Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Do Frotki Podam Ci jej numer telefonu: 604 853 827, nazywa sie Aneta Wasińska. Mysle, ze bedziesz zadowolona, bo to specjalistka wysokiej klasy. Mozesz chyba również umówić się na makijaż próbny. Kosmetyki , na których pracuje to-Artistry. Pozdrawiam Cie-Lorelai- :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam jeszcze dopowiedzieć, że jej adres emailowy znajduje się na www.wizaż.pl Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jest tam ktoś z Kielczan? Może pogadamy dzisiaj? Mam nadzieję, że przybędzie wkrótce Balladyna i topik sie rozkręci. Jak tam Frotka- skontaktowałaś sie z wizażystką, jak tam przygotowania do ślubu, jaką będziesz miała fryzurkę? Co słychać u naszych aboryhenek-Empik i Helki1? A gdzie nasza kollorowa vel-płomykówka? inne sympatyczne kobietki, mężczyźni( Genek w gumakach?) U mnie rozpoczął się rok szkolny i powoli dostosowuje sie do nowego rytmu pracy. Odkurzyłam instrument i powoli zaczynam ćwiczyć. Jesienią dam jkiś recital, może jakieś krótkie nagranie w radio Kielce? Na przyszły koncert, jeśli jesteście miłośnikami gitary, to zapraszam. Konczę. Narazie.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane, mam prosbe, jezeli macie jakis namiar na fotografa i kamerzyste z Kielc lub okolic, koniecznie dajcie znac. (ktos z glowa pelna pomyslow na plener - niekoniecznie parasolka z falbanka). Slub co prawda dopiero w czerwcu 2006, ale wolalabym miec to z glowy, tym bardziej, ze do Polski wracamy dopiero w maju. Informacji w necie jak na lekarstwo, wiec jestescie moja ostatnia deska ratunku. Odwdziecze sie po powrocie. Zapomnialam dodac, ze nie jestem z Kielc, ale tam wlasnie zamierzamy sie osiedlic. Doczekac sie juz nie moge. Pozdrawiam cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swintucha ze mnie, nawet sie nie przywitalam. W sumie jedyne, co moge zrobic o tej porze, to zyczyc Wam kolorowych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gochy79 Nie martw sie kamerzystą, to wszystko da sie załatwić, milo Cie poznać. Jak będziesz tutaj, to daj znak. Znam goscia, co filmuje dobrze, pracuje u nas na uczelni i w innych instytucjach, robi reportaże, filmuje różne imprezy, więc napewno będziesz zadowolona. To życzę również miłych snów. -Lorelai-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Lorelai za odzew nie chce zebyscie myslaly, ze jakas panikara ze mnie, chce miec to po prostu z glowy. Zalatwienie czegokolwiek na odleglosc jest naprawde klopotliwe, sali na oczy nie widzialam, zespol z netu, kosciol przez telefon, z tych wazniejszych pozostaje juz tylko fotograf i kamerzysta (najchetniej bym zrezygnowala z filmu - no, ale coz, podobno zwiazek to kompromis). Lorelai, wiesz moze na ile wczesniej nalezy sie skontaktowac z tym Twoim znajomym? Jak pisalam w kraju bede dopiero m-c przed slubem, a to juz troche za pozno na szukanie kogokolwiek. Przepraszam, ze zawracam Wam glowe takimi glupotami, obiecuje, ze po zalatwieniu kamerzysty i fotografa, o slubie nie wspomne juz ani slowem. Lorelai, u mnie jest dopiero 7.30 pm, wiec jeszcze caly wieczor przede mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gochy79 Ja kamerzyście mogę wspomnieć juz teraz o Twojej imprezie, więc powiedz kiedy data ślubu i wszystko potoczy się wartkim nurtem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewawa7
a kto jest najprzystojnieszym kielczaninem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kl
taki jeden Krzysiek K:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polipokta
