Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Gość stara_panna
gdzie w kielcach mozna znalezc prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis na sienkiewce nie szukałem bucika:P ale sie nadziałem na siostry Domińczyk, okrążane przez kamere informacji, uf naszczescie byli nimi zajeci i udało mi sie uniknąc oka obiektywu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
hehe, bo my dzis empiczka w innych rewirach. jutro podrepczemy po sienkiewce. mniam mniam krupniczek, wczoraj akurat jadlam - pychota. szkoda Twojego postu, ale mi tez czasem wcina. pozdrawiam serdecznie setebos - jak nauczycielka chce sie zaopiekowac wszechstronnie to nie oponuj :) jesli ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak-Setebos. . jeśli tylko nauczycielka ładna i chętna na zaopiekowanie się Tobą, to Balladynka dobrze ci radzi- nie oponuj!! -tylko jeszcze zrób wywiad, czy ma męża zazdrosnego i czy wolna. . , bo w innym razie możesz zbierac zabki, lub inne części ciała. . .- czego nie życzę. -pozdrawiam idę się kapac- pierwszy raz w \"solarnej wodzie\"- ma 45 st.C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spawozdanie z kąpieli w solarnej wodzie: 1.solar działał tylko 12 godzin od 11.00.i zagrzał wode do 45 stC. 2.baniak około 300litrów. 3.Wykąpałam dzidzię, 4.wykąpał sie mąż, lejąc wode po brzegi wanny. 5. Ja juz miałam chłodniejsza wodę(ok.20cm.wody we wannie) ale było ok. 30 st.C, więc mozna było sie wykąpac. -polecam, bo to ciepło gratis. w przyszłym roku panowie hydraulicy podłącza nam solary do centralnego, przy zakupie jeszcze ekranu(chyba jednego i jakiegos badziejstwa. . mysle, ze warto . . pozdrowionka -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no pani ładna, paluszki juz obceniłem i stwierdzam ze tam gdzie obrączka powinna byc to cos jest tylko takie niestandardowe, tzn zrebrne z wzorkami:D A dzis sie ze mnie 6c smiała:( bo ja literki Rrrrr nie wymawiam, hehe albowiem za te zniewage pomsta na nich spadnie sroga i nastanie płacz i zgrzytanie zębów po tablicy:D Sodomia i Gomoria to dopiero w gim sie zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Empik
Setebos to ciesz sie, ze nie spiewasz w kosciele pod chorem Mojej kolezanki corcia zamiast rrrrr .... wymawiala .... je Wiec wszyscy ja pytali .... Kasiu, a gdzie dzisiaj spiewalas? Pod cho*em, odpowiadala :D Lorelai, ja rowniez cale 16 lat w Aus. uzywalam solary. Nigdy nie wlaczalam pradu w lazience czy kuchni. Tak, jest super i tani. Pochodzilam troche po urzedach w sprawie zmiany dowodu osobistego, stalego zameldowania, w sprawie przeniesienia Interneru (nadal cisza) Kupilam warzywa i owoce na targu. Okragly pyszny chleb o smaku powojennym :D Bucikow, skarpetek nie znalazlam:D Czas na mnie, ide do domu. Pozdrawiam Was serdecznie i zycze milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kumpel dzwonił i pytał o której pospieszny z olsztyna do radomia zajedzie to potem siostra stwierdziła ze nie powiedziałem Radom tylko jadom A na III roku ma byc emisja głosu, az jestem ciekawy jak to wygląda, hehe a tu amba bo Lora nam bedzie prowadziła, no nie wiem co bym zrobił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Setebos, Jesli będziesz miała emisje głosu, to na pewno nie ze mną, bo ja wyjec nie jezdem, tylko szarpidrut- hehe :D Nie przejmuj sie, kobita posłucha Cie, stwierdzi, że słoń na uszko nadepnął i da spokój. Jesli jednak na belfra sie kształcisz( A CHYBA NIE?)-FIZJOTERAPIA. .