balladyny. Gdzie tkwił błąd? pozdrawiam - pa. Lorelai 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyy
ja też mieszkam w Kielcach - na Stoku. pozdrawiam wszystkich kielczn i kielczanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna31
bo my grzeczne jesteśmy i dobrze wychowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna31
yyyyyyyyyy - pozdrawiam serdecznie i witam. wyrażam nadzieje, ze nie jesteś jąkała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jąkanie to mamy tu prawie;) logopedę, który zawsze może powiedzieć... że jąkanie jest bardzo ciężko wyleczyć.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo, brawo -Płomykówka******, chyba masz rację, a czy czasem nie jesteś Kollorową? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna31
no jasne, ze jest. juz dawno to powiedziala. pozdrowioneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Genka w gumakach- jasne, że bywa, bo jak wyjrzę przez okno, to właśnie Famę mam, a tu studenty-denty nie chcą się uczyć, i ciągle \"famują\", imprezują od maja, po dzień dzisiejszy :) Imprezy większe we Famie zdarzaja się okazjonalnie i dość rzadko. W 2002r. chyba był zespół bieszczadzki KSU, więcej nie pamiętam bijąc się w\" pierwsi\" i szczerze żałując, że tego nie śledzę. . . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płomykówka******
Dzieeee... Eeee tam... To Kollorowa się przyznała. Ja, nie mam z tym nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genek to ty kolo mnie mieszkas
z :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna31
oki, oki, Kollorowa wie, co mówi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że sie zmieniło. Całe miasteczko jest pięknie wyremontowane, oprócz hotelu asystenta, ten podobny jest do \"slamsów\". Fama jest natomiast śliczna, przed budynkiem długie schody dla niepełnosprawnych, w drzwi wmontowany czujenik, na karte( studenci taką posiadają, aby wejść.Wymienione są okna na plastikowe, bardzo szczelne, W środku pokoje przedzielone są ściankami a nie szafami z płyty paździeżowej, jak wcześniej. Na zewnątrz budynek ładnie wyremontowany, z pomalowana elewacją i pięknymi kwiatami w donicach od frontu. . .Na dole sklepik i ksero. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna31
pozdrowionka Lorelei, kollorowa płomykówka i reszta ;) a co z naszymi babeczkami-aborygenkami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za info. rzeczywiscie duzo zmian od czasu gdy ja tam bylem. pewnie zostaly jeszcze portierki , ktore bardzo szanuje i pozdrawiam.a czy \" Marcin \" taka pijalnia piwa przy akademikach Politechniki to jeszcze istnieja? oraz czy klub \"Wspak\" w akademiku \" Melodia \" jest jeszcze?pozdrawiam Kielczan.lubie to Miasto , mam wiele wspanialych wspomnien z nim zwiazanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy akademikach Politechniki jest pizzeria z piwem, ale nie wiem czy nazywa się\"Marcin\" Pijalni piwa otworzyło sie tu trochę, niedaleko jest \"Farmer\", a dalej, naprzeciw Tesco klub dyskotekowy 2 poziomowy cieszący sie złą sławą- \"Galaktyka\" W akademiku- Melodia istnieje klub \"Wspak\" ale o nim juz wcześniej wspominałam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna31
ahoj Genek, dopiero zauwazylam, jak dawno temu okupowales Famę. w tych czasach to mojego ducha nie było w okolicach Kielc. Lorelai chyba rzeczywiscie juz tu pracowala, wiec coś kojarzy. Miasto ponoc bardzo zmienilo się w ciagu ostatnich 4-5 lat, na lepsze, pootwierano pełno kafejek i knajpek. ja osobiscie ostatnio regularnie wydeptuje scieżkę do Antraktu i z powrotem :) jakos spodobalo mi sie tam. pozdrawiam. upalnie dzis, ale nie wiem, gdzie by tu mozna bylo sie poopalać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna31
witaj, joana311 :) genek - na kadzielni nie da sie w stroju (albo i bez ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×