Najprzystojniejszym kielczaninem kandydujacym do senatu RP jest oczywiscie Adam Massalski!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki! Stress mnie dopadl,jutro slub ,pogoda jest okropna😭,zdjecia mam tylko w plenerze,fryzura sie rozklapie jestem zalamana😭 Loralai....wlosy bede miec czesciowo upiete,a czesciowo spuszczone,czesze sie na Warszawskiej w salonie Camillo Albane... :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Frotki Nie załamuj sie! pogoda to nie wszystko, być moze jutro sie wypogodzi. Ja podczas mojego ślubu miałam i słoneczko i deszcz , a nawet śnieg, bo był to 27-III-2004r., tak jak w życiu mamy lepsze , szczęśliwe dni i trochę gorsze-\"samo życie, samo życie\"-jak mówia słowa piosenki. . . :) Tego salonu na ul.Warszawskiej nie znam, ale śliczna fryzura, mogę sobie wyobrazić. Ja miałam też loczki podpiete troche z tyłu, choć oczywiscie w rzeczywistości mam proste włosy. Pan młody mnie nie rozpoznał, jak przyszłam do domu w nowej fryzurze. Robilam ja od 8.00 rano do 10.00, a potem kosmetyczka zaraz , a o 11.00 byłam w domu. Ślub był o 14,30, wiec było troche czasu na przebranie sie i dopieszczenie szczegółów. Bedzie wszystko dobrze, nie denerwuj sie! Najgorsza rzecz, to być w złym humorze w tym najpiękniejszym dniu swojego życia z powodu blahostek. Życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji ślubu :) 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 Napisz o której będzie ślub, to będę w tej chwilimyslami z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelai - slub 24.06.06. Kochana z Ciebie kobieta. Frotka - trzymam kciuki za wszystko, za Twoje nerwy, pogode, samopoczucie... Na pewno bedzie pieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkiego najlepszego Frotko.🌻 Na pewno będziesz pięknie wyglądała. O nic się nie martw. Moja koleżanka brała ślub najcieplejszego dnia tego lata. Ufff... Nocą zaś uszczęśliwiła ich burza, która połamała w okolicy trochę drzewi zablokowała dojazd. Koło trzeciej zabrakło prądu. Ci to dopiero mieli zmartwienie. Ale wesele się udało mimo takich drobiazgów.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna31
ahoj Kielczanie, wlasnie wrocilam z Trojmiasta, hoho 2 tyg relaksu. a dzis mialam sympatyczną niespodzianke, bo wracalam w przedziale z Feliksem Falkiem i jego żonką - sympatyczni ludzie. w drugim siedziala Małgorzata Braunek, a jeszcze dalej Hanna Bakula z kumpelką, w ogole caly wagon byl zawalony naszymi filmowcami, wiec nie nudzilo mi sie, choć droga dluuuga :) z morskim pozdrowieniem Wasza Balladynka do juterka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
Witam Kielczan po tak dlugim milczeniu. moje kompo bylo 'zawirusowane', wiec musial byc zrobiony kompletny remont. Nareszcie moge poczytac i pozdrowic wszystkich. :D Helka1 wrocila szczesliwa z Kielc, spedzila cudowny urlop, mile wspomina kawe i ciacho z Lorelai (zazdroszcze). Milo jest slyszec, ze Kielce nie tylko wyglada slicznie na fotkach. ale duzo dobrych zmian zaszlo od ostatniej mojej wizyty-3 lata temu- U mnie wiosna, slicznie, pachnaco i slonecznie, tez pada deszcz rano czy noca. ale tutaj jest to potrzebne, bo lato jest dluuugie i suuche. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zycze milego i udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Empik! Cześć, rzeczywiscie długo Cie u nas nie było widać.Miło słyszeć ciepłe słowa z tak daleka płynące. To powiadasz, że u Ciebie jest wiosna? U nas w Polsce zaczynają się przymrozki i jesień idzie dużymi krokami. Juz jutro zresztą 1-szy dzień kalendarzowej jesieni! Koło mnie - przy kadzielni budują wielki stadion- na terenie hotelu sportowego o zazwie Stella. Iwestycja ogromna i bardzo droga- ok. 30mln. Uważam ,że jest to zamysł chybiony, bo tą forsę można byłoby gdzie indziej ulokować, np. w modernizacje istniejących szkół, wyposażyć je w niezbędny nowoczesny sprzęt, aby młodzież mogła się rozwijać, wspomóc głodującą młodzież. . Nie ma tam miejsca na samochody, i przecież w pobliżu są 2 inne stadiony. . . Nie truje już więcej co do powyższego. Ja też żałuję, że nie mogłam Cię osobiście poznać, ale jak będziesz w Polsce, to daj znać, będę bardzo szczęśliwa móc poznać Cie w realu. Pozdrawiam serdecznie -Lorelai- 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich!!!! co tam u was slychac??? ja mam dola :( nie obronie sie we wrzesniu niestety moja czesc teoretyczna pracy mag jest do dupy idzie sie powiesic mam dosc a na dodatek pracuje w weekendy za marne grosze a teraz nie wiadomo czy w ogole dostane kase a roboty jest full :( FROTKA na slubie wygladala przepieknie :)))) pozdrawiam wszystkich lorelai balladyne frotke i csala reszte :) NO I CO Z TYM PIWKIEM???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich!!!! co tam u was slychac??? ja mam dola :( nie obronie sie we wrzesniu niestety moja czesc teoretyczna pracy mag jest do dupy idzie sie powiesic mam dosc a na dodatek pracuje w weekendy za marne grosze a teraz nie wiadomo czy w ogole dostane kase a roboty jest full :( FROTKA na slubie wygladala przepieknie :)))) pozdrawiam wszystkich lorelai balladyne frotke i csala reszte :) NO I CO Z TYM PIWKIEM???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podzielam Twoje zdanie w kwestii budowy tego stadionu. Fatalne miejsce sobie wybrali.:o Spędziłam milutki weekend w Krakowie. Ech... Czasami mi się marzy wyjechać stąd na dobre... Ale potem wracam... i znowu mi się podoba. ;) Ja reprezentuję ten typ człowieka, który latem najbardziej lubi lato a zimą zimę (no, może koło lutego zima nadużywa już mojej uprzejmości;) ). Lorelai, jak zdrowie? Frotko, a ślub i wesele? Kaciaa, ja z przyjemnością.:) A obroną się nie martw. Nie ucieknie. Spokojnie, masz czas co najmniej do grudnia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kaciaa! Nie martw się, tak to z tymi magisterkamim bywa, że te wredne nauczyciele-belfry wszystkiego sie czepiają, sama wiem po sobie. Ja tam wredna nie jestem, ale ten, kto firmuje, prowadzi Twoja pracę też firmuje ja własnym nazwiskiem, więc rozumiesz- głupot , czy wierutnych bzdur nie mozna wcisnąć! Może zmienić troche temat tej pracy i pod innym kątem zrobić badania?, albo naświetlić inny aspekt sprawy? Tak jak mówiła kollorowa, masz jeszcze czas. . . To piwko zały czas aktualne, może w przyszły wekend gdzieś się spotkamy i weżmiemy wszystki chetne w rtealu- Alicje 34, Balladynę, Kollorową Frotke i kto jeszcze zechce??? Pozdrawiam {kwiatek] Do Kollorowej! Milo Cię znowu u nas goscić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj panienki !!!! obyscie racje mialy chwala bogu ze ankieta ok i badania w toku :) to chyba jedyny plus jesli o mie chodzi to przyszly weekend mi pasi na browarka :) trza sie jakos zgadac :) jutro napisze teraz uiekam bom wypompowana a jutro o 6 pobudka remont mam w domku :( wode gotuje w pralni jem na miescie o porzadnym obiedzie nie ma co marzyc :( masakra do tego bede prute sciany a moze ktoras z was mnie przygarnie?? ;) nieklopotliwa jestem buzka dziewczynki teczowych snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Di Kollorowej; Wczoraj nie miałam czasu rozwinąć swojej mysli, więc dzisiaj spróbuję. Dzieki za pamięć,- po zabiegu w Niemvczech czuje sie lepiej, choć to może i wyrzucenie pieniędzy w błoto, bo poprawa w 50% szkoda , że nie w 100%; ale 50% to też coś! Ja uwielbiam wiosnę i lato, i bardzo niezadowolona jestem, że jesień już kalendarzowa. . .Zawsze mi tak zimno i jesienią i zimą, brrr, -kto się do mnie przytuli. . .ogrzeje? A co u Ciebie się dzieje, jak tam idzie na polonistyce? Wszystko do przodu? Mam nadzieje , że tak! To kiedyb spotkamy sie w realu, czy za tydzień w wekend znajdziesz dla nas chwilkę? Pozdrawiam serdecznie i cieplutko -Lorelai- 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balladyna31
pozdrowionka :) spotkanko obowiązkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki!!!!! Troche pozno sie odzywam,ale nie mialam wogole czasu na net,juz ponad tydzien po slubie,wszystko sie udalo,poza pogoda-bylo strasznie zimno(dobrze ze wyporzyczylam sobie pelerynke),ale na szczescie nie padalo. Sesja zdjeciowa byla tylko w plenerze i w Lesnym Dworze i musze powiedziec ze to byla strasznie ciezka praca(swietny fotograf),no i zimno,ale fotki sa suuuuuuper:):):) Moj maz w sobote wylecial spowrotem do Anglii:( a ja czekam na obrone i po zamierzam do Niego jechac:) Jednak chyba sobie jeszcze poczekam,bo promotorka strasznie sie czepia i co chwile cos nowego wymysla....juz mam dosc tej pracy mgr. chodze po sto razy z poprawkami a i tak ciagle cos jej nie pasuje.... Pozdrawiam Was wszystkie:)🌼 Dzieki za slowa otuchy!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelai! Co się dzieje na Leśniej to ja już nie bardzo wiem.;) Zdrówko jeśli o 50% lepsze to znaczy, że warto było! A przytulić ja się mogę, bo zmarzluch ze mnie strrraszny. Właśnie mi łapy kostnieją od klikania.:o A co to będzie jak temperatura spadnie do zera...:/ Pewnie, że znajdę czas na spotkanie.:) Tylko napiszcie kiedy i czy mam się stawić sama czy z samcem u boku.;) Mam nadzieję, Frotko, że pochwalisz się fotkami na spotkaniu.:) Jeśli Cię to pocieszy, topowiem, że mój promotor to złoty człowiek, wszystko mu się podoba... i to jest jeszcze gorsze...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Frotki i Kollorowej, -bardzo sie cieszę, ąe wkońcu sie odezwałyście! Musimy wspólnie pomyśleć gdzie i o której możemy sie spotkać w realu :). Jest propozycja, albo neutralny Antrakt w sobotę o 17.00, albo gdzieś bliżej na mieście? Ustalny coś, bo czas nagli i powinnismy dojść do konsensusu. :) A na kogo głosowałyście, bo ja na PIS. Który z kaczek wygra- Donald, czy Kaczyński, jak myslicie? Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów i zapraszam na zlot!!! 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być Antrakt. Do pory i dnia mogę się dostosować.:) Jeśli spotkanie w piątek albo o wcześniejszej godzinie to będę sama, jeżeli w sobotni wieczór to chciałabym wziąć Wojtka, żeby nie siedział sam w domu, bo jeszcze z żalu pogryzie kapcie.;) Ja nie głosowałam na partie, ale na ludzi, których znam i szanuję, bo są uczciwi i rzetelni. Padło na PiS i naszą Marzenkę Marczewską z PO. Jeden głos jej się od studentki należał.;) Zaś z dwóch Kaczek nie popieram żadnego. Grzebię w ich życiorysach i obaj mi się nie podobają.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antrakt jak najbardziej moze byc,bardziej by mi chyba odpowiadal piatek,ale ewentualnie sie dostosuje:) hmm,czyli mowicie,ze mam zabrac albumy??? Kollorowa,a kto jest Twoim promotorem jesli mozna spytac?Tez Akademia Św.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×