Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

tu jest zawsze cisza w eterze:p gadu byscie dały na maila:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Live is brutal, and some times- copas w dupas\", kurcze, nie jest letko. . i co robic? I znikąd pomocy. . ratuuunku. . gubię się. . w tej całej rzeczywistości!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Setebos! -Po prostu zła organizacja pracy. Brakuje mi doby. Gdyby każda doba miała np. nie 24 godziny, ale 36, to by mi \"styknęło\", wyrobiłabym sie sama ze wszystkim. .a tak. . nie da rady, muszę sie \"płaszczyć\" i prosić o pomoc. A jak Wy, krepujecie sie prosić innych o pomoc, czy uważacie to za \"dyshonor\"? A jak u Was.jak u Ciebie Setebos z tzw. \"zarządzaniem czasem\" ? Pozdrowionka -spanikowana i \"mobingowana\" -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie ni eboje prosc o pomoc bo i tak wykorzystam to na swoja korzysc:D taki juz jestem :P hmm student cierpi na złą organizacje czasu tylko w sesji;) .... dyshonor to płaszczenie sie moja droga (ale w tym najbardziej negatywnym sensie, skoro tak to nazywasz znaczy tyle ze lubisz wszystko sama), włazenie w dupe i wicie sie przy kims od kogo chcesz cos pozyskac;) Ja na razie napisałem egza z botaniki jutro jade na 3 dni w bieszczady łazic po górach ... mam nadzieje ze nowych butów nie zniszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Setebosa. ech. .Bieszczady. . takie cudne. . Tobie to dobrze! -To pozdrów ode mnie Połoniny, Ustrzyki, Wołosate i najwyższy szczyt -Tarnicę .itd. Ostatnio tam byłam za czasów panieńskich. Fajne to\"łażenie\" po górkach. . , jest co wspominać! -Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim mamusiom życzę dzisiaj- w dniu ich święta dużo wytrwałości, siły i radości w zmaganiu się z trudami życia codziennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w Bieszczach byłem pierwszy, raz zawsze tylko Beskidy, Zywiec itp, no i maxipizza na Giewont Hmm byłem ambitny zdobyłem Tarnice, Halicz, Rozsypaniec, Tarnice jeszcze biegiem:D reszta spacerkiem, nie ma to jak góry 8 godzinny marsz i zero zakwasów na drugi dzien;d, no i nie ma to jak koczujące pod prysznic kobiety w schronisku a faceci 15 min i po kapieli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak, to na dłuższą wyprawę sie porwałeś. . trasa przez Halicz i Rozsypaniec to trzeba przez Wołosate, na południe, potem na wschód, pod samą Ukraińska granica i spowrotem na północ zahaczając przez Tarnicę położoną na północnym-zachodzie, przynajmniej w taka trasę kiedyś sie wybraliśmy. Było nam wtedy mało łazenia po Bieszczadach, wiec w pociag i do Popradu w Tatry Wysokie i Strbskie Pleso- raj dla turystów i \"łazików\"- polecam. I pozdrawiam. -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznan rzadzi
jak wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To szłas chyba tą kamienistą scieżka najpierw, hehe od niej najbardziej stopy bolą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak, szłam. . Ide w góry cieszyć sie życiem. . -tra la lala. . Trzeba sie cieszyc życiem, bo ono takie kruche. . .! -papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mam. . niestety, ale powód też jest. . , ktoś z rodziny odchodzi. . .na łono Abrahama. . :o(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
uuufff a ja jaka zaganiana. pogoda ładna - pomyślcie o piwnym wyjsciu. Empiczka, jak tam Twoje metry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwko?? byle szybko i po weekendzie:) ja prawdopodobni euderzam jutro na lecha do parku:) a potem na wies konczyc zielnik i polowac na owady, ale generalnie teraz mam luzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim dzieciom i czującym się dzieckiem wszystkiego dobrego 🌼 🌼 🌼. Przesadzono w ten dzień z tym drugim świętem- dziękczynienia. . mogli zrobić to święto za tydzień. .a zostawić to święto tylko i wyłącznie dzieciom. . co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Balladynki. . Byliśmy w dzień dziecka na spacerku, ale z dala od zgiełku i hałasu, czyli poszliśmy do lasu i koło Dworku Leśnego. .około 13.00-16.00. potem odpoczywaliśmy w domku. . Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc KIELCE. Pozdrawiam, szczegolnie mile kolezanki. Nadal uzalezniona jestem od fachowcow. Przywoze Ich, odwoze itd. Meble kuchenne beda w pierwszym tygodniu Lipca. Plytki kuchenne juz wylozone. Zostal tylko ostatni zyrandol do zawieszenia. Prysznic, ufff jeszcze nie pracuje. Jedyne pocieszenie, to swiadomosc, ze jestem blizej jak dalej :D:D Musialam tez miec czas na dentyste, masazyste p. Zdzislawa - przewspanialy - juz moge ruszac szyja. Ciesze, ze u Was wszystko OK. Zycze udanego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten dzien dziekczynienia to wogóle Ch*jnia z grzybnią, co z tego ze ustanowiony przez kosciół jak to kolejny przejaw globalizacji i pogoni za Ameryka;/, btw z dniem dzieciaka sie nałozył tylko bo machneli go na pierwsza niedziele czerwca, pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