-NO NIE? TO EMISJA NIE JEST CI POTRZEBNA, BO TYLKO BELFRZY NIE WIEDZA JAK UZYWAC GŁOSU, ZEBY GO NIE ZEDRZE, OSZCZĘDZIC KRTAŃ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Empik, Dzieki za info. . mam troche mieszane uczucia co do solarów. . fakt, sprawdza sie sprawa ciepłej wody- na razie. .ale chciałam jeszcze miec energie elektryczną ze słońca- ogniowa słoneczne, żeby nie płacic po 400 zeta za każdym razem i sie troche uniezależnic od ZEORK-U, ale to strasznie droga inwestycja i ponoc nieopłacalna, słyszałas o tym? Ty miałas ogniwa, baterie słoneczne w solarach, byłas od urzedu energetycznego uniezależniona?? Pozdrowionka. A buciki i skarpetki, to mozna w OCC kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Setebosa, TTak, tak-mój drogi, jesli na belfra, to emisja jest jednym z bardziej przydatnych przedmiotów w tym zawodzie! Wielokrotnie spotkałam sie z biednymi nauczycielami, którzy chrypieli i mówili półgłosem( bo mała dzieciarnia nie dała sie ogarną i trzeba było ryczec) JUz dzis mogę Ci da dobra radę- bierz powietrze z przepony, staraj sie nauczyc oddychac tak, jak podczas snu, wtedy bowiem przy wdechu brzuch idzie ci do przodu,a przy wydechu-opada.Nie oddychaj szczytami, czyli płucami.To nie jest łatwe, ale pomaga, mnie pierwszy raz uczyli tego ,jak miałam problemy z astma w szpitalu, rzeczywiście ten sposób powoduje ulge i astmatycy nie maja tylu ataków choroby!. Co do używania głosu, to jak mówiłam nie jestem specjalistką, więc nie doradzę teraz. -pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wiadomości wielbicieli Terpishory i Melpomeny. Zapraszam już dziś na wieczór autorski jednego z lekarzy kieleckich, który jest obdarzony talentem poetyckim i będzie prezentował swój III tomik wierszy dnia 11.09(czwartek) o godzinie 17.00, na ul.Zagórskiej 65 w Osiedlowym Klubie Kultury "Miniatura", WSTĘP WOLNY. W wieczorze autorskim będą uczestniczyc aktorzy, cytujący jego wiersze, moja koleżanka- śpiewaczka no i ja. Nastrój ponoc ma byc bardziej minorowy, niz majorowy. Z koleżanką przygotowałyśmy 2 utwory, ja też zagram solo jakies 2, do 3 utworów. Jeszcze raz zapraszam. -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubie Zagórskiej bo mi sie tam zawsze wszystko j*bie, ale se moze znajde:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Lorelai, a kto to Terpishora?? ;) nastroj minorowy nie dla mnie, choc zapewne jakbym sie pojawila z potomkiem, to minorowy by zaraz prysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Balladynki Terpishora z łacińskiego, to muza zajmujaca się muzyką, Melpomena, to jak pewnie wiesz- teatrem. -pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terpsychora (Kochająca taniec) - w mitologii greckiej jedna z 9 muz, córka Zeusa i Mnemosyne, patronka tańca. Przedstawiana z lirą i plektronem, często w tanecznej pozie. literówki:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Τερπσχορη :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
uuu, co to za pogoda - psa nie wygonisz. siedzimy w domu, maly zasnal, wiec chyba w koncu zarobie sobie upragnioną kąpiel w soli :) setebos - jak nauczycielka? ;) wczoraj spotkalysmy sie z empiczka na sienkiewce - kupila sobie sliczny koszyk na zakupy, potem lody i czekolada, mniam! a dzis aura zrobila niespodzianke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mnie pytaj o nauczycielke:p mi sie spac chce dzisiaj tylko, dzieki niebiosom za niebyt migdałków ... przy takiej aurze od razu czuje róznicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setebos 🖐️ Balladynko, wypoczelas? Wujtulek wstal czy znowu spi? Udalam sie na dluuuugi spacer na spotkanie Lorelai. Bardzo mily i udany wieczor. Dziekuje Lorelai za zaproszenie. Solowki przeeepiekne. Zdolna ta nasza kobieta❤️ Zakonczenie podobalo mi sie rowniez. Po ile porcji lodow bylo w pucharze? :D:D:D:D Musimy robic to czesciej. Usciski dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
empiczka, ciesze sie, ze udalo mi sie Cie przekonac :) czasem warto pokonac lenia i ruszyc tyłek :) ja pisze artykul na konferencje, maluch zasnal, to jest mozliwosc. wlasnie zastanawiam sie , gdzie go upchnąc na godzine w poniedzialek, bo mam zebranie w pracy. pozdrawiamy serdecznie balladynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie beda roboty balkonowe, ale moze Wojtulek u mnie? Zeby tylko nie plakal, bo nie moge dzwigac (moj krzyz) TAKICH ciezarow:D Zapytaj Go, :D:D:D:D Wieczor byl udany. Nie, nie mialam lenia. Wstyd sie przyznac, ale ... wstydzilam sie troche wejsc w nieznane mi towarzystwo. Milego dnia kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Empik, Moja droga, nie należy sie bać wchodzic pomiędzy ludzi. . , no chyba,że są to terroryści! Bardzo dziękuję Ci, że przyszłaś, było mi niezmiernie miło, mimo,że sala pełna ludzi, az trudno było oddychać, to miło było mi odbierać Twoje promienne usmiechy i całusy w międzyczasie. . antrakcie. . :) pomiędzy cytowaniem wierszy kolegów aktorów i grą koleżanki. . MIła atmosfera, lampka winka i przepyszne ciasteczko, a na koniec przepyyyyszne lody. . , warto było spędzić tak fajnie wieczór. Dzięki, moja bratnia. ., no-siostrzana duszyczko! Właśnie dzisiaj zrobiła mi niespodziankę moja siostra i już dziś wieczorkiem przyjechała. Chcę wyciągnąć ja jutro na lody w okolicach 11.00- 12.00 do Włocha. . może Balladynka, Empik i inne foremki miałyby ochotę na miłe spotkanie? Zapraszam i pozdrawiam -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostrzana duszo ....... i wzajemnie. Dziekuje Lorelai, czuje sie zaszczycona. Lody? Jak mozna odmowic. Do zobaczenia, no chyba, ze ... terrorysci:D Milego dnia Kielce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Empik i Balladynie za stawienie się na spotkanie i miłe spędzenie czasu. Lody, jak zwykle superowe, a czekolada na gorąco w 4 Porach Roku również extra, ale jak na mój gust trochę za słodka. . , konieczne jest potem przepicie tego ulepku. Moim zdaniem czekoladę na gorąco lepszą dają w Lukrecji. . : \"są gusty i gusta. . -tak mówił facet całując krowę w usta\"; a o gustach się przecież nie dyskutuje. ., no nie? Do następnego miłego spotkania. -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lody, czekolada przefajniste - prosze o wiecej. Twoja siostra jeszcze fajniejsza. Do zobaczenia Jolu w pazdzierniku. Nie bylam w Lukrecji ! Co to jest? w \"4 porach roku\" lepsza niz w Sopot, W-wa Zlote Tarasy, Krakow na Rynku. OK nastepnym razem .... Lukrecja. Znowu udany dzien w Kielcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam praktyki w gimnazjum od dzis i najchętniej wrzuciłbym te gimnazjalistki pod prysznic (łagodna wersja węza strazackiego) ale niech maja skoro im si etakim badziewnym strojem i makijarzem objawia ten cały \"bunt\" co j ago nigdy nie miałem A kurde szkoda ze sie nie wyrobiłem na ten odczyt, miałem wtedy zajecia do 15, a potem mnie tak rozłozyło ze szok, herbatka z miodem i lulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kairo
Witam Mozna się przyłączyć czy klub zamkniety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×