dziekuje Lorelai, odpisalas na sms-a na Kafeterii. na spacerze niestety nie mialam ze sobą kompa. Myslalam, ze komórka sie popsuła i sms nie dotarł. Empiczka, tak, nie ma lekko, ale swoje trzeba wycierpiec, zeby sie potem zrelaksowac u siebie :D Setebos, wczoraj w ramach dziekczynienia i dnia dziecka syn na sienkiewce zadźgał matke :/ kurde a co rodzice wyprawiali ze swoimi dziecmi w tesco to wlos sie jeży na glowie. upał, kurz, dzieci mokre i z wypiekami. nie komentuje. posiedzielismy sobie z maluszkiem w parku z innymi niemowlakami, ale jak upał zelżał. Setebos, zawsze jak przechodze kolo antraktu lub parku, przypominam sobie o Tobie i mysle, ze moze wlasnie tu siedzisz :) pozdrawiam serdecznie Balladynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś nie mogę spać. I zacytuję: " A ja sie boje sama spać. nie wiem dlaczego. . a ja sie boje sama spać. . a cóż w tym złego" ? Dręczą mnie wyrzuty sumienia, ze powinnam robić więcej. .i usiłuję. .ale wielkie "G" mi z tego wychodzi. . po prostu odrzuca mnie. . -mieliście tak kiedyś? Jak z tym sobie poradzić? -ech psychika ludzka jest nieodgadniona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lora, jak sobie z tym poradzic?? A lac na wszystko \"ciepłym moczem\", hmm dawno koło antraktu nie byłem, hm w poniedziałek o 15,30 byłem na kosciuszki w studium jezyków obcych:D, dałybyscie na maila jakis kontakt bo to forum pada a jak padnie całkiem to lipa juz, ( sorus12@wp.pl) jak cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
hehe, Setebos, spoko, to forum tak pada juz od 4 lat, a jednak trzymane sentymentem zawsze tu zagladamy :) wiec nie padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelai, a moze troche luzu i laskawosci dla siebie? Zycie jest piekne. Za duzo pracy nie pozwoli na zauwazenie jak dobrze jest zyc:D:D:D Dla Ciebie (_)> 🌻 Balladynko, wczoraj mialam kilka spraw do zalatwienia na Sienkiewicza, szukalam znanego mi wozka i ... nici :D Dla Wojtulka 😘 Setbos byles w sasiedztwie. A co tam ... daja :D w tym Osrodku? Kochani, zycze Wam udanego dnia. A dzien piekny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balladynko, nie zmieniasz o tej godzinie papmersow ? :D:D Ktore z Was spac nie moze? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baladynka32
haha, wlasnie weszlam podniesc na duchu Lorelai, ale widze, ze Empiczka juz stanela na wysokosci zadania :) Lorelai - odetchnij troche, podejdz z dystansem i pomysl, gdzie popelniasz bląd, moze po prostu trzeba dac sobie troche na luz, pozwolić odpocząc glowie, nie daj sie zajeździc. hehe, Empiczka, wczoraj zlapalam lenia i wyszlam z wozeczkiem przed dom, mialam wyrzuty sumienia, ale po bieganiu w duchocie juz wieczorem nie mialam sily na wywozenie malucha dalej. a jesli chodzi o sen, to budze sie o najprzedziwniejszych porach. zagladam wtedy do kafejki :D calusy dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baladynka32
a jeszcze pominelam temat pampersow :) no wiec wyobraź sobie, ze maly ma juz jakis rytual, budzi sie z rana, nie wczesniej niz o 7, siada, koncentruje uwage i prrruk :) kupka zrobiona. jestem tym zachwycona :D bo jesli tak zostanie, to chyba nie bedzie wiekszego klopotu z nocniczkiem. to tyle tytulem ulubionego tematu mamusiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tematem zachwytu nad kupką zostałem rozwalony maxymalnie, ale hmm mamuski facet nie zrozumie, do empik na kosciuszki w studium to daja ... zaliczenia z kolokwów na których nie byłem bo koczowałem wtedy na Onkologii(bez strachu) u laryngologa bo tam jest dobry Ja to sie was normalnie boje, bd siedział cichutko , sączył browca i słuchał opowiesci z wózeczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
no co Ty? Setebos, co sie nas wampirów bać? :D my nieszkodliